Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 26.

Meccsek - 2020. augusztus 26.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 26.)


2020. aug. 26. 16:30
Alkmaar - Viktoria Plzen
3:1 (0:0)
2020. aug. 26. 18:00
Suduva - Maccabi Tel Aviv
0:3 (0:1)
2020. aug. 26. 18:00
Celje - Molde
1:2 (1:0)
2020. aug. 26. 18:00
Karabakh - Sheriff Tiraspol
2:1 (1:0)
2020. aug. 26. 19:00
Lokomotiv Zágráb - Rapid Wien
0:1 (0:1)
2020. aug. 26. 19:30
Ludogorets - Midtjylland
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 20:00
CFR Cluj - Dinamo Zágráb
2:2 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
2020. aug. 26. 20:00
Legia Warszawa - Omonia Nikosia
0:2 (0:0)
2020. aug. 26. 20:00
Dinamo Brest - FK Sarajevo
2:1 (1:1)
2020. aug. 26. 20:15
BSC Young Boys - Klaksvík
3:1 (0:0)
2020. aug. 26. 20:45
Celtic - Ferencváros
1:2 (0:1)

2020. aug. 26. 18:30
Progres Niedercorn - Zeta
3:0 (1:0)
10 mérkőzés
2020. aug. 26. 17:30
Budaörs - Vasas
3:1 (1:0)
2020. aug. 26. 17:30
Szentlőrinc - Kaposvár
3:1 (0:0)
2020. aug. 26. 18:00
Debreceni VSC - Szeged 2011
3:0 (0:0)
2020. aug. 26. 19:00
Békéscsabai Előre - Soroksár
1:1 (1:0)
2020. aug. 26. 19:00
Győri ETO - Nyíregyháza
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 19:00
Szombathelyi Haladás - Ajka
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 19:00
Kazincbarcika - Dorog
1:1 (1:1)
2020. aug. 26. 19:00
Siófok - Gyirmót
2:1 (2:1)
2020. aug. 26. 19:00
Csákvár - Pécsi MFC
0:0
2020. aug. 26. 19:00
Szolnoki MÁV - Debreceni EAC
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 16:30
Ménfőcsanak - Balatonfüred
5:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
III. Kerületi TUE UPE - Gárdony
3:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Lipót - Nagyatád
3:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
THSE-Szabadkikötő - Veszprém
3:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Vidi II - Komárom
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Mosonmagyaróvár - ZTE II
2:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
SC Sopron - Tatabánya
0:4 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Nagykanizsai TE - Érd
0:2 (0:0)
2020. aug. 26. 18:30
Bicske - BKV Előre
3:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Vác - Szekszárd
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Dunaújváros - Kozármisleny
0:2 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
FC Dabas - Ferencváros II
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Szegedi Vasutas - Taksony
0:2 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Hódmezővásárhely - Kecskeméti TE
0:5 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Iváncsa - Dabas-Gyón
2:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Rákosmenti KSK - Körösladány
1:5 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Monor - Paks II
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Majos - Újpest II
1:1 (0:0)

2020. aug. 26. 15:00
DVSC-DEAC - Cegléd
3:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Sajóbábony - Eger
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Jászberény - Balassagyarmat
4:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Tiszaújváros - Kisvárda II
0:0
2020. aug. 26. 17:30
DVTK II - Duna Aszfalt Tiszakécske
1:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Gyöngyös - Tiszafüred
3:4 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Füzesgyarmat - Salgótarján
1:2 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Hatvan - Mezőkövesd II
2:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Tállya - BVSC-Zugló
1:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Putnok - Sényő
2:4 (0:0)
10 mérkőzés
2020. aug. 26. 11:00
SKA-Energia Khabarovsk - Fakel
0:0
2020. aug. 26. 13:30
Tomsk - FK Nizhny Novgorod
0:1 (0:1)
2020. aug. 26. 14:00
Yenisey - Volgar Astrakhan
2:1 (0:1)
2020. aug. 26. 14:00
Akron - Chertanovo Moszkva
0:1 (0:1)
2020. aug. 26. 16:00
Gazovik Orenburg - Alania Vladikavkaz
2:1 (2:0)
2020. aug. 26. 16:30
Sovjetov - Irtysh Omsk
5:0 (3:0)
2020. aug. 26. 17:00
Neftekhimik - Dinamo Bryansk
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Veles - Baltika Kaliningrad
4:1 (1:1)
2020. aug. 26. 18:00
Chayka - Tekstilshchik
0:2 (0:1)
2020. aug. 26. 18:30
Torpedo Moszkva - Shinnik
1:2 (0:2)
6 mérkőzés
2020. aug. 26. 17:30
Lokomotiv Moszkva - Akhmat Grozny
2:3 (0:2)
2020. aug. 26. 17:30
Rotor Volgograd - Szpartak Moszkva
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Rubin Kazan - Ufa
3:0 (0:0)
2020. aug. 26. 19:30
FK Krasnodar - CSKA Moszkva
1:1 (0:1)
2020. aug. 26. 19:30
FK Rostov - FK Ural
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 19:45
Dinamo Moszkva - Zenit Szentpétervár
1:0 (1:0)

4 mérkőzés
2020. aug. 26. 00:00
América MG - Ferroviaria
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 02:30
Fluminense - Figueirense
3:0 (1:0)
2020. aug. 26. 21:00
CRB - Cruzeiro
1:1 (0:1)
2020. aug. 26. 21:00
América RN - Juventude
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 26. 16:00
Hirnik Kriviy Rih - Cherkashchyna-Akademiya
4:2 (0:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 26. 01:30
Chicago Fire - FC Cincinnati
3:0 (2:0)
2020. aug. 26. 01:30
Philadelphia - New York Red Bulls
1:0 (1:0)
2020. aug. 26. 02:00
Montreal Impact - Vancouver Whitecaps
2:0 (2:0)
2020. aug. 26. 02:30
Sporting Kansas City - Houston Dynamo
2:5 (1:2)
5 mérkőzés
2020. aug. 26. 16:30
Brezno - Darmoty
0:2 (0:0)
2020. aug. 26. 17:00
Javorník Makov - Jednota Bánová
1:1 (1:0)
2020. aug. 26. 17:00
Slovan Modra - Slovan Most
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:00
Baník Velky Krtís - Príbelce
1:4 (0:0)
2020. aug. 26. 17:00
Sasová - Kovácová
0:0
7 mérkőzés
2020. aug. 26. 17:50
Ekedalen - Gnosjö
3:1 (1:1)
2020. aug. 26. 18:00
Gottne - Stöde
5:0 (0:0)
2020. aug. 26. 18:45
Aryd - Asarum
1:2 (0:2)
2020. aug. 26. 19:00
Boxholm - Husqvarna
1:4 (0:1)
2020. aug. 26. 19:00
Boden - Team Thoren
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2020. aug. 26. 19:30
Hisingsbacka - Gauthiod
3:4 (0:0)
2020. aug. 26. 20:00
Rosersberg - Stockholm Internazionale
1:4 (1:3)

15 mérkőzés
2020. aug. 26. 17:30
Valasské Mezirící - Frydek-Mistek
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Slavicín - Trinec
0:3 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Unie Hlubina - Vitkovice
6:3 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Jiskra Rymarov - Prostejov
0:3 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Stará Rise - Jihlava
1:4 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Strání - Hanacka Slavia Kromeriz
1:5 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Sokol Lanzho - Lisen
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Novy Jicín - Odra Petrkovice
0:3 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Olesnice u Bouzova - Unicov
0:4 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Skastice - Vyskov
0:6 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Detmarovice - Hlucin
1:6 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Zdírec nad Doubravou - Velké Mezirící
0:3 (0:0)
2020. aug. 26. 18:00
Admira Praha - Dukla Praha
0:4 (0:0)
2020. aug. 26. 18:00
Komárov - Usti nad Labem
1:3 (0:0)
2020. aug. 26. 18:00
Prepere - Varnsdorf
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 26. 18:00
Ethnikos Achna - Enosis
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 26. 17:30
HJK Helsinki - SJK
2:0 (1:0)
2020. aug. 26. 17:30
Haka - Lahti
2:2 (1:1)
2020. aug. 26. 17:30
Turku - HIFK Helsinki
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Mariehamn - Rovaniemi
4:0 (2:0)
5 mérkőzés
2020. aug. 26. 16:30
Varbitsa Benkovski - Izvor Gorski
2:6 (0:3)
2020. aug. 26. 17:00
Atletik Kuklen - Maritsa
1:2 (0:2)
2020. aug. 26. 17:00
Balkan Botevgrad - Botev Ihtiman
1:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:00
Oborishte - Spartak Kalugerovo
7:0 (6:0)
2020. aug. 26. 17:30
Chavdar Troyan - Botev Lukovit
3:2 (0:0)

3 mérkőzés
2020. aug. 26. 12:00
Vissel Kobe - Kawasaki Frontale
2:2 (2:1)
2020. aug. 26. 12:00
FC Tokyo - Kashima Antlers
1:2 (1:0)
2020. aug. 26. 12:30
Yokohama F. Marinos - Consadole Sapporo
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 26. 17:00
Saku - Rakvere Tarvas
3:2 (0:0)
2020. aug. 26. 18:00
TransferWise - Kalev Tallinn
0:11 (0:0)
2020. aug. 26. 19:30
TJK Legion II - FC Tallinn
0:4 (0:0)
2020. aug. 26. 16:00
Tala'ea El Geish - Smouha
1:1 (0:0)
2020. aug. 26. 18:30
Masri Club - Al Masry
0:0
2020. aug. 26. 21:00
Al Ahly - El Gounah
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 26. 17:00
Hradec Králové - Vlasim
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 09:00
Melbourne City - Western United
2:0 (0:0)
2020. aug. 26. 12:10
Sydney FC - Perth Glory
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 26. 19:00
KR Reykjavik - Valur
4:5 (3:3)
2020. aug. 26. 20:00
Stjarnan - KA Akureyri
1:1 (1:0)
2020. aug. 26. 21:15
Kopavogur - Grotta
3:0 (1:0)
2020. aug. 26. 00:00
Celaya - Correcaminos
2:1 (1:1)
2020. aug. 26. 02:05
Monarcas Morelia - Pumas Tabasco
0:2 (0:0)
2020. aug. 26. 04:05
Alebrijes de Oaxaca - Dorados Sinaloa
1:3 (0:1)
2020. aug. 26. 18:00
Difaa El Jadidi - Moghreb Tétouan
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 26. 17:30
MyPa - MP Mikkeli
0:1 (0:1)

4 mérkőzés
2020. aug. 26. 01:00
Deportivo Municipal - Cienciano
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 18:00
Carlos Manucci - Deportivo Llacuaba
1:0 (1:0)
2020. aug. 26. 20:15
Cajamarca - Universidad César Vallejo
1:3 (0:2)
2020. aug. 26. 22:30
Ayacucho - Huancayo
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 26. 09:30
Henan Jianye - Shanghai Shenhua
0:0
2020. aug. 26. 14:00
Wuhan Zall - Tianjin Teda
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 26. 15:30
Mash'al Mubarek - Buxoro
1:0 (1:0)
2020. aug. 26. 01:00
Sportivo San Lorenzo - River Plate
0:0
2020. aug. 26. 23:00
Guairena - Cerro Porteno
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 26. 14:00
Taraz - Okzhetpes
2:3 (1:0)
2020. aug. 26. 17:00
Kaspiy Aktau - Kaisar Kyzylorda
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 26. 04:00
Las Vegas Lights - Orange County SC
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 26. 17:00
FS METTA/LU Riga - Riga
0:3 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Chebba - Bizertin
0:0
2020. aug. 26. 17:30
Stade Tunisien - Slimane
1:0 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Métlaoui - Kairouan
2:0 (0:0)
2020. aug. 26. 20:00
Monastir - Tataouine
1:1 (1:0)
2020. aug. 26. 20:10
Club Africain Tunis - ES Tunis
0:0
2020. aug. 26. 12:30
Jeju - Bucheon 1995
4:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2020. aug. 26. 10:00
FC Cartagena - Leganés
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 11:00
Wil - FC Schaffhausen
1:2 (0:1)
2020. aug. 26. 11:30
Lugo - Ponferradina
1:2 (1:0)
2020. aug. 26. 12:30
Brentford - Derby
3:0 (1:0)
2020. aug. 26. 13:00
Karlsruhe - Zwickau
1:0 (1:0)
2020. aug. 26. 14:00
Esbjerg - Viborg
2:2 (0:1)
2020. aug. 26. 14:00
VfB Stuttgart II - Greuther Fürth II
4:0 (0:0)
2020. aug. 26. 14:00
Birmingham - Leicester
0:2 (0:0)
2020. aug. 26. 15:00
Somaspor - Gölcükspor
3:0 (2:0)
2020. aug. 26. 15:15
Karlsruhe - St. Pölten
2:1 (0:1)
2020. aug. 26. 16:00
VfB Stuttgart - Hamburger SV
3:2 (3:1)
2020. aug. 26. 16:00
Huddersfield - Bradford
2:1 (1:1)
2020. aug. 26. 16:00
Aris Limassol - Alki Oroklini
1:1 (1:0)
2020. aug. 26. 16:00
Dynamo Dresden - Norwich
0:2 (0:1)
2020. aug. 26. 17:00
Steinbach - Fortuna Düsseldorf II
1:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:20
Trikala - Larisa
0:1 (0:0)
2020. aug. 26. 17:30
Hartberg - Hannover 96
2:1 (0:1)
2020. aug. 26. 17:30
Lamia - Volos NFC
2:0 (0:0)
2020. aug. 26. 18:00
Haltern - Schalke 04 II
1:5 (1:2)
2020. aug. 26. 18:30
Bellinzona - Lugano
1:1 (1:1)
2020. aug. 26. 18:30
Kaiserslautern II - Astoria Walldorf
2:1 (1:0)
2020. aug. 26. 19:00
Málaga - Cádiz
1:2 (1:1)
2020. aug. 26. 19:00
Elversberg - Pirmasens
5:1 (3:1)
2020. aug. 26. 19:00
Alavés - Huesca
1:2 (1:1)
2020. aug. 26. 19:30
Mirandés - Osasuna
0:2 (0:0)
2020. aug. 26. 19:30
Eintracht Trier - TuS RW Koblenz
1:1 (1:0)
2020. aug. 26. 20:00
Panathinaikosz - OFI Heraklion
1:0 (1:0)
2020. aug. 26. 20:00
Fortuna Sittard - Venlo
2:1 (2:1)
2020. aug. 26. 20:00
Kriens - YF Juventus
5:1 (2:0)
2020. aug. 26. 20:00
Benfica - Farense
5:1 (1:0)
2020. aug. 26. 20:00
Rebecq - Rapid Symphorinois
1:2 (0:0)
2020. aug. 26. 20:30
Matlock - Maine Road
5:1 (1:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
165
18 (11%)
71 (43%)
232
2. Rati
166
21 (13%)
63 (38%)
231
176
18 (10%)
70 (40%)
230
176
17 (10%)
72 (41%)
229
176
18 (10%)
67 (38%)
224
175
15 (9%)
73 (42%)
221
176
22 (12%)
55 (31%)
220
   Xxy
173
14 (8%)
75 (43%)
220
171
17 (10%)
66 (39%)
217
   Nadin
173
13 (8%)
76 (44%)
217

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Alakformáló masszázskrém