Főoldal » Meccsek » 2021. október 20.

Meccsek - 2021. október 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. október 20.)


8 mérkőzés
okt. 20. 18:45
FC Barcelona - Dinamo Kiev
1:0 (1:0)
okt. 20. 18:45
Salzburg - Wolfsburg
3:1 (1:1)
okt. 20. 21:00
Manchester United - Atalanta
3:2 (0:2)
okt. 20. 21:00
Benfica - Bayern München
0:4 (0:0)
okt. 20. 21:00
Chelsea - Malmö FF
4:0 (2:0)
okt. 20. 21:00
Zenit Szentpétervár - Juventus
0:1 (0:0)
okt. 20. 21:00
Lille - Sevilla
0:0
okt. 20. 21:00
BSC Young Boys - Villarreal
1:4 (0:2)
1 mérkőzés
okt. 20. 16:30
Szpartak Moszkva - Leicester
3:4 (2:1)
1 mérkőzés
okt. 20. 20:45
Havant & Waterlooville - Torquay
4:2 (0:0)

1 mérkőzés
okt. 20. 18:00
Csákvár - Szolnoki MÁV
2:2 (0:0)
okt. 20. 19:00
Valladolid - UD Ibiza
1:1 (0:0)
okt. 20. 19:00
Fuenlabrada - Amorebieta
0:0
okt. 20. 21:00
Alcorcón - Leganés
3:3 (2:2)
okt. 20. 21:00
Lugo - Las Palmas
2:0 (2:0)
okt. 20. 13:00
Vidi II - Kaposvár
1:0 (0:0)
okt. 20. 13:00
Nagykanizsai TE - BVSC-Zugló
1:6 (0:0)
okt. 20. 13:00
Mosonmagyaróvár - Kelen
5:0 (0:0)
okt. 20. 13:00
ZTE II - SC Sopron
1:1 (0:0)
okt. 20. 13:00
Komárom - Gyirmót II
2:5 (0:0)
okt. 20. 13:00
Veszprém - Balatonfüred
3:1 (0:0)
okt. 20. 13:00
Érd - Andráshida
5:4 (0:0)
okt. 20. 13:00
Gárdony - Győri ETO II
0:1 (0:0)
okt. 20. 18:00
Bicske - Tatabánya
0:0
okt. 20. 13:00
Balassagyarmat - FC Dabas
2:1 (0:0)
okt. 20. 13:00
Makó - Dunaújváros
0:1 (0:0)
okt. 20. 13:00
ESMTK - Ferencváros II
0:1 (0:0)
okt. 20. 13:00
Monor - Rákosmenti KSK
2:0 (0:0)
okt. 20. 13:00
Gerjen - Budapest Honvéd II
0:1 (0:0)
okt. 20. 13:00
Iváncsa - Hódmezővásárhely
3:1 (0:0)
okt. 20. 13:00
Vác - Cegléd
1:3 (0:0)
okt. 20. 13:00
Dabas-Gyón - Kozármisleny
0:1 (0:0)
okt. 20. 13:00
Paks II - Mohács
1:0 (0:0)

okt. 20. 13:00
Kazincbarcika - BKV Előre
2:0 (0:0)
okt. 20. 13:00
Tiszaújváros - Eger
2:5 (0:0)
okt. 20. 13:00
Hajdúszoboszló - Kisvárda II
1:1 (0:0)
okt. 20. 13:00
Sényő - DVTK II
1:4 (0:0)
okt. 20. 13:00
Tállya - Törökszentmiklós
2:2 (0:0)
okt. 20. 13:00
Újpest II - Hidasnémeti
2:0 (0:0)
okt. 20. 13:00
Tiszafüred - Jászberény
1:2 (0:0)
okt. 20. 13:00
DVSC-DEAC - Putnok
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
okt. 20. 20:45
Middlesbrough - Barnsley
2:0 (1:0)
okt. 20. 20:45
Fulham - Cardiff
2:0 (0:0)
okt. 20. 20:45
Hull - Peterborough
1:2 (1:1)
okt. 20. 20:45
Swansea - West Bromwich
2:1 (0:1)
okt. 20. 20:45
Huddersfield - Birmingham
0:0
okt. 20. 20:45
Preston - Coventry
2:1 (0:1)
okt. 20. 21:00
Reading - Blackpool
2:3 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 20. 00:00
Patronato - Defensa y Justicia
3:3 (2:2)
okt. 20. 19:30
Arsenal FC - Gimnasia La Plata
0:1 (0:0)
okt. 20. 21:45
San Lorenzo - Lanus
1:3 (1:1)
okt. 20. 17:30
Messina - Vibonese
0:0
okt. 20. 19:00
Picerno - Nuova Monterosi
2:0 (0:0)
okt. 20. 20:00
Turris - Campobasso
2:3 (1:1)
okt. 20. 20:30
Bari - Foggia
1:1 (1:0)
okt. 20. 21:00
Catania - Avellino
2:2 (1:1)
okt. 20. 21:00
Paganese - Potenza
2:0 (1:0)
okt. 20. 21:00
Palermo - Virtus Francavilla
1:0 (0:0)
okt. 20. 21:00
Monopoli - Juve Stabia
1:0 (1:0)
okt. 20. 21:00
Taranto - Fidelis Andria
2:1 (0:0)
okt. 20. 21:00
Latina - Catanzaro
0:2 (0:1)

1 mérkőzés
1 mérkőzés
okt. 20. 17:00
Rijeka - Lokomotiv Zágráb
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 20. 17:00
Hudiksvall - Hammarby
1:3 (0:0)
okt. 20. 00:00
Londrina - Goiás
0:0
okt. 20. 02:30
Coritiba - Sampaio Correa
3:0 (0:0)
okt. 20. 14:30
AlbinoLeffe - Juventus II
2:2 (1:0)
okt. 20. 18:00
Legnano - Aurora Pro Patria
2:3 (2:2)
okt. 20. 18:00
Südtirol - Piacenza
2:0 (1:0)
okt. 20. 18:00
Pro Sesto - Padova
2:2 (1:1)
okt. 20. 18:00
Trento - Feralpisalo
1:2 (1:1)
okt. 20. 18:00
Triestina - Mantova
2:1 (1:0)
okt. 20. 18:00
Seregno - Virtus Verona
1:3 (0:1)
okt. 20. 18:00
Fiorenzuola - Pergolettese
3:1 (1:1)
okt. 20. 12:00
Ulsan Hyundai - Pohang
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
okt. 20. 20:30
Odra Opole - Skra Czestochowa
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 20. 00:00
Querétaro - Monterrey
1:0 (1:0)
okt. 20. 02:00
Puebla - Mazatlán
2:0 (0:0)
okt. 20. 02:05
CF América - Santos Laguna
2:1 (0:0)
okt. 20. 04:05
Club Atlas - Cruz Azul
0:0

1 mérkőzés
okt. 20. 16:30
Borac Banja Luka - Tuzla City
1:1 (0:0)
okt. 20. 15:00
KFUM Oslo - Bryne
0:1 (0:0)
okt. 20. 18:00
Fredrikstad - Strommen
3:1 (2:1)
okt. 20. 18:00
Start - Grorud
3:0 (2:0)
okt. 20. 18:00
Raufoss - Stjördals-Blink
5:2 (2:0)
okt. 20. 18:00
Sandnes Ulf - Asane
3:2 (2:0)
okt. 20. 18:00
Sogndal - Ham-Kam
1:1 (1:1)
okt. 20. 18:00
Ullensaker/Kisa - Jerv
0:0
okt. 20. 20:00
Ranheim - Aalesund
3:3 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 02:00
O'Higgins - Melipilla
1:2 (1:1)
okt. 20. 19:00
La Serena - Colo Colo
1:4 (0:2)
1 mérkőzés
okt. 20. 17:00
Parnu - Tammeka
1:2 (1:1)
5 mérkőzés
okt. 20. 12:30
Samtredia - Shukura
1:1 (0:0)
okt. 20. 12:30
Samgurali - Telavi
0:1 (0:1)
okt. 20. 14:30
Torpedo Kutaisi - Saburtalo
1:1 (0:0)
okt. 20. 16:30
Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi
1:1 (1:1)
okt. 20. 18:30
Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori
0:4 (0:2)
okt. 20. 20:00
HB Torshavn - Klaksvík
2:1 (2:1)
okt. 20. 02:00
Club Bolívar - San José
4:1 (2:1)

okt. 20. 00:00
Monterrey II - Leones Negros UdeG
0:1 (0:0)
okt. 20. 02:05
Venados - Mineros de Zacatecas
3:1 (1:1)
okt. 20. 04:05
Pumas Tabasco - Cancún
0:0
1 mérkőzés
okt. 20. 22:30
Libertad - Guaraní de Trinidad
5:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 20. 12:30
Olympic - Pakhtakor
0:1 (0:0)
8 mérkőzés
okt. 20. 14:00
Vardar Skopje - FK Skopje
0:0
okt. 20. 14:00
Struga - Borec
1:1 (0:0)
okt. 20. 14:00
Shkendija - Renova
5:0 (0:0)
okt. 20. 14:00
Bregalnica Stip - Ohrid 2004
4:0 (0:0)
okt. 20. 14:00
Belasica - Sileks Kratovo
2:4 (0:0)
okt. 20. 14:00
Pelister - Rabotnicki
0:0
okt. 20. 14:00
Shkupi - Tikves Kavadarci
1:0 (0:0)
20 mérkőzés
okt. 20. 13:00
Chelsea U19 - Malmö FF U19
4:2 (0:1)
okt. 20. 13:00
FK Minsk U19 - BFC Daugavpils U19
2:0 (1:0)
okt. 20. 13:00
Kairat U19 - APOEL Nikosia U19
1:0 (1:0)
okt. 20. 14:00
Lille U19 - Sevilla U19
0:3 (0:2)
okt. 20. 14:00
Salzburg U19 - VfL Wolfsburg U19
3:0 (1:0)
okt. 20. 14:00
Sparta Praha U19 - MTK U19
3:3 (1:1)
okt. 20. 16:00
Benfica U19 - Bayern München U19
4:0 (3:0)
okt. 20. 16:30
Zilina U19 - PAOK Saloniki U19
2:0 (0:0)
okt. 20. 17:00
Hajduk Split U19 - Shkendija U19
3:1 (2:1)
okt. 20. 18:00
Angers U19 - Csíkszereda U19
3:0 (0:0)
okt. 20. 19:00
Empoli U19 - Domzale U19
1:1 (1:1)
okt. 20. 19:00
Hammarby U19 - Rangers FC U19
1:2 (0:0)

1 mérkőzés
okt. 20. 17:00
Kauno Zalgiris - Dziugas Telsiai
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 20. 17:30
FS METTA/LU Riga - Rigas FS
2:5 (1:3)
3 mérkőzés
okt. 20. 14:30
Gol Gohar - Tractor Sazi
4:1 (4:0)
okt. 20. 16:30
Sanat Naft - Zob Ahan
0:1 (0:0)
okt. 20. 16:30
Esteghlal - Havadar
1:0 (0:0)
okt. 20. 13:00
Dukagjini - Ballkani
0:0
okt. 20. 13:00
Gjilani - Drenica Skënderaj
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 20. 14:00
Al Talaba - Al Kahrabaa
2:2 (0:0)
okt. 20. 14:00
Al Sinaah - Newroz
1:0 (0:0)
okt. 20. 14:00
Al-Qasim - Naft Maysan
0:0
okt. 20. 16:15
Al Najaf - Naft Al-Janoob
0:4 (0:0)
okt. 20. 18:30
Al-Quwa Al-Jawiya - Al Karkh
1:0 (0:0)
okt. 20. 21:15
Cailungo - Folgore / Falciano
1:2 (0:0)
okt. 20. 21:15
Fiorentino - Cosmos
0:0
okt. 20. 21:15
Murata - Libertas
1:0 (0:0)
okt. 20. 21:15
La Fiorita - Tre Penne
1:0 (0:0)
okt. 20. 21:15
Tre Fiori - Pennarossa
2:1 (0:0)
okt. 20. 15:00
Levadiakos - Kifisia
1:1 (0:0)
okt. 20. 19:30
Achilles '29 - De Treffers
1:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
157
23 (15%)
59 (38%)
233
155
17 (11%)
67 (43%)
219
157
18 (11%)
64 (41%)
218
156
19 (12%)
60 (38%)
215
157
18 (11%)
62 (39%)
214
157
16 (10%)
67 (43%)
214
   Zozoka42
156
18 (12%)
62 (40%)
214
155
15 (10%)
68 (44%)
211
157
15 (10%)
67 (43%)
209
157
16 (10%)
63 (40%)
206

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora