Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 12.

Meccsek - 2020. augusztus 12.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 12.)


1 mérkőzés
aug. 12. 21:00
Atalanta - Paris St. Germain
1:2 (1:0)
aug. 12. 16:00
BKV Előre - Mosonmagyaróvár
0:1 (0:0)
aug. 12. 17:30
Balatonfüred - Vidi II
0:1 (0:0)
aug. 12. 17:30
Tatabánya - Pápai Perutz
1:3 (1:2)
aug. 12. 17:30
Érd - ZTE II
5:0 (3:0)
aug. 12. 17:30
Nagyatád - Ménfőcsanak
1:1 (0:0)
aug. 12. 17:30
SC Sopron - Lipót
1:1 (0:1)
aug. 12. 17:30
Komárom - Gárdony
3:1 (2:1)
aug. 12. 17:30
Veszprém - Bicske
2:0 (0:0)

aug. 12. 17:30
Ferencváros II - Újpest II
2:1 (1:1)
aug. 12. 17:30
Körösladány - FC Dabas
1:1 (1:0)
aug. 12. 17:30
ESMTK - Szegedi Vasutas
3:0 (1:0)
aug. 12. 17:30
Kozármisleny - Majos
1:1 (1:0)
aug. 12. 17:30
Taksony - Monor
2:2 (0:1)
aug. 12. 17:30
Dabas-Gyón - Dunaújváros
2:1 (0:0)
aug. 12. 17:30
Szekszárd - Rákosmenti KSK
0:1 (0:0)
aug. 12. 17:30
Hódmezővásárhely - Iváncsa
2:4 (1:1)
aug. 12. 19:00
Kecskeméti TE - Paks II
3:0 (1:0)
aug. 12. 17:30
Balassagyarmat - Hatvan
1:1 (1:0)
aug. 12. 17:30
Sényő - Mezőkövesd II
5:0 (1:0)
aug. 12. 17:30
Salgótarján - Putnok
2:0 (2:0)
aug. 12. 17:30
Tiszafüred - Tállya
4:1 (0:1)
aug. 12. 17:30
Cegléd - Gyöngyös
2:0 (0:0)
aug. 12. 17:30
Tiszaújváros - DVSC-DEAC
3:1 (1:1)
aug. 12. 17:30
Eger - BVSC-Zugló
0:2 (0:1)
aug. 12. 17:30
Kisvárda II - Jászberény
1:3 (1:2)
aug. 12. 17:30
Sajóbábony - DVTK II
0:0
1 mérkőzés
aug. 12. 21:00
Pordenone - Frosinone
0:2 (0:2)

4 mérkőzés
aug. 12. 20:45
Rangers FC - St. Johnstone
3:0 (2:0)
aug. 12. 20:45
Motherwell - Livingston
2:2 (2:1)
aug. 12. 20:45
Ross County - Kilmarnock
2:2 (1:0)
aug. 12. 20:45
Aberdeen - Hamilton
elhalasztva
11 mérkőzés
aug. 12. 13:30
Tomsk - Szpartak Moszkva II
1:2 (1:1)
aug. 12. 15:30
Irtysh Omsk - Chertanovo Moszkva
1:2 (0:1)
aug. 12. 17:00
Sovjetov - SKA-Energia Khabarovsk
2:0 (2:0)
aug. 12. 17:00
Neftekhimik - Yenisey
2:0 (1:0)
aug. 12. 17:00
Volgar Astrakhan - Veles
1:2 (1:2)
aug. 12. 17:00
Tekstilshchik - Chayka
1:1 (1:1)
aug. 12. 17:30
Shinnik - Krasnodar II
0:0
aug. 12. 18:00
Fakel - Baltika Kaliningrad
0:1 (0:1)
aug. 12. 18:30
Torpedo Moszkva - Akron
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 12. 02:30
Portland Timbers - Orlando City
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 12. 17:00
Oravan - Belá
0:6 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 12. 19:00
Pohronie - Dunaszerdahely
1:2 (0:0)
aug. 12. 19:00
Trencín - Zlate Moravce
1:1 (0:0)
aug. 12. 19:00
Sered - FK Senica
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 12. 19:00
Malmö FF - Örebro
2:1 (1:1)
aug. 12. 19:00
Djurgarden - Mjällby
2:1 (0:1)

10 mérkőzés
aug. 12. 00:15
Botafogo/SP - Confianca
2:0 (1:0)
aug. 12. 00:15
Brasil de Pelotas - Ponte Preta
1:1 (0:0)
aug. 12. 00:15
Sampaio Correa - Juventude
0:1 (0:0)
aug. 12. 01:30
Guarani - Cruzeiro
2:3 (1:2)
aug. 12. 01:30
Paraná - Avaí
1:0 (0:0)
aug. 12. 02:30
Figueirense - EC Vitória
0:0
aug. 12. 02:30
Náutico - Operário PR
0:0
aug. 12. 02:30
América MG - Cuiabá
0:1 (0:0)
aug. 12. 21:30
Chapecoense - CSA
elhalasztva
aug. 12. 22:00
CRB - Oeste
1:0 (0:0)
aug. 12. 16:30
FK Minsk - Slavia Mozyr
elhalasztva
aug. 12. 18:30
Dinamo Brest - Slutsk
elhalasztva
7 mérkőzés
aug. 12. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
elhalasztva
aug. 12. 12:00
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
0:3 (0:3)
aug. 12. 12:00
Kashiwa Reysol - Oita Trinita
3:1 (0:0)
aug. 12. 12:00
Shimizu - Kashima Antlers
2:3 (1:1)
aug. 12. 12:00
Consadole Sapporo - Yokohama FC
1:1 (0:0)
aug. 12. 12:00
Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
2:2 (2:2)
aug. 12. 12:30
Shonan Bellmare - Gamba Osaka
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
aug. 12. 00:00
Club Necaxa - Mazatlán
1:0 (1:0)
aug. 12. 02:00
Pachuca - Club León
0:1 (0:0)
aug. 12. 04:00
Tigres - Puebla
2:1 (2:0)

aug. 12. 19:00
Trelleborg - Västeras SK
1:0 (0:0)
aug. 12. 19:00
Ljungskile - AFC Eskilstuna
2:1 (0:0)
aug. 12. 19:00
Jönköpings Södra - Dalkurd
2:1 (0:0)
aug. 12. 19:00
Brage - Norrby
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
aug. 12. 17:00
FK Sarajevo - Tuzla City
1:0 (1:0)
aug. 12. 17:30
Krupa na Vrbasu - Olimpik Sarajevo
1:0 (0:0)
9 mérkőzés
aug. 12. 18:00
Kalev Tallinn - Nőmme United
6:3 (0:0)
aug. 12. 18:00
Vändra - Flora Tallinn II
5:4 (0:0)
aug. 12. 18:00
Poseidon - Kose
0:2 (0:0)
aug. 12. 18:00
Raplamaa - Jalgpallihaigla
13:0 (0:0)
aug. 12. 18:00
Noorus-96 - Hell Hunt
1:2 (0:0)
aug. 12. 18:30
Welco Elekter - Flora Tallinn III
2:1 (0:0)
aug. 12. 19:45
Rumori Calcio - Pärnu Sadam
2:3 (0:0)
aug. 12. 20:00
FC Kohvile - Piraaja
1:3 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 12. 19:00
Telavi - Dinamo Tbilisi
0:0
aug. 12. 09:35
Perth Glory - Western United
0:2 (0:1)

2 mérkőzés
aug. 12. 18:45
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona
2:2 (2:1)
aug. 12. 19:00
Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 12. 12:00
Shanghai East Asia - Wuhan Zall
2:1 (0:1)
aug. 12. 14:00
Beijing Guoan - Hebei CFFC
3:1 (1:0)
aug. 12. 17:30
Nafta - Krsko
2:0 (0:0)
aug. 12. 17:30
Beltinci - Triglav
0:1 (0:0)
aug. 12. 17:30
Primorje - NS Drava
2:0 (1:0)
aug. 12. 17:30
Fuzinar - Brda
6:0 (2:0)
aug. 12. 17:30
Bilje - Radomlje
0:4 (0:2)
aug. 12. 17:30
Smartno - Jadran Dekani
0:5 (0:3)
aug. 12. 19:30
Brezice - Roltek Dob
1:4 (0:3)
11 mérkőzés
aug. 12. 11:30
Kyoto Sanga - Mito Hollyhock
2:2 (1:1)
aug. 12. 12:00
Omiya Ardija - Jubilo Iwata
2:2 (1:0)
aug. 12. 12:00
Ehime - Montedio Yamagata
0:1 (0:1)
aug. 12. 12:00
JEF United - Matsumoto Yamaga
3:0 (2:0)
aug. 12. 12:00
Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy
1:3 (0:2)
aug. 12. 12:00
Machida Zelvia - Tokushima Vortis
0:1 (0:1)
aug. 12. 12:00
Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi
2:1 (2:1)
aug. 12. 12:00
V-Varen Nagasaki - Thespa Kusatsu
3:1 (2:0)
aug. 12. 12:00
Ryukyu - Ventforet Kofu
1:2 (0:0)
aug. 12. 12:30
Tochigi - Fagiano Okayama
2:1 (1:1)

aug. 12. 18:00
Kaizer Chiefs - Bidvest Wits
1:1 (1:0)
aug. 12. 19:00
HB Torshavn - AB Argir
11:0 (5:0)
aug. 12. 20:00
Runavik - Vikingur Gota
1:2 (1:1)
aug. 12. 00:00
Nacional Asunción - General Díaz
3:0 (1:0)
aug. 12. 22:00
River Plate - Guairena
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 12. 17:00
Jelgava - Rigas FS
0:4 (0:3)
aug. 12. 17:00
Spartaks Jürmala - Valmieras
2:3 (2:2)
aug. 12. 19:00
Liepaja - Ventspils
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 12. 18:00
Suduva - Zalgiris Vilnius
2:0 (2:0)
aug. 12. 18:00
Kairouan - Club Africain Tunis
1:1 (1:1)
aug. 12. 18:00
Tataouine - Stade Tunisien
2:1 (1:0)
aug. 12. 18:00
Métlaoui - Chebba
2:1 (0:0)
aug. 12. 18:00
Bizertin - Étoile Sahel
2:2 (2:1)
aug. 12. 20:10
ES Tunis - CS Sfaxien
0:0
aug. 12. 10:00
Karvina - Jastrzebie
2:0 (1:0)
aug. 12. 10:00
Nieciecza - Cracovia Krakow
3:1 (3:0)
aug. 12. 10:45
Slovan Liberec II - Varnsdorf
2:4 (1:2)
aug. 12. 11:00
Horn - Sparta Praha
0:4 (0:2)
aug. 12. 11:00
Sturm Graz - Bravo
2:1 (1:1)
aug. 12. 11:15
Viktoria Zizkov - Jihlava
3:2 (1:1)
aug. 12. 14:00
Slavia Praha II - FC Nürnberg II
2:1 (1:0)
aug. 12. 14:00
Karlsruhe - Saarbrücken
2:2 (1:1)
aug. 12. 15:00
Union Berlin - Würzburger Kickers
2:0 (1:0)
aug. 12. 15:30
Unterhaching - Augsburg
0:0
aug. 12. 16:00
Mönchengladbach - Verl
4:0 (1:0)
aug. 12. 16:30
Irodotos - Giouchtas
2:0 (1:0)
aug. 12. 17:00
Altach - Borussia Dortmund
0:6 (0:3)
aug. 12. 17:00
Rapid Wien - Opava
5:3 (0:2)
aug. 12. 17:00
Lech Poznan - Kickers Offenbach
1:1 (1:0)
aug. 12. 17:00
Admira - Banik Ostrava
2:1 (0:0)
aug. 12. 17:00
St. Pölten - Budejovice
0:3 (0:1)
aug. 12. 17:00
Brest - Guingamp
1:0 (1:0)
aug. 12. 17:30
Zbrojovka Brno - Lisen
2:3 (1:2)
aug. 12. 18:00
Sparta Praha - Wolfsberger
2:2 (1:2)
aug. 12. 18:00
Stade Rennes - St. Etienne
3:0 (1:0)
aug. 12. 18:00
Nea Salamina - Alki Oroklini
1:1 (0:1)
aug. 12. 18:00
Avranches - Le Havre
5:4 (3:2)
aug. 12. 18:00
Sedan - Troyes
1:3 (0:0)
aug. 12. 18:45
Ajax II - Utrecht II
1:2 (0:0)
aug. 12. 19:00
Gütersloh - Wiedenbrück
1:3 (1:1)
aug. 12. 19:00
Wiener Viktoria - Stadlau
2:0 (0:0)
aug. 12. 19:00
Villefranche/Saone - Grenoble
0:2 (0:0)
aug. 12. 19:00
Maribor - NS Mura
3:1 (1:0)
aug. 12. 19:20
Remscheid - Cronenberger
2:2 (0:1)
aug. 12. 19:30
Sprockhövel - FC Bocholt
0:2 (0:2)
aug. 12. 19:30
F91 Dudelange - Swift Hesperange
2:2 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
160
22 (14%)
55 (34%)
220
163
23 (14%)
51 (31%)
217
3. Xxy
160
15 (9%)
69 (43%)
213
163
20 (12%)
56 (34%)
212
162
14 (9%)
69 (43%)
208
   Ptomy
160
14 (9%)
69 (43%)
208
163
18 (11%)
58 (36%)
206
173
19 (11%)
53 (31%)
201
   Elbran 2
163
19 (12%)
53 (33%)
201
10. Pelya
163
15 (9%)
60 (37%)
195

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Nem minden család tökéletes