Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 24.

Meccsek - 2021. augusztus 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. augusztus 24.)


aug. 24. 21:00
Ferencváros - BSC Young Boys
2:3 (2:1)
aug. 24. 21:00
PSV Eindhoven - Benfica
0:0
aug. 24. 21:00
Ludogorets - Malmö FF
2:1 (1:1)
22 mérkőzés
aug. 24. 20:00
Swansea - Plymouth
4:1 (1:0)
aug. 24. 20:00
Norwich - Bournemouth
6:0 (3:0)
aug. 24. 20:45
Huddersfield - Everton
1:2 (1:1)
aug. 24. 20:45
Leeds United - Crewe
3:0 (0:0)
aug. 24. 20:45
Birmingham - Fulham
0:2 (0:1)
aug. 24. 20:45
Barrow - Aston Villa
0:6 (0:3)
aug. 24. 20:45
Wigan - Bolton Wanderers
0:0
aug. 24. 20:45
Stoke - Doncaster
2:0 (1:0)
aug. 24. 20:45
Blackpool - Sunderland AFC
2:3 (1:1)
aug. 24. 20:45
Watford - Crystal Palace
1:0 (0:0)
aug. 24. 20:45
Sheffield United - Derby
2:1 (0:1)
aug. 24. 20:45
Morecambe - Preston
2:4 (1:2)
aug. 24. 20:45
Brentford - Forest Green Rovers
3:1 (0:1)
aug. 24. 20:45
Millwall - Cambridge United
3:1 (2:1)
aug. 24. 20:45
Queens Park - Oxford United
2:0 (2:0)
aug. 24. 20:45
Shrewsbury - Rochdale
0:2 (0:0)
aug. 24. 20:45
Cardiff - Brighton & Hove Albion
0:2 (0:1)
aug. 24. 20:45
Gillingham - Cheltenham
1:1 (1:1)
aug. 24. 20:45
Stevenage - Wycombe
2:2 (0:1)
aug. 24. 20:45
Northampton - Wimbledon
0:1 (0:0)
aug. 24. 21:00
Nottingham Forest - Wolverhampton
0:4 (0:0)

12 mérkőzés
aug. 24. 16:30
Filiasi - Vedita Colonesti
2:2 / tizenegyesekkel 9:8 (0:0)
aug. 24. 16:30
Metalul Buzau - Buzau
1:3 (0:0)
aug. 24. 16:30
Tunari - Metaloglobus
1:0 (0:0)
aug. 24. 16:30
Aninoasa - Unirea Bascov
0:2 (0:0)
aug. 24. 16:30
Jiul Petrosani - Hunedoara
0:5 (0:0)
aug. 24. 16:30
Odorheiu Secuiesc - Unirea Ungheni
3:1 (0:0)
aug. 24. 16:30
ACS Gloria Bistria - Unirea Dej
2:4 (0:0)
aug. 24. 16:30
Focsani - Aerostar Bacau
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
aug. 24. 16:30
Sporting Rosiorii - Slatina
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 24. 01:00
Fluminense - Atlético Mineiro
1:1 (1:0)
aug. 24. 01:00
América MG - Bragantino
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
aug. 24. 19:00
1860 München - Viktoria Köln
3:0 (1:0)
aug. 24. 19:00
Waldhof Mannheim - Meppen
5:0 (2:0)
aug. 24. 19:00
Hallescher - Kaiserslautern
1:0 (1:0)
aug. 24. 19:00
Verl - Braunschweig
0:3 (0:0)
aug. 24. 19:00
Zwickau - Viktoria Berlin
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 24. 20:00
Coffrane - Buochs
1:4 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 24. 19:15
Patronato - Banfield
1:1 (1:0)
aug. 24. 21:30
Colón - Sarmiento
1:1 (0:1)

1 mérkőzés
aug. 24. 20:45
Leyton - Harrogate Town
0:2 (0:2)
4 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Tovarniky - Zlate Moravce
0:3 (0:0)
aug. 24. 17:00
Fomat Martin - Pohronie
0:5 (0:0)
aug. 24. 17:00
Jesenské - Besztercebánya
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Uhersky Brod - Jihlava
1:2 (1:0)
aug. 24. 17:00
Prepere - Písek
6:0 (5:0)
aug. 24. 17:00
Mlada Boleslav - Slavoj Vysehrad
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 24. 16:30
Sveti Nikola Burgas - Yambol 1915
0:1 (0:0)
aug. 24. 02:10
Nueva Chicago - Almirante Brown
0:3 (0:3)
aug. 24. 20:05
Atlanta - Belgrano
1:0 (1:0)
aug. 24. 21:00
El Gounah - Al Ahly
3:3 (1:0)
aug. 24. 21:00
Zamalek - El Entag El Harby
2:0 (1:0)
aug. 24. 21:30
Aswan - Smouha
1:3 (0:2)
aug. 24. 01:00
Club Aurora - Real Potosí
5:0 (2:0)

2 mérkőzés
aug. 24. 14:00
Ararat Yerevan - Noravank
3:2 (2:0)
aug. 24. 17:00
Pyunik - Van
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 24. 23:00
Karai Chivé - 12 de Octubre VDS
1:1 (0:0)
aug. 24. 01:30
Guaraní - Libertad
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 24. 20:00
Vestri - Vikingur Olafsvik
3:2 (2:0)
aug. 24. 20:00
Kórdrengir - Thor Akureyri
2:0 (2:0)
aug. 24. 20:00
Selfoss - Afturelding
3:0 (1:0)
aug. 24. 21:15
Grotta - UMF Grindavik
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 24. 01:00
Loudoun United - Tampa Bay Rowdies
0:2 (0:2)
aug. 24. 03:00
Austin Bold - New Mexico United
1:1 (0:1)
16 mérkőzés
aug. 24. 16:00
Olimpia Asunción - Granicerul
2:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Singerei - Făleşti
3:0 (0:0)
aug. 24. 16:00
Pepeni - Victoria Bardar
1:6 (0:0)
aug. 24. 16:00
Visoca - Inter Soroca
0:3 (0:0)
aug. 24. 16:00
Cruiz - Iskra
1:0 (0:0)
aug. 24. 16:00
Codru Calarasi II - FCM Ungheni
2:3 (0:0)
aug. 24. 16:00
Ocniţa - Edinet
4:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Riscani - Speranta Drochia
0:5 (0:0)
aug. 24. 16:00
Congaz - Olimp Comrat
0:6 (0:0)
aug. 24. 16:00
Stauceni - Real Succes
1:3 (0:0)
aug. 24. 16:00
Cimişlia - Sporting Trestieni
0:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Saxan - Sucleia
4:2 (0:0)
aug. 24. 16:00
Slobozia Mare - Cahul
2:3 (0:0)
aug. 24. 16:00
Maiak Chirsova - Socol Copceac
5:0 (0:0)
aug. 24. 16:00
CSF Cricova - Dacia-Buiucani
1:2 (0:0)
aug. 24. 16:00
Vasieni - Sparta Selemet
0:3 (0:0)

aug. 24. 12:00
Gwangju - Seongnam Ilhwa
2:0 (1:0)
aug. 24. 22:00
Guanacasteca - Pérez Zeledón
2:1 (1:1)
10 mérkőzés
aug. 24. 18:30
Belouizdad - Biskra
4:2 (2:0)
aug. 24. 18:30
JSM Skikda - USM Alger
0:3 (0:2)
aug. 24. 18:30
MC Alger - Hussein Dey
4:4 (3:3)
aug. 24. 18:30
WA Tlemcen - ES Sétif
1:0 (0:0)
aug. 24. 18:30
Paradou AC - Kabylie
0:1 (0:1)
aug. 24. 22:00
Saoura - Ain M'lila
4:1 (3:1)
aug. 24. 22:00
Chlef - Relizane
2:1 (1:0)
aug. 24. 22:00
MC Oran - Magra
1:2 (0:1)
aug. 24. 22:00
USM Bel Abbés - Constantine
0:1 (0:0)
aug. 24. 17:30
Segesta - Lokomotiv Zágráb
0:5 (0:2)
aug. 24. 18:00
Palamós - Al-Rayyan
3:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
109
16 (15%)
41 (38%)
162
106
13 (12%)
47 (44%)
159
109
12 (11%)
48 (44%)
156
4. Xxy
109
11 (10%)
50 (46%)
155
110
13 (12%)
44 (40%)
153
   Zozoka42
108
11 (10%)
49 (45%)
153
107
12 (11%)
46 (43%)
152
109
9 (8%)
53 (49%)
151
107
10 (9%)
48 (45%)
146
10. BeZo
109
12 (11%)
42 (39%)
144

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont