Főoldal » Meccsek » 2020. május 24.

Meccsek - 2020. május 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. május 24.)


10 mérkőzés
máj. 24.
Juventus - AS Roma
elhalasztva
máj. 24.
AC Milan - Cagliari
elhalasztva
máj. 24.
Atalanta - Inter
elhalasztva
máj. 24.
Napoli - Lazio
elhalasztva
máj. 24.
SPAL - Fiorentina
elhalasztva
máj. 24.
Genoa - Hellas Verona
elhalasztva
máj. 24.
Lecce - Parma
elhalasztva
máj. 24.
Brescia - Sampdoria
elhalasztva
máj. 24.
Bologna - Torino
elhalasztva
máj. 24.
Sassuolo - Udinese
elhalasztva
3 mérkőzés
máj. 24. 13:30
Schalke 04 - Augsburg
0:3 (0:1)
máj. 24. 15:30
Mainz - RB Leipzig
0:5 (0:3)
máj. 24. 18:00
1. FC Köln - Fortuna Düsseldorf
2:2 (0:1)

máj. 24. 13:30
Holstein Kiel - VfB Stuttgart
3:2 (1:0)
máj. 24. 13:30
Karlsruhe - Bochum
0:0
1 mérkőzés
máj. 24. 17:00
Benfica - FC Porto
elhalasztva
10 mérkőzés
máj. 24.
Botafogo - Atlético Mineiro
elhalasztva
máj. 24.
Corinthians - Coritiba
elhalasztva
máj. 24.
Sao Paulo - Bahia
elhalasztva
máj. 24.
Bragantino - Fluminense
elhalasztva
máj. 24.
Sport Recife - Santos
elhalasztva
máj. 24.
Atlético PR - Palmeiras
elhalasztva
máj. 24.
Ceará - Vasco da Gama
elhalasztva
máj. 24.
Goiás - Fortaleza
elhalasztva
9 mérkőzés
máj. 24.
Orlando City - Columbus Crew
elhalasztva
máj. 24.
New England - Toronto FC
elhalasztva
máj. 24.
Chicago Fire - FC Cincinnati
elhalasztva
máj. 24.
Houston Dynamo - Nashville
elhalasztva
máj. 24.
Colorado Rapids - Philadelphia
elhalasztva
máj. 24.
Atlanta United - Inter Miami
elhalasztva

máj. 24.
Ried - FAC Team für Wien
elhalasztva
máj. 24.
Austria Lustenau - Amstetten
elhalasztva
máj. 24.
Vorwärts Steyr - Liefering
elhalasztva
máj. 24.
Kapfenberg - Austria Wien II
elhalasztva
máj. 24.
Grazer - Lafnitz
elhalasztva
máj. 24.
Blau-Weiss Linz - Dornbirn
elhalasztva
máj. 24.
Juniors OÖ - Horn
elhalasztva
1 mérkőzés
máj. 24. 16:00
BATE Borisov - Dinamo Brest
1:0 (0:0)
9 mérkőzés
máj. 24.
Cobresal - Santiago Wanderers
elhalasztva
máj. 24.
Huachipato - O'Higgins
elhalasztva
máj. 24.
Antofagasta - Unión La Calera
elhalasztva
máj. 24.
Curicó Unido - Palestino
elhalasztva
máj. 24.
Coquimbo - Unión Espanola
elhalasztva
máj. 24.
Colo Colo - Deportes Iquique
elhalasztva
máj. 24.
Audax Italiano - Everton FC
elhalasztva
5 mérkőzés
máj. 24.
Dinamo Tbilisi - Samtredia
elhalasztva
máj. 24.
Saburtalo - Torpedo Kutaisi
elhalasztva
máj. 24.
Dinamo Batumi - Dila Gori
elhalasztva
máj. 24.
Telavi - Lokomotiv Tbilisi
elhalasztva
máj. 24.
Merani Tbilisi - Chikhura
elhalasztva

3 mérkőzés
máj. 24. 12:00
Tammeka - Kalev Tallinn
0:2 (0:0)
máj. 24. 12:00
Trans Narva - Flora Tallinn
2:3 (1:1)
máj. 24. 14:00
Tulevik - FCI Levadia
1:3 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 24.
Blooming - San José
elhalasztva
máj. 24.
Always Ready - Royal Pari
elhalasztva
máj. 24.
The Strongest - Club Aurora
elhalasztva
máj. 24.
Real Santa Cruz - Guabirá
elhalasztva
6 mérkőzés
máj. 24.
Irtysh Pavlodar - FK Astana
elhalasztva
máj. 24.
Okzhetpes - Kyzyl-Zhar
elhalasztva
máj. 24.
Shakter Karaganda - Ordabasy
elhalasztva
máj. 24.
Taraz - Kaisar Kyzylorda
elhalasztva
máj. 24.
Zhetysu - Kairat Almaty
elhalasztva
máj. 24.
Kaspiy Aktau - Tobol
elhalasztva
máj. 24. 09:30
Jeonbuk - Daegu
2:0 (0:0)
máj. 24. 12:00
Ulsan Hyundai - Busan I'Park
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 24. 15:15
Alashkert - Noah
0:1 (0:0)

5 mérkőzés
máj. 24.
Jaro - Gnistan
elhalasztva
máj. 24.
KTP Kotka - Oulu
elhalasztva
máj. 24.
MP Mikkeli - EIF Ekenas
elhalasztva
máj. 24.
MuSa - KPV Kokkola
elhalasztva
máj. 24.
AC Kajaani - MyPa
elhalasztva
2 mérkőzés
máj. 24.
FS METTA/LU Riga - Tukums 2000
elhalasztva
máj. 24.
Spartaks Jürmala - Valmieras
elhalasztva
máj. 24. 16:00
AB Argir - HB Torshavn
0:5 (0:5)
10 mérkőzés

3 mérkőzés
máj. 24.
River Plate - Club Olimpia
elhalasztva
máj. 24.
Sol de América - Guaraní
elhalasztva
máj. 24.
General Díaz - Libertad
elhalasztva
máj. 24. 00:00
Pérez Zeledón - Cartaginés
0:1 (0:0)
máj. 24. 03:00
Alajuelense - AD San Carlos
3:0 (2:0)
máj. 24. 04:00
Santos Guápiles - Saprissa
2:4 (1:2)
máj. 24. 23:00
Limón - UCR
3:3 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 24.
Metalourg - Qizilqum
elhalasztva
máj. 24.
Buxoro - Surkhon
elhalasztva
máj. 24. 09:00
Anyang - Gyeongnam
2:3 (1:1)
máj. 24. 11:30
Chungnam Asan - Suwon City
0:5 (0:2)
máj. 24. 10:00
Shakhtar Donetsk - Rukh Vynnyky
4:1 (1:1)
máj. 24. 11:00
Celje - Radomlje
2:1 (1:1)
máj. 24. 18:00
Beitar Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv
0:3 (0:0)
máj. 24. 19:00
Rijeka - Istra 1961
5:1 (2:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
30
2 (7%)
16 (53%)
42
35
3 (9%)
11 (31%)
37
35
2 (6%)
13 (37%)
36
85
3 (4%)
10 (12%)
35
   Rati
34
3 (9%)
10 (29%)
35
32
2 (6%)
12 (38%)
34
20
1 (5%)
14 (70%)
33
8. AltT
33
2 (6%)
11 (33%)
32
21
1 (5%)
13 (62%)
31
   Ptomy
25
1 (4%)
13 (52%)
31

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Rejtvényjáték- Jól látom, hogy unatkozol? 728x90