Főoldal » Meccsek » 2020. február 29.

Meccsek - 2020. február 29.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. február 29.)


4 mérkőzés
febr. 29. 13:00
Eibar - Levante
3:0 (1:0)
febr. 29. 16:00
Valencia - Betis
2:1 (0:0)
febr. 29. 18:30
Leganés - Alavés
1:1 (0:0)
febr. 29. 21:00
Granada - Celta Vigo
0:0
5 mérkőzés
febr. 29. 16:00
Bournemouth - Chelsea
2:2 (0:1)
febr. 29. 16:00
Newcastle United - Burnley
0:0
febr. 29. 16:00
West Ham United - Southampton
3:1 (2:1)
febr. 29. 18:30
Watford - Liverpool
3:0 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 29. 17:00
Budapest Honvéd - Diósgyőr
0:4 (0:0)
febr. 29. 17:00
Fehérvár - Kaposvár
3:0 (3:0)
febr. 29. 17:00
Újpest - Puskás Akadémia
2:3 (1:2)
febr. 29. 17:00
Mezőkövesd - ZTE
1:2 (0:1)
febr. 29. 17:00
Kisvárda - Paks
2:0 (0:0)
febr. 29. 19:30
Ferencváros - Debreceni VSC
2:0 (2:0)

2 mérkőzés
febr. 29. 15:00
Lazio - Bologna
2:0 (2:0)
febr. 29. 20:45
Napoli - Torino
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
febr. 29. 15:30
Hoffenheim - Bayern München
0:6 (0:4)
febr. 29. 15:30
Borussia Dortmund - Freiburg
1:0 (1:0)
febr. 29. 15:30
Augsburg - Mönchengladbach
2:3 (0:0)
febr. 29. 15:30
Mainz - Paderborn
2:0 (2:0)
febr. 29. 18:30
1. FC Köln - Schalke 04
3:0 (2:0)
6 mérkőzés
febr. 29. 17:30
Paris St. Germain - Dijon
4:0 (1:0)
febr. 29. 20:00
AS Monaco - Reims
1:1 (1:0)
febr. 29. 20:00
Toulouse - Stade Rennes
0:2 (0:1)
febr. 29. 20:00
Montpellier HSC - Strasbourg
3:0 (0:0)
febr. 29. 20:00
Amiens SC - Metz
0:1 (0:1)
febr. 29. 20:00
Brest - Angers
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 29. 18:30
Den Haag - Heracles
0:0
febr. 29. 19:45
Venlo - Fortuna Sittard
0:0
febr. 29. 19:45
Zwolle - Vitesse
4:3 (1:2)
febr. 29. 20:45
Twente - Heerenveen
2:3 (0:1)
febr. 29. 13:00
Darmstadt - Heidenheim
2:0 (2:0)
febr. 29. 13:00
Greuther Fürth - VfB Stuttgart
2:0 (0:0)
febr. 29. 13:00
Aue - Hamburger SV
3:0 (1:0)
febr. 29. 16:00
Huesca - Extremadura
2:2 (1:1)
febr. 29. 16:00
Ponferradina - Sporting Gijón
1:0 (1:0)
febr. 29. 18:15
Cádiz - Almería
2:1 (1:1)
febr. 29. 20:30
Albacete - Rayo Vallecano
1:1 (1:1)
febr. 29. 21:00
Racing Santander - Zaragoza
2:2 (0:0)

11 mérkőzés
febr. 29. 13:30
Hull - Leeds United
0:4 (0:1)
febr. 29. 16:00
Fulham - Preston
2:0 (0:0)
febr. 29. 16:00
West Bromwich - Wigan
0:1 (0:0)
febr. 29. 16:00
Cardiff - Brentford
2:2 (2:2)
febr. 29. 16:00
Millwall - Bristol City
1:1 (0:1)
febr. 29. 16:00
Queens Park - Birmingham
2:2 (0:1)
febr. 29. 16:00
Reading - Barnsley
2:0 (1:0)
febr. 29. 16:00
Sheffield Wednesday - Derby
1:3 (0:3)
febr. 29. 16:00
Blackburn Rovers - Swansea
2:2 (1:1)
febr. 29. 16:00
Huddersfield - Charlton Athletic
4:0 (1:0)
febr. 29. 16:00
Luton - Stoke
1:1 (0:1)
8 mérkőzés
febr. 29. 15:00
Pisa - Perugia
1:0 (0:0)
febr. 29. 15:00
Empoli - Pordenone
0:1 (0:1)
febr. 29. 15:00
Benevento - Spezia
3:1 (0:1)
febr. 29. 15:00
Juve Stabia - Trapani
2:2 (0:1)
febr. 29. 15:00
Venezia - Cosenza 1914
1:1 (1:0)
febr. 29. 15:00
Cittadella - Cremonese
0:0
febr. 29. 18:00
Chievo - Livorno
0:1 (0:0)
febr. 29. 18:00
Frosinone - Salernitana
1:0 (0:0)
febr. 29. 19:00
Rio Ave - Belenenses
0:0
febr. 29. 21:30
Boavista Porto - Gil Vicente
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
febr. 29. 12:00
CSKA Moszkva - FK Ural
1:1 (0:0)
febr. 29. 14:30
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva
0:2 (0:1)
febr. 29. 17:00
Akhmat Grozny - FK Rostov
1:1 (0:1)
febr. 29. 15:00
Lorient - Chambly
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
febr. 29. 19:30
Botosani - Steaua Bukarest
2:2 (1:2)
3 mérkőzés
febr. 29. 12:00
Konyaspor - Kasimpasa
0:0
febr. 29. 15:00
Trabzonspor - Rizespor
5:2 (0:1)
febr. 29. 18:00
Antalyaspor - Fenerbahce
2:2 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 29. 18:00
Waasland-Beveren - Anderlecht
0:3 (0:1)
febr. 29. 20:00
Zulte-Waregem - Kortrijk
2:2 (2:0)
febr. 29. 20:00
AS Eupen - Mouscron-Péruwelz
2:1 (1:1)
febr. 29. 20:30
Royal Antwerp - KV Oostende
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 29. 18:30
Heart of Midlothian - Rangers FC
1:0 (0:0)
febr. 29. 20:20
St. Mirren - Aberdeen
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 29. 13:00
Lviv - Oleksandria
1:1 (0:1)
febr. 29. 13:00
Desna - Illichivets
4:0 (2:0)
febr. 29. 16:00
Kolos Kovalivka - Karpaty Lviv
2:1 (2:0)
8 mérkőzés
febr. 29. 16:00
Oxford United - Southend
2:1 (1:1)
febr. 29. 16:00
Rotherham - Milton Keynes Dons
1:1 (1:1)
febr. 29. 16:00
Blackpool - Ipswich
2:1 (1:0)
febr. 29. 16:00
Burton Albion - Peterborough
1:1 (0:0)
febr. 29. 16:00
Gillingham - Wimbledon
1:2 (0:0)
febr. 29. 16:00
Bristol Rovers - Shrewsbury
0:1 (0:0)
febr. 29. 16:00
Doncaster - Wycombe
3:1 (1:0)

6 mérkőzés
febr. 29. 14:00
1860 München - Chemnitzer
4:3 (1:2)
febr. 29. 14:00
Braunschweig - Uerdingen
4:1 (3:0)
febr. 29. 14:00
Zwickau - Würzburger Kickers
1:2 (1:0)
febr. 29. 14:00
Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
1:1 (0:0)
febr. 29. 14:00
Magdeburg - Carl Zeiss Jena
6:2 (2:1)
febr. 29. 14:00
Sonnenhof Großaspach - Hallescher
1:0 (0:0)
febr. 29. 17:00
Villarreal II - Cornella
0:0
febr. 29. 17:00
Espanyol II - Olot
1:5 (1:1)
4 mérkőzés
febr. 29. 19:00
D.C. United - Colorado Rapids
1:2 (0:0)
febr. 29. 21:00
Montreal Impact - New England
2:1 (1:1)
febr. 29. 21:30
Houston Dynamo - L. A. Galaxy
1:1 (0:1)
febr. 29. 23:30
San Jose Earthquakes - Toronto FC
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 29. 01:10
Colón - Boca Juniors
0:4 (0:0)
febr. 29. 23:40
River Plate - Defensa y Justicia
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 29. 15:00
Wisla Kraków - Wisla Plock
2:2 (1:1)
febr. 29. 17:30
Górnik Zabrze - Pogon Szczecin
3:1 (2:0)
febr. 29. 20:00
Legia Warszawa - Cracovia Krakow
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 29. 15:00
Osijek - Hajduk Split
0:0
febr. 29. 17:30
Dinamo Zágráb - Rijeka
4:0 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 29. 16:00
Esbjerg - Nordsjaelland
1:2 (1:2)

9 mérkőzés
febr. 29. 16:00
Bradford - Plymouth
2:1 (2:0)
febr. 29. 16:00
Cambridge United - Carlisle
1:2 (0:1)
febr. 29. 16:00
Exeter - Crawley
1:1 (0:1)
febr. 29. 16:00
Port Vale - Scunthorpe
2:2 (1:0)
febr. 29. 16:00
Colchester - Cheltenham
0:2 (0:1)
febr. 29. 16:00
Morecambe - Crewe
1:1 (0:0)
febr. 29. 16:00
Oldham - Newport
5:0 (2:0)
febr. 29. 16:00
Grimsby - Northampton
0:3 (0:2)
febr. 29. 16:00
Macclesfield - Salford
0:2 (0:2)
6 mérkőzés
febr. 29. 12:30
Sollentuna - IFK Göteborg
0:2 (0:1)
febr. 29. 12:30
Sirius - Västeras SK
0:3 (0:2)
febr. 29. 14:30
Östersunds - GAIS Göteborg
4:0 (3:0)
febr. 29. 14:30
Eskilsminne - Häcken
0:4 (0:1)
febr. 29. 16:30
Oskarshamns - Elfsborg
2:1 (1:1)
febr. 29. 16:30
Örebro - Brage
3:3 (1:2)
4 mérkőzés
febr. 29. 14:30
Jablonec - Viktoria Plzen
1:2 (0:2)
febr. 29. 14:30
Pribram - Mlada Boleslav
0:0
febr. 29. 14:30
Opava - Sigma Olomouc
2:1 (2:0)
febr. 29. 17:00
Sparta Praha - Zlín
2:2 (0:0)
febr. 29. 20:45
Casertana - Cavese
2:0 (0:0)
febr. 29. 14:30
Lafnitz - Kapfenberg
0:3 (0:1)
febr. 29. 15:30
Blau-Weiss Linz - Grazer
1:1 (0:1)
febr. 29. 17:30
Liefering - Austria Klagenfurt
3:1 (0:0)

febr. 29. 12:00
Farense - Academico Viseu
3:1 (0:0)
febr. 29. 16:00
Penafiel - Nacional
1:1 (0:0)
febr. 29. 18:15
Feirense - Académica
1:0 (0:0)
febr. 29. 16:15
Real Valladolid II - Real Unión
1:0 (1:0)
febr. 29. 16:30
Amorebieta - Athletic Bilbao II
2:1 (2:0)
febr. 29. 16:30
Osasuna II - Burgos
0:0
febr. 29. 18:00
Arenas de Getxo - UD Logronés
1:2 (1:0)
febr. 29. 19:00
Leonesa - Izarra
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 29. 14:00
Luftëtari Gjirokastër - Laci
0:2 (0:0)
febr. 29. 14:00
Vllaznia - Skenderbeu
0:1 (0:0)
febr. 29. 17:00
Teuta Durres - Kukësi
2:2 (1:1)
febr. 29. 18:00
Racing Ferrol - Real Oviedo II
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 29. 16:00
AEL Limassol - Ethnikos Achna
4:1 (2:0)
febr. 29. 16:00
Doxa Katokopia - Paphos FC
0:4 (0:1)
febr. 29. 16:00
Nea Salamina - Apollon Limassol
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 29. 14:15
Inter Turku - Turku
1:0 (1:0)
febr. 29. 18:00
Mariehamn - HIFK Helsinki
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 29. 11:30
Dunav Ruse - Botev Vratsa
0:0
febr. 29. 14:00
Botev Plovdiv - Cherno More Varna
1:1 (0:0)
febr. 29. 16:30
Tsarsko Selo - CSKA Szófia
2:1 (2:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
febr. 29. 12:40
Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec
0:2 (0:0)
febr. 29. 17:00
Belchatow - Jastrzebie
0:0
febr. 29. 17:00
Tychy - Sandecja Nowy Sacz
2:2 (2:1)
febr. 29. 17:30
Stomil Olsztyn - Odra Opole
4:2 (2:1)
febr. 29. 18:00
Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 29. 02:00
Toluca - Monterrey
2:0 (0:0)
febr. 29. 02:00
Atlético San Luis - Juárez
0:3 (0:3)
febr. 29. 04:00
Monarcas Morelia - Cruz Azul
2:4 (0:2)
febr. 29. 04:10
Club Tijuana - Puebla
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 29. 14:00
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
1:1 (0:1)
febr. 29. 14:30
Bravo - Aluminij
0:0
febr. 29. 18:00
Maribor - Tabor Sezana
0:0
febr. 29. 12:00
Osmanlispor - Fatih Karagümrük
1:1 (0:0)
febr. 29. 14:30
Eskisehirspor - Akhisar Belediyespor
1:2 (0:2)
febr. 29. 17:00
Adana Demirspor - Hatayspor
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 29. 14:30
Mladost Doboj Kakanj - Siroki Brijeg
2:3 (1:1)
febr. 29. 16:30
Borac Banja Luka - FK Sarajevo
0:2 (0:1)
febr. 29. 17:30
Zrinjski - Sloboda Tuzla
2:0 (2:0)

Alakformáló masszázskrém
8 mérkőzés
febr. 29. 16:00
Barrow - Dagenham & Redbridge
2:1 (2:1)
febr. 29. 16:00
Boreham Wood - Hartlepool
1:1 (1:0)
febr. 29. 16:00
Bromley - Sutton
0:1 (0:1)
febr. 29. 16:00
Ebbsfleet - Stockport
0:1 (0:0)
febr. 29. 16:00
Solihull Moors - Dover Athletic
3:0 (1:0)
febr. 29. 16:00
Torquay - Chorley
2:0 (1:0)
febr. 29. 16:00
Woking - Maidenhead
2:0 (0:0)
febr. 29. 16:00
Yeovil - Wrexham
3:0 (1:0)
febr. 29. 16:00
Dunfermline - Dundee United
2:0 (1:0)
febr. 29. 16:00
Queen Of The South - Greenock Morton
0:4 (0:2)
febr. 29. 16:00
Alloa - Ayr
0:2 (0:1)
febr. 29. 18:00
Atletico Sanluqueno - Granada II
0:2 (0:1)
febr. 29. 07:00
Newcastle Jets - Perth Glory
2:1 (1:1)
febr. 29. 09:30
Melbourne Victory - Adelaide United
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 29. 16:00
Cobresal - Deportes Iquique
1:1 (0:1)
febr. 29. 22:00
Colo Colo - Universidad de Concepcion
2:2 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 29. 14:00
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
3:0 (2:0)
febr. 29. 16:15
Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
0:1 (0:1)
febr. 29. 18:50
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera
2:1 (1:1)
febr. 29. 18:50
Bnei Yehuda - Hapoel Haifa
0:0
febr. 29. 14:00
Kerkyra - Platanias
0:2 (0:1)

Mi nem firtatjuk neved
2 mérkőzés
febr. 29. 13:00
Sumgayit Shekher - Kesla
2:2 (1:1)
febr. 29. 15:00
Karabakh - Sabah FK
0:0
2 mérkőzés
febr. 29. 15:00
Dinamo Tbilisi - Telavi
0:0
febr. 29. 17:00
Al Ahly - Mamelodi Sundowns
2:0 (0:0)
febr. 29. 20:00
Wydad Casablanca - Étoile Sahel
2:0 (1:0)
febr. 29. 13:40
Al Fateh - Al Wehda
3:2 (2:2)
febr. 29. 16:20
Al Ittifaq - Abha
4:1 (4:0)
febr. 29. 18:40
Al-Ittihad - Al-Shabab Riyadh
5:1 (2:1)
1 mérkőzés
febr. 29. 16:00
Shamrock Rovers II - Galway United
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 29. 13:00
Kolding - Naestved
1:1 (0:1)
febr. 29. 14:00
Fremad Amager - Fredericia
4:2 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 29. 08:30
Qingdao Huanghai - Tianjin Teda
elhalasztva
febr. 29. 12:35
Guangzhou R&F - Wuhan Zall
elhalasztva
2 mérkőzés
febr. 29. 15:30
Connah's Quay - Cardiff MU
1:2 (1:1)
febr. 29. 15:30
The New Saints - Newtown AFC
6:1 (4:0)
4 mérkőzés
febr. 29. 12:00
Grotta - UMF Grindavik
2:2 (0:0)
febr. 29. 13:00
Vikingur Olafsvik - Fjölnir
1:5 (0:0)
febr. 29. 15:00
Valur - ÍB Vestmannaeyja
4:1 (0:0)
febr. 29. 16:00
KA Akureyri - Keflavík
1:2 (0:0)

Online pletyi nőknek
1 mérkőzés
febr. 29. 14:50
Al Khor - Qatar SC
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 29. 02:00
Alianza Lima - Deportivo Municipal
1:0 (0:0)
febr. 29. 19:00
Academia Cantolao - Atlético Grau
1:0 (0:0)
febr. 29. 21:30
Cienciano - Ayacucho
1:4 (1:1)
febr. 29. 20:30
Patriotas - Boyacá Chicó
1:1 (0:0)
febr. 29. 00:00
Guairena - Libertad
3:2 (2:1)
febr. 29. 22:00
River Plate - 12 de Octubre
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 29. 11:00
Shirak - Noah
3:0 (1:0)
febr. 29. 11:45
Pyunik - Gandzasar Kapan
2:0 (2:0)
febr. 29. 13:00
Kom Podgorica - Grbalj
0:1 (0:0)
febr. 29. 14:00
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica
0:1 (0:0)
febr. 29. 14:00
Rudar Pljevlja - Sutjeska Niksic
5:1 (2:0)
febr. 29. 16:00
FK Podgorica - Titograd Podgorica
1:1 (1:0)
febr. 29. 17:00
Zeta - Iskra Danilovgrad
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 29. 14:00
Vardar Skopje - Rabotnicki
0:0
febr. 29. 14:00
Struga - Sileks Kratovo
0:0
febr. 29. 00:00
Atlante - Venados
0:0
1 mérkőzés
febr. 29. 12:00
FK Astana - Kaisar Kyzylorda
1:0 (1:0)

3 mérkőzés
febr. 29. 16:00
Dungannon Swifts - Cliftonville
1:2 (0:0)
febr. 29. 16:00
Glentoran - Crusaders
2:1 (0:1)
febr. 29. 16:00
Ballinamallard - Ballymena
0:2 (0:1)
febr. 29. 15:00
Cibalia Vinkovci - Solin
1:1 (0:0)
febr. 29. 15:00
Dugopolje - Dubrava
3:0 (1:0)
febr. 29. 15:00
Orijent 1919 - Bijelo Brdo
1:2 (1:1)
febr. 29. 15:00
Progres Niedercorn - RFCU Luxemburg
1:2 (0:0)
febr. 29. 16:00
UNA Strassen - Mondorf-les-Bains
1:0 (0:0)
febr. 29. 16:30
Etzella Ettelbruck - Fola Esch
0:1 (0:0)
febr. 29. 18:00
UT Pétange - Victoria Rosport
2:2 (0:0)
febr. 29. 18:30
Hostert - Differdange
0:3 (0:0)
febr. 29. 22:00
Grecia - Herediano
0:0
2 mérkőzés
febr. 29. 14:00
Balzan - Pieta Hotspurs
0:1 (0:0)
febr. 29. 16:15
Valletta - Gudja United
2:0 (0:0)
febr. 29. 01:00
Hawke's Bay United - Southern United
3:4 (2:1)
febr. 29. 04:00
Waitakere - Hamilton Wanderers
3:0 (2:0)
febr. 29. 13:00
Diagoras - Egaleo AO Athens
1:0 (0:0)
febr. 29. 14:00
Trikala - Thesprotos
2:1 (0:0)
febr. 29. 14:00
Veria - OF Ierapetra
1:2 (0:0)
febr. 29. 14:00
Niki Volos - Triglia
2:2 (0:0)
febr. 29. 15:00
Belouizdad - Kabylie
3:1 (3:0)
febr. 29. 15:00
Ain M'lila - Bordj Bou Arreridj
2:0 (0:0)
febr. 29. 17:00
ES Sétif - Hussein Dey
2:0 (0:0)
febr. 29. 17:00
Constantine - Magra
1:1 (0:1)
febr. 29. 17:00
USM Bel Abbés - Biskra
0:1 (0:0)
febr. 29. 17:45
MC Alger - MC Oran
1:1 (1:0)
febr. 29. 18:00
Saoura - USM Alger
1:0 (0:0)

febr. 29. 14:30
Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
0:1 (0:1)
febr. 29. 14:30
Golden Arrows - Highlands Park
1:1 (1:0)
febr. 29. 17:00
Chippa United - AmaZulu
1:0 (0:0)
febr. 29. 19:15
SuperSport United - Bidvest Wits
2:0 (1:0)
febr. 29. 18:00
Mouloudia Oujda - Difaa El Jadidi
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 29. 10:30
Mash'al Mubarek - Sogdiana
3:0 (2:0)
febr. 29. 12:45
AGMK - Metalourg
1:1 (1:1)
febr. 29. 15:00
San Giovanni - Cosmos
elhalasztva
febr. 29. 15:00
Juvenes/Dogana - Domagnano
elhalasztva
febr. 29. 15:00
Faetano - Pennarossa
elhalasztva
febr. 29. 14:30
Noordwijk - GVVV
1:3 (0:0)
febr. 29. 15:00
Spakenburg - Volendam II
1:1 (1:0)
febr. 29. 15:00
Ido-Ambacht - Maassluis
3:4 (2:2)
febr. 29. 15:00
Kozakken Boys - Quick Boys
1:1 (1:0)
febr. 29. 15:30
Katwijk - Hardenberg
2:1 (2:1)
febr. 29. 15:30
Amsterdamsche - Ijsselmeervogels
2:0 (1:0)
febr. 29. 18:00
De Treffers - Rijnsburgse
0:2 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 29. 12:00
Tataouine - Ariana
4:2 (2:1)
febr. 29. 14:00
Kairouan - Club Africain Tunis
0:3 (0:2)
febr. 29. 14:00
Menzel Temim - Sporting Ben Arous
1:2 (0:1)
febr. 29. 14:00
Sejnane - WS Al Hamma
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (0:0)
febr. 29. 14:30
Chebba - Ben Guerdane
0:0 / tizenegyesekkel 5:4

1 mérkőzés
febr. 29. 17:00
Suduva - Zalgiris Vilnius
0:1 (0:0)
febr. 29. 00:00
Caracas - Academica Puerto Cabello
1:1 (0:1)
febr. 29. 16:00
Atlético Venezuela - Monagas
2:2 (2:0)
febr. 29. 21:00
LALA - Trujillanos
0:1 (0:0)
febr. 29. 13:00
Ferizaj - Llapi
2:0 (0:0)
febr. 29. 13:00
Feronikeli - Trepca'89
3:0 (0:0)
febr. 29. 13:00
Dukagjini - Gjilani
0:4 (0:0)
febr. 29. 17:00
Prishtina - Ballkani
0:0
febr. 29. 08:00
Glenorchy Knights - South Hobart
0:2 (0:0)
febr. 29. 09:30
Trinec - Odra Petrkovice
1:2 (0:1)
febr. 29. 10:00
Zbrojovka Brno II - Slovan Rosice
1:2 (1:1)
febr. 29. 10:00
Dinamo Bryansk - Znamya
3:0 (1:0)
febr. 29. 10:15
Unicov - Vitkovice
2:1 (0:1)
febr. 29. 10:15
Slavoj Vysehrad - Loko Vltavín
6:1 (1:0)
febr. 29. 10:15
Slovan Velvary - Chomutov
2:0 (2:0)
febr. 29. 10:30
Viktoria Zizkov - Banik Sokolov
3:3 (1:1)
febr. 29. 10:30
Liptovsky Mikulás - Tatran Presov
3:1 (2:0)
febr. 29. 11:00
Sokol Zápy - Varnsdorf
3:0 (1:0)
febr. 29. 11:00
Blansko - Prostejov
2:2 (2:2)
febr. 29. 11:00
Hellerup - Vanlose
2:1 (1:1)
febr. 29. 11:00
Sparta Praha II - Slovan Liberec II
4:0 (1:0)
febr. 29. 12:00
Lorenskog - Follo
2:1 (1:1)
febr. 29. 12:00
Utsikten - Västra Frölunda
4:1 (3:1)
febr. 29. 12:30
Gorodeya - Naftan Novopolotsk
4:1 (0:0)
febr. 29. 12:30
Volga Ulyanovsk - Mashuk-KMV
0:2 (0:1)
febr. 29. 12:45
Hutnik Nowa Huta - Polonia Bytom
2:4 (1:2)
febr. 29. 13:00
Kongsvinger - Mjondalen
4:1 (2:0)
febr. 29. 13:00
Middelfart - Sydvest
2:1 (1:0)
febr. 29. 13:00
Degerfors - Skövde
3:0 (2:0)
febr. 29. 13:00
Lund - Ängelholms
0:1 (0:0)
febr. 29. 13:00
Nagykanizsai TE - Nafta
2:1 (1:1)
febr. 29. 13:00
Jagodina - Borac Cacak
0:0
febr. 29. 13:30
Schweinfurt - Greuther Fürth II
4:6 (1:2)
febr. 29. 14:00
Chrudim - Lisen
1:0 (0:0)
febr. 29. 14:00
Illertissen - Pipinsried
5:2 (1:1)
febr. 29. 14:00
JS Hercules - Oulu
1:2 (1:2)
febr. 29. 14:00
Ringkobing - Silkeborg KFUM
2:2 (2:1)
febr. 29. 14:00
Hohenems - Memmingen
0:2 (0:0)
febr. 29. 14:00
Burghausen - Ingolstadt II
3:2 (1:2)
febr. 29. 14:00
Kvik Halden - Asker
1:0 (1:0)
febr. 29. 14:30
FC Nürnberg II - Augsburg II
2:2 (1:2)
febr. 29. 14:30
EIF Ekenas - Paide
2:4 (2:2)
febr. 29. 15:00
Dukla Praha - Viktoria Plzen II
4:1 (4:1)
febr. 29. 15:00
Dinamo Minsk - Volyn Lutsk
3:2 (0:0)
febr. 29. 15:00
Zbrojovka Brno - FK Pardubice
1:2 (0:0)
febr. 29. 15:00
Nőmme Kalju - Maardu
4:1 (2:0)
febr. 29. 15:15
Umea FC - Boden
1:0 (0:0)
febr. 29. 15:30
Stjördals-Blink - Levanger
1:2 (0:0)
febr. 29. 16:00
Bryne - Egersunds
1:3 (0:1)
febr. 29. 16:00
Strommen - KFUM Oslo
0:1 (0:0)
febr. 29. 16:00
Sotra - Lysekloster
2:1 (0:0)
febr. 29. 22:00
Saint Louis - Forward Madison
2:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
349
36 (10%)
101 (29%)
382
351
36 (10%)
100 (28%)
380
347
31 (9%)
110 (32%)
375
351
29 (8%)
112 (32%)
369
   Xxy
348
29 (8%)
112 (32%)
369
347
31 (9%)
106 (31%)
367
348
28 (8%)
107 (31%)
354
351
27 (8%)
108 (31%)
351
9. AltT
347
25 (7%)
111 (32%)
347
351
24 (7%)
113 (32%)
346

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont