Főoldal » Meccsek » 2020. január 18.

Meccsek - 2020. január 18.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. január 18.)


4 mérkőzés
jan. 18. 13:00
Levante - Alavés
0:1 (0:0)
jan. 18. 16:00
Real Madrid - Sevilla
2:1 (0:0)
jan. 18. 18:30
Osasuna - Valladolid
0:0
jan. 18. 21:00
Eibar - Atlético Madrid
2:0 (1:0)
8 mérkőzés
jan. 18. 13:30
Watford - Tottenham
0:0
jan. 18. 16:00
Arsenal - Sheffield United
1:1 (1:0)
jan. 18. 16:00
Manchester City - Crystal Palace
2:2 (0:1)
jan. 18. 16:00
Southampton - Wolverhampton
2:3 (2:0)
jan. 18. 16:00
Norwich - Bournemouth
1:0 (1:0)
jan. 18. 16:00
West Ham United - Everton
1:1 (1:1)
jan. 18. 18:30
Newcastle United - Chelsea
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
jan. 18. 15:00
Lazio - Sampdoria
5:1 (3:0)
jan. 18. 18:00
Sassuolo - Torino
2:1 (0:1)
jan. 18. 20:45
Napoli - Fiorentina
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
jan. 18. 15:30
Augsburg - Borussia Dortmund
3:5 (1:0)
jan. 18. 15:30
Mainz - Freiburg
1:2 (0:2)
jan. 18. 15:30
Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
1:2 (0:1)
jan. 18. 15:30
1. FC Köln - Wolfsburg
3:1 (2:0)
jan. 18. 18:30
RB Leipzig - Union Berlin
3:1 (0:1)
8 mérkőzés
jan. 18. 13:00
Nice - Red Star FC 93
2:1 (2:0)
jan. 18. 13:00
Prix-lés-Méziéres - Limonest
0:1 (0:0)
jan. 18. 13:00
Épinal - Saint-Pierroise
1:0 (0:0)
jan. 18. 15:00
ASM Belfort - Nancy
3:1 (1:1)
jan. 18. 15:00
Gonfreville - Lille
0:2 (0:0)
jan. 18. 18:00
Paris FC - St. Etienne
2:3 (1:1)
jan. 18. 18:00
Angouleme - Strasbourg
1:5 (1:4)
jan. 18. 20:55
Nantes - Lyon
3:4 (1:3)
4 mérkőzés
jan. 18. 18:30
Fortuna Sittard - Vitesse
1:3 (0:2)
jan. 18. 19:45
Feyenoord - Heerenveen
3:1 (3:1)
jan. 18. 19:45
Twente - Groningen
0:0
jan. 18. 20:45
Alkmaar - Willem II
1:3 (1:0)

jan. 18. 16:00
Numancia - Sporting Gijón
2:0 (1:0)
jan. 18. 18:15
Lugo - Albacete
1:0 (0:0)
jan. 18. 18:15
Ponferradina - Rayo Vallecano
1:1 (0:0)
9 mérkőzés
jan. 18. 13:30
Queens Park - Leeds United
1:0 (1:0)
jan. 18. 16:00
Millwall - Reading
2:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
Preston - Charlton Athletic
2:1 (1:1)
jan. 18. 16:00
Swansea - Wigan
2:1 (1:1)
jan. 18. 16:00
Birmingham - Cardiff
1:1 (1:0)
jan. 18. 16:00
Bristol City - Barnsley
1:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
Huddersfield - Brentford
0:0
jan. 18. 16:00
Derby - Hull
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
jan. 18. 15:00
Trapani - Ascoli
3:1 (1:1)
jan. 18. 15:00
Livorno - Entella
4:4 (3:1)
jan. 18. 15:00
Juve Stabia - Empoli
1:0 (1:0)
jan. 18. 15:00
Cremonese - Venezia
0:0
jan. 18. 18:00
Chievo - Perugia
2:0 (0:0)
jan. 18. 16:30
Guimaraes - Santa Clara
1:0 (0:0)
jan. 18. 16:30
Aves - Portimonense
3:0 (0:0)
jan. 18. 19:00
Tondela - Moreirense
1:1 (0:0)
jan. 18. 21:30
Belenenses - Setúbal
0:1 (0:1)

jan. 18. 18:30
Guingamp - Lens
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 18. 12:00
Alanyaspor - Kayserispor
5:1 (1:0)
jan. 18. 15:00
Istanbul Basaksehir - Malatyaspor
4:1 (4:0)
jan. 18. 18:00
Gazisehir Gaziantep - Fenerbahce
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
jan. 18. 18:00
AS Eupen - Sporting Charleroi
1:1 (1:1)
jan. 18. 20:00
KV Oostende - Waasland-Beveren
0:1 (0:1)
jan. 18. 20:00
Sint-Truidense - Kortrijk
2:0 (0:0)
jan. 18. 20:30
Gent - Mouscron-Péruwelz
3:1 (1:0)
14 mérkőzés
jan. 18. 16:00
Aberdeen - Dumbarton
1:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
Livingston - Raith
3:1 (0:1)
jan. 18. 16:00
Alloa - Inverness
2:3 (1:1)
jan. 18. 16:00
Arbroath - Falkirk
0:0
jan. 18. 16:00
Ayr - Ross County
1:0 (1:0)
jan. 18. 16:00
Hamilton - Edinburgh City
5:0 (3:0)
jan. 18. 16:00
Kilmarnock - Queen's Park
6:0 (3:0)
jan. 18. 16:00
St. Mirren - Broxburn Athletic
3:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
St. Johnstone - Greenock Morton
3:0 (1:0)
jan. 18. 16:00
Bonnyrigg Rose - Clyde
0:1 (0:0)
jan. 18. 16:00
East Kilbride - BSC Glasgow
1:3 (0:3)
jan. 18. 18:30
Partick Thistle - Celtic
1:2 (0:1)
jan. 18. 20:20
Dundee FC - Motherwell
0:3 (0:2)

2 mérkőzés
jan. 18. 18:30
Panionios Athen - OFI Heraklion
1:2 (0:1)
jan. 18. 19:00
Panaitolikos - Lamia
1:1 (0:1)
11 mérkőzés
jan. 18. 16:00
Wimbledon - Peterborough
1:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
Bolton Wanderers - Portsmouth
0:1 (0:1)
jan. 18. 16:00
Doncaster - Coventry
0:1 (0:1)
jan. 18. 16:00
Accrington Stanley - Southend
1:2 (1:1)
jan. 18. 16:00
Gillingham - Oxford United
1:1 (0:1)
jan. 18. 16:00
Lincoln City - Blackpool
1:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
Milton Keynes Dons - Sunderland AFC
0:1 (0:0)
jan. 18. 16:00
Rotherham - Bristol Rovers
3:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
Tranmere - Ipswich
1:2 (1:0)
jan. 18. 16:00
Fleetwood - Shrewsbury
2:2 (0:1)
jan. 18. 16:00
Wycombe - Rochdale
2:1 (1:1)
jan. 18. 17:00
Villarreal II - Hércules
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
jan. 18. 21:30
Sansinena - Villa Mitre
2:2 (1:2)
jan. 18. 15:00
Cesena - Virtus Verona
3:3 (0:1)
jan. 18. 15:00
Imolese - Reggio Audace
1:2 (1:1)
jan. 18. 15:00
Sambenedettese - Vis Pesaro
0:1 (0:0)
jan. 18. 16:00
Feralpisalo - Fermana
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
jan. 18. 10:30
Mlada Boleslav - Varnsdorf
3:1 (0:0)
jan. 18. 10:30
Prostejov - Karvina
2:3 (0:0)
jan. 18. 10:30
Bohemians 1905 - Pribram
4:0 (0:0)
jan. 18. 13:00
Dunaszerdahely - Zbrojovka Brno
0:5 (0:0)
jan. 18. 13:00
Dukla Praha - Jablonec
2:3 (0:0)
jan. 18. 13:00
Banik Ostrava - Pohronie
4:1 (0:0)

12 mérkőzés
jan. 18. 16:00
Bradford - Scunthorpe
2:2 (2:1)
jan. 18. 16:00
Cambridge United - Stevenage
0:4 (0:1)
jan. 18. 16:00
Walsall - Crawley
2:1 (0:1)
jan. 18. 16:00
Plymouth - Mansfield
3:1 (1:0)
jan. 18. 16:00
Colchester - Macclesfield
2:1 (2:0)
jan. 18. 16:00
Crewe - Cheltenham
1:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
Forest Green Rovers - Salford
1:2 (1:1)
jan. 18. 16:00
Grimsby - Exeter
0:1 (0:0)
jan. 18. 16:00
Newport - Swindon
2:0 (1:0)
jan. 18. 16:00
Port Vale - Leyton
1:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
Northampton - Morecambe
4:1 (2:0)
jan. 18. 16:00
Oldham - Carlisle
1:1 (1:1)
jan. 18. 14:30
Picerno - Viterbese Castrense
0:1 (0:0)
jan. 18. 15:00
AlbinoLeffe - Pro Vercelli
2:0 (1:0)
jan. 18. 15:00
Gozzano - Pistoiese
1:1 (0:1)
jan. 18. 15:00
Pianese - Giana Erminio
1:2 (1:1)
jan. 18. 15:00
Renate - Alessandria
1:0 (1:0)
jan. 18. 12:00
Estoril - Académica
1:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
UD Oliveirense - Feirense
1:1 (0:1)
jan. 18. 18:00
FC Porto II - Benfica II
2:1 (1:1)
jan. 18. 18:15
Leixőes - Mafra
0:2 (0:1)

jan. 18. 16:00
Leioa - Izarra
3:1 (1:1)
jan. 18. 17:00
Roeselare - Excelsior Virton
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
jan. 18. 02:00
Atlético San Luis - Cruz Azul
2:1 (1:0)
jan. 18. 04:00
Club Atlas - Puebla
0:1 (0:1)
jan. 18. 12:00
Ümraniyespor - Altay Izmir
1:0 (0:0)
jan. 18. 17:00
Altinordu - Hatayspor
2:2 (2:1)
11 mérkőzés
jan. 18. 16:00
Fylde - Torquay
2:3 (1:2)
jan. 18. 16:00
Aldershot - Chorley
3:3 (2:2)
jan. 18. 16:00
Eastleigh - Chesterfield
0:2 (0:0)
jan. 18. 16:00
Ebbsfleet - Harrogate Town
0:2 (0:1)
jan. 18. 16:00
Halifax - Maidenhead
5:2 (1:1)
jan. 18. 16:00
Notts - Dover Athletic
0:0
jan. 18. 16:00
Solihull Moors - Boreham Wood
0:2 (0:1)
jan. 18. 16:00
Stockport - Sutton
0:0
jan. 18. 16:00
Yeovil - Hartlepool
2:2 (2:1)
jan. 18. 16:00
Wrexham - Woking
3:0 (1:0)
jan. 18. 18:20
Barrow - Bromley
2:0 (1:0)
jan. 18. 07:00
Brisbane Roar - Wellington Phoenix
1:0 (0:0)
jan. 18. 09:30
Melbourne City - Newcastle Jets
2:0 (1:0)

1 mérkőzés
jan. 18. 22:00
Universidad Católica - Colo Colo
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
3 mérkőzés
jan. 18. 14:00
Ashdod - Ironi Kiryat Shmona
1:0 (1:0)
jan. 18. 16:30
Maccabi Haifa - Sektzia Nes Tziona
4:0 (0:0)
jan. 18. 18:50
Hapoel Hadera - Maccabi Tel Aviv
0:3 (0:1)
jan. 18. 13:30
ENPPI - Masri Club
2:1 (1:0)
jan. 18. 18:30
Smouha - Ismaily
1:1 (0:1)
jan. 18. 13:55
Abha - Al Fateh
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (1:0)
jan. 18. 16:40
Al Wehda - Al Ahli Jeddah
1:2 (1:1)
6 mérkőzés
jan. 18. 18:15
Barry Town - Carmarthen
7:1 (5:1)
jan. 18. 18:15
Cardiff MU - Caernarfon Town
2:0 (1:0)
jan. 18. 18:15
The New Saints - Connah's Quay
2:1 (1:1)
jan. 18. 18:15
Bala - Cefn Druids
1:2 (0:0)
jan. 18. 18:15
Aberystwyth - Penybont
1:0 (1:0)
jan. 18. 16:00
Carrick Rangers - Cliftonville
1:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
Crusaders - Larne
3:0 (3:0)
jan. 18. 16:00
Institute - Glentoran
0:2 (0:2)
jan. 18. 16:00
Ballymena - Glenavon
0:3 (0:1)
jan. 18. 16:00
Warrenpoint - Coleraine
0:4 (0:1)

jan. 18. 07:30
R&F - Rangers FC
5:0 (2:0)
jan. 18. 07:30
Tai Po - Southern District
2:4 (1:3)
jan. 18. 10:30
Eastern - Warriors
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
jan. 18. 14:00
Gudja United - Hamrun Spartans
1:1 (0:1)
jan. 18. 14:00
Tarxien Rainbows - Hibernians
0:4 (0:3)
jan. 18. 16:00
Balzan - Floriana
1:3 (1:1)
jan. 18. 16:15
Birkirkara - Senglea Athletic
1:1 (1:1)
jan. 18. 12:00
Ialysos - Egaleo AO Athens
1:0 (0:0)
jan. 18. 04:00
Tasman United - Southern United
5:0 (2:0)
1 mérkőzés
jan. 18. 14:00
CRB Adrar - Ain M'lila
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
jan. 18. 14:30
Black Leopards - Kaizer Chiefs
1:1 (1:1)
jan. 18. 17:00
Orlando Pirates - Highlands Park
3:1 (3:0)
jan. 18. 19:15
Cape Town City - Bidvest Wits
2:0 (0:0)
jan. 18. 15:00
Youssoufia Berrechid - FUS Rabat
1:1 (0:0)
jan. 18. 17:00
FAR Rabat - Raja Beni Mellal
1:0 (0:0)
jan. 18. 19:00
Mouloudia Oujda - Moghreb Tétouan
1:0 (0:0)
jan. 18. 00:15
River Plate - Sol de América
3:0 (1:0)
jan. 18. 22:00
Nacional Asunción - Guairena
3:0 (1:0)
jan. 18. 15:00
Virtus - La Fiorita
0:0
jan. 18. 15:00
Murata - Tre Fiori
1:2 (0:0)
jan. 18. 15:00
Cailungo - Libertas
0:1 (0:0)

jan. 18. 14:30
Maassluis - Volendam II
3:2 (1:2)
jan. 18. 15:00
Spakenburg - Ido-Ambacht
1:0 (1:0)
jan. 18. 15:30
Hardenberg - Koninklijke
3:0 (0:0)
jan. 18. 15:30
Katwijk - Scheveningen
3:2 (0:1)
jan. 18. 15:30
Noordwijk - Rijnsburgse
3:3 (1:1)
jan. 18. 18:00
TEC - Kozakken Boys
0:2 (0:2)
jan. 18. 18:00
De Treffers - Quick Boys
1:3 (0:1)
jan. 18. 05:30
Modbury Jets - West Torrens
5:1 (2:1)
jan. 18. 06:00
Gamba Osaka - Okinawa SV
4:1 (2:0)
jan. 18. 07:00
Manly - Spirit FC
7:1 (4:1)
jan. 18. 08:00
Sutherland Sharks - Inter Lions
3:0 (2:0)
jan. 18. 08:30
Brisbane Strikers - Hume City
1:4 (0:3)
jan. 18. 10:00
Slovan Bratislava II - Lisen
2:5 (0:2)
jan. 18. 10:00
Vasas - Soroksár
1:0 (1:0)
jan. 18. 10:00
Osnabrück - Siófok
5:1 (1:1)
jan. 18. 10:00
T&T Ha Noi - Bangkok United
0:3 (0:1)
jan. 18. 10:00
Pyunik - Shirak
0:2 (0:1)
jan. 18. 10:30
Slovan Liberec - Táborsko
7:2 (1:0)
jan. 18. 10:30
Górnik Zabrze - Diósgyőr
1:1 (0:1)
jan. 18. 11:00
Sparta Praha - Budejovice
1:0 (1:0)
jan. 18. 11:00
FK Senica - FC Petrzalka
0:0
jan. 18. 11:00
Trencín - Opava
4:3 (2:1)
jan. 18. 11:00
Viktoria Plzen - Usti nad Labem
4:1 (3:0)
jan. 18. 11:00
Piast Gliwice - Jastrzebie
2:1 (2:1)
jan. 18. 11:00
Fremad Valby - Vanlose
1:8 (1:2)
jan. 18. 11:00
Katowice - Górnik Zabrze II
3:1 (0:1)
jan. 18. 11:00
Győri ETO - Pápai Perutz
4:2 (0:2)
jan. 18. 11:00
Debreceni VSC - Universitatea Cluj
5:1 (1:1)
jan. 18. 11:45
Zlín - Sered
2:1 (1:0)
jan. 18. 11:45
Sandecja Nowy Sacz - Stal Rzeszów
3:4 (3:3)
jan. 18. 12:00
Hansa Rostock - Lübeck
0:1 (0:1)
jan. 18. 12:00
Trnava - Sigma Olomouc
2:0 (1:0)
jan. 18. 12:00
Lafnitz - Mannsworth
6:1 (4:0)
jan. 18. 12:00
Wisla Kraków - Stal Mielec
1:0 (0:0)
jan. 18. 12:00
Bronshoj - Skovshoved
2:0 (2:0)
jan. 18. 12:00
Olimpia Elblag - Olimpia Grudziadz
1:2 (1:1)
jan. 18. 12:00
Olimpia Zambrów - Wigry Suwalki
1:5 (1:1)
jan. 18. 12:30
Zlate Moravce - Dubnica
5:0 (3:0)
jan. 18. 12:40
Wacker Innsbruck - SV Telfs 1900
7:0 (1:0)
jan. 18. 12:45
Kuopion - Zenit Szentpétervár II
6:0 (4:0)
jan. 18. 12:45
Dubrava - Hrvatski Dragovoljac
3:0 (1:0)
jan. 18. 13:00
BSC Young Boys - FC Schaffhausen
2:2 (0:0)
jan. 18. 13:00
Meppen - Szeged 2011
4:1 (0:1)
jan. 18. 13:00
Ulm - Sonnenhof Großaspach
1:3 (0:0)
jan. 18. 13:00
Helsingor - Fremad Amager
2:2 (0:2)
jan. 18. 13:00
Ruzomberok - Liptovsky Mikulás
2:1 (2:1)
jan. 18. 13:00
SonderjyskE - Kolding
0:1 (0:1)
jan. 18. 13:00
Örebro - Linköping
4:0 (1:0)
jan. 18. 13:00
Bröndby - Avarta
2:0 (2:0)
jan. 18. 13:00
Trencín - Viktoria Otrokovice
6:1 (5:0)
jan. 18. 13:00
Halmstad - Lund
3:1 (1:0)
jan. 18. 13:00
Wexford Youths - Waterford
1:3 (0:1)
jan. 18. 13:00
Celje - Nafta
3:0 (1:0)
jan. 18. 13:00
Backa Topola - Spartak Subotica
1:1 (1:1)
jan. 18. 13:00
Struga - Korabi Peshkopi
4:0 (1:0)
jan. 18. 13:00
Gostivar - Renova
0:2 (0:2)
jan. 18. 13:00
Lokomotiv Szófia - Sportist Svoge
2:1 (1:1)
jan. 18. 13:00
San Francisco FC - Tauro
1:2 (1:0)
jan. 18. 13:00
Zemplín Michalovce - Mezőkövesd
0:3 (0:1)
jan. 18. 13:00
FK Kosice - Szolnoki MÁV
3:0 (0:0)
jan. 18. 13:00
Viktoria Zizkov - Podbrezová
2:0 (1:0)
jan. 18. 13:30
Cottbus - Chemnitzer
2:1 (1:0)
jan. 18. 13:30
Inter Turku - Flora Tallinn
0:1 (0:0)
jan. 18. 13:30
Ilves - Paide
0:0
jan. 18. 13:30
Eilenburg - Auerbach
0:2 (0:0)
jan. 18. 13:30
Vitosha Bistritsa - Strumska Slava
4:0 (1:0)
jan. 18. 13:30
Korona Kielce - Sepsi
0:1 (0:0)
jan. 18. 14:00
AIK - Karlstad
2:1 (0:1)
jan. 18. 14:00
Fortuna Köln - 1. FC Monheim
2:0 (1:0)
jan. 18. 14:00
Vasas - Samorín
0:0
jan. 18. 14:00
Austria Wien - Floridsdorfer AC
7:2 (5:0)
jan. 18. 14:00
Bonner - Kaan-Marienborn
2:2 (1:1)
jan. 18. 14:00
Lugano - Kriens
1:0 (0:0)
jan. 18. 14:00
Winterthur - Brühl
3:0 (1:0)
jan. 18. 14:00
Grasshoppers - Rapperswil-Jona
1:0 (0:0)
jan. 18. 14:00
Hartberg - Gleisdorf
4:1 (0:1)
jan. 18. 14:00
Illertissen - Aalen
1:2 (1:1)
jan. 18. 14:00
Oberhausen - Steinbach
0:2 (0:0)
jan. 18. 14:00
Altach - FC Zürich
0:1 (0:0)
jan. 18. 14:00
Lotte - VfB Oldenburg
2:2 (0:0)
jan. 18. 14:00
Waldhof Mannheim - Mainz II
5:2 (2:1)
jan. 18. 14:00
Wiener Neustadt - Rapid Wien
1:4 (1:2)
jan. 18. 14:00
Admira - Austria Klagenfurt
8:0 (5:0)
jan. 18. 14:00
Aachen - Viktoria Köln
4:1 (0:0)
jan. 18. 14:00
Heider - Niendorfer
1:1 (0:0)
jan. 18. 14:00
Vejle Boldklub - Ringkobing
8:0 (2:0)
jan. 18. 14:00
FK Tambov - Salyut Belgorod
3:0 (0:0)
jan. 18. 14:00
Galway United - Sligo Rovers
3:3 (1:0)
jan. 18. 14:00
Olimpija Ljubljana - NK Krka
5:1 (1:0)
jan. 18. 14:00
Dornbirn - Wattens
1:2 (1:2)
jan. 18. 14:00
Selangor FA - Persib Bandung
3:0 (3:0)
jan. 18. 14:00
Újpest - Ufa
2:0 (2:0)
jan. 18. 14:15
Jaro - SJK
2:5 (1:1)
jan. 18. 14:15
Wacker Innsbruck - Wörgl
1:2 (1:1)
jan. 18. 14:30
ZTE - Slaven Belupo
2:1 (1:0)
jan. 18. 14:30
Ahlen - Haltern
4:2 (2:1)
jan. 18. 14:30
Sion - Yverdon
1:1 (1:0)
jan. 18. 14:30
Voluntari - Dinamo Tbilisi
3:1 (2:1)
jan. 18. 15:00
Steaua Bukarest - Karlsruhe
1:0 (0:0)
jan. 18. 15:00
Banik Ostrava - Zilina
0:2 (0:0)
jan. 18. 15:00
St. Pauli - Arminia Bielefeld
3:4 (1:2)
jan. 18. 15:00
Wels - LASK Linz
1:5 (1:2)
jan. 18. 15:00
Kapfenberg - Wolfsberger
3:5 (3:3)
jan. 18. 15:00
Würzburger Kickers - Regensburg
2:2 (1:1)
jan. 18. 15:00
Dinamo Zágráb - Slovácko
2:1 (0:0)
jan. 18. 15:00
TSG Balingen - Villingen
0:2 (0:1)
jan. 18. 15:00
Sturm Graz - Osnabrück
1:3 (0:1)
jan. 18. 15:00
Al Arabi Doha - Salzburg
0:6 (0:2)
jan. 18. 15:00
Wisla Plock - Ludogorets
0:2 (0:2)
jan. 18. 15:00
Botosani - Beroe
1:2 (1:1)
jan. 18. 15:00
Heidenheim - Beijing Guoan
5:2 (2:0)
jan. 18. 15:00
Maribor - Dravograd
18:0 (9:0)
jan. 18. 15:00
Oleksandria - Botev Plovdiv
4:0 (1:0)
jan. 18. 15:30
Lippstadt - Roland Beckum
5:0 (0:0)
jan. 18. 16:00
BSC Young Boys - Chiasso
2:1 (1:0)
jan. 18. 16:00
Dinamo Bukarest - Bochum
1:1 (1:0)
jan. 18. 16:00
Dynamo Dresden - Jeonbuk
3:0 (2:0)
jan. 18. 16:00
FC Bocholt - Schermbeck
2:1 (1:0)
jan. 18. 16:30
Ginsheim - Bayern Alzenau
1:2 (0:0)
jan. 18. 17:00
Duisburg - Rödinghausen
1:1 (1:0)
jan. 18. 21:40
Melgar - Cienciano
1:1 (0:0)
jan. 18. 23:40
Atlético Nacional - Corinthians
2:1 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
295
33 (11%)
128 (43%)
421
286
33 (12%)
122 (43%)
409
3. AltT
281
38 (14%)
108 (38%)
406
295
33 (11%)
113 (38%)
391
284
35 (12%)
105 (37%)
385
291
30 (10%)
116 (40%)
382
295
29 (10%)
117 (40%)
379
295
32 (11%)
108 (37%)
376
   Pifti84
295
28 (9%)
118 (40%)
376
10. Xxy
295
25 (8%)
121 (41%)
367

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont