Főoldal » Meccsek » 2021. március 3.

Meccsek - 2021. március 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. március 3.)


1 mérkőzés
márc. 3. 21:00
FC Barcelona - Sevilla
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 3. 19:00
Burnley - Leicester
1:1 (1:1)
márc. 3. 19:00
Sheffield United - Aston Villa
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 3. 15:15
Mezőkövesd - ZTE
2:0 (2:0)
márc. 3. 17:30
Újpest - Budafok
2:0 (0:0)
márc. 3. 20:00
Fehérvár - Paks
2:2 (1:0)

7 mérkőzés
márc. 3. 18:30
Sassuolo - Napoli
3:3 (2:1)
márc. 3. 20:45
AC Milan - Udinese
1:1 (0:0)
márc. 3. 20:45
Fiorentina - AS Roma
1:2 (0:0)
márc. 3. 20:45
Atalanta - Crotone
5:1 (1:1)
márc. 3. 20:45
Cagliari - Bologna
1:0 (1:0)
márc. 3. 20:45
Benevento - Hellas Verona
0:3 (0:2)
márc. 3. 20:45
Genoa - Sampdoria
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 3. 18:30
Rot-Weiss Essen - Holstein Kiel
0:3 (0:2)
márc. 3. 20:45
RB Leipzig - Wolfsburg
2:0 (0:0)
10 mérkőzés
márc. 3. 14:30
Debreceni EAC - Gyirmót
1:1 (1:1)
márc. 3. 14:30
Soroksár - Szentlőrinc
2:1 (0:0)
márc. 3. 14:30
Dorog - Csákvár
1:1 (0:0)
márc. 3. 14:30
Nyíregyháza - Békéscsabai Előre
4:1 (2:0)
márc. 3. 14:30
Győri ETO - Kazincbarcika
3:0 (1:0)
márc. 3. 18:00
Ajka - Debreceni VSC
2:1 (1:1)
márc. 3. 18:00
Vasas - Siófok
1:0 (0:0)
márc. 3. 18:00
Szeged 2011 - Szolnoki MÁV
3:2 (1:1)
márc. 3. 18:00
Kaposvár - Budaörs
1:1 (1:0)
10 mérkőzés
márc. 3. 19:00
Lyon - Stade Rennes
1:0 (0:0)
márc. 3. 19:00
Brest - Dijon
3:1 (3:1)
márc. 3. 19:00
Metz - Angers
0:1 (0:1)
márc. 3. 19:00
Nice - Nimes
2:1 (1:0)
márc. 3. 19:00
St. Etienne - Lens
2:3 (1:2)
márc. 3. 21:00
Bordeaux - Paris St. Germain
0:1 (0:1)
márc. 3. 21:00
Lille - Olympique Marseille
2:0 (0:0)
márc. 3. 21:00
Strasbourg - AS Monaco
1:0 (0:0)
márc. 3. 21:00
Nantes - Reims
1:2 (1:1)
márc. 3. 21:00
Montpellier HSC - Lorient
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
márc. 3. 21:00
Heerenveen - Ajax
0:3 (0:1)
6 mérkőzés
márc. 3. 18:30
Norwich - Brentford
1:0 (1:0)
márc. 3. 20:00
Watford - Wycombe
2:0 (1:0)
márc. 3. 20:00
Queens Park - Barnsley
1:3 (1:2)
márc. 3. 20:45
Bristol City - Bournemouth
1:2 (1:1)
márc. 3. 20:45
Sheffield Wednesday - Rotherham
1:2 (0:1)
márc. 3. 21:15
Stoke - Swansea
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
márc. 3. 21:15
FC Porto - Braga
2:3 (1:3)
2 mérkőzés
márc. 3. 01:30
Universidad Católica - Liverpool FC
3:0 (2:0)
márc. 3. 23:15
Caracas - Universidad César Vallejo
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 3. 10:00
Ufa - FK Ural
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 3. 16:30
Alb-Negru - Sirineasa
1:3 (1:0)
márc. 3. 19:30
Petrolul 52 - Astra Giurgiu
0:3 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 3. 11:30
Erzurum BB - Fatih Karagümrük
2:2 (1:1)
márc. 3. 14:00
Istanbul Basaksehir - Konyaspor
1:1 (0:0)
márc. 3. 14:00
Sivasspor - Hatayspor
1:1 (0:0)
márc. 3. 17:00
Ankaragücü - Galatasaray
2:1 (1:0)
márc. 3. 17:00
Kayserispor - Rizespor
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 3. 18:00
AS Eupen - Gent
1:0 (0:0)
márc. 3. 20:45
Anderlecht - Cercle Brugge
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 3. 19:00
Livingston - Rangers FC
0:1 (0:0)
márc. 3. 19:00
Hamilton - St. Johnstone
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
márc. 3. 19:00
Wolfsberger - LASK Linz
0:1 (0:0)
márc. 3. 21:05
Sturm Graz - Salzburg
0:4 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 3. 13:00
Veres Rivne - Zorya Lugansk
1:2 (1:1)
márc. 3. 18:00
Dnipro-1 - Oleksandria
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 3. 17:00
Lübeck - Hansa Rostock
1:0 (0:0)
márc. 3. 17:00
Saarbrücken - Duisburg
4:1 (1:0)
márc. 3. 17:00
Uerdingen - Ingolstadt
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 3. 18:15
St. Gallen - Servette
0:1 (0:1)
márc. 3. 20:30
Basel - BSC Young Boys
1:1 (1:1)
márc. 3. 20:30
FC Vaduz - Lausanne
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 3. 17:00
Lamia - PAOK Saloniki
1:1 (0:1)
márc. 3. 19:00
Panathinaikosz - PAS Giannina
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
2 mérkőzés
márc. 3. 20:30
Legia Warszawa - Piast Gliwice
1:2 (0:1)
márc. 3. 15:00
Fermana - Cesena
2:1 (2:0)
márc. 3. 15:00
Legnano - Carpi
0:0
márc. 3. 15:00
Vis Pesaro - Feralpisalo
2:0 (1:0)
márc. 3. 15:00
Arezzo - Mantova
1:1 (1:1)
márc. 3. 15:00
Triestina - Gubbio
0:0
márc. 3. 17:30
Modena - Imolese
3:1 (1:0)
márc. 3. 17:30
Südtirol - Fano
3:0 (2:0)
márc. 3. 17:30
Ravenna - Matelica
0:1 (0:1)
márc. 3. 20:30
Virtus Verona - Padova
0:1 (0:0)

márc. 3. 15:00
Foggia - Vibonese
0:0
márc. 3. 15:00
Casertana - Virtus Francavilla
4:0 (4:0)
márc. 3. 15:00
Paganese - Viterbese Castrense
1:1 (1:1)
márc. 3. 17:30
Juve Stabia - Bari
0:2 (0:1)
márc. 3. 17:30
Catanzaro - Avellino
0:1 (0:1)
márc. 3. 20:30
Catania - Palermo
0:1 (0:0)
márc. 3. 20:30
Monopoli - Bisceglie
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 3. 14:30
Osijek - Rijeka
1:2 (1:1)
márc. 3. 17:00
Dinamo Zágráb - Slaven Belupo
2:0 (0:0)
márc. 3. 18:45
Almere City - Volendam
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
márc. 3. 18:00
Aarhus - Nordsjaelland
0:1 (0:1)
márc. 3. 18:00
Horsens - Aalborg
2:1 (1:0)
márc. 3. 20:00
FC Kobenhavn - Vejle Boldklub
2:1 (1:0)
márc. 3. 16:30
Numancia - Real Oviedo II
4:1 (2:1)
9 mérkőzés
márc. 3. 14:00
Cukaricki - Metalac
2:0 (1:0)
márc. 3. 14:00
Napredak - Rad Belgrád
0:2 (0:1)
márc. 3. 14:00
Vozdovac - Backa Palanka
2:1 (0:1)
márc. 3. 14:00
Radnik Surdulica - Novi Pazar
4:1 (1:1)
márc. 3. 16:05
Backa Topola - Crvena Zvezda
1:3 (0:0)
márc. 3. 16:05
Javor - Indjija
1:1 (1:0)
márc. 3. 16:05
Proleter Novi Sad - Radnicki Nis
2:1 (1:0)
márc. 3. 16:05
Spartak Subotica - Macva Sabac
3:2 (1:1)

3 mérkőzés
márc. 3. 14:00
Teplice - Zbrojovka Brno
2:0 (0:0)
márc. 3. 17:00
Slovan Liberec - Budejovice
1:0 (0:0)
márc. 3. 19:00
Slavia Praha - Karlovy Vary
10:3 (6:1)
1 mérkőzés
márc. 3. 18:30
Östersunds - Akropolis
1:1 (0:0)
márc. 3. 15:00
AlbinoLeffe - Lucchese
0:0
márc. 3. 15:00
Pro Vercelli - Pergolettese
1:0 (1:0)
márc. 3. 15:00
Piacenza - Giana Erminio
0:0
márc. 3. 15:00
Lecco - Renate
2:1 (0:1)
márc. 3. 18:00
Juventus II - Novara
2:1 (1:1)
márc. 3. 18:30
Pontedera - Pistoiese
2:0 (1:0)
márc. 3. 16:00
Covilha - Academico Viseu
2:1 (2:1)
márc. 3. 18:00
Penafiel - UD Oliveirense
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 3. 13:00
Apolonia Fier - Partizani Tirana
1:1 (1:0)
márc. 3. 13:00
Skenderbeu - Kastrioti
0:1 (0:0)
márc. 3. 13:00
KF Tiranë - Bylis Ballsh
2:0 (1:0)
márc. 3. 16:00
Kukësi - Laci
1:2 (0:1)
márc. 3. 16:00
Teuta Durres - Vllaznia
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 3. 16:00
AEL Limassol - Nea Salamina
2:0 (0:0)
márc. 3. 18:00
Ethnikos Achna - Olympiakos Nicosia
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 3. 17:30
MP Mikkeli - Jippo
5:0 (2:0)
márc. 3. 17:00
Barakaldo - Amorebieta
0:1 (0:1)
márc. 3. 18:30
Leioa - Arenas de Getxo
1:1 (1:1)

2 mérkőzés
márc. 3. 10:00
Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka
3:2 (1:2)
márc. 3. 11:00
Nagoya Grampus - Gamba Osaka
elhalasztva
3 mérkőzés
márc. 3. 11:00
Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
1:2 (0:0)
márc. 3. 14:00
Tsarsko Selo - Ludogorets
1:2 (0:2)
márc. 3. 17:00
Levszki Szófia - Beroe
3:1 (1:1)
6 mérkőzés
márc. 3. 10:00
Kashiwa Reysol - Yokohama FC
0:1 (0:0)
márc. 3. 10:00
Avispa Fukuoka - Consadole Sapporo
2:3 (1:3)
márc. 3. 10:00
FC Tokyo - Tokushima Vortis
1:0 (0:0)
márc. 3. 10:00
Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
1:0 (1:0)
márc. 3. 11:00
Kashima Antlers - Sagan Tosu
3:0 (1:0)
márc. 3. 18:30
RWDM - Seraing United
2:4 (1:2)
márc. 3. 18:30
Club Brugge II - Westerlo
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 3. 00:00
Club Atlas - Atlético San Luis
3:1 (1:1)
márc. 3. 02:00
Tigres - Toluca
0:1 (0:0)
márc. 3. 04:00
Club León - Puebla
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 3. 13:00
Sumgayit Shekher - Zira
0:0
márc. 3. 15:15
Neftchi - Sabah FK
2:1 (1:0)
3 mérkőzés

Unatkozol? Gyere játszani!
márc. 3. 13:00
Las Palmas II - Huelva
3:3 (2:0)
márc. 3. 20:00
Yeclano - Lorca Deportiva
1:2 (1:1)
márc. 3. 12:30
Doxa Dramas - Kissamikos
0:1 (0:1)
márc. 3. 13:00
Diagoras - OF Ierapetra
1:0 (0:0)
márc. 3. 14:00
Xanthi - Apollon Larisa
0:0
márc. 3. 14:00
Levadiakos - Giorgos Karaiskakis
4:0 (1:0)
márc. 3. 14:00
Ionikos Nikea - Ergotelis
2:3 (1:1)
márc. 3. 14:30
Trikala - Panachaiki
0:0
márc. 3. 00:00
Correcaminos - Dorados Sinaloa
1:1 (1:0)
márc. 3. 02:05
Venados - Tampico Madero
1:1 (1:0)
márc. 3. 19:30
F91 Dudelange - Rodange
5:1 (0:0)
márc. 3. 19:30
RFCU Luxemburg - Jeunesse Esch
1:0 (0:0)
márc. 3. 19:30
Fola Esch - Victoria Rosport
2:0 (0:0)
márc. 3. 19:30
Hamm Benfica - Hostert
0:1 (0:0)
márc. 3. 19:30
UNA Strassen - Differdange
1:1 (0:0)
márc. 3. 19:30
Wiltz - Swift Hesperange
0:2 (0:0)
márc. 3. 16:00
Golden Arrows - Baroka
0:0

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
6 mérkőzés
márc. 3. 14:00
Rabotnicki - Shkendija
0:0
márc. 3. 14:00
Renova - Vardar Skopje
3:0 (2:0)
márc. 3. 14:00
Borec - Belasica
2:1 (2:1)
márc. 3. 14:00
Sileks Kratovo - Shkupi
0:1 (0:0)
márc. 3. 14:00
Struga - Pelister
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 3. 17:00
Pembroke Athleta - Hibernians
0:1 (0:0)
márc. 3. 18:30
Senglea Athletic - Valletta
0:1 (0:0)
márc. 3. 18:30
Santa Lucia - Mosta
0:2 (0:0)
márc. 3. 18:30
Xaghra United - Hamrun Spartans
0:6 (0:0)
márc. 3. 03:00
Cartaginés - Jicaral
1:1 (0:0)
márc. 3. 22:00
Limón - Herediano
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 3. 20:30
Sant Julia - Penya Encarnada
4:1 (0:0)
márc. 3. 20:30
Inter Club d'Escaldes - Carroi
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 3. 10:00
Tobol - Kairat Almaty
3:3 (1:1)
márc. 3. 14:00
Métlaoui - Étoile Sahel
1:1 (0:0)
márc. 3. 14:00
Rejiche - Club Africain Tunis
1:1 (0:0)
márc. 3. 14:00
Kairouan - Olympique Béja
0:1 (0:0)
márc. 3. 22:00
Real de Minas - Motagua
0:3 (0:2)
márc. 3. 22:30
Real Sociedad - CD Olimpia
2:2 (1:2)
márc. 3. 09:30
Dnepr Mogilev - Orsha
5:2 (3:2)
márc. 3. 15:00
Galway United - Sligo Rovers
1:1 (1:0)
márc. 3. 17:00
Lund - Varberg
1:3 (1:0)
márc. 3. 20:30
Shamrock Rovers - Cabinteely
4:0 (2:0)

BODORRÓZSA LEVÉL TEA

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Rati
187
25 (13%)
68 (36%)
261
187
22 (12%)
73 (39%)
256
187
21 (11%)
74 (40%)
253
4. AltT
204
26 (13%)
60 (29%)
250
189
23 (12%)
67 (35%)
249
189
22 (12%)
69 (37%)
248
   Ptomy
186
20 (11%)
74 (40%)
248
179
24 (13%)
63 (35%)
246
190
26 (14%)
56 (29%)
242
10. Dania
189
21 (11%)
68 (36%)
241

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont