Főoldal » Meccsek » 2020. július 8.

Meccsek - 2020. július 8.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. július 8.)


3 mérkőzés
júl. 8. 20:30
Getafe - Villarreal
1:3 (0:0)
júl. 8. 20:30
Betis - Osasuna
3:0 (2:0)
júl. 8. 22:00
FC Barcelona - Espanyol
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 8. 19:00
Manchester City - Newcastle United
5:0 (2:0)
júl. 8. 19:00
Sheffield United - Wolverhampton
1:0 (0:0)
júl. 8. 19:00
West Ham United - Burnley
0:1 (0:1)
júl. 8. 21:15
Brighton & Hove Albion - Liverpool
1:3 (1:2)
6 mérkőzés
júl. 8. 19:30
Genoa - Napoli
1:2 (0:1)
júl. 8. 19:30
Fiorentina - Cagliari
0:0
júl. 8. 21:45
AS Roma - Parma
2:1 (1:1)
júl. 8. 21:45
Atalanta - Sampdoria
2:0 (0:0)
júl. 8. 21:45
Torino - Brescia
3:1 (0:1)
júl. 8. 21:45
Bologna - Sassuolo
1:2 (0:1)

júl. 8. 19:30
Málaga - Deportivo La Coruna
1:0 (0:0)
júl. 8. 19:30
Real Oviedo - Las Palmas
2:1 (1:0)
júl. 8. 21:45
Huesca - Alcorcón
2:1 (2:1)
júl. 8. 21:45
Ponferradina - Lugo
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
júl. 8. 16:00
Millwall - Middlesbrough
0:2 (0:0)
júl. 8. 18:00
West Bromwich - Derby
2:0 (1:0)
júl. 8. 19:00
Birmingham - Swansea
1:3 (1:2)
júl. 8. 19:00
Bristol City - Hull
2:1 (1:0)
júl. 8. 19:00
Wigan - Queens Park
1:0 (1:0)
júl. 8. 20:45
Sheffield Wednesday - Preston
1:3 (0:0)
júl. 8. 20:00
Boavista Porto - Marítimo
0:1 (0:1)
júl. 8. 22:15
Aves - Setúbal
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 8. 17:00
Zenit Szentpétervár - PFC Sochi
2:1 (1:1)
júl. 8. 17:00
Gazovik Orenburg - CSKA Moszkva
0:4 (0:1)
júl. 8. 19:30
Szpartak Moszkva - Lokomotiv Moszkva
1:1 (1:1)
júl. 8. 19:30
FK Rostov - Ufa
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 8. 19:00
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 8. 17:30
Trabzonspor - Antalyaspor
2:2 (2:1)
júl. 8. 17:30
Sivasspor - Malatyaspor
0:1 (0:0)
júl. 8. 20:00
Alanyaspor - Galatasaray
4:1 (2:1)
júl. 8. 20:00
Göztepe Izmir - Ankaragücü
2:2 (2:1)

1 mérkőzés
júl. 8. 20:30
Dinamo Kiev - Vorskla Poltava
1:1 / tizenegyesekkel 8:7 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 8. 20:30
Austria Wien - Altach
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 8. 18:15
BSC Young Boys - Thun
4:0 (1:0)
júl. 8. 20:30
Sion - Basel
1:0 (1:0)
júl. 8. 20:30
Servette - Luzern
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
júl. 8. 18:15
Aris Saloniki - Olympiakos Pireus
2:4 (0:2)
júl. 8. 20:30
AEK Athen - OFI Heraklion
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
júl. 8. 20:00
Lech Poznan - Lechia Gdansk
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 8. 18:00
Slovan Bratislava - Ruzomberok
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 8. 18:00
Randers - Esbjerg
3:1 (0:1)
júl. 8. 18:00
Horsens - Hobro
3:2 (1:2)
júl. 8. 20:00
Lyngby - SonderjyskE
1:1 (0:1)
júl. 8. 20:00
Odense BK - Silkeborg
1:3 (0:2)
3 mérkőzés
júl. 8. 18:00
Jablonec - Banik Ostrava
1:1 (1:0)
júl. 8. 18:00
Slavia Praha - Sparta Praha
0:0
júl. 8. 18:00
Viktoria Plzen - Slovan Liberec
4:0 (2:0)
júl. 8. 18:15
Kriens - Aarau
4:1 (4:1)

4 mérkőzés
júl. 8. 17:30
Rovaniemi - HIFK Helsinki
0:1 (0:0)
júl. 8. 17:30
HJK Helsinki - Haka
3:1 (1:0)
júl. 8. 17:30
Lahti - SJK
0:0
júl. 8. 17:30
Mariehamn - Honka
0:0
2 mérkőzés
júl. 8. 17:30
Ludogorets - Levszki Szófia
3:0 (1:0)
júl. 8. 20:15
Beroe - Slavia Szófia
2:0 (1:0)
9 mérkőzés
júl. 8. 11:00
Cerezo Osaka - Shimizu
2:0 (0:0)
júl. 8. 11:00
Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds
1:2 (0:1)
júl. 8. 11:30
Kashiwa Reysol - Yokohama FC
1:3 (1:1)
júl. 8. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita
1:2 (1:0)
júl. 8. 12:00
Kashima Antlers - Consadole Sapporo
0:2 (0:1)
júl. 8. 12:00
Sagan Tosu - Vissel Kobe
0:1 (0:0)
júl. 8. 12:30
FC Tokyo - Kawasaki Frontale
0:4 (0:4)
júl. 8. 12:30
Nagoya Grampus - Gamba Osaka
2:2 (2:1)
júl. 8. 19:00
GAIS Göteborg - Dalkurd
2:1 (2:0)
júl. 8. 19:00
Öster - Örgryte
2:0 (1:0)
júl. 8. 19:00
Halmstad - Norrby
3:0 (1:0)
júl. 8. 19:00
Sundsvall - Västeras SK
3:1 (2:1)
júl. 8. 19:00
Ljungskile - Brage
1:3 (1:2)
2 mérkőzés
júl. 8. 18:00
Aluminij - Bravo
1:2 (1:0)
júl. 8. 20:15
NS Mura - Triglav
2:0 (2:0)

4 mérkőzés
júl. 8. 18:00
Tulevik - Flora Tallinn
2:1 (1:1)
júl. 8. 18:00
Kalev Tallinn - FCI Levadia
0:4 (0:2)
júl. 8. 18:00
Tammeka - TJK Legion
1:3 (0:1)
júl. 8. 18:30
Trans Narva - Paide
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 8. 20:00
Víkingur Reykjavík - Valur
1:5 (1:3)
júl. 8. 21:15
Akranes - Kopavogur
2:2 (1:1)
júl. 8. 21:15
Fjölnir - Grotta
0:3 (0:0)
júl. 8. 22:15
Breidablik - Hafnarfjördur
3:3 (2:1)
1 mérkőzés
júl. 8. 17:00
Trinec - FK Pardubice
0:1 (0:0)
júl. 8. 20:00
Thor Akureyri - Vestri
0:1 (0:1)
júl. 8. 21:15
UMF Grindavik - Keflavík
4:4 (4:3)
3 mérkőzés
júl. 8. 17:00
Riga - FS METTA/LU Riga
2:0 (1:0)
júl. 8. 17:00
BFC Daugavpils - Rigas FS
2:3 (2:0)
júl. 8. 19:00
Liepaja - Valmieras
0:1 (0:1)
júl. 8. 16:30
TB Tvoroyri - Fuglafjordur
1:0 (1:0)
júl. 8. 18:00
07 Vestur - Suduroy
3:1 (1:1)
júl. 8. 20:00
Klaksvík - HB Torshavn
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
júl. 8. 20:00
B68 Toftir - Vikingur Gota
0:2 (0:1)
júl. 8. 20:00
Skála - Hoyvík
4:3 (1:0)
júl. 8. 20:00
AB Argir - Undrid
4:1 (1:0)
júl. 8. 20:00
EB Streymur - Runavik
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
júl. 8. 20:15
B71 - B36 Torshavn
2:7 (1:2)

2 mérkőzés
júl. 8. 20:30
Ordino - Sant Julia
1:3 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 8. 17:00
Sfintul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
0:1 (0:0)
júl. 8. 19:30
Petrocub - Dinamo-Auto
3:1 (2:1)
júl. 8. 17:00
Gjilani - Prishtina
2:1 (0:0)
júl. 8. 17:00
Drenica Skënderaj - Ferizaj
3:0 (0:0)
júl. 8. 17:00
Ballkani - Llapi
5:1 (0:0)
júl. 8. 04:00
UNAM Pumas - CF América
0:0
júl. 8. 16:00
Siófok - Szombathelyi Haladás
1:2 (0:0)
júl. 8. 17:00
Lipany - Partizán Bardejov
3:1 (2:0)
júl. 8. 17:00
Tekstilshchik - Znamya
1:0 (0:0)
júl. 8. 17:30
Ajka - FC Sopron
5:1 (3:0)
júl. 8. 18:00
Tatabánya - Csákvár
0:6 (0:3)
júl. 8. 18:00
ESMTK - Soroksár
0:2 (0:0)
júl. 8. 18:00
Indjija - Spartak Subotica
2:4 (1:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
127
12 (9%)
47 (37%)
154
2. Xxy
106
11 (10%)
47 (44%)
149
3. G76
124
14 (11%)
39 (31%)
148
120
13 (11%)
41 (34%)
147
127
15 (12%)
34 (27%)
143
127
10 (8%)
46 (36%)
142
   Abcd
119
12 (10%)
41 (34%)
142
103
10 (10%)
45 (44%)
140
107
11 (10%)
42 (39%)
139
   Zozoka42
127
9 (7%)
47 (37%)
139

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!