Főoldal » Meccsek » 2021. június 23.

Meccsek - 2021. június 23.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. június 23.)


4 mérkőzés
jún. 23. 18:00
Svédország - Lengyelország
3:2 (1:0)
jún. 23. 18:00
Szlovákia - Spanyolország
0:5 (0:2)
jún. 23. 21:00
Németország - Magyarország
2:2 (0:1)
jún. 23. 21:00
Portugália - Franciaország
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
jún. 23. 02:02
Orlando City - San Jose Earthquakes
5:0 (3:0)
jún. 23. 00:00
Goiás - Avaí
3:0 (2:0)
jún. 23. 00:00
Ponte Preta - Operário PR
0:0
jún. 23. 02:30
Coritiba - EC Vitória
1:0 (1:0)
jún. 23. 02:30
CRB - Brasil de Pelotas
2:1 (1:0)
jún. 23. 02:30
Remo - Guarani
0:0
jún. 23. 21:00
Londrina - Náutico
0:0

jún. 23. 16:00
Shanghai East Asia - Kaya
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
jún. 23. 17:30
Ilves - Inter Turku
2:1 (1:1)
jún. 23. 17:30
Lahti - HIFK Helsinki
0:0
6 mérkőzés
jún. 23. 16:45
Malorita - Slutsk
1:2 (0:1)
jún. 23. 17:00
Belshina - Ruh Brest
1:3 (1:2)
jún. 23. 17:30
Gomelzheldortrans - Isloch
3:3 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
jún. 23. 17:45
Smolevichi-STI - Vitebsk
1:3 (1:0)
jún. 23. 18:00
Lida - Dinamo Minsk
0:3 (0:0)
jún. 23. 18:30
Partizan Salihorsk - Sputnik
2:2 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
6 mérkőzés
jún. 23. 11:00
Vissel Kobe - Yokohama FC
5:0 (3:0)
jún. 23. 12:00
Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds
0:2 (0:0)
jún. 23. 12:00
Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu
2:0 (0:0)
jún. 23. 12:00
Tokushima Vortis - FC Tokyo
0:1 (0:1)
jún. 23. 12:00
Vegalta Sendai - Shimizu
2:3 (1:1)
jún. 23. 00:10
Estudiantes Río Cuarto - Belgrano
0:1 (0:0)
jún. 23. 02:10
Gimnasia Mendoza - Deportivo Riestra
1:1 (1:1)
jún. 23. 19:00
Temperley - San Martín Tucumán
0:1 (0:1)
jún. 23. 19:00
All Boys - Independiente Rivadavia
1:1 (0:0)
jún. 23. 20:00
Instituto - Guillermo Brown
1:1 (1:1)
jún. 23. 20:00
Deportivo Morón - San Telmo
2:0 (1:0)
jún. 23. 20:00
Deportivo Maipú - Almirante Brown
0:1 (0:0)
jún. 23. 21:00
Tigre - Atlanta
1:1 (1:0)

8 mérkőzés
jún. 23. 00:00
Fernández Vial - Cobresal
0:0
jún. 23. 18:30
Puerto Montt - Unión Espanola
0:2 (0:1)
jún. 23. 21:30
Melipilla - Nublense
0:1 (0:0)
jún. 23. 21:30
Colina - La Serena
1:2 (1:0)
jún. 23. 23:30
O'Higgins - Cobreloa
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
jún. 23. 17:00
Telavi - Samtredia
2:1 (0:0)
jún. 23. 17:30
Dinamo Tbilisi - Samgurali
1:2 (0:2)
jún. 23. 18:30
Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi
1:2 (0:1)
9 mérkőzés
jún. 23. 20:00
Stjarnan - KA Akureyri
1:2 (0:0)
jún. 23. 20:00
ÍR Reykjavík - ÍB Vestmannaeyja
3:0 (1:0)
jún. 23. 20:00
Afturelding - Vestri
1:2 (1:1)
jún. 23. 21:15
Akranes - Fram Reykjavik
3:0 (3:0)
jún. 23. 21:15
Hafnarfjördur - Njardvik
4:1 (2:1)
jún. 23. 21:15
Kopavogur - Grotta
2:1 (1:0)
jún. 23. 21:15
Augnablik - Fjölnir
1:4 (0:2)
jún. 23. 22:00
Keflavík - Breidablik
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
jún. 23. 17:00
Pakhtakor - Andijan
1:0 (1:0)
jún. 23. 17:00
Metalourg - Nasaf Qarshi
2:1 (1:0)

4 mérkőzés
jún. 23. 14:00
Zhetysu - Atyrau
1:2 (0:0)
jún. 23. 15:00
Kairat Almaty - Kaspiy Aktau
5:1 (2:0)
jún. 23. 16:00
Taraz - Arys
1:1 (0:0)
jún. 23. 17:00
Kaisar Kyzylorda - Tobol
1:3 (1:1)
1 mérkőzés
jún. 23. 03:00
Austin Bold - Colorado Springs
2:3 (2:1)
2 mérkőzés
jún. 23. 17:00
Saned Joniskis - FA Siauliai
1:3 (1:2)
jún. 23. 19:00
Neptuna Klaipéda - Babrungas
1:1 / tizenegyesekkel 9:10 (0:0)
jún. 23. 16:00
Apollon Pontou - Triglia
1:1 (0:0)
jún. 23. 00:00
Belouizdad - Kabylie
elhalasztva
jún. 23. 18:00
Constantine - Belouizdad
0:0
jún. 23. 18:00
Hussein Dey - USM Alger
2:1 (0:0)
jún. 23. 18:45
MC Alger - Paradou AC
4:0 (0:0)
2 mérkőzés
jún. 23. 15:45
Al Simawa - Naft Al-Janoob
0:0
jún. 23. 19:00
Al-Quwa Al-Jawiya - Al Karkh
3:2 (0:0)
jún. 23. 12:00
Chungnam Asan - Ansan Greeners
0:2 (0:0)
jún. 23. 11:00
Slavia Praha II - Chrudim
3:3 (1:2)
jún. 23. 11:00
Podbrezová - Zlate Moravce
3:1 (2:0)
jún. 23. 12:00
Varberg - Elfsborg
1:0 (1:0)
jún. 23. 12:15
Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk
2:4 (1:2)
jún. 23. 13:00
IFK Göteborg - Bröndby
1:2 (1:0)
jún. 23. 13:00
Zorya Lugansk - Oleksandria
3:3 (1:3)
jún. 23. 15:00
Legia Warszawa - FK Krasnodar
1:1 (1:0)
jún. 23. 15:00
Keciörengücü - Dinamo Bukarest
1:4 (0:3)
jún. 23. 15:30
Cracovia Krakow - Frydek-Mistek
9:0 (4:0)
jún. 23. 16:00
Ludogorets - Ferencváros
1:3 (0:1)
jún. 23. 16:00
Oud-Heverlee - Rupel Boom
4:1 (2:1)
jún. 23. 16:30
BSC Young Boys - Kriens
2:1 (0:1)
jún. 23. 17:00
Tsarsko Selo - Strumska Slava
4:0 (2:0)
jún. 23. 17:00
CSKA 1948 Sofia - Slavia Szófia
2:3 (1:1)
jún. 23. 17:00
Farul Constanta - FC Brasov
2:0 (1:0)
jún. 23. 17:30
Lokomotiv Moszkva - Zilina
3:2 (1:1)
jún. 23. 17:30
Vrchovina - Velké Mezirící
0:1 (0:0)
jún. 23. 18:00
Schalke 04 - Wesel
8:0 (5:0)
jún. 23. 18:00
Wiener Neustadt - CSKA Moszkva
1:3 (0:0)
jún. 23. 18:00
Liptovsky Mikulás - Pohronie
1:0 (1:0)
jún. 23. 18:00
Vojvodina - Slask Wroclaw
1:0 (0:0)
jún. 23. 18:00
Kapfenberg - Leoben
2:2 (0:2)
jún. 23. 18:00
Vozdovac - Buducnost Podgorica
1:0 (1:0)
jún. 23. 18:00
Metalac - Decic
1:0 (1:0)
jún. 23. 18:25
Borac Banja Luka - NS Mura
1:0 (1:0)
jún. 23. 18:30
Radomlje - Bravo
2:2 (2:0)
jún. 23. 19:00
Rijeka - Domzale
1:0 (1:0)
jún. 23. 19:00
Oudenaarde - Zulte-Waregem
2:4 (2:0)
jún. 23. 19:30
Heist - Union St. Gilloise
1:3 (1:1)
jún. 23. 20:30
Clachnacuddin - Inverness
0:5 (0:1)
jún. 23. 20:30
East Fife - The New Saints
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
104
12 (12%)
35 (34%)
130
104
11 (11%)
35 (34%)
125
102
11 (11%)
34 (33%)
123
104
11 (11%)
33 (32%)
121
104
10 (10%)
35 (34%)
120
103
9 (9%)
36 (35%)
117
104
6 (6%)
43 (41%)
116
   Rati
99
6 (6%)
43 (43%)
116
9. AltT
103
11 (11%)
30 (29%)
115
102
7 (7%)
40 (39%)
115

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont