Főoldal » Meccsek » 2020. június 6.

Meccsek - 2020. június 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. június 6.)


3 mérkőzés
2020. jún. 6. 16:55
Mezőkövesd - Paks
0:2 (0:0)
2020. jún. 6. 19:00
Fehérvár - Kisvárda
2:0 (1:0)
2020. jún. 6. 21:05
Újpest - Budapest Honvéd
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
2020. jún. 6. 15:30
Bayer Leverkusen - Bayern München
2:4 (1:3)
2020. jún. 6. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim
2:2 (1:1)
2020. jún. 6. 15:30
Eintracht Frankfurt - Mainz
0:2 (0:1)
2020. jún. 6. 15:30
RB Leipzig - Paderborn
1:1 (1:0)
2020. jún. 6. 18:30
Borussia Dortmund - Hertha BSC
1:0 (0:0)
2020. jún. 6. 13:00
Arminia Bielefeld - FC Nürnberg
1:1 (1:1)
2020. jún. 6. 13:00
Regensburg - Darmstadt
3:0 (1:0)
2020. jún. 6. 13:00
Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden
2:3 (2:2)

2020. jún. 6. 22:15
Boavista Porto - Moreirense
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
2020. jún. 6. 17:00
St. Pölten - Austria Wien
1:1 (0:1)
2020. jún. 6. 17:00
Altach - Swarovski Tirol
1:1 (0:0)
2020. jún. 6. 17:00
Admira - Mattersburg
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
2020. jún. 6. 16:00
Zorya Lugansk - Kolos Kovalivka
1:0 (1:0)
2020. jún. 6. 16:00
Shakhtar Donetsk - Desna
3:2 (2:1)
6 mérkőzés
2020. jún. 6. 14:00
Braunschweig - Bayern München II
1:1 (1:1)
2020. jún. 6. 14:00
Duisburg - Chemnitzer
2:1 (1:0)
2020. jún. 6. 14:00
1860 München - Würzburger Kickers
1:2 (0:1)
2020. jún. 6. 14:00
Zwickau - Hallescher
5:1 (1:0)
2020. jún. 6. 14:00
Meppen - Hansa Rostock
0:3 (0:2)
2020. jún. 6. 14:00
Waldhof Mannheim - Viktoria Köln
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
2020. jún. 6. 18:15
Panionios Athen - Volos NFC
1:0 (0:0)
2020. jún. 6. 20:30
Aris Saloniki - OFI Heraklion
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
2020. jún. 6. 15:00
Jagiellonia - Wisla Plock
2:2 (0:1)
2020. jún. 6. 17:30
Zaglebie Lubin - Lech Poznan
3:3 (3:1)
2020. jún. 6. 20:00
Pogon Szczecin - Cracovia Krakow
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. jún. 6. 18:55
Slaven Belupo - NK Gorica
0:0
2020. jún. 6. 21:05
Varazdin - Dinamo Zágráb
1:3 (0:2)
3 mérkőzés
2020. jún. 6. 16:00
Zlín - Pribram
1:0 (1:0)
2020. jún. 6. 18:00
Slovan Liberec - Mlada Boleslav
2:2 (1:1)
2020. jún. 6. 20:00
Bohemians 1905 - Sparta Praha
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
2020. jún. 6. 14:00
Javor - Vojvodina
1:3 (0:0)
2020. jún. 6. 16:30
Spartak Subotica - Partizan
3:2 (1:2)
2020. jún. 6. 19:00
Crvena Zvezda - Radnik Surdulica
4:1 (2:1)
2020. jún. 6. 21:00
Cukaricki - Indjija
0:1 (0:0)
2020. jún. 6. 15:00
Juniors OÖ - Wacker Innsbruck
2:1 (2:1)
2020. jún. 6. 20:25
Grazer - Austria Lustenau
1:1 (1:1)
15 mérkőzés
2020. jún. 6. 12:00
Bumprom - Dnepr Mogilev
0:6 (0:1)
2020. jún. 6. 12:00
Osipovichy - Sputnik
1:3 (1:2)
2020. jún. 6. 13:00
Meliorator Zhitkovichi - Lida
1:2 (0:0)
2020. jún. 6. 13:00
Polotsk - Khimik Svetlogorsk
1:3 (0:1)
2020. jún. 6. 14:00
Gorki - Oshmyany
0:3 (0:2)
2020. jún. 6. 14:00
Pripyat - Volna
0:3 (0:0)
2020. jún. 6. 15:00
Baranovichi - Smorgon
1:0 (1:0)
2020. jún. 6. 15:00
Kronon - Granit Mikashevichi
0:6 (0:1)
2020. jún. 6. 15:00
SMI Autotrans - Kommunalnik
2:5 (1:2)
2020. jún. 6. 15:00
Stroitel Kapyl - Orsha
1:3 (0:0)
2020. jún. 6. 15:00
Energosbyt-BSATU - Ostrovets FC
2:6 (1:1)
2020. jún. 6. 16:00
BGU Minsk - FK Gomel
0:5 (0:2)
2020. jún. 6. 16:30
DYuSSh-3 Pinsk - Arsenal FC
0:1 (0:0)
2020. jún. 6. 17:00
Pershiy Regien - Gomelzheldortrans
0:15 (0:7)
2020. jún. 6. 17:00
Spartak Shklov - Naftan Novopolotsk
0:4 (0:3)

3 mérkőzés
2020. jún. 6. 16:00
Dunav Ruse - Arda Kardzhali
0:0
2020. jún. 6. 17:45
Botev Plovdiv - Botev Vratsa
0:1 (0:1)
2020. jún. 6. 20:00
Vitosha Bistritsa - CSKA Szófia
0:1 (0:0)
2020. jún. 6. 13:00
Slutsk - Torpedo Zhodino
1:1 (0:0)
2020. jún. 6. 15:00
Isloch - Ruh Brest
1:1 (0:0)
2020. jún. 6. 17:00
Slavia Mozyr - Neman Grodno
1:3 (1:1)
2020. jún. 6. 19:00
Dinamo Brest - FK Minsk
6:1 (1:1)
2020. jún. 6. 12:40
Podbeskidzie - Nieciecza
1:0 (1:0)
2020. jún. 6. 15:10
Warta Poznan - Olimpia Grudziadz
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. jún. 6. 18:00
Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana
0:3 (0:1)
4 mérkőzés
2020. jún. 6. 19:00
Ironi Kiryat Shmona - Ashdod
3:0 (2:0)
2020. jún. 6. 19:00
Bnei Yehuda - Hapoel Hadera
5:0 (3:0)
2020. jún. 6. 19:15
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. jún. 6. 12:00
FCI Levadia - Kalev Tallinn
4:0 (2:0)
2020. jún. 6. 15:00
TJK Legion - Trans Narva
0:0
15 mérkőzés
2020. jún. 6. 15:00
KV Reykjavik - Kári
0:3 (0:0)
2020. jún. 6. 15:00
Vaengir Júpiters - KH
3:1 (0:0)
2020. jún. 6. 15:00
Haukar - Ellidi
3:1 (0:0)
2020. jún. 6. 15:00
Hvíti Riddarinn - KFS Vestmennaeyjar
2:1 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Álftanes - Fram Reykjavik
0:4 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Vatnaliljur - Afturelding
0:12 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Thróttur Vogar - Ágir
2:1 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Höttur / Huginn - Sindri
2:1 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Dalvik/Reynir - KF
1:2 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Mídas - KM
4:1 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Hördhur Ísafjardhabaer - Vestri
1:4 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Skallagrímur - Ymir
0:2 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Kría - Hamar
2:3 (0:0)
2020. jún. 6. 18:00
KFG Gardabar - KB Breidholt
7:1 (0:0)
2020. jún. 6. 20:00
Thróttur Reykjavík - Álafoss
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
2020. jún. 6. 17:00
Viktoria Zizkov - Lisen
2:1 (1:0)
2020. jún. 6. 17:00
Prostejov - Banik Sokolov
1:0 (1:0)
2020. jún. 6. 17:00
Usti nad Labem - Varnsdorf
2:3 (1:1)
2020. jún. 6. 16:00
TB Tvoroyri - HB Torshavn
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2020. jún. 6. 13:00
Roskilde - Fremad Amager
2:1 (1:1)
2020. jún. 6. 15:30
Hvidovre - Nyköbing
1:0 (1:0)
16 mérkőzés
2020. jún. 6. 06:00
Gyeongju Citizen - Pyeongtaek Citizen
1:0 (0:0)
2020. jún. 6. 07:00
Paju Citizen - Gimpo Citizen
2:4 (0:0)
2020. jún. 6. 08:00
Jeonnam Dragons - Chungju Citizen
2:0 (0:0)
2020. jún. 6. 08:00
Anyang - Goyang Citizen
2:0 (0:0)
2020. jún. 6. 08:00
Jeju - Songwol
4:0 (0:0)
2020. jún. 6. 09:00
Suwon City - Hyochang
10:0 (0:0)
2020. jún. 6. 09:00
Hwaseong - Daejeon Korail
3:2 (0:0)
2020. jún. 6. 10:00
Gyeongju HNP - SMCE
4:0 (0:0)
2020. jún. 6. 12:00
Gyeongnam - Mokpo City
4:3 (0:0)
2020. jún. 6. 12:00
Gangneung - Cheongju
2:1 (0:0)
2020. jún. 6. 12:00
Chungnam Asan - Jeonju
1:0 (0:0)
2020. jún. 6. 12:00
Ansan Greeners - Siheung Citizen
3:0 (0:0)
2020. jún. 6. 12:00
Daejeon Citizen - Chuncheon
3:0 (0:0)
2020. jún. 6. 12:00
Ulsan Citizen - Bucheon 1995
1:0 (0:0)
2020. jún. 6. 12:00
Gimhae City - Cheonan City
4:2 (0:0)
2020. jún. 6. 13:00
Seoul E-Land - Changwon City
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
2020. jún. 6. 12:00
Kauno Zalgiris - Zalgiris Vilnius
0:1 (0:1)
2020. jún. 6. 16:00
Panevezys - Suduva
1:3 (0:2)
2020. jún. 6. 09:30
FC Seoul - Jeonbuk
1:4 (1:1)
2020. jún. 6. 12:00
Busan I'Park - Sangju Sangmu
1:1 (1:0)
2020. jún. 6. 12:00
Pohang - Ulsan Hyundai
0:4 (0:2)
2020. jún. 6. 23:00
Limón - Cartaginés
1:2 (0:2)
2020. jún. 6. 16:00
Drita Gijlan - Flamurtari
1:0 (0:0)
2020. jún. 6. 16:00
Feronikeli - Vushtrria
3:1 (0:0)
2020. jún. 6. 10:00
Bohemians 1905 II - Slavia Praha II
0:5 (0:2)
2020. jún. 6. 10:00
Sepsi - Chindia Targoviste
2:1 (0:0)
2020. jún. 6. 10:00
Universitatea Craiova - Viitorul Constanta
0:3 (0:3)
2020. jún. 6. 10:15
Admira Praha - Loko Vltavín
3:1 (1:1)
2020. jún. 6. 10:30
HJK Helsinki - Gnistan
4:0 (2:0)
2020. jún. 6. 10:30
FC Vaduz - FC Zürich
1:5 (1:1)
2020. jún. 6. 10:30
Hlucin - Odra Petrkovice
0:4 (0:3)
2020. jún. 6. 10:30
Mladost Zdralovi - Opatija
1:1 (0:1)
2020. jún. 6. 11:00
Luzern - FC Schaffhausen
2:2 (1:0)
2020. jún. 6. 11:00
Aarau - Thun
1:1 (1:0)
2020. jún. 6. 12:00
Sogndal - Aalesund
1:0 (1:0)
2020. jún. 6. 12:00
SalPa Salo - PaiHa
3:2 (0:2)
2020. jún. 6. 13:00
SJK - Haka
1:1 (1:1)
2020. jún. 6. 13:00
Sarpsborg 08 - Sandefjord
3:1 (2:0)
2020. jún. 6. 13:00
Jyväskylä - TPV Tampere
2:1 (2:1)
2020. jún. 6. 13:00
BSC Young Boys - Lausanne
2:0 (0:0)
2020. jún. 6. 13:00
Winterthur - YF Juventus
1:0 (1:0)
2020. jún. 6. 13:45
Servette - Neuchatel Xamax FC
0:3 (0:0)
2020. jún. 6. 14:00
Viktoria Plzen II - Písek
2:1 (1:0)
2020. jún. 6. 14:00
Oulu - JS Hercules
2:2 (0:0)
2020. jún. 6. 14:00
Slovan Bratislava - Pohronie
2:0 (1:0)
2020. jún. 6. 14:00
Honka - Lahti
1:2 (1:0)
2020. jún. 6. 14:00
Rovaniemi - AC Kajaani
3:1 (0:0)
2020. jún. 6. 14:00
Kuopion - KPV Kokkola
3:0 (1:0)
2020. jún. 6. 14:00
Stjarnan - Leiknir Reykjavik
3:2 (0:0)
2020. jún. 6. 15:00
Nitra - Ruzomberok
0:0
2020. jún. 6. 17:00
FK Senica - Trnava
1:0 (0:0)
2020. jún. 6. 18:00
Sandnes Ulf - Viking
1:3 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
138
14 (10%)
73 (53%)
216
146
19 (13%)
57 (39%)
209
151
17 (11%)
60 (40%)
205
151
16 (11%)
62 (41%)
204
138
9 (7%)
77 (56%)
199
175
16 (9%)
59 (34%)
198
151
12 (8%)
62 (41%)
184
142
13 (9%)
59 (42%)
183
144
15 (10%)
51 (35%)
177
10. AltT
131
15 (11%)
49 (37%)
173

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!