Főoldal » Meccsek » 2021. július 28.

Meccsek - 2021. július 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. július 28.)


júl. 28. 19:00
Neftchi - Olympiakos Pireus
0:1 (0:1)
júl. 28. 19:00
Sheriff Tiraspol - Alashkert
3:1 (2:1)
júl. 28. 19:30
CFR Cluj - Lincoln Red Imps
2:0 (1:0)
júl. 28. 19:45
Midtjylland - Celtic
2:1 (0:0)
júl. 28. 20:00
Galatasaray - PSV Eindhoven
1:2 (0:1)
júl. 28. 20:00
Ludogorets - NS Mura
3:1 (1:0)
júl. 28. 20:15
BSC Young Boys - Slovan Bratislava
3:2 (2:0)
júl. 28. 20:30
Sparta Praha - Rapid Wien
2:0 (1:0)
júl. 28. 20:30
Crvena Zvezda - Kairat Almaty
5:0 (3:0)
8 mérkőzés
júl. 28. 10:00
Szaúd-Arábia U23 - Brazília U23
1:3 (1:1)
júl. 28. 10:30
Dél-Korea U23 - Honduras U23
6:0 (3:0)
júl. 28. 13:00
Ausztrália U23 - Egyiptom U23
0:2 (0:1)
júl. 28. 13:00
Spanyolország U23 - Argentína U23
1:1 (0:0)
júl. 28. 13:30
Franciaország U23 - Japán U23
0:4 (0:2)

22 mérkőzés
júl. 28. 12:00
Strogino Moszkva - Krasava Odintsovo
0:3 (0:3)
júl. 28. 15:00
Torpedo Miass - Chelyabinsk
2:0 (1:0)
júl. 28. 15:00
Irtysh Omsk - Dinamo Barnaul
1:2 (0:0)
júl. 28. 15:00
Trevis i VVK - Tver
1:0 (0:0)
júl. 28. 15:30
Legion Dynamo - Nalchik
0:0
júl. 28. 15:30
Rodina Moszkva - Torpedo Vladimir
2:3 (1:2)
júl. 28. 15:30
Spartak Tuymazy - Volga Ulyanovsk
1:1 (0:0)
júl. 28. 15:30
Ilpar - Zenit Izhevsk
0:3 (0:1)
júl. 28. 16:00
Tyumen - Zvezda Perm
0:0
júl. 28. 16:00
Anzhi - Mashuk-KMV
0:0
júl. 28. 16:30
Kairat Moszkva - Kaluga
1:0 (1:0)
júl. 28. 17:00
Dinamo Stavropol - Kuban Kholding
1:0 (0:0)
júl. 28. 17:00
Dinamo Bryansk - Smolensk
1:1 (0:0)
júl. 28. 17:00
Sokol Saratov - Saransk
2:3 (2:2)
júl. 28. 17:30
Peresvet Podolsk - Zvezda Ryazan
1:1 (0:1)
júl. 28. 18:00
Chayka - Avangard Kursk
2:0 (0:0)
júl. 28. 18:00
Saturn - Znamya Noginsk
0:2 (0:0)
júl. 28. 18:00
Chernomorets Novorossisk - Biolog
0:3 (0:0)

41 mérkőzés
júl. 28. 16:30
Armata Aurul Brad - Hunedoara
4:5 (0:0)
júl. 28. 16:30
ACS Poli Timisoara - Cetate Deva
3:6 (0:0)
júl. 28. 16:30
Nera Bozovici - Progresul Ezeris
1:2 (0:0)
júl. 28. 16:30
Foresta Tileagd - Luceafarul Oradea
2:1 (0:0)
júl. 28. 16:30
Fortuna Becicherecu - Avantul Periam
0:3 (0:0)
júl. 28. 16:30
Sportul Beclean - Somesul Dej
3:0 (0:0)
júl. 28. 16:30
CS Floresti - Sanatatea Cluj
2:5 (0:0)
júl. 28. 16:30
Lapus R - Progresul Somcuta Mare
0:2 (0:0)
júl. 28. 16:30
Stiinta Beltiug - CSM Satu Mare
0:5 (0:0)
júl. 28. 16:30
Rapid Jibou - Sportul Simleu
0:5 (0:0)
júl. 28. 16:30
Vointa Stremt - Ocna Mures
2:0 (0:0)
júl. 28. 16:30
Industria Galda de Jos - Alba Iulia
2:0 (0:0)
júl. 28. 16:30
Avrig - Olimpic Cetate
4:1 (0:0)
júl. 28. 16:30
Inter Aninoasa - Aninoasa
2:7 (0:0)
júl. 28. 16:30
Asalt Bucuresti - Oltenita
8:0 (0:0)
júl. 28. 16:30
Viitorul Curita - CSM Bacau
2:0 (0:0)
júl. 28. 16:30
Moldova Cristesti - Dante Botosani
1:4 (0:0)
júl. 28. 16:30
Pascani - Husana Husi
1:3 (0:0)
júl. 28. 16:30
Juniorul Suceava - Somuz Falticeni
2:3 (0:0)
júl. 28. 16:30
CSM FC Vaslui - SJ Vaslui
0:3 (0:0)
júl. 28. 16:30
Sparta Ramnicu Valcea - Horezu
3:0 (0:0)
júl. 28. 16:30
Victoria Traian - Viitorul Ianca
2:4 (0:0)
júl. 28. 16:30
Phoenix Posta Calnau - Plopeni
1:3 (0:0)
júl. 28. 16:30
Inizio Focsani - Targu Secuiesc
4:2 (0:0)
júl. 28. 16:30
Dunarea Ciocanesti - Modelu
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
júl. 28. 16:30
Faurei - Agricola Borcea
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
júl. 28. 16:30
Branesti - Tunari
0:2 (0:0)
júl. 28. 16:30
Petrolul 95 - Flacara Moreni
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
júl. 28. 16:30
Maxima Hobaia - Alexandria
0:3 (0:0)
júl. 28. 16:30
CS Carcea - Petrolul Potcoava
1:0 (0:0)
júl. 28. 16:30
Viitorul Simian - Gilortul
1:3 (0:0)
júl. 28. 16:30
Minerul Costesti - Jiul Petrosani
1:3 (0:0)
júl. 28. 16:30
Pescarusul Sarichioi - Chiscani
1:2 (0:0)
júl. 28. 16:30
Navodari - Gloria Albesti
4:0 (0:0)

3 mérkőzés
júl. 28. 00:15
Criciúma - Fluminense
2:1 (1:0)
júl. 28. 02:30
EC Vitória - Gremio Porto Alegre
0:3 (0:1)
júl. 28. 21:30
Atlético PR - Atlético GO
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 28. 19:00
Kuchl - Blau-Weiss Linz
0:3 (0:0)
6 mérkőzés
júl. 28. 02:00
Boca Juniors - San Lorenzo
0:2 (0:1)
júl. 28. 19:15
Godoy Cruz - Atlético Tucumán
1:2 (0:0)
júl. 28. 19:15
Unión de Santa Fe - Banfield
0:1 (0:0)
júl. 28. 21:30
Sarmiento - Platense
1:0 (0:0)
júl. 28. 23:45
CA Independiente - Patronato
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 28. 17:00
Olováry - Hajnácka
3:0 (0:0)
júl. 28. 20:00
FC Schaffhausen - Kriens
1:1 (1:0)
júl. 28. 02:30
Botafogo - CSA
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 28. 19:00
Odd Grenland - Sandefjord
2:3 (1:2)
júl. 28. 19:00
Haugesund - Stromsgodset
2:1 (1:0)
júl. 28. 19:00
Lilleström - Sarpsborg 08
2:0 (0:0)
júl. 28. 19:00
Mjondalen - Stabaek
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 28. 18:30
Tulevik - Olympic Tallin
3:0*
júl. 28. 19:00
Flora Tallinn III - FCP Pärnu
12:0 (5:0)
júl. 28. 19:00
Tallinna Infonet - Pärnu Sadam
8:1 (3:0)

3 mérkőzés
júl. 28. 01:00
Audax Italiano - Everton FC
0:2 (0:0)
júl. 28. 17:00
Cobresal - Melipilla
1:1 (0:0)
júl. 28. 21:30
Unión Espanola - Huachipato
3:1 (3:0)
júl. 28. 19:00
B36 Torshavn - TB Tvoroyri
3:0 (1:0)
5 mérkőzés
júl. 28. 17:30
Vaasa - Jaro
2:1 (2:0)
júl. 28. 17:30
Rovaniemi - MuSa
2:0 (0:0)
júl. 28. 17:30
Klubi 04 Helsinki - Jippo
0:1 (0:0)
júl. 28. 17:30
Gnistan - KPV Kokkola
0:3 (0:1)
júl. 28. 17:30
EIF Ekenas - PK-35 Vantaa
0:0
júl. 28. 00:00
Tlaxcala - Dorados Sinaloa
1:1 (1:1)
júl. 28. 02:05
Venados - Celaya
1:2 (1:2)
1 mérkőzés
júl. 28. 22:00
Patriotas - Real Santander
1:0 (0:0)
júl. 28. 20:00
Wydad Casablanca - FAR Rabat
2:0 (0:0)
júl. 28. 20:00
Maghreb Fes - Raja Casablanca
2:3 (0:0)
júl. 28. 22:30
Hassania Agadir - Difaa El Jadidi
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 28. 01:30
3 de Febrero FBC - Sol de América
0:6 (0:0)
júl. 28. 21:00
Deportivo Primavera - Club Olimpia
0:6 (0:0)

4 mérkőzés
júl. 28. 10:30
Hebei CFFC - Dalian Aerbin
1:0 (1:0)
júl. 28. 10:30
Beijing Guoan - Shanghai East Asia
1:1 (0:0)
júl. 28. 12:30
Tianjin Teda - Changchun Yatai
1:4 (0:3)
júl. 28. 21:15
Fjölnir - UMF Grindavik
2:1 (0:0)
júl. 28. 22:00
Vestri - Grotta
4:3 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 28. 01:00
Loudoun United - Charleston Battery
3:5 (3:3)
júl. 28. 04:30
Las Vegas Lights - Orange County SC
3:1 (1:1)
júl. 28. 01:00
Pérez Zeledón - Jicaral
1:1 (0:0)
júl. 28. 02:00
Sporting San José - Guanacasteca
1:1 (0:1)
júl. 28. 04:00
Saprissa - Santos Guápiles
3:0 (0:0)
júl. 28. 22:00
Grecia - Cartaginés
4:0 (3:0)
júl. 28. 11:30
Nanjing City - Guizhou Zhicheng
0:1 (0:1)
júl. 28. 14:00
Wuhan Three Towns - Sichuan Jiuniu
5:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 28. 19:00
Al Hudod - Al-Quwa Al-Jawiya
1:2 (0:0)
júl. 28. 10:00
Renova - Vardar Skopje
2:2 (0:2)
júl. 28. 14:00
Oxford United - Peterborough
2:2 (2:0)
júl. 28. 16:00
Alkmaar - OFI Heraklion
2:0 (1:0)
júl. 28. 16:00
Altay Izmir - Giresunspor
3:0 (1:0)
júl. 28. 16:00
Nantes - Lorient
0:1 (0:0)
júl. 28. 16:00
Alanyaspor - Hatayspor
2:2 (1:2)
júl. 28. 16:30
Bayer Leverkusen - Utrecht
1:5 (0:0)
júl. 28. 16:45
Antalyaspor - Ümraniyespor
1:1 (0:1)
júl. 28. 17:00
Doxa Katokopia - Karmiotissa
2:0 (2:0)
júl. 28. 17:00
Saburtalo - Sabah FK
1:1 (1:0)
júl. 28. 17:30
Troyes - Metz
1:2 (1:1)
júl. 28. 17:30
Spartak Pleven - Dunav Ruse
1:2 (1:0)
júl. 28. 18:00
Bayern München - Mönchengladbach
0:2 (0:0)
júl. 28. 18:00
Fenerbahce - Zwolle
2:2 (1:0)
júl. 28. 18:00
Inter - Crotone
6:0 (3:0)
júl. 28. 18:00
Empoli - Pontedera
3:0 (2:0)
júl. 28. 18:00
Real Sociedad - AS Monaco
2:1 (1:1)
júl. 28. 18:00
Udinese - Sturm Graz
2:3 (1:2)
júl. 28. 18:00
Anorthosis - PAEEK Kyrenia
4:1 (1:1)
júl. 28. 18:00
Schalke 04 II - Paderborn II
3:0 (1:0)
júl. 28. 18:00
Amorebieta - Osasuna
0:1 (0:0)
júl. 28. 18:30
Real Oviedo - Leonesa
1:2 (0:1)
júl. 28. 18:30
Alavés - Mirandés
1:0 (0:0)
júl. 28. 18:30
Sporting Gijón - Real Sociedad II
0:2 (0:1)
júl. 28. 18:30
Bellinzona - Lugano
1:0 (1:0)
júl. 28. 18:45
Valencia - Zaragoza
0:2 (0:2)
júl. 28. 19:00
Elche - Tenerife
2:2 (0:0)
júl. 28. 19:00
Compostela - Lugo
0:3 (0:1)
júl. 28. 19:00
Lamia - Apollon Smyrnis
0:1 (0:1)
júl. 28. 19:00
Leganés - Rayo Majadahonda
2:1 (2:1)
júl. 28. 19:00
Granada - Alcorcón
0:1 (0:1)
júl. 28. 19:00
UCAM Murcia - Atlético Pulpileño
0:1 (0:0)
júl. 28. 19:00
SD Logronés - Osasuna II
0:0
júl. 28. 19:45
Salzburg - Atlético Madrid
1:0 (1:0)
júl. 28. 20:00
Derby - Betis
1:0 (0:0)
júl. 28. 20:00
Forest Green - Swansea
1:2 (0:0)
júl. 28. 20:00
Jeunesse Esch - US Esch
4:1 (2:1)
júl. 28. 20:00
Coruxo - Pafos FC
0:2 (0:1)
júl. 28. 20:30
Blackburn Rovers - Leeds United
1:1 (0:0)
júl. 28. 20:45
Milton Keynes Dons - Tottenham
1:3 (0:1)
júl. 28. 20:45
Wycombe - Leicester
1:0 (0:0)
júl. 28. 21:00
FC Porto - AS Roma
1:1 (0:0)
júl. 28. 21:00
Manchester United - Brentford
2:2 (1:1)
júl. 28. 21:00
St. Etienne - Olympique Marseille
1:2 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
177
17 (10%)
61 (34%)
207
178
17 (10%)
61 (34%)
207
177
17 (10%)
58 (33%)
201
   Mázli2
173
15 (9%)
63 (36%)
201
178
16 (9%)
60 (34%)
200
173
16 (9%)
59 (34%)
198
178
17 (10%)
55 (31%)
195
   Xxy
177
15 (8%)
60 (34%)
195
178
16 (9%)
57 (32%)
194
173
17 (10%)
54 (31%)
193

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!