Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 19.

Meccsek - 2020. augusztus 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 19.)


1 mérkőzés
2020. aug. 19. 21:00
Lyon - Bayern München
0:3 (0:2)
2020. aug. 19. 17:00
Ararat-Armenia - Omonia Nikosia
0:1 (0:0)
2020. aug. 19. 18:00
Molde - Kuopion
5:0 (2:0)
2020. aug. 19. 18:30
Flora Tallinn - Suduva
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2020. aug. 19. 19:00
Ferencváros - Djurgarden
2:0 (1:0)
2020. aug. 19. 19:00
Maccabi Tel Aviv - Riga
2:0 (0:0)
2020. aug. 19. 19:00
Celje - Dundalk
3:0 (1:0)
2020. aug. 19. 19:00
Dinamo Tbilisi - KF Tiranë
0:2 (0:1)
2020. aug. 19. 20:00
Sheriff Tiraspol - Fola Esch
2:0 (1:0)
2020. aug. 19. 20:00
Connah's Quay - FK Sarajevo
0:2 (0:1)
2020. aug. 19. 20:00
Buducnost Podgorica - Ludogorets
1:3 (1:2)
2020. aug. 19. 21:00
Floriana - CFR Cluj
0:2 (0:0)

5 mérkőzés
2020. aug. 19. 15:00
FK Ural - Lokomotiv Moszkva
1:1 (0:0)
2020. aug. 19. 15:00
Ufa - Szpartak Moszkva
1:1 (1:1)
2020. aug. 19. 17:00
Akhmat Grozny - Rotor Volgograd
3:1 (0:0)
2020. aug. 19. 18:00
Dinamo Moszkva - FK Rostov
2:0 (2:0)
2020. aug. 19. 19:00
Zenit Szentpétervár - CSKA Moszkva
2:1 (1:1)
20 mérkőzés
2020. aug. 19. 11:30
Chita - Zenit Irkutsk
0:1 (0:1)
2020. aug. 19. 12:00
Trevis i VVK - Leningradets
1:2 (1:0)
2020. aug. 19. 14:00
Novosibirsk - Dinamo Barnaul
1:0 (0:0)
2020. aug. 19. 15:00
Legion Dynamo - Anzhi
1:0 (0:0)
2020. aug. 19. 15:00
Tyumen - Zvezda Perm
1:2 (1:2)
2020. aug. 19. 15:00
Metallurg Lipetsk - Znamya Noginsk
0:3 (0:0)
2020. aug. 19. 15:00
Chelyabinsk - Nosta Novotroitsk
3:0 (0:0)
2020. aug. 19. 16:00
Luki-Energiya - Dolgie Prudy
1:1 (0:0)
2020. aug. 19. 16:00
Kamaz - Lada SOK
1:1 (1:0)
2020. aug. 19. 16:00
Biolog - Druzhba
3:0 (1:0)
2020. aug. 19. 16:30
Kolomna - Sakhalin
2:0 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Dinamo Stavropol - Nalchik
4:1 (1:0)
2020. aug. 19. 17:00
Torpedo Vladimir - Rodina Moszkva
0:2 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Inter Cherkessk - Mashuk-KMV
2:3 (1:2)
2020. aug. 19. 17:00
Sokol Saratov - Murom
2:1 (1:1)
2020. aug. 19. 17:00
Salyut Belgorod - Metallurg Vidnoye
1:0 (1:0)
2020. aug. 19. 17:30
Avangard Kursk - Kaluga
1:2 (1:1)
2020. aug. 19. 17:30
Urozhay - Chernomorets Novorossisk
1:4 (0:1)
2020. aug. 19. 18:00
Rostov-na-Donu - Kuban Kholding
2:4 (1:1)

1 mérkőzés
2020. aug. 19. 02:00
Toronto FC - Vancouver Whitecaps
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 19. 16:30
Stalowa Wola - Lechia Gdansk
0:4 (0:2)
38 mérkőzés
2020. aug. 19. 17:00
Visnové - Liptovsky Mikulás
1:5 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Gelnica - Slavoj Trebisov
0:2 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Olováry - FK Kosice
0:6 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Rusovce - Komarno
1:5 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Svit - Partizán Bardejov
0:3 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Fomat Martin - Poprad
4:4 (3:2)
2020. aug. 19. 17:00
Kostolné Kracany - Skalica
0:4 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Jednota Sokol - Samorín
0:1 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Velky Lapás - Dubnica
1:3 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Povazská Bystrica - Petrzalka akadémia
1:3 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Velké Revistia - Vranov
0:4 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Slovan Sabinov - Tatran Presov
0:3 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Nizná - Besenová
2:3 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Sokol Jakub - Detva
7:1 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Málinec - Hrochot
4:1 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Strázske - Pavlovce nad Uhom
1:3 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Lokomotíva Kosice - Cana
2:0 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Nevidzany - Kolárovo
2:0 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Kosická Nová Ves - Slávia TU Kosice
0:4 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Pokrok Krompachy - Spisské Podhradie
1:2 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Kezmarok - Rudnany
3:1 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Velká Lomnica - Slavoj Spisská Belá
0:4 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Gerlachov - Sokol Lubotice
3:0 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Svosov - Slávia Staskov
2:2 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Druzstevník Zvonin - Horná Krupá
2:1 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Velké Lovce - Druzstevník Besenov
2:1 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Baník Handlová - Baník Lehota Vtácnikom
1:4 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Druzstevník Jacovce - Dolné Vestenice
3:1 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
NMSK 1922 Bratislava - Raca
0:4 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Pezinok - Rovinka
2:3 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Lokomotíva DNV - Malacky
0:4 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Závod - Rohozník
0:3 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Druzstevník Radimov - Nafta Gbely
3:0 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Povazan Pruské - Spartak Kvasov
0:3 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Velké Záluzie - Hurbanovo
1:1 (0:1)
2020. aug. 19. 17:00
Melčice-Lieskové - Nové Mesto
2:1 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
Surany - Imel
2:0 (0:0)
2020. aug. 19. 17:30
Soporna - Pata
3:3 (1:2)

8 mérkőzés
2020. aug. 19. 18:30
Lödde - Eskilsminne
1:0 (1:0)
2020. aug. 19. 19:00
Karlberg - Brommapojkarna
1:3 (1:3)
2020. aug. 19. 19:00
Trosa-Vagnhärad - Sollentuna
0:6 (0:3)
2020. aug. 19. 19:00
Enskede - Täby
2:4 (1:2)
2020. aug. 19. 19:00
Vänersborgs FK - Utsikten
2:2 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
2020. aug. 19. 19:00
Hudiksvall - Ytterhogdal
2:1 (1:0)
2020. aug. 19. 19:30
Newroz - Gamla Upsala
4:2 (0:0)
2020. aug. 19. 19:30
Sleipner - Nyköping
1:2 (1:2)
2020. aug. 19. 00:15
Operário PR - CSA
3:0 (0:0)
2020. aug. 19. 00:15
Avaí - Botafogo/SP
0:1 (0:0)
2020. aug. 19. 01:30
Oeste - Ponte Preta
1:3 (1:1)
2020. aug. 19. 02:30
Guarani - Paraná
1:2 (1:0)
2020. aug. 19. 02:30
CRB - Brasil de Pelotas
1:0 (0:0)
2020. aug. 19. 02:30
Cuiabá - Confianca
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 19. 17:00
Belasitsa Petrich - Vihren Sandanski
4:0 (3:0)
2020. aug. 19. 17:00
Atletik Kuklen - Spartak Plovdiv
6:0 (1:0)
2020. aug. 19. 17:00
Maritsa Milevo - Maritsa
0:3 (0:0)
8 mérkőzés
2020. aug. 19. 12:00
Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka
5:2 (2:1)
2020. aug. 19. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo
3:3 (2:3)
2020. aug. 19. 12:00
Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds
1:3 (0:2)
2020. aug. 19. 12:00
Shonan Bellmare - Nagoya Grampus
0:1 (0:0)
2020. aug. 19. 12:00
Shimizu - Yokohama F. Marinos
3:4 (2:2)
2020. aug. 19. 12:00
Yokohama FC - Kashima Antlers
1:0 (1:0)
2020. aug. 19. 12:00
Vissel Kobe - Kashiwa Reysol
2:3 (1:0)
2020. aug. 19. 12:30
Consadole Sapporo - Oita Trinita
1:1 (0:1)

1 mérkőzés
2020. aug. 19. 17:00
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
3:1 (1:1)
2020. aug. 19. 20:00
Ismaily - Wadi Degla
1:1 (0:0)
2020. aug. 19. 11:30
Western United - Melbourne City
1:3 (0:1)
2020. aug. 19. 17:50
Al Fateh - Al Ittifaq
1:1 (1:1)
2020. aug. 19. 18:05
Al Faisaly - Al-Ittihad
1:1 (1:0)
2020. aug. 19. 18:10
Abha - Al Hazm
0:2 (0:2)
2020. aug. 19. 19:55
Al Raed - Al-Shabab Riyadh
2:1 (0:1)
2020. aug. 19. 00:00
Tapatío - Cimarrones de Sonora
0:2 (0:0)
2020. aug. 19. 02:00
Alebrijes de Oaxaca - Leones Negros UdeG
1:0 (0:0)
2020. aug. 19. 04:05
Dorados Sinaloa - Celaya
1:2 (0:0)
11 mérkőzés
2020. aug. 19. 12:00
Zweigen Kanazawa - Montedio Yamagata
1:1 (0:0)
2020. aug. 19. 12:00
V-Varen Nagasaki - JEF United
2:0 (2:0)
2020. aug. 19. 12:00
Tokyo Verdy - Matsumoto Yamaga
3:0 (0:0)
2020. aug. 19. 12:00
Machida Zelvia - Jubilo Iwata
0:0
2020. aug. 19. 12:00
Ryukyu - Tochigi
2:2 (0:1)
2020. aug. 19. 12:00
Omiya Ardija - Giravanz Kitakyushu
1:4 (0:3)
2020. aug. 19. 12:00
Tokushima Vortis - Fagiano Okayama
0:0
2020. aug. 19. 12:00
Albirex Niigata - Kyoto Sanga
1:1 (0:1)
2020. aug. 19. 12:00
Ventforet Kofu - Ehime
3:2 (1:0)
2020. aug. 19. 12:00
Avispa Fukuoka - Mito Hollyhock
0:1 (0:0)
2020. aug. 19. 12:00
Thespa Kusatsu - Renofa Yamaguchi
2:1 (0:0)

2020. aug. 19. 21:00
FUS Rabat - Raja Casablanca
0:1 (0:1)
2020. aug. 19. 21:00
Hassania Agadir - Olympique Safi
2:2 (0:0)
2020. aug. 19. 23:00
Rapide Oued Zem - Moghreb Tétouan
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 19. 14:00
Surkhon - Navbahor
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 19. 18:00
Carlos Stein - Cusco
1:2 (1:1)
2020. aug. 19. 20:15
Alianza Universidad - Carlos Manucci
0:1 (0:0)
2020. aug. 19. 22:30
Deportivo Llacuaba - Ayacucho
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 19. 12:00
Shandong Luneng - Henan Jianye
2:1 (1:1)
2020. aug. 19. 14:00
Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F
2:3 (1:3)
2020. aug. 19. 15:30
SuperSport United - Polokwane City
2:0 (1:0)
2020. aug. 19. 18:00
Bloemfontein - Kaizer Chiefs
3:1 (1:1)
2020. aug. 19. 00:30
Sol de América - Cerro Porteno
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 19. 23:00
L. A. Galaxy II - Phoenix Rising
1:4 (0:2)
1 mérkőzés
2020. aug. 19. 14:00
Shakter Karaganda - Kaisar Kyzylorda
0:1 (0:0)
2020. aug. 19. 20:00
Fram Reykjavik - Magni Grenivik
3:0 (2:0)
2020. aug. 19. 20:00
Vestri - Leiknir Reykjavik
1:0 (0:0)
2020. aug. 19. 20:00
Thor Akureyri - Leiknir Fáskrúdsfjördur
5:1 (3:0)
2020. aug. 19. 20:00
Keflavík - Vikingur Olafsvik
6:1 (3:0)
2020. aug. 19. 20:15
ÍB Vestmannaeyja - Afturelding
1:0 (1:0)
2020. aug. 19. 21:15
Thróttur Reykjavík - UMF Grindavik
2:4 (0:2)

2020. aug. 19. 15:00
Salzburg U19 - Olympique Lyon U19
4:3 (2:1)
2020. aug. 19. 18:00
Inter U19 - Real Madrid U19
0:3 (0:0)
2020. aug. 19. 11:30
Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole
2:0 (0:0)
2020. aug. 19. 12:00
Tychy - Kalisz
1:2 (0:2)
2020. aug. 19. 12:45
Randers - Viborg
5:1 (3:0)
2020. aug. 19. 13:15
Unterhaching - Karlsruhe
2:2 (1:1)
2020. aug. 19. 14:00
Schweinfurt - Mainz II
4:0 (2:0)
2020. aug. 19. 14:30
FC Emmen - Heracles
0:2 (0:2)
2020. aug. 19. 14:45
Vejle Boldklub - Hobro
0:1 (0:1)
2020. aug. 19. 16:00
Krystal Kherson - Hirnik Kriviy Rih
2:2 (1:2)
2020. aug. 19. 16:00
Rizespor - Alanyaspor
0:3 (0:2)
2020. aug. 19. 16:30
Akritas - Aris Limassol
1:1 (0:0)
2020. aug. 19. 17:00
LASK Linz - Werder Bremen
1:4 (0:2)
2020. aug. 19. 17:00
Austria Klagenfurt - Paderborn
1:1 (1:1)
2020. aug. 19. 17:00
Lamia - Panaitolikos
1:1 (0:1)
2020. aug. 19. 17:15
Esbjerg - Aalborg
2:1 (2:0)
2020. aug. 19. 18:00
Skive - Thisted
1:0 (1:0)
2020. aug. 19. 18:00
Nyköbing - Hellerup
1:1 (1:0)
2020. aug. 19. 18:30
Helsingor - Naestved
1:0 (0:0)
2020. aug. 19. 18:45
Excelsior Rotterdam - Helmond
2:1 (1:1)
2020. aug. 19. 19:00
VfB Oldenburg - Rödinghausen
0:7 (0:4)
2020. aug. 19. 19:00
TuRU Düsseldorf - Fortuna Düsseldorf II
0:1 (0:0)
2020. aug. 19. 19:15
Buchbach - Unterföhring
10:1 (5:1)
2020. aug. 19. 19:30
Rebecq - Francs Borains
1:2 (0:0)
2020. aug. 19. 19:30
Royal Knokke - Hoek
2:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Rati
175
24 (14%)
61 (35%)
242
167
15 (9%)
73 (44%)
221
182
19 (10%)
63 (35%)
221
182
22 (12%)
53 (29%)
216
181
15 (8%)
67 (37%)
209
181
14 (8%)
69 (38%)
208
182
16 (9%)
63 (35%)
206
   Pifti84
180
16 (9%)
63 (35%)
206
180
11 (6%)
75 (42%)
205
192
17 (9%)
59 (31%)
203

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ