Főoldal » Meccsek » 2020. április 5.

Meccsek - 2020. április 5.



10 mérkőzés
ápr. 5.
Real Sociedad - Real Madrid
elhalasztva
ápr. 5.
Sevilla - FC Barcelona
elhalasztva
ápr. 5.
Athletic Bilbao - Betis
elhalasztva
ápr. 5.
Granada - Villarreal
elhalasztva
ápr. 5.
Valencia - Osasuna
elhalasztva
ápr. 5.
Celta Vigo - Alavés
elhalasztva
ápr. 5.
Espanyol - Levante
elhalasztva
ápr. 5.
Getafe - Eibar
elhalasztva
ápr. 5.
Mallorca - Leganés
elhalasztva
2 mérkőzés
ápr. 5.
Manchester City - Liverpool
elhalasztva
ápr. 5.
West Ham United - Chelsea
elhalasztva

6 mérkőzés
ápr. 5. 12:30
Sassuolo - Lecce
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Parma - Fiorentina
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Brescia - Hellas Verona
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Sampdoria - SPAL
elhalasztva
ápr. 5. 18:00
Inter - Bologna
elhalasztva
ápr. 5. 20:45
Lazio - AC Milan
elhalasztva
9 mérkőzés
ápr. 5.
Győri ETO - Budaörs
elhalasztva
ápr. 5.
Dorog - Csákvár
elhalasztva
ápr. 5.
Nyíregyháza - Budafok
elhalasztva
ápr. 5.
MTK - Vác
elhalasztva
ápr. 5.
Soroksár - Szolnoki MÁV
elhalasztva
ápr. 5.
Ajka - Siófok
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 5. 21:00
Brest - Olympique Marseille
elhalasztva
4 mérkőzés
ápr. 5. 12:15
Waalwijk - Feyenoord
elhalasztva
ápr. 5. 14:30
Ajax - Zwolle
elhalasztva
ápr. 5. 14:30
Den Haag - FC Emmen
elhalasztva
ápr. 5. 16:45
Twente - Fortuna Sittard
elhalasztva
ápr. 5.
Albacete - Las Palmas
elhalasztva
ápr. 5.
Almería - Alcorcón
elhalasztva
ápr. 5.
Elche - Deportivo La Coruna
elhalasztva
ápr. 5.
Extremadura - Zaragoza
elhalasztva
ápr. 5.
Girona - Numancia
elhalasztva
ápr. 5.
Huesca - Cádiz
elhalasztva
ápr. 5.
Lugo - Málaga
elhalasztva
ápr. 5.
Real Oviedo - Fuenlabrada
elhalasztva
ápr. 5.
Tenerife - Mirandés
elhalasztva

ápr. 5.
Komárom - Érd
elhalasztva
ápr. 5.
Bicske - Balatonlelle
elhalasztva
ápr. 5.
Lipót - Sárvár
elhalasztva
ápr. 5.
Vidi II - Hévíz
elhalasztva
ápr. 5.
Monor - Dunaharaszti
elhalasztva
ápr. 5.
Kecskeméti TE - Pécsi MFC
elhalasztva
ápr. 5.
Dabas-Gyón - Dunaújváros
elhalasztva
ápr. 5.
Rákosmenti KSK - FC Dabas
elhalasztva
ápr. 5.
Kozármisleny - Szentlőrinc
elhalasztva
ápr. 5.
Taksony - Kelen
elhalasztva
ápr. 5.
Szekszárd - Iváncsa
elhalasztva
ápr. 5.
Putnok - ESMTK
elhalasztva
ápr. 5.
Tállya - Cegléd
elhalasztva
ápr. 5.
Sényő - Balassagyarmat
elhalasztva
ápr. 5.
DVTK II - Füzesgyarmat
elhalasztva
ápr. 5.
DVSC-DEAC - Eger
elhalasztva
ápr. 5.
Gyöngyös - Hatvan
elhalasztva

3 mérkőzés
ápr. 5. 15:00
Cosenza 1914 - Trapani
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Livorno - Venezia
elhalasztva
ápr. 5. 21:00
Salernitana - Cremonese
elhalasztva
5 mérkőzés
ápr. 5.
Akhmat Grozny - PFC Sochi
elhalasztva
ápr. 5. 13:00
Zenit Szentpétervár - Sovjetov
elhalasztva
ápr. 5. 15:30
Gazovik Orenburg - FK Krasnodar
elhalasztva
ápr. 5. 18:00
Dinamo Moszkva - CSKA Moszkva
elhalasztva
3 mérkőzés
ápr. 5. 15:00
Konyaspor - Sivasspor
elhalasztva
ápr. 5.
Cornella - Barcelona II
elhalasztva
ápr. 5.
Lleida Esportiu - Llagostera
elhalasztva
ápr. 5.
Castellón - Orihuela
elhalasztva
ápr. 5.
Valencia II - Hércules
elhalasztva
ápr. 5.
Olot - Villarreal II
elhalasztva
ápr. 5.
Espanyol II - Prat
elhalasztva
ápr. 5.
Badalona - Ejea
elhalasztva
ápr. 5.
La Nucía - Levante II
elhalasztva
ápr. 5.
Gimnastic - Sabadell
elhalasztva
ápr. 5.
Ebro - FC Andorra
elhalasztva

6 mérkőzés
ápr. 5. 01:30
New England - Colorado Rapids
elhalasztva
ápr. 5. 04:00
Vancouver Whitecaps - Real Salt Lake
elhalasztva
ápr. 5. 04:30
L. A. Galaxy - Sporting Kansas City
elhalasztva
ápr. 5. 21:00
Inter Miami - Philadelphia
elhalasztva
ápr. 5. 23:00
FC Cincinnati - Atlanta United
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Fano - Vicenza
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Carpi - Virtus Verona
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Südtirol - Triestina
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Arzignano Valchiampo - Vis Pesaro
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Feralpisalo - Sambenedettese
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Gubbio - Ravenna
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Modena - Cesena
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Rimini - Padova
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Reggio Audace - Fermana
elhalasztva
5 mérkőzés
ápr. 5. 14:30
Hammarby - Kalmar
elhalasztva
ápr. 5. 14:30
Östersunds - Mjällby
elhalasztva
ápr. 5. 14:30
Helsingborg - Varberg
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Sirius - Falkenberg
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
IFK Göteborg - Elfsborg
elhalasztva
ápr. 5. 18:00
Líbia - Niger
elhalasztva

ápr. 5.
Catanzaro - Vibonese
elhalasztva
ápr. 5.
Sicula Leonzio - Picerno
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Casertana - Catania
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Teramo - Bari
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Monopoli - Cavese
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Paganese - Bisceglie
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Potenza - Virtus Francavilla
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Rende - Reggina
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Viterbese Castrense - Ternana
elhalasztva
ápr. 5. 16:00
Aarau - Lausanne
elhalasztva
ápr. 5. 16:00
FC Vaduz - Grasshoppers
elhalasztva
ápr. 5. 16:00
Wil - Kriens
elhalasztva
ápr. 5. 16:00
Stade Lausanne-Ouchy - Winterthur
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Carrarese - AlbinoLeffe
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Como - Pianese
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Pistoiese - Aurora Pro Patria
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Renate - Pro Vercelli
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Olbia - Pergolettese
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Alessandria - Monza
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Gozzano - Juventus II
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Pontedera - Siena
elhalasztva
ápr. 5. 17:30
Giana Erminio - Lecco
elhalasztva

ápr. 5.
Estoril - Cova Piedade
elhalasztva
ápr. 5. 17:00
Benfica II - Penafiel
elhalasztva
ápr. 5. 17:00
Covilha - Nacional
elhalasztva
ápr. 5. 17:00
FC Porto II - Mafra
elhalasztva
ápr. 5. 17:00
UD Oliveirense - Leixőes
elhalasztva
ápr. 5. 17:00
Farense - Académica
elhalasztva
ápr. 5. 17:00
Varzim - Feirense
elhalasztva
ápr. 5. 17:00
Casa Pia - Chaves
elhalasztva
ápr. 5. 17:00
Vilafranquense - Academico Viseu
elhalasztva
ápr. 5.
Burgos - UD Logronés
elhalasztva
ápr. 5.
Guijuelo - Real Unión
elhalasztva
ápr. 5.
Izarra - Amorebieta
elhalasztva
ápr. 5.
Leioa - Arenas de Getxo
elhalasztva
ápr. 5.
Barakaldo - Osasuna II
elhalasztva
ápr. 5.
Real Sociedad II - Tudelano
elhalasztva
ápr. 5.
Haro Deportivo - Leonesa
elhalasztva

ápr. 5. 13:00
Energetik-BGU Minsk - FK Minsk
2:0 (1:0)
ápr. 5. 15:00
Smolevichi-STI - Vitebsk
0:1 (0:1)
ápr. 5. 17:00
Isloch - Slutsk
2:3 (0:1)
ápr. 5. 14:30
Trelleborg - Örgryte
elhalasztva
ápr. 5. 14:30
Umea FC - Dalkurd
elhalasztva
ápr. 5.
Osmanlispor - Erzurum BB
elhalasztva
ápr. 5. 18:00
Eskisehirspor - Altay Izmir
elhalasztva
5 mérkőzés
ápr. 5.
Toluca - Juárez
elhalasztva
ápr. 5. 01:00
Cruz Azul - UNAM Pumas
elhalasztva
ápr. 5. 03:00
Tigres - Querétaro
elhalasztva
ápr. 5. 03:00
Club León - Puebla
elhalasztva
ápr. 5. 05:00
Club Guadalajara - Monarcas Morelia
elhalasztva
ápr. 5.
Real Murcia - Huelva
elhalasztva
ápr. 5.
Yeclano - Marbella
elhalasztva
ápr. 5.
Badajoz - Linense
elhalasztva
ápr. 5.
Cádiz II - Don Benito
elhalasztva
ápr. 5.
Algeciras - Mérida AD
elhalasztva
ápr. 5.
Córdoba - UCAM Murcia
elhalasztva
ápr. 5.
Talavera - FC Cartagena
elhalasztva
ápr. 5.
Villarrubia - Granada II
elhalasztva
ápr. 5.
San Fernando - Villarrobledo
elhalasztva

9 mérkőzés
ápr. 5.
Everton FC - Antofagasta
elhalasztva
ápr. 5.
Coquimbo - Palestino
elhalasztva
ápr. 5.
Cobresal - Curicó Unido
elhalasztva
ápr. 5. 01:00
Audax Italiano - La Serena
elhalasztva
ápr. 5. 01:00
Unión Espanola - Santiago Wanderers
elhalasztva
ápr. 5. 01:00
Colo Colo - O'Higgins
elhalasztva
2 mérkőzés
ápr. 5.
Qabala - Sabail
elhalasztva
ápr. 5.
Kesla - Neftchi
elhalasztva
2 mérkőzés
ápr. 5. 21:00
Real Santa Cruz - Blooming
elhalasztva
ápr. 5. 23:15
San José - The Strongest
elhalasztva
ápr. 5. 23:15
Jorge Wilstermann - Nacional Potosí
elhalasztva
ápr. 5.
ND Gorica - Fuzinar
elhalasztva
ápr. 5.
Jadran Dekani - Brda
elhalasztva
ápr. 5.
Roltek Dob - Dravograd
elhalasztva
ápr. 5.
NS Drava - Koper
elhalasztva
ápr. 5. 16:30
Radomlje - NK Krka
elhalasztva
ápr. 5. 16:30
Rogaska - Nafta
elhalasztva
ápr. 5. 16:30
Krsko - Brezice
elhalasztva
ápr. 5. 16:30
Bilje - Beltinci
elhalasztva

5 mérkőzés
ápr. 5. 15:30
Akademija Pandev - Sileks Kratovo
elhalasztva
ápr. 5. 15:30
Borec - Struga
elhalasztva
ápr. 5. 15:30
Shkendija - Vardar Skopje
elhalasztva
ápr. 5. 15:30
Rabotnicki - Renova
elhalasztva
ápr. 5. 07:00
Montedio Yamagata - Tokyo Verdy
elhalasztva
ápr. 5. 07:00
Mito Hollyhock - Giravanz Kitakyushu
elhalasztva
ápr. 5. 07:00
Zweigen Kanazawa - Tochigi
elhalasztva
ápr. 5. 07:00
Renofa Yamaguchi - Thespa Kusatsu
elhalasztva
ápr. 5. 08:00
Machida Zelvia - Fagiano Okayama
elhalasztva
2 mérkőzés
ápr. 5. 13:00
Ventspils - Valmieras
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Rigas FS - Spartaks Jürmala
elhalasztva
10 mérkőzés

1 mérkőzés
ápr. 5. 22:00
Cienciano - Universitario
elhalasztva
12 mérkőzés
ápr. 5. 01:00
Colorado Springs - New Mexico United
elhalasztva
ápr. 5. 01:00
Hartford Athletic - Memphis 901
elhalasztva
ápr. 5. 01:00
Indy Eleven - Louisville City
elhalasztva
ápr. 5. 02:00
Tulsa Roughnecks - Phoenix Rising
elhalasztva
ápr. 5. 02:00
OKC Energy - Austin Bold
elhalasztva
ápr. 5. 03:30
Reno 1868 - Las Vegas Lights
elhalasztva
ápr. 5. 03:30
El Paso Locomotive - L. A. Galaxy II
elhalasztva
ápr. 5. 04:00
San Diego Loyal - Real Monarchs
elhalasztva
ápr. 5. 04:00
Orange County SC - Tacoma Defiance
elhalasztva
ápr. 5. 16:30
Rude Zágráb - Hajduk Split II
elhalasztva
ápr. 5. 16:30
Osijek II - Dugopolje
elhalasztva
4 mérkőzés
ápr. 5.
UE Santa Coloma - Carroi
elhalasztva
ápr. 5. 14:00
Sant Julia - FC Santa Coloma
elhalasztva
ápr. 5. 16:00
Atlétic Club d'Escaldes - Ordino
elhalasztva
ápr. 5. 18:00
Engordany - Inter Club d'Escaldes
elhalasztva

ápr. 5.
Kitchee - Warriors
elhalasztva
ápr. 5. 08:30
Happy Valley - R&F
elhalasztva
ápr. 5.
Bloemfontein - Kaizer Chiefs
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Golden Arrows - Black Leopards
elhalasztva
3 mérkőzés
ápr. 5.
Andijan - Metalourg
elhalasztva
ápr. 5.
Pakhtakor - Bunyodkor
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Folgore / Falciano - La Fiorita
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Murata - Libertas
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Tre Fiori - Cailungo
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Tre Penne - Virtus
elhalasztva
ápr. 5. 14:30
Sparta Rotterdam II - Amsterdamsche
elhalasztva
ápr. 5. 22:00
Metropolitanos - Estudiantes Mérida
elhalasztva
ápr. 5. 22:00
Zulia - Mineros Guyana
elhalasztva
ápr. 5. 22:00
Trujillanos - Gran Valencia
elhalasztva
ápr. 5. 22:00
Zamora FC - Portuguesa FC
elhalasztva
ápr. 5. 22:00
Deportivo Lara - LALA
elhalasztva
ápr. 5. 23:00
Aragua - Yaracuyanos
elhalasztva
ápr. 5. 23:00
Deportivo Táchira - Carabobo
elhalasztva
ápr. 5. 23:00
Deportivo La Guaira - Monagas
elhalasztva

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
3
1 (33%)
1 (33%)
7
   Dania
35
1 (3%)
1 (3%)
7
   Miki69
3
1 (33%)
1 (33%)
7
   Somi12
10
1 (10%)
1 (10%)
7
12
1 (8%)
1 (8%)
7
18
1 (6%)
0 (0%)
5
   AltT
359
1 (0%)
0 (0%)
5
   Damian72
359
1 (0%)
0 (0%)
5
   Drufusz
46
1 (2%)
0 (0%)
5
   Pifti84
3
1 (33%)
0 (0%)
5

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont