Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 14.

Meccsek - 2021. augusztus 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. augusztus 14.)


4 mérkőzés
aug. 14. 19:30
Cádiz - Levante
1:1 (0:1)
aug. 14. 19:30
Mallorca - Betis
1:1 (1:0)
aug. 14. 22:00
Alavés - Real Madrid
1:4 (0:0)
aug. 14. 22:00
Osasuna - Espanyol
0:0
7 mérkőzés
aug. 14. 13:30
Manchester United - Leeds United
5:1 (1:0)
aug. 14. 16:00
Chelsea - Crystal Palace
3:0 (2:0)
aug. 14. 16:00
Everton - Southampton
3:1 (0:1)
aug. 14. 16:00
Leicester - Wolverhampton
1:0 (1:0)
aug. 14. 16:00
Burnley - Brighton & Hove Albion
1:2 (1:0)
aug. 14. 16:00
Watford - Aston Villa
3:2 (2:0)
aug. 14. 18:30
Norwich - Liverpool
0:3 (0:1)

3 mérkőzés
aug. 14. 16:00
Paks - Debreceni VSC
3:3 (1:2)
aug. 14. 18:15
Ferencváros - Mezőkövesd
4:1 (2:1)
aug. 14. 20:30
Gyirmót - Fehérvár
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 14. 17:45
Benevento - SPAL
2:1 (0:0)
aug. 14. 18:00
Cittadella - Monza
2:1 (2:1)
aug. 14. 20:45
Hellas Verona - Catanzaro
3:0 (3:0)
aug. 14. 21:00
Cagliari - Pisa
3:1 (3:0)
6 mérkőzés
aug. 14. 15:30
Wolfsburg - Bochum
1:0 (1:0)
aug. 14. 15:30
Union Berlin - Bayer Leverkusen
1:1 (1:1)
aug. 14. 15:30
VfB Stuttgart - Greuther Fürth
5:1 (2:0)
aug. 14. 15:30
Augsburg - Hoffenheim
0:4 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 14. 17:00
Lille - Nice
0:4 (0:3)
aug. 14. 21:00
Paris St. Germain - Strasbourg
4:2 (3:0)
aug. 14. 13:30
FC Nürnberg - Fortuna Düsseldorf
2:0 (0:0)
aug. 14. 13:30
Sandhausen - Karlsruhe
0:0
aug. 14. 13:30
Holstein Kiel - Regensburg
0:3 (0:2)
aug. 14. 20:30
Dynamo Dresden - Hannover 96
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 14. 16:30
Waalwijk - Alkmaar
1:0 (1:0)
aug. 14. 18:45
Heracles - PSV Eindhoven
0:2 (0:1)
aug. 14. 20:00
Fortuna Sittard - Twente
2:1 (0:1)
aug. 14. 21:00
Ajax - Nijmegen
5:0 (5:0)

6 mérkőzés
aug. 14. 17:00
Ajax Amateurs - EVV
2:1 (2:0)
aug. 14. 17:00
Blauw Geel '38 - Lisse
1:2 (1:2)
aug. 14. 17:00
HVV Hollandia - Assen
1:5 (1:1)
aug. 14. 17:00
JOS Watergraafsmeer - Ter Leede
1:5 (1:3)
aug. 14. 17:00
HSC '21 - Excelsior '31
1:1 / tizenegyesekkel 9:8 (0:0)
aug. 14. 18:00
DEM - Nijkerk
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
aug. 14. 17:00
Real Sociedad II - Leganés
1:0 (0:0)
aug. 14. 19:30
Girona - Amorebieta
2:0 (0:0)
aug. 14. 22:00
Ponferradina - Alcorcón
1:0 (0:0)
12 mérkőzés
aug. 14. 13:30
Peterborough - Derby
2:1 (0:0)
aug. 14. 16:00
Birmingham - Stoke
0:0
aug. 14. 16:00
Blackpool - Cardiff
0:2 (0:0)
aug. 14. 16:00
Barnsley - Coventry
1:0 (1:0)
aug. 14. 16:00
Middlesbrough - Bristol City
2:1 (1:0)
aug. 14. 16:00
Millwall - Blackburn Rovers
1:1 (0:0)
aug. 14. 16:00
Reading - Preston
2:1 (1:0)
aug. 14. 16:00
Huddersfield - Fulham
1:5 (1:3)
aug. 14. 16:00
Hull - Queens Park
0:3 (0:1)
aug. 14. 16:00
Nottingham Forest - Bournemouth
1:2 (0:1)
aug. 14. 16:00
West Bromwich - Luton
3:2 (2:0)

aug. 14. 16:30
Vizela - Tondela
2:1 (0:1)
aug. 14. 19:00
Benfica - Arouca
2:0 (2:0)
aug. 14. 21:30
Braga - Sporting CP
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 14. 16:30
Szpartak Moszkva - FK Ural
1:0 (1:0)
aug. 14. 16:30
FK Nizhny Novgorod - Ufa
1:2 (0:0)
aug. 14. 19:00
FK Rostov - CSKA Moszkva
1:3 (0:2)
aug. 14. 19:00
Akhmat Grozny - Dinamo Moszkva
2:1 (2:0)
aug. 14. 15:00
Toulouse - SC Bastia
1:0 (1:0)
aug. 14. 19:00
Guingamp - Amiens SC
0:2 (0:1)
aug. 14. 19:00
Nimes - Pau
0:0
aug. 14. 19:00
Rodez - Le Havre
0:0
aug. 14. 19:00
Quevilly - Dijon
2:1 (1:0)
aug. 14. 19:00
Nancy - Valenciennes
0:1 (0:0)
aug. 14. 19:00
Chamois Niortais - Grenoble
1:0 (1:0)
aug. 14. 19:00
Sochaux - Dunkerque
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 14. 20:30
UTA Arad - CS U Craiova
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 14. 20:45
Altay Izmir - Kayserispor
3:0 (2:0)
aug. 14. 20:45
Hatayspor - Kasimpasa
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 14. 22:00
Bragantino - Juventude
1:2 (1:0)

4 mérkőzés
aug. 14. 16:15
Union St. Gilloise - Kortrijk
2:0 (1:0)
aug. 14. 18:30
AS Eupen - Sint-Truidense
2:1 (1:0)
aug. 14. 18:30
Seraing United - KV Oostende
2:3 (1:0)
aug. 14. 20:45
Genk - Oud-Heverlee
4:0 (1:0)
11 mérkőzés
aug. 14. 18:00
Hades - De Kempen
1:0 (0:0)
aug. 14. 18:00
Dikkelvenne - Houtvenne
2:0 (0:0)
aug. 14. 19:30
Mandel United - Habay-la-Neuve
3:0 (0:0)
aug. 14. 19:30
Wervik - RC Lebbeke
0:2 (0:0)
aug. 14. 20:00
Rochefort - Heur Tongeren
2:1 (0:0)
aug. 14. 20:00
Bocholter VV - Oudenaarde
0:1 (0:0)
aug. 14. 20:00
Merksem - Onhaye
1:3 (0:0)
aug. 14. 20:00
Mol Wezel - Huy
2:1 (0:0)
aug. 14. 20:30
Rapid Symphorinois - Dender
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 14. 16:00
Ayr - Dundee United
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
aug. 14. 16:00
Dundee FC - Motherwell
1:0 (0:0)
aug. 14. 16:00
Livingston - St. Mirren
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 14. 17:00
Admira - Salzburg
0:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Wolfsberger - Swarovski Tirol
2:2 (1:1)
aug. 14. 17:00
Hartberg - Ried
1:1 (0:1)

3 mérkőzés
aug. 14. 16:00
Veres Rivne - Vorskla Poltava
1:1 (0:0)
aug. 14. 18:30
Desna - Dnipro-1
2:1 (1:0)
aug. 14. 18:30
Zorya Lugansk - Minai
1:1 (0:0)
12 mérkőzés
aug. 14. 16:00
Milton Keynes Dons - Sunderland AFC
1:2 (0:1)
aug. 14. 16:00
Burton Albion - Ipswich
2:1 (1:1)
aug. 14. 16:00
Cheltenham - Wycombe
1:3 (1:1)
aug. 14. 16:00
Morecambe - Shrewsbury
2:0 (2:0)
aug. 14. 16:00
Lincoln City - Fleetwood
2:1 (0:1)
aug. 14. 16:00
Oxford United - Charlton Athletic
2:1 (2:1)
aug. 14. 16:00
Plymouth - Gillingham
1:0 (0:0)
aug. 14. 16:00
Portsmouth - Crewe
2:0 (0:0)
aug. 14. 16:00
Sheffield Wednesday - Doncaster
2:0 (0:0)
aug. 14. 16:00
Wimbledon - Bolton Wanderers
3:3 (1:2)
aug. 14. 16:10
Wigan - Rotherham
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 14. 14:00
Osnabrück - Wehen Wiesbaden
0:1 (0:0)
aug. 14. 14:00
Havelse - Magdeburg
1:3 (0:1)
aug. 14. 14:00
Saarbrücken - Duisburg
2:0 (2:0)
aug. 14. 14:00
Zwickau - Meppen
1:1 (1:0)
aug. 14. 14:00
Verl - Viktoria Köln
3:1 (2:1)

20 mérkőzés
aug. 14. 16:00
Solothurn - FC Zürich
0:10 (0:6)
aug. 14. 16:00
Baden - Biel/Bienne
2:4 (2:2)
aug. 14. 17:00
Stade Nyonnais - Wil
0:1 (0:1)
aug. 14. 17:00
Seuzach - Yverdon
0:12 (0:7)
aug. 14. 17:00
Saint-Léonard - Porrentruy
1:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Escholzmatt-Marbach - Iliria
3:4 (0:0)
aug. 14. 17:30
Echichens - Lausanne
0:2 (0:0)
aug. 14. 17:30
Grand-Saconnex - Chenois
2:2 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
aug. 14. 18:00
Littau - BSC Young Boys
1:4 (0:2)
aug. 14. 18:00
Münsingen - St. Gallen
0:5 (0:3)
aug. 14. 18:00
Bubendorf - Sion
0:3 (0:2)
aug. 14. 18:00
Châtel-St-Denis - Thun
1:8 (0:0)
aug. 14. 18:00
Unterstrass - Chiasso
1:3 (0:0)
aug. 14. 18:00
Hausen - Black Stars Basel
0:6 (0:0)
aug. 14. 19:30
Vevey - Kriens
1:3 (0:0)
aug. 14. 20:00
Delémont - Winterthur
0:6 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 14. 00:00
Colón - Gimnasia La Plata
1:0 (0:0)
aug. 14. 18:30
Atlético Tucumán - Aldosivi
2:2 (0:1)
aug. 14. 20:45
Argentinos Juniors - Banfield
2:0 (0:0)
aug. 14. 23:00
River Plate - Vélez Sársfield
2:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
aug. 14. 12:00
Yenisey - Olimp-Dolgoprudny
1:0 (0:0)
aug. 14. 16:00
Gazovik Orenburg - Veles
2:1 (2:1)
aug. 14. 16:00
Kamaz - Metallurg Lipetsk
3:0 (1:0)
aug. 14. 17:00
Krasnodar II - Volgar Astrakhan
1:0 (0:0)
aug. 14. 17:00
Neftekhimik - Fakel
3:0 (2:0)
aug. 14. 18:00
Kuban Krasnodar - Tekstilshchik
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
aug. 14. 15:00
Piast Gliwice - Wisla Plock
4:3 (3:1)
aug. 14. 17:30
Lechia Gdansk - Cracovia Krakow
3:0 (1:0)
aug. 14. 20:00
Warta Poznan - Legia Warszawa
0:2 (0:1)
11 mérkőzés
aug. 14. 16:00
Barrow - Hartlepool
3:2 (1:1)
aug. 14. 16:00
Bristol Rovers - Stevenage
0:2 (0:0)
aug. 14. 16:00
Walsall - Forest Green Rovers
1:3 (0:3)
aug. 14. 16:00
Port Vale - Tranmere
0:0
aug. 14. 16:00
Rochdale - Scunthorpe
0:0
aug. 14. 16:00
Bradford - Oldham
2:1 (1:0)
aug. 14. 16:00
Colchester - Northampton
0:1 (0:1)
aug. 14. 16:00
Leyton - Exeter
3:0 (2:0)
aug. 14. 16:00
Salford - Sutton
0:0
aug. 14. 16:00
Swindon - Carlisle
1:2 (1:2)
aug. 14. 16:00
Mansfield - Newport
2:1 (2:1)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
3 mérkőzés
aug. 14. 18:00
FK Senica - Dunaszerdahely
1:1 (0:0)
aug. 14. 18:00
Pohronie - Sered
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 14. 18:55
Lokomotiv Zágráb - Istra 1961
4:0 (3:0)
aug. 14. 21:00
Hajduk Split - Slaven Belupo
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 14. 15:00
Malmö FF - IFK Göteborg
2:3 (1:1)
aug. 14. 17:30
Kalmar - Halmstad
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
aug. 14. 14:00
Sigma Olomouc - Budejovice
3:3 (0:2)
aug. 14. 16:00
Mlada Boleslav - Slavia Praha
0:2 (0:1)
aug. 14. 16:00
Karvina - Zlín
2:3 (1:0)
aug. 14. 19:00
Bohemians 1905 - Sparta Praha
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 14. 16:55
Backa Topola - Radnicki Kragujevac
4:4 (2:1)
aug. 14. 19:00
Napredak - FK Mladost Lucani
2:1 (0:1)
aug. 14. 00:00
Goiás - Guarani
2:1 (1:0)
aug. 14. 02:30
Remo - Vasco da Gama
2:1 (2:1)
aug. 14. 21:30
Cruzeiro - Sampaio Correa
1:1 (0:1)
aug. 14. 21:30
CSA - Coritiba
3:0 (2:0)
aug. 14. 21:30
Ponte Preta - Confianca
4:2 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 14. 18:00
Kristiansund - Stabaek
5:1 (2:1)
aug. 14. 20:00
Sarpsborg 08 - Stromsgodset
1:0 (0:0)
aug. 14. 14:30
Rapid Wien II - Kapfenberg
0:3 (0:1)

Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK
1 mérkőzés
aug. 14. 20:30
Longford - Finn Harps
0:3 (0:2)
aug. 14. 12:00
Académica - Varzim
1:1 (0:0)
aug. 14. 15:00
Casa Pia - FC Porto II
2:0 (0:0)
aug. 14. 19:00
Mafra - Feirense
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 14. 16:00
Oulu - Inter Turku
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 14. 07:00
Consadole Sapporo - FC Tokyo
3:2 (1:2)
aug. 14. 12:00
Urawa Red Diamonds - Sagan Tosu
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 14. 17:45
Slavia Szófia - Beroe
3:2 (1:1)
aug. 14. 20:00
Levszki Szófia - Tsarsko Selo
3:1 (0:1)
aug. 14. 14:30
Vitebsk - Slavia Mozyr
2:2 (0:1)
aug. 14. 16:30
Torpedo Zhodino - Slutsk
0:1 (0:0)
aug. 14. 18:30
Dinamo Minsk - Dinamo Brest
2:0 (1:0)
aug. 14. 20:45
RWDM - Mouscron-Péruwelz
3:1 (2:0)
aug. 14. 17:10
Deportivo Morón - GyE Jujuy
2:0 (1:0)
aug. 14. 12:40
Korona Kielce - Jastrzebie
2:1 (2:1)
aug. 14. 18:00
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
0:1 (0:0)
aug. 14. 20:30
Katowice - Podbeskidzie
2:2 (1:2)

Kvízjáték online és ingyenes
aug. 14. 13:00
Jönköpings Södra - Öster
2:1 (1:0)
aug. 14. 15:00
Akropolis - Helsingborg
0:3 (0:1)
aug. 14. 15:00
Örgryte - Brage
1:1 (1:0)
aug. 14. 15:00
Sundsvall - Värnamo
2:0 (1:0)
aug. 14. 17:00
AFC Eskilstuna - Norrby
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 14. 02:00
Puebla - Tigres
1:1 (1:0)
aug. 14. 04:00
Juárez - Club Tijuana
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 14. 17:00
Domzale - Bravo
0:2 (0:1)
aug. 14. 20:15
Maribor - Tabor Sezana
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 14. 19:00
Tuzla City - Posusje
4:1 (2:0)
4 mérkőzés
aug. 14. 17:30
Antofagasta - O'Higgins
2:1 (2:0)
aug. 14. 20:00
La Serena - Unión La Calera
1:2 (0:1)
aug. 14. 22:30
Unión Espanola - Colo Colo
0:1 (0:0)
aug. 14. 18:15
Istanbulspor - Manisa BBSK
3:4 (1:2)
aug. 14. 20:45
Denizlispor - Bandirmaspor
0:2 (0:2)
aug. 14. 20:45
Balikesirspor - Boluspor
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 14. 16:30
Sabah FK - Sabail
0:1 (0:1)
aug. 14. 18:30
Kesla - Sumgayit Shekher
0:2 (0:0)
aug. 14. 19:00
Ismaily - Zamalek
0:2 (0:0)
aug. 14. 21:00
Al Ahly - ENPPI
2:0 (2:0)

2 mérkőzés
aug. 14. 19:30
Hapoel Hadera - Hapoel Nof HaGalil
3:2 (1:1)
aug. 14. 19:30
Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona
2:3 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 14. 15:00
TJK Legion - Trans Narva
0:0
aug. 14. 18:00
Kuressaare - Flora Tallinn
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 14. 10:15
Dukla Praha - Chrudim
4:1 (3:1)
aug. 14. 10:15
Vyskov - Táborsko
0:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Pribram - Varnsdorf
2:2 (1:1)
aug. 14. 17:00
TB Tvoroyri - B36 Torshavn
1:2 (1:2)
aug. 14. 17:00
B68 Toftir - Fuglafjordur
2:0 (1:0)
aug. 14. 19:00
Runavik - Vikingur Gota
0:2 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 14. 16:00
Rovaniemi - Klubi 04 Helsinki
4:1 (1:1)
aug. 14. 16:00
EIF Ekenas - Gnistan
2:0 (2:0)
aug. 14. 16:00
PK-35 Vantaa - Vaasa
2:2 (1:0)
aug. 14. 16:00
MuSa - Turku
0:2 (0:2)
aug. 14. 16:00
Jippo - KPV Kokkola
0:1 (0:1)
aug. 14. 01:30
Real Potosí - Blooming
3:1 (1:0)
aug. 14. 21:00
Always Ready - Club Aurora
2:0 (1:0)
aug. 14. 17:30
Primorje - Jadran Dekani
3:3 (1:1)
aug. 14. 17:30
Roltek Dob - Krsko
7:2 (0:0)
aug. 14. 17:30
Bilje - NK Krka
2:2 (0:0)
aug. 14. 18:00
NS Drava - Nafta
0:6 (0:0)
aug. 14. 18:00
Triglav - Rogaska
3:0 (0:0)

32 mérkőzés
aug. 14. 00:00
Holyhead Hotspur - Rhos Aelwyd
1:0 (0:0)
aug. 14. 15:00
Trefelin - Fairwater
8:1 (0:0)
aug. 14. 15:00
West End - Penrhiwceiber Rangers
2:12 (0:0)
aug. 14. 15:00
Monmouth Town - Cwmamman United
3:1 (0:0)
aug. 14. 15:00
Cardiff Airport - Trethomas Bluebirds
2:2 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
aug. 14. 15:00
Garden Village - Goytre
2:2 (0:0)
aug. 14. 15:00
Caerau - Brecon Corinthians
3:8 (0:0)
aug. 14. 15:00
Porthmadog - Llanberis
3:0 (0:0)
aug. 14. 15:00
Llanfair United - Penrhyndeudraeth
2:3 (0:0)
aug. 14. 15:00
Saltney Town - Y Felinheli
3:1 (0:0)
aug. 14. 15:00
Caersws - Rhostyllen
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
aug. 14. 15:00
Bodedern - Llandyrnog United
5:1 (0:0)
aug. 14. 15:00
Llanelwy Athletic - Berriew
2:7 (0:0)
aug. 14. 15:00
Abergavenny Town - Taff's Well
1:3 (0:0)
aug. 14. 15:00
Port Talbot - Afan Lido
0:6 (0:0)
aug. 14. 15:00
Aberaeron - Ynyshir Albions
1:3 (0:0)
aug. 14. 15:00
Pontyclun - Pontardawe Town
0:3 (0:0)
aug. 14. 15:00
Llantwit Major - Risca United
4:0 (0:0)
aug. 14. 15:00
Penlan Club - Ynysygerwn
0:2 (0:0)
aug. 14. 15:00
AC Pontymister - Dinas Powys
1:2 (0:0)
aug. 14. 15:00
Llandudno - Llay Miners Welfare
4:2 (0:0)
aug. 14. 15:00
Y Rhyl 1879 - Rhydymwyn
1:0 (0:0)
aug. 14. 15:00
Buckley - Mold Alexandra
2:1 (0:0)
aug. 14. 15:00
Holywell - Gresford Athletic
2:3 (0:0)
aug. 14. 15:00
Llanuwchllyn - Denbigh Town
2:4 (0:0)
aug. 14. 15:00
Caergybi - Cefn Albion
1:4 (0:0)
aug. 14. 15:00
Brymbo - Llansantffraid
3:1 (0:0)
aug. 14. 15:30
Bow Street - Llanidloes Town
2:3 (0:0)
aug. 14. 15:30
Llangefni Town - Ruthin Town
0:1 (0:0)

aug. 14. 02:40
Deportes Tolima - Deportivo Pasto
1:0 (1:0)
aug. 14. 22:00
Envigado - Alianza Petrolera
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 14. 13:00
Hobro - Lyngby
1:4 (1:2)
aug. 14. 15:00
Nyköbing - HB Koge
3:1 (1:0)
aug. 14. 15:00
Fremad Amager - Jammerbugt
1:2 (1:1)
aug. 14. 00:00
Monterrey II - Tapatío
2:0 (1:0)
aug. 14. 17:55
Al Ittifaq - Al Baten
2:1 (2:0)
aug. 14. 19:55
Al-Hilal - Al Ta'ee
1:0 (0:0)
aug. 14. 11:00
Sagamihara - Ventforet Kofu
2:1 (1:1)
aug. 14. 11:30
Ryukyu - Mito Hollyhock
0:1 (0:0)
aug. 14. 12:00
Jubilo Iwata - Tokyo Verdy
2:1 (1:1)
aug. 14. 12:00
Machida Zelvia - Fagiano Okayama
1:1 (0:0)
aug. 14. 12:00
Omiya Ardija - Blaublitz Akita
1:1 (1:0)
aug. 14. 18:00
Progres Niedercorn - F91 Dudelange
2:2 (0:0)
aug. 14. 18:00
Hamm Benfica - Hostert
0:6 (0:0)
aug. 14. 18:00
UNA Strassen - Mondorf-les-Bains
0:1 (0:0)
aug. 14. 18:00
Victoria Rosport - Differdange
0:3 (0:0)
aug. 14. 18:00
Wiltz - Jeunesse Esch
2:0 (0:0)
aug. 14. 19:00
Rodange - RFCU Luxemburg
0:1 (0:0)
aug. 14. 01:45
River Plate - Nacional Asunción
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 14. 20:15
Ayacucho - Universitario
1:1 (0:1)
aug. 14. 22:30
Alianza Lima - Deportivo Municipal
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 14. 17:00
Qizilqum - Kokand-1912
2:2 (1:1)
aug. 14. 17:00
Turan - Sogdiana
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 14. 15:30
Aberystwyth - Barry Town
2:1 (1:1)
aug. 14. 15:30
Cardiff MU - Flint
1:5 (0:1)
aug. 14. 15:30
Bala - Penybont
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 14. 15:00
Golden Arrows - SuperSport United
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
aug. 14. 18:00
Orlando Pirates - Moroka Swallows
1:2 (1:2)
aug. 14. 15:00
Vestri - Fram Reykjavik
0:1 (0:0)
aug. 14. 16:00
Fjölnir - Afturelding
3:0 (2:0)
aug. 14. 18:00
Kórdrengir - ÍB Vestmannaeyja
0:1 (0:0)
aug. 14. 18:00
Thor Akureyri - Vikingur Olafsvik
0:2 (0:1)
aug. 14. 17:30
Dubrava - Rude Zágráb
2:2 (0:0)
aug. 14. 17:30
Bijelo Brdo - Dinamo Zágráb II
2:1 (0:0)
aug. 14. 17:30
Dugopolje - Jarun
0:2 (0:0)
aug. 14. 17:30
Cibalia Vinkovci - Opatija
2:2 (0:0)
aug. 14. 17:30
Kustosija - Solin
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 14. 14:00
Zhetysu - Arys
1:0 (0:0)
aug. 14. 15:00
Shakter Karaganda - Ordabasy
3:2 (3:0)
aug. 14. 16:00
Taraz - Maqtaaral
1:1 (1:0)
aug. 14. 17:00
Kaisar Kyzylorda - Akzhayik
3:0 (2:0)

4 mérkőzés
aug. 14. 19:00
Jezero - OFK Petrovac
1:2 (1:0)
aug. 14. 20:00
Zeta - Mornar Bar
0:1 (0:1)
aug. 14. 20:30
Buducnost Podgorica - FK Podgorica
2:1 (1:0)
aug. 14. 20:30
Iskra Danilovgrad - Decic
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 14. 17:00
Dinamo-Auto - Petrocub
0:2 (0:1)
aug. 14. 19:00
Zimbru - CSF Balti
2:3 (1:2)
aug. 14. 11:00
Gangwon - Daegu
2:0 (0:0)
aug. 14. 12:30
Jeju - Ulsan Hyundai
2:2 (1:1)
aug. 14. 13:00
Suwon Blue Wings - Seongnam Ilhwa
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 14. 20:00
Mosta - Birkirkara
0:3 (0:0)
aug. 14. 20:00
Floriana - Santa Lucia
2:2 (0:1)
aug. 14. 04:00
AD San Carlos - Jicaral
0:0
aug. 14. 22:00
Saprissa - Grecia
1:0 (0:0)
aug. 14. 23:00
Sporting San José - Cartaginés
4:1 (1:1)
aug. 14. 01:15
Gran Valencia - Yaracuyanos
1:0 (1:0)
aug. 14. 22:00
Caracas - Mineros Guyana
2:0 (0:0)
aug. 14. 23:06
Marathón - Motagua
2:0 (0:0)

aug. 14. 12:00
Jeonnam Dragons - Anyang
1:2 (0:2)
aug. 14. 13:00
Seoul E-Land - Bucheon 1995
1:2 (0:1)
aug. 14. 10:00
UCAM Murcia - Hércules
2:2 (1:1)
aug. 14. 11:30
Numancia - Mutilvera
5:0 (3:0)
aug. 14. 15:00
KMKM - Azam
1:0 (1:0)
aug. 14. 15:00
Chesterfield - Grimsby
2:1 (2:1)
aug. 14. 15:00
Moyola Park - Ballymena
0:1 (0:1)
aug. 14. 15:00
Glentoran - Coleraine
0:1 (0:0)
aug. 14. 15:00
Edirnespor - Omán U23
2:2 (0:0)
aug. 14. 16:00
Carrick Rangers - Crusaders
4:1 (2:0)
aug. 14. 16:00
Solihull Moors - Notts
2:2 (2:0)
aug. 14. 16:00
Velbert - Westfalia Herne
1:0 (1:0)
aug. 14. 16:00
Wealdstone - Hungerford
3:1 (3:0)
aug. 14. 17:00
Paralimni - Anagennisi Deryneia
1:1 (0:0)
aug. 14. 17:30
Sasa - Sileks Kratovo
2:2 (1:1)
aug. 14. 17:30
Napoli - Pescara
4:0 (2:0)
aug. 14. 18:00
Ethnikos Achna - Doxa Katokopia
5:2 (3:0)
aug. 14. 18:00
APOEL Nikosia - Apollon Limassol
2:0 (1:0)
aug. 14. 18:00
Asteras Tripolis - PAS Giannina
1:0 (1:0)
aug. 14. 18:00
Panaitolikos - Apollon Smyrnis
1:0 (0:0)
aug. 14. 18:30
Inter - Dinamo Kiev
3:0 (2:0)
aug. 14. 18:30
Ionikos Nikea - Atromitos
1:1 (1:1)
aug. 14. 18:30
Noja - Barakaldo
0:1 (0:1)
aug. 14. 19:00
Aris Saloniki - Volos NFC
4:3 (2:2)
aug. 14. 19:00
CE Europa - Espanyol II
1:2 (0:0)
aug. 14. 19:00
Badalona - Cornella
2:0 (1:0)
aug. 14. 19:00
Pafos FC - Aris Limassol
1:1 (1:1)
aug. 14. 19:00
Pontevedra - Racing Villalbés
3:1 (1:1)
aug. 14. 19:00
St. George's - San Gwann
1:2 (0:1)
aug. 14. 19:00
Racing Rioja - Calahorra
0:3 (0:1)
aug. 14. 19:30
Lazio - Sassuolo
1:1 (1:1)
aug. 14. 19:30
AEK Athen - Lamia
1:0 (0:0)
aug. 14. 19:30
Teruel - Valencia Mestalla
1:1 (0:0)
aug. 14. 20:00
L'Hospitalet - Prat
1:1 (1:0)
aug. 14. 20:30
AC Milan - Panathinaikosz
2:1 (2:0)
aug. 14. 20:30
Juventus - Atalanta
3:1 (2:1)
aug. 14. 20:30
Albacete - Castellón
1:0 (1:0)
aug. 14. 20:30
Xerez - Atletico Sanluqueno
0:1 (0:1)
aug. 14. 20:45
AS Roma - Raja Casablanca
5:0 (2:0)
aug. 14. 21:00
Zebbug Rangers - Zejtun Corinthians
0:0 / tizenegyesekkel 4:5

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
385
49 (13%)
160 (42%)
565
386
46 (12%)
163 (42%)
556
386
47 (12%)
157 (41%)
549
385
44 (11%)
164 (43%)
548
386
52 (13%)
142 (37%)
544
385
50 (13%)
144 (37%)
538
385
45 (12%)
155 (40%)
535
386
47 (12%)
150 (39%)
535
385
40 (10%)
167 (43%)
534
382
39 (10%)
169 (44%)
533

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont