Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 30.

Meccsek - 2020. szeptember 30.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 30.)


szept. 30. 21:00
PAOK Saloniki - FK Krasnodar
1:2 (0:0)
szept. 30. 21:00
Midtjylland - Slavia Praha
4:1 (0:1)
szept. 30. 21:00
Salzburg - Maccabi Tel Aviv
3:1 (2:1)
4 mérkőzés
szept. 30. 19:00
Huesca - Atlético Madrid
0:0
szept. 30. 19:00
Villarreal - Alavés
3:1 (2:1)
szept. 30. 21:30
Real Madrid - Valladolid
1:0 (0:0)
szept. 30. 21:30
Eibar - Elche
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 30. 18:30
Newport - Newcastle United
1:1 (1:0)
szept. 30. 20:00
Burnley - Manchester City
0:3 (0:1)
szept. 30. 20:45
Everton - West Ham United
4:1 (1:0)

3 mérkőzés
szept. 30. 18:00
Benevento - Inter
2:5 (1:4)
szept. 30. 18:00
Udinese - Spezia
0:2 (0:1)
szept. 30. 20:45
Lazio - Atalanta
1:4 (0:3)
19 mérkőzés
szept. 30. 14:00
Reggina - Teramo
1:0 (1:0)
szept. 30. 15:00
Cremonese - Arezzo
4:0 (0:0)
szept. 30. 15:00
Cittadella - Novara
3:1 (1:0)
szept. 30. 15:00
Frosinone - Padova
1:3 (1:3)
szept. 30. 15:00
Pisa - Juve Stabia
2:0 (1:0)
szept. 30. 15:00
Cosenza 1914 - Alessandria
0:0
szept. 30. 15:30
Pescara - San Nicolo
1:1 / tizenegyesekkel 8:7 (0:0)
szept. 30. 16:00
Entella - AlbinoLeffe
2:1 (2:0)
szept. 30. 17:00
Empoli - Renate
2:1 (1:0)
szept. 30. 17:00
Ascoli - Perugia
1:4 (0:3)
szept. 30. 17:00
Vicenza - Aurora Pro Patria
3:2 (0:0)
szept. 30. 18:00
Lecce - Feralpisalo
2:0 (0:0)
szept. 30. 18:00
Venezia - Carrarese
2:0 (0:0)
szept. 30. 18:00
Chievo - Catanzaro
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (0:0)
szept. 30. 18:00
Reggiana - Monopoli
0:3 / tizenegyesekkel 6:2*
szept. 30. 18:00
Pordenone - Casarano
3:0 (2:0)
szept. 30. 18:00
Salernitana - Südtirol
3:0 (0:0)
szept. 30. 20:00
Brescia - Trapani
3:0 (0:0)
szept. 30. 21:00
SPAL - Bari
0:0

1 mérkőzés
szept. 30. 20:30
Bayern München - Borussia Dortmund
3:2 (2:1)
8 mérkőzés
szept. 30. 12:00
Rodina Moszkva - Yenisey
3:0 (1:0)
szept. 30. 15:00
Volga Ulyanovsk - Veles
2:4 (0:3)
szept. 30. 15:00
Mashuk-KMV - Dinamo Bryansk
1:0 (0:0)
szept. 30. 16:00
Zvezda Perm - Gazovik Orenburg
0:3 (0:0)
szept. 30. 16:00
Salyut Belgorod - Tekstilshchik
0:3 (0:3)
szept. 30. 18:00
Dinamo Stavropol - Sovjetov
1:4 (0:1)
6 mérkőzés
szept. 30. 00:15
Penarol - Colo Colo
3:0 (1:0)
szept. 30. 02:30
Quito - Deportivo Binacional
4:0 (2:0)
szept. 30. 02:30
Boca Juniors - Libertad
0:0
szept. 30. 19:00
Ajaccio - Dunkerque
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
szept. 30. 13:00
Hirnyk-Sport - Dnipro-1
3:5 (0:0)
szept. 30. 14:00
Polessya - Minai
1:2 (1:1)
szept. 30. 14:00
Viktoriya Mykolaivka - Illichivets
1:3 (1:0)
szept. 30. 14:00
Veres Rivne - Mikolaiv
4:2 (0:0)
szept. 30. 15:00
Hirnik Kriviy Rih - Niva Vinnitsa
0:1 (0:0)
szept. 30. 16:00
Vorskla Poltava - Lviv
2:0 (0:0)
szept. 30. 16:00
Desna - Rukh Vynnyky
2:1 (0:0)
szept. 30. 16:30
Prykarpattya - Kolos Kovalivka
0:1 (0:0)
szept. 30. 17:30
Oleksandria - Inhulets
4:1 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 30. 19:00
Schwaz - Hohenems
1:3 (1:3)
4 mérkőzés
szept. 30. 15:00
Piestany - Dunaszerdahely
0:7 (0:0)
szept. 30. 15:30
Druzstevník Radimov - Trencín
1:2 (0:0)
szept. 30. 15:30
Oravské Veselé - Zilina
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 30. 15:30
Udarnik Kurilovec - Vinogradar
6:0 (5:0)
1 mérkőzés
szept. 30. 18:00
Slovan Bratislava - FK Senica
2:0 (1:0)
15 mérkőzés
szept. 30. 15:30
Boden - Västeras SK
0:3 (0:2)
szept. 30. 16:00
Forward - Akropolis
0:3 (0:0)
szept. 30. 16:00
Gauthiod - Ljungskile
1:0 (0:0)
szept. 30. 16:30
Angered - Häcken
1:3 (1:0)
szept. 30. 16:30
Astrio - Falkenberg
0:9 (0:2)
szept. 30. 18:30
Stockholm Internazionale - Degerfors
1:3 (0:0)
szept. 30. 18:30
Husqvarna - IFK Göteborg
1:3 (1:3)
szept. 30. 18:30
Sandviken - Jönköpings Södra
2:0 (0:0)
szept. 30. 18:30
Stenungsund - Elfsborg
0:3 (0:1)
szept. 30. 18:30
Halmia - Helsingborg
0:3 (0:2)
szept. 30. 18:30
Assyriska BK - Mjällby
0:5 (0:2)
szept. 30. 18:30
Täby - AFC Eskilstuna
0:2 (0:0)
szept. 30. 18:30
Torns - Trelleborg
2:3 (0:0)
szept. 30. 18:30
Oskarshamns - Varberg
0:0
szept. 30. 18:30
Landskrona - Öster
1:0 (0:0)

7 mérkőzés
szept. 30. 15:00
Sparta Praha - Blansko
2:0 (0:0)
szept. 30. 15:30
Táborsko - Bohemians 1905
0:3 (0:0)
szept. 30. 15:30
Slavia Praha - Dukla Praha
elhalasztva
szept. 30. 15:30
Chlumec nad Cidlinou - Teplice
1:3 (0:3)
szept. 30. 15:30
Karvina - Vlasim
1:3 (0:3)
szept. 30. 15:30
Viktoria Zizkov - Slovan Liberec
elhalasztva
szept. 30. 15:30
Prepere - Viktoria Plzen
elhalasztva
szept. 30.
Izrael U17 - Svédország U17
elhalasztva
szept. 30.
Dánia U17 - Szerbia U17
elhalasztva
szept. 30. 00:15
Avaí - Figueirense
1:0 (0:0)
szept. 30. 00:15
Juventude - Operário PR
1:0 (0:0)
szept. 30. 00:15
EC Vitória - CSA
0:1 (0:1)
szept. 30. 01:30
Oeste - Botafogo/SP
0:1 (0:0)
szept. 30. 02:30
Paraná - Chapecoense
1:1 (0:0)
szept. 30. 02:30
Guarani - Sampaio Correa
1:1 (1:0)
szept. 30. 03:30
Cuiabá - Náutico
1:0 (0:0)
szept. 30. 21:30
Confianca - Brasil de Pelotas
1:1 (0:1)
szept. 30. 18:30
FAC Team für Wien - Kapfenberg
4:0 (4:0)
szept. 30. 18:30
Dornbirn - Rapid Wien II
1:2 (0:2)
szept. 30. 20:25
Vorwärts Steyr - Austria Klagenfurt
2:2 (0:2)

szept. 30. 15:40
Al-Nassr - Al Ahli Jeddah
2:0 (1:0)
szept. 30. 19:45
Persepolis - Pakhtakor
2:0 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 30. 00:00
Kukësi - Laci
elhalasztva
szept. 30. 00:00
KF Tiranë - Bylis Ballsh
elhalasztva
szept. 30. 00:00
Skenderbeu - Kastrioti
elhalasztva
szept. 30. 00:00
Teuta Durres - Vllaznia
elhalasztva
szept. 30. 00:00
Apolonia Fier - Partizani Tirana
elhalasztva
1 mérkőzés
szept. 30. 15:00
Kommunalnik - Neman Grodno
1:3 (1:1)
10 mérkőzés
szept. 30. 15:00
Chavdar Troyan - Kariana Erden
0:4 (0:0)
szept. 30. 15:00
Botev Ihtiman - Neftohimik 1986
2:0 (0:0)
szept. 30. 15:00
Sevlievo - Lokomotiv Gorna Orjahovica
6:0 (0:0)
szept. 30. 15:00
Izvor Gorski - Septemvri Simitli
4:2 (0:0)
szept. 30. 15:00
Oborishte - Dobrudzha 1919
1:0 (0:0)
szept. 30. 15:00
Svetkavitsa - Sozopol
1:4 (0:0)
szept. 30. 15:00
Drenovets - Strumska Slava
2:1 (0:0)
szept. 30. 17:30
Dunav Ruse - Yantra
0:2 (0:0)
szept. 30. 09:00
Fukuyama City - Baleine Shimonoseki
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 30. 12:00
Vissel Kobe - Nagoya Grampus
1:0 (0:0)
szept. 30. 12:30
Urawa Red Diamonds - FC Tokyo
0:1 (0:1)

szept. 30. 16:00
Sandecja Nowy Sacz - Stomil Olsztyn
1:4 (0:2)
szept. 30. 18:00
Chrobry Glogów - Górnik Leczna
1:1 (1:0)
szept. 30. 18:10
Korona Kielce - Nieciecza
0:3 (0:2)
szept. 30. 18:30
Odra Opole - Resovia Rzeszów
1:0 (1:0)
szept. 30. 19:00
Radomiak Radom - Miedz Legnica
0:2 (0:1)
szept. 30. 19:00
Belchatow - Lódzki
1:3 (1:3)
szept. 30. 19:00
Puszcza Niepolomice - Jastrzebie
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 30. 20:00
Olimpija Ljubljana - ND Gorica
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 30. 15:30
Team Helm - Trans Narva
1:2 (0:0)
szept. 30. 18:00
Paide - Pocarr
13:0 (0:0)
szept. 30. 18:00
TJK Legion - Saku
11:0 (0:0)
szept. 30. 18:30
FC Tallinn - Vändra
2:0 (0:0)
14 mérkőzés
szept. 30. 16:00
FK Rudar - Olimpik Sarajevo
4:0 (0:0)
szept. 30. 16:00
Travnik - Borac Banja Luka
0:4 (0:0)
szept. 30. 16:00
Gorazde - Sloboda Tuzla
2:2 (0:0)
szept. 30. 16:00
Sloboda Novi Grad - Tuzla City
0:2 (0:0)
szept. 30. 16:00
Tekstilac Derventa - Zrinjski
1:7 (0:0)
szept. 30. 16:00
Dizdarusa - Velez Mostar
0:3 (0:0)
szept. 30. 16:00
GOSK Gabela - Siroki Brijeg
0:1 (0:0)
szept. 30. 16:00
Zvijezda - Radnik Bijeljina
0:1 (0:0)
szept. 30. 16:00
Zvijezda '09 Brgule - Modrica Maksima
2:1 (0:0)
szept. 30. 16:00
Klis Buturovic Polje - UNIS Vogosaea
6:2 (0:0)
szept. 30. 16:00
Velez Nevesinje - Igman Konjic
2:1 (0:0)
szept. 30. 16:00
Fortuna Zenica - Rudar Kakanj
0:1 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
szept. 30. 18:00
Nőmme Kalju - Tulevik
0:0
szept. 30. 19:00
Vikingur Gota - AB Argir
4:1 (3:0)
4 mérkőzés
szept. 30. 14:15
Alashkert - Gandzasar Kapan
elhalasztva
szept. 30. 14:15
Ararat Yerevan - Urartu
elhalasztva
szept. 30. 14:15
Shirak - Lori
elhalasztva
szept. 30. 14:15
Ararat-Armenia - Pyunik
elhalasztva
szept. 30. 20:00
FUS Rabat - Rapide Oued Zem
3:1 (2:0)
szept. 30. 20:00
Olympique Khouribga - Raja Beni Mellal
1:0 (1:0)
szept. 30. 20:00
Renaissance Berkane - Khemis Zemamra
1:2 (0:0)
szept. 30. 20:00
Mouloudia Oujda - Raja Casablanca
2:2 (1:1)
szept. 30. 20:00
Ittihad Tanger - Moghreb Tétouan
1:0 (0:0)
szept. 30. 20:00
Wydad Casablanca - Olympique Safi
4:1 (2:0)
szept. 30. 02:40
Águilas Doradas - Deportivo Pasto
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 30. 17:30
Oulu - AC Kajaani
1:1 (1:1)
szept. 30. 17:30
EIF Ekenas - MuSa
1:1 (1:1)
szept. 30. 17:30
Vaasa - Jaro
1:3 (0:2)
szept. 30. 17:30
SJK Akatemia - KPV Kokkola
2:0 (0:0)
szept. 30. 17:30
MyPa - KTP Kotka
0:3 (0:2)
szept. 30. 17:30
MP Mikkeli - Gnistan
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 30. 20:00
Carlos Manucci - Sporting Cristal
3:3 (1:1)
szept. 30. 22:30
Deportivo Municipal - Universitario
0:5 (0:3)

Gyertek csajok!
szept. 30. 02:05
Cancún - Venados
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 30. 18:00
Viborg - Vendsyssel
3:1 (2:1)
szept. 30. 19:00
Kolding - Silkeborg
0:4 (0:2)
szept. 30. 19:00
Helsingor - HB Koge
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 30. 14:00
Metalourg - Andijan
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 30. 20:45
Cardiff MU - Penybont
0:1 (0:0)
szept. 30. 20:45
Connah's Quay - Aberystwyth
2:0 (2:0)
szept. 30. 20:45
Barry Town - Haverfordwest County
2:1 (1:0)
szept. 30. 20:45
Caernarfon Town - Flint
2:1 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 30. 12:00
Machida Zelvia - Giravanz Kitakyushu
1:1 (0:1)
szept. 30. 12:00
Ryukyu - Albirex Niigata
0:1 (0:1)
szept. 30. 12:00
Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa
0:1 (0:0)
szept. 30. 12:00
Renofa Yamaguchi - Jubilo Iwata
3:0 (2:0)
szept. 30. 12:00
JEF United - Kyoto Sanga
0:0
szept. 30. 12:00
Fagiano Okayama - Ehime
0:1 (0:0)
szept. 30. 12:00
V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis
0:1 (0:0)
szept. 30. 12:00
Ventforet Kofu - Tokyo Verdy
0:0
szept. 30. 12:00
Avispa Fukuoka - Tochigi
1:0 (0:0)
szept. 30. 12:00
Omiya Ardija - Mito Hollyhock
2:1 (0:1)
szept. 30. 12:00
Thespa Kusatsu - Montedio Yamagata
1:4 (1:1)

Mi jár a fejedben?
1 mérkőzés
szept. 30. 23:00
New York RB II - North Carolina
0:3 (0:3)
1 mérkőzés
szept. 30. 18:00
Auda - Rigas FS
0:8 (0:4)
szept. 30. 15:30
Croatia Zmijavci - Solin
1:3 (0:0)
szept. 30. 15:30
Hrvatski Dragovoljac - Opatija
1:1 (1:0)
szept. 30. 15:30
Dubrava - Bijelo Brdo
2:2 (1:0)
szept. 30. 15:30
Dugopolje - Medimurje Cakovec
4:1 (3:1)
szept. 30. 15:30
Junak Sinj - Inter Zapresic
2:2 (1:2)
szept. 30. 15:30
Osijek II - Kustosija
1:0 (0:0)
szept. 30. 15:30
Orijent 1919 - Dinamo Zágráb II
2:1 (2:1)
szept. 30. 15:30
Rude Zágráb - Radnik Sesvete
2:4 (0:1)
szept. 30. 22:00
Jicaral - Saprissa
0:1 (0:0)
szept. 30. 15:30
OFK Petrovac - Jezero
0:1 (0:1)
szept. 30. 16:00
Sutjeska Niksic - Rudar Pljevlja
2:0 (0:0)
szept. 30. 17:00
Titograd Podgorica - Zeta
1:0 (0:0)
szept. 30. 18:00
FK Podgorica - Decic
1:1 (0:0)
szept. 30. 09:00
Southern District - Happy Valley
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 30. 17:00
Tarxien Rainbows - Hibernians
0:1 (0:0)
szept. 30. 17:00
Lija Athletic - Birkirkara
0:0
szept. 30. 21:15
Valletta - Gzira
1:3 (1:1)
szept. 30. 21:15
Hamrun Spartans - Senglea Athletic
3:0 (2:0)

Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK
szept. 30. 09:00
Xinjiang Tianshan - Nantong Zhiyun
1:2 (0:2)
szept. 30. 09:00
Heilongjiang Litian - Changchun Yatai
1:1 (1:0)
szept. 30. 09:00
Nei Mongol Zhongyou - Beijing BG
2:2 (1:1)
szept. 30. 13:35
Zhejiang Greentown - Guizhou Zhicheng
2:1 (1:0)
szept. 30. 13:35
Guizhou Renhe - Chengdu Better City
3:2 (2:2)
szept. 30. 21:15
Libertas - La Fiorita
0:4 (0:0)
szept. 30. 21:15
Juvenes/Dogana - Domagnano
1:3 (0:0)
szept. 30. 21:15
Pennarossa - Tre Fiori
2:1 (0:0)
szept. 30. 21:15
Folgore / Falciano - Virtus
2:0 (0:0)
szept. 30. 15:00
Trepca'89 - Prishtina
1:0 (0:0)
szept. 30. 15:00
Llapi - Ballkani
1:3 (0:0)
szept. 30. 15:00
Drita Gijlan - Besa Pejë
3:1 (0:0)
szept. 30. 11:30
Granada II - Linense
1:1 (0:1)
szept. 30. 14:00
Union St. Gilloise - KV Oostende
2:0 (1:0)
szept. 30. 15:00
Partick Thistle - Ayr
2:2 (1:1)
szept. 30. 19:00
Somorrostro - Barakaldo
3:0 (2:0)
szept. 30. 20:00
Huelva - Badajoz
2:0 (0:0)
szept. 30. 20:45
Ballyclare Comrades - Glenavon
3:4 (1:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
230
26 (11%)
94 (41%)
318
214
23 (11%)
101 (47%)
317
224
24 (11%)
91 (41%)
302
   Xxy
214
22 (10%)
96 (45%)
302
230
22 (10%)
93 (40%)
296
227
21 (9%)
94 (41%)
293
229
25 (11%)
84 (37%)
293
8. Sió
229
18 (8%)
101 (44%)
292
228
18 (8%)
100 (44%)
290
10. Herki
227
19 (8%)
97 (43%)
289

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont