Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 3.

Meccsek - 2021. augusztus 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. augusztus 3.)


aug. 3. 19:00
Sparta Praha - AS Monaco
0:2 (0:1)
aug. 3. 19:00
Malmö FF - Rangers FC
2:1 (0:0)
aug. 3. 20:00
Genk - Shakhtar Donetsk
1:2 (1:0)
aug. 3. 20:00
PSV Eindhoven - Midtjylland
3:0 (3:0)
aug. 3. 20:00
CFR Cluj - BSC Young Boys
1:1 (1:0)
aug. 3. 21:00
Olympiakos Pireus - Ludogorets
1:1 (0:0)
aug. 3. 21:00
Crvena Zvezda - Sheriff Tiraspol
1:1 (1:1)
aug. 3. 19:00
Neftchi - HJK Helsinki
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 3. 20:45
Bohemian - PAOK Saloniki
2:1 (1:0)
aug. 3. 20:45
Linfield - Fola Esch
1:2 (1:0)

2 mérkőzés
aug. 3. 13:00
Japán U23 - Spanyolország U23
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 3. 00:00
Estudiantes - Arsenal FC
4:0 (0:0)
aug. 3. 00:00
Rosario Central - Aldosivi
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 3. 17:30
Raca - Dunajská Luzná
2:1 (0:0)
aug. 3. 17:30
Solcany - Tovarniky
1:2 (0:0)
25 mérkőzés
aug. 3. 18:00
Dalum - Kolding
1:4 (0:0)
aug. 3. 18:00
Naesby - Fredericia
3:3 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
aug. 3. 18:00
FIUK - Löjt
2:1 (0:0)
aug. 3. 18:00
Holstebro - Lyseng
0:2 (0:0)
aug. 3. 18:00
Hellerup - B.93 Kobenhavn
1:2 (0:0)
aug. 3. 18:00
Brabrand - Hobro
0:0
aug. 3. 18:00
Saedding/G - Horsens
1:4 (0:0)
aug. 3. 18:00
Fuglebakken KFUM - Skive
0:2 (0:0)
aug. 3. 18:00
Avarta - FA 2000
1:3 (0:0)
aug. 3. 18:00
Skovshoved - Hillerod
0:4 (0:0)
aug. 3. 18:00
Dianalund - KFUM Roskilde
0:8 (0:0)
aug. 3. 18:00
Marienlyst - Sydvest
3:0 (0:0)
aug. 3. 18:00
Tarup-Paarup - Slagelse
0:1 (0:0)
aug. 3. 18:00
Vordingborg - Ishöj
2:1 (0:0)
aug. 3. 18:15
BSF - Roskilde
0:2 (0:0)
aug. 3. 18:30
SfB-Oure - Middelfart
0:6 (0:0)
aug. 3. 18:30
Soften - Thisted
0:3 (0:0)
aug. 3. 18:30
Norresundby - Aarhus Fremad
0:6 (0:0)
aug. 3. 18:30
Hviding IF / KVIK 70 - B 1913
0:5 (0:0)
aug. 3. 18:30
Aabyhoj - Jammerbugt
0:2 (0:0)
aug. 3. 18:30
Aalborg Freja - Give Fremad
2:1 (0:0)
aug. 3. 18:30
LUIF - Frem Kobenhavn
0:9 (0:0)
aug. 3. 18:30
Hörsholm-Usseröd - Vanlose
0:2 (0:0)
aug. 3. 19:00
Holbaek - Naestved
2:0 (0:0)
aug. 3. 19:00
FC Nakskov - Herlev
1:6 (0:0)

aug. 3. 20:00
Thun - Yverdon
3:0 (1:0)
aug. 3. 18:30
St. Pölten - Rapid Wien II
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 3. 12:00
Vegalta Sendai - Gamba Osaka
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 3. 17:00
Botev Ihtiman - Balkan Botevgrad
0:2 (0:0)
aug. 3. 19:00
Örgryte - GAIS Göteborg
1:0 (0:0)
aug. 3. 19:00
Akropolis - Öster
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 3. 04:00
Atlético San Luis - Querétaro
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 3. 00:00
Nublense - O'Higgins
0:0
2 mérkőzés
2 mérkőzés

2 mérkőzés
aug. 3. 17:30
Jippo - Turku
0:1 (0:0)
aug. 3. 17:30
MP Mikkeli - Vaasa
0:3 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 3. 09:30
Shaanxi Warriors - Yunnan Kunlu
4:1 (0:0)
aug. 3. 09:30
Sichuan Minzu - Shanghai Jiading
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
2 mérkőzés
aug. 3. 19:00
Sport Pacobá - Tacuary
0:0
aug. 3. 21:00
Adolfo Rojas - Deportivo Santaní
0:5 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 3. 14:30
Tianjin Teda - Dalian Aerbin
1:3 (0:1)
aug. 3. 14:30
Beijing Guoan - Wuhan Zall
2:1 (2:0)
aug. 3. 20:45
Annagh United - Knockbreda
4:1 (0:0)
aug. 3. 22:00
USM Alger - Kabylie
1:0 (0:0)

aug. 3. 13:00
Alanyaspor - Rizespor
2:0 (2:0)
aug. 3. 14:00
Fleetwood - Wrexham
0:4 (0:3)
aug. 3. 15:00
Twente - Venezia
0:1 (0:0)
aug. 3. 16:00
Antalyaspor - Altay Izmir
0:1 (0:0)
aug. 3. 17:00
Stockport - Lincoln City
2:0 (2:0)
aug. 3. 17:50
NK Gorica - Varazdin
2:1 (0:1)
aug. 3. 18:00
Celta Vigo - Gil Vicente
0:0
aug. 3. 18:00
Istanbul Basaksehir - Hatayspor
2:2 (1:0)
aug. 3. 18:30
Olot - Barcelona II
1:3 (1:1)
aug. 3. 18:45
Panaitolikos - Volos NFC
0:1 (0:1)
aug. 3. 19:00
Elche - FC Cartagena
1:1 (0:0)
aug. 3. 19:00
Manchester City - Blackpool
4:1 (1:1)
aug. 3. 19:00
Ahlen - Hammer SpVg
1:1 (1:0)
aug. 3. 19:25
Jove Espanol - Yeclano
1:1 (0:0)
aug. 3. 20:00
Románia U19 - Izrael U19
2:0 (2:0)
aug. 3. 20:00
Extremadura - Talavera
0:1 (0:0)
aug. 3. 20:00
Beckenham - Crawley
1:0 (1:0)
aug. 3. 20:30
Dundela - Glentoran
1:3 (1:2)
aug. 3. 20:30
Chippenham - Eastleigh
2:2 (1:1)
aug. 3. 20:30
Belper - Burton Albion
2:2 (1:2)
aug. 3. 20:30
Institute - Cliftonville
0:3 (0:1)
aug. 3. 20:30
King's Lynn - Peterborough
1:0 (0:0)
aug. 3. 20:30
Truro - Exeter
1:0 (1:0)
aug. 3. 20:30
Taunton Town - Yeovil
0:1 (0:0)
aug. 3. 20:30
Bideford - Bodmin
3:1 (1:0)
aug. 3. 20:30
Hitchin - Bedford Town
1:1 (0:0)
aug. 3. 20:30
Warrington - Southport
1:2 (0:1)
aug. 3. 20:45
Cray Valley PM - Leatherhead
3:2 (2:1)
aug. 3. 20:45
Hyde - Curzon Ashton
2:0 (1:0)
aug. 3. 20:45
Lincoln United - Spalding
2:2 (1:2)
aug. 3. 20:45
Slimbridge - Weston-super-Mare
0:4 (0:2)
aug. 3. 20:45
Stourbridge - Halesowen
1:3 (0:1)
aug. 3. 20:45
Alfreton - Grimsby
0:1 (0:1)
aug. 3. 20:45
Bradford Park Avenue - Altrincham
1:2 (1:0)
aug. 3. 20:45
Brighouse - Farsley
2:2 (1:1)
aug. 3. 20:45
Farnborough - Woking
2:1 (0:1)
aug. 3. 20:45
Faversham Town - Margate
2:1 (0:0)
aug. 3. 20:45
Guiseley - Halifax
1:2 (0:0)
aug. 3. 20:45
Hungerford - Swindon Supermarine
3:2 (1:2)
aug. 3. 20:45
Trafford - Ashton
4:2 (3:0)
aug. 3. 20:45
Wingate & Finchley - Uxbridge
1:4 (1:1)
aug. 3. 20:45
Witton Albion - Marine
1:2 (1:1)
aug. 3. 20:45
St. Albans - Hendon
2:0 (2:0)
aug. 3. 20:45
Whitstable - Dover Athletic
1:3 (1:2)
aug. 3. 20:45
Telford - Stafford Rangers
1:1 (0:1)
aug. 3. 20:45
Aveley - Lewes
2:4 (0:2)
aug. 3. 20:45
Cray Wanderers - Welling
2:2 (2:1)
aug. 3. 20:45
Dulwich Hamlet - Bromley
2:2 (1:0)
aug. 3. 20:45
Tamworth - Birmingham
3:1 (1:0)
aug. 3. 21:00
Norwich - Gillingham
5:0 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
122
13 (11%)
52 (43%)
169
2. AltT
123
14 (11%)
46 (37%)
162
123
14 (11%)
44 (36%)
158
119
14 (12%)
43 (36%)
156
5. Xxy
121
11 (9%)
48 (40%)
151
   Zozoka42
121
11 (9%)
48 (40%)
151
121
12 (10%)
42 (35%)
144
123
10 (8%)
46 (37%)
142
123
13 (11%)
38 (31%)
141
10. Herki
124
11 (9%)
40 (32%)
135

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont