Főoldal » Meccsek » 2020. július 1.

Meccsek - 2020. július 1.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. július 1.)


4 mérkőzés
júl. 1. 19:30
Valencia - Athletic Bilbao
0:2 (0:1)
júl. 1. 19:30
Alavés - Granada
0:2 (0:1)
júl. 1. 22:00
Betis - Villarreal
0:2 (0:2)
júl. 1. 22:00
Valladolid - Levante
0:0
4 mérkőzés
júl. 1. 19:00
Arsenal - Norwich
4:0 (2:0)
júl. 1. 19:00
Everton - Leicester
2:1 (2:0)
júl. 1. 19:00
Bournemouth - Newcastle United
1:4 (0:2)
júl. 1. 21:15
West Ham United - Chelsea
3:2 (1:1)
6 mérkőzés
júl. 1. 19:30
Inter - Brescia
6:0 (3:0)
júl. 1. 19:30
Bologna - Cagliari
1:1 (1:0)
júl. 1. 21:45
SPAL - AC Milan
2:2 (2:0)
júl. 1. 21:45
Fiorentina - Sassuolo
1:3 (0:2)
júl. 1. 21:45
Hellas Verona - Parma
3:2 (1:1)
júl. 1. 21:45
Lecce - Sampdoria
1:2 (0:1)

júl. 1. 19:30
Real Oviedo - Mirandés
1:0 (1:0)
júl. 1. 19:30
Almería - Sporting Gijón
1:0 (0:0)
júl. 1. 19:30
Lugo - Numancia
3:1 (1:0)
júl. 1. 21:45
Extremadura - Racing Santander
3:1 (2:0)
júl. 1. 21:45
Ponferradina - Fuenlabrada
0:3 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 1. 18:00
Preston - Derby
0:1 (0:1)
júl. 1. 19:00
Birmingham - Huddersfield
0:3 (0:1)
júl. 1. 19:00
Nottingham Forest - Bristol City
1:0 (0:0)
júl. 1. 20:00
Belenenses - Tondela
1:1 (1:1)
júl. 1. 22:15
Sporting CP - Gil Vicente
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
júl. 1. 14:00
Ufa - Rubin Kazan
0:0
júl. 1. 14:00
Gazovik Orenburg - FK Ural
0:3 (0:0)
júl. 1. 16:30
FK Tambov - Zenit Szentpétervár
1:2 (0:1)
júl. 1. 16:30
Arsenal-Tula - Akhmat Grozny
1:3 (0:2)
júl. 1. 19:00
FK Rostov - FK Krasnodar
1:1 (0:1)
júl. 1. 19:00
PFC Sochi - Dinamo Moszkva
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 1. 16:00
Academica Clinceni - Sepsi
1:0 (0:0)
júl. 1. 19:00
Voluntari - Chindia Targoviste
2:0 (1:0)
10 mérkőzés
júl. 1. 21:00
Palmeiras - Flamengo RJ
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Santos - Fortaleza
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Internacional RS - Sao Paulo
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Vasco da Gama - Bragantino
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Fluminense - Coritiba
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Sport Recife - Corinthians
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Atlético PR - Bahia
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Ceará - Goiás
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Atlético GO - Botafogo
elhalasztva

2 mérkőzés
júl. 1. 20:30
Rapid Wien - LASK Linz
3:1 (2:0)
júl. 1. 20:30
Salzburg - Sturm Graz
5:2 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 1. 18:15
Lugano - Basel
2:1 (0:0)
júl. 1. 20:30
Thun - FC Zürich
3:2 (3:2)
júl. 1. 20:30
Neuchatel Xamax FC - St. Gallen
1:2 (1:1)
10 mérkőzés
júl. 1. 19:00
Bayern München II - Duisburg
2:2 (0:1)
júl. 1. 19:00
Hansa Rostock - Uerdingen
1:0 (1:0)
júl. 1. 19:00
Hallescher - Kaiserslautern
1:1 (1:0)
júl. 1. 19:00
Ingolstadt - Magdeburg
0:2 (0:0)
júl. 1. 19:00
Zwickau - Chemnitzer
2:1 (0:0)
júl. 1. 19:00
Braunschweig - Waldhof Mannheim
3:2 (2:1)
júl. 1. 19:00
Viktoria Köln - Würzburger Kickers
5:1 (0:0)
júl. 1. 19:00
Unterhaching - Carl Zeiss Jena
2:2 (0:0)
júl. 1. 19:00
Preußen Münster - Meppen
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 1. 18:15
Panathinaikosz - Aris Saloniki
2:0 (1:0)
júl. 1. 20:00
PAOK Saloniki - AEK Athen
0:2 (0:1)
júl. 1. 20:30
Olympiakos Pireus - OFI Heraklion
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 1. 18:55
Inter Zapresic - Dinamo Zágráb
0:1 (0:0)
júl. 1. 21:05
Osijek - Rijeka
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 1. 20:00
Aalborg - SonderjyskE
0:2 (0:1)

1 mérkőzés
júl. 1. 20:00
Dunaszerdahely - Slovan Bratislava
1:3 (1:1)
3 mérkőzés
júl. 1. 19:00
Malmö FF - Djurgarden
1:0 (1:0)
júl. 1. 19:00
Norrköping - Elfsborg
1:1 (0:1)
júl. 1. 19:00
Kalmar - Östersunds
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 1. 20:30
Ternana - Avellino
0:0
1 mérkőzés
júl. 1. 20:15
Slovan Liberec - Sparta Praha
1:2 (0:0)
10 mérkőzés
júl. 1. 21:00
Cruzeiro - Avaí
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Figueirense - Guarani
elhalasztva
júl. 1. 21:00
CSA - Juventude
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Ponte Preta - Confianca
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Brasil de Pelotas - Paraná
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Botafogo/SP - CRB
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Chapecoense - América MG
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Operário PR - Cuiabá
elhalasztva
júl. 1. 21:00
EC Vitória - Oeste
elhalasztva
júl. 1. 21:00
Sampaio Correa - Náutico
elhalasztva
júl. 1. 18:15
Kriens - Chiasso
4:1 (4:0)
6 mérkőzés
júl. 1. 18:00
Stabaek - Stromsgodset
2:0 (2:0)
júl. 1. 18:00
Aalesund - Mjondalen
1:3 (0:2)
júl. 1. 18:00
Haugesund - Start
1:0 (0:0)
júl. 1. 18:00
Viking - Sandefjord
2:0 (0:0)
júl. 1. 18:00
Odd Grenland - Bodo/Glimt
0:4 (0:2)
júl. 1. 20:30
Rosenborg - Valerenga
1:1 (1:0)

1 mérkőzés
5 mérkőzés
júl. 1. 17:30
HIFK Helsinki - Kuopion
0:3 (0:3)
júl. 1. 17:30
SJK - Turku
1:0 (1:0)
júl. 1. 17:30
Lahti - HJK Helsinki
0:4 (0:2)
júl. 1. 17:30
Haka - Honka
1:1 (1:0)
júl. 1. 17:30
Ilves - Mariehamn
4:3 (0:1)
júl. 1. 20:40
Tychy - Nieciecza
1:0 (0:0)
júl. 1. 16:30
Boluspor - Hatayspor
1:0 (0:0)
júl. 1. 19:00
Altay Izmir - Osmanlispor
3:0 (2:0)
júl. 1. 19:00
Erzurum BB - Adana Demirspor
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 1. 19:15
Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda
0:4 (0:2)
júl. 1. 19:30
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa
1:4 (0:4)
12 mérkőzés
júl. 1. 12:00
Daejeon Citizen - Ansan Greeners
2:0 (0:0)
júl. 1. 12:00
Ulsan Citizen - Sangju Sangmu
0:2 (0:0)
júl. 1. 12:00
Busan I'Park - Hwaseong
4:0 (0:0)
júl. 1. 12:00
Jeju - Seoul E-Land
3:2 (0:0)
júl. 1. 12:00
Anyang - Daegu
0:2 (0:0)
júl. 1. 12:00
Jeonnam Dragons - Gyeongnam
4:0 (0:0)
júl. 1. 12:00
Gwangju - Gimpo Citizen
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
júl. 1. 12:00
Gangwon - Gangneung
2:1 (0:0)
júl. 1. 12:00
Gimhae City - Gyeongju HNP
0:2 (0:0)
júl. 1. 12:30
Pohang - Gyeongju Citizen
1:0 (0:0)
júl. 1. 12:30
Suwon City - Incheon
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
júl. 1. 12:30
Seongnam Ilhwa - Chungnam Asan
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
júl. 1. 18:00
Paide - Tammeka
3:0 (0:0)
júl. 1. 18:00
Kuressaare - Tulevik
3:0 (2:0)
júl. 1. 18:30
FCI Levadia - Nőmme Kalju
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 1. 18:00
Fremad Amager - Nyköbing
4:0 (4:0)
júl. 1. 19:00
Roskilde - Vendsyssel
1:3 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 1. 14:00
Kairat Almaty - Zhetysu
3:0 (1:0)
júl. 1. 14:00
Tobol - Kaspiy Aktau
2:0 (0:0)
júl. 1. 14:00
Kyzyl-Zhar - Okzhetpes
3:1 (1:1)
júl. 1. 16:00
Ordabasy - Shakter Karaganda
0:1 (0:0)
júl. 1. 16:00
Kaisar Kyzylorda - Taraz
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 1. 17:00
Pyunik - Gandzasar Kapan
2:3 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 1. 16:00
Lokomotiv Tashkent - Qizilqum
3:0 (0:0)
júl. 1. 16:00
Kokand-1912 - Mash'al Mubarek
2:0 (0:0)
júl. 1. 16:00
Andijan - Bunyodkor
0:0
júl. 1. 16:00
Partizán Bardejov - FK Kosice
1:8 (1:2)
júl. 1. 16:00
Septemvri Szófia - Kariana Erden
1:1 (0:0)
júl. 1. 17:30
Jászberény - Kecskeméti TE
2:3 (1:1)
júl. 1. 18:30
Dubrava - Mladost Petrinja
0:1 (0:0)
júl. 1. 18:30
Písek - Slavia Praha II
1:1 (1:1)
júl. 1. 18:45
Zeljeznicar Sarajevo - Velez Mostar
3:2 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
111
15 (14%)
47 (42%)
169
131
9 (7%)
51 (39%)
147
131
12 (9%)
42 (32%)
144
129
12 (9%)
41 (32%)
142
131
10 (8%)
45 (34%)
140
6. AltT
111
13 (12%)
36 (32%)
137
111
13 (12%)
36 (32%)
137
128
7 (5%)
50 (39%)
135
131
6 (5%)
50 (38%)
130
131
9 (7%)
42 (32%)
129

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!