Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 25.

Meccsek - 2019. szeptember 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. szeptember 25.)

Genoa - Bologna <span style="white-space: nowrap;">0-0</span>
Genoa - Bologna 0-0
2019. szept. 25.
Inter - Lazio <span style="white-space: nowrap;">1-0</span>
Inter - Lazio 1-0
2019. szept. 25.
Napoli - Cagliari <span style="white-space: nowrap;">0-1</span>
Napoli - Cagliari 0-1
2019. szept. 25.

4 mérkőzés
2019. szept. 25. 19:00
Mallorca - Atlético Madrid
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 19:00
Leganés - Athletic Bilbao
1:1 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
Valencia - Getafe
3:3 (3:1)
2019. szept. 25. 21:00
Real Madrid - Osasuna
2:0 (1:0)
8 mérkőzés
2019. szept. 25. 20:45
Milton Keynes Dons - Liverpool
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 20:45
Chelsea - Grimsby
7:1 (3:1)
2019. szept. 25. 20:45
Oxford United - West Ham United
4:0 (0:0)
2019. szept. 25. 20:45
Wolverhampton - Reading
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (1:0)
2019. szept. 25. 20:45
Brighton & Hove Albion - Aston Villa
1:3 (0:2)
2019. szept. 25. 20:45
Burton Albion - Bournemouth
2:0 (1:0)
2019. szept. 25. 20:45
Sheffield United - Sunderland AFC
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 21:00
Manchester United - Rochdale
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:00
Iváncsa - Ferencváros
0:3 (0:1)
2019. szept. 25. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK - ZTE
1:5 (0:3)
7 mérkőzés
2019. szept. 25. 19:00
AS Roma - Atalanta
0:2 (0:0)
2019. szept. 25. 21:00
Inter - Lazio
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 21:00
Napoli - Cagliari
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 21:00
Fiorentina - Sampdoria
2:1 (1:0)
2019. szept. 25. 21:00
Genoa - Bologna
0:0
2019. szept. 25. 21:00
Parma - Sassuolo
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 21:00
SPAL - Lecce
1:3 (1:1)
8 mérkőzés
2019. szept. 25. 19:00
St. Etienne - Metz
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 19:00
Brest - Lyon
2:2 (1:1)
2019. szept. 25. 19:00
Nantes - Stade Rennes
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 19:00
Toulouse - Angers
0:2 (0:0)
2019. szept. 25. 19:00
Montpellier HSC - Nimes
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 19:00
Lille - Strasbourg
2:0 (1:0)
2019. szept. 25. 19:00
Amiens SC - Bordeaux
1:3 (1:2)
2019. szept. 25. 21:00
Paris St. Germain - Reims
0:2 (0:1)
10 mérkőzés
2019. szept. 25. 20:00
Groene Ster - Kloetinge
2:0 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
EVV - Flevo Boys
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
2019. szept. 25. 20:00
Blauw Geel '38 - De Treffers
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 20:00
Westlandia - OFC Oostzaan
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:1)
2019. szept. 25. 20:00
Spakenburg - SDO
2:0 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
OSS '20 - Jodan Boys
5:1 (1:0)
2019. szept. 25. 20:00
Dongen - Excelsior '31
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 20:00
DUNO - HV & CV Quick
2:3 (1:2)
2019. szept. 25. 20:00
ADO '20 - Fortuna Wormerveer
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 20:00
Silvolde - Goes
2:3 (1:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 18:30
PSV Eindhoven - Groningen
3:1 (2:0)
2019. szept. 25. 20:45
Ajax - Fortuna Sittard
5:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 19:00
Trapani - Cremonese
0:0
2019. szept. 25. 21:00
Salernitana - Chievo
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
2019. szept. 25. 18:00
Gil Vicente - Portimonense
1:2 (0:1)
2019. szept. 25. 20:00
Benfica - Guimaraes
0:0
2019. szept. 25. 22:00
FC Porto - Santa Clara
1:0 (1:0)
16 mérkőzés
2019. szept. 25. 11:00
SKA-Energia Khabarovsk - Akhmat Grozny
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2019. szept. 25. 11:00
Luch-Energia - Dinamo Moszkva
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 14:00
Tomsk - FK Tambov
4:0 (2:0)
2019. szept. 25. 14:30
Yenisey - Zenit Szentpétervár
1:2 (1:0)
2019. szept. 25. 17:00
Chayka - Ufa
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 17:00
Alania Vladikavkaz - CSKA Moszkva
1:3 (1:2)
2019. szept. 25. 17:30
Kamaz - Szpartak Moszkva
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 17:30
Mordovia Saransk - FK Rostov
0:2 (0:0)
2019. szept. 25. 17:30
Shinnik - PFC Sochi
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
2019. szept. 25. 18:00
Chertanovo Moszkva - Gazovik Orenburg
0:2 (0:0)
2019. szept. 25. 18:00
Khimki - Rubin Kazan
3:0 (1:0)
2019. szept. 25. 18:00
FK Nizhny Novgorod - FK Krasnodar
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 18:00
Fakel - Arsenal-Tula
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 18:00
Chernomorets Novorossisk - FK Ural
0:2 (0:0)
2019. szept. 25. 18:30
Torpedo Moszkva - Sovjetov
2:0 (2:0)
2019. szept. 25. 20:30
Baltika Kaliningrad - Lokomotiv Moszkva
1:1 / tizenegyesekkel 4:1 (0:1)
5 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:00
Chindia Targoviste - Hermannstadt
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Faurei - Mioveni
1:5 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Industria Galda de Jos - Petrolul Ploiesti
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 17:45
Scolar Resita - CS U Craiova
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 20:30
Botosani - CFR Cluj
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (1:0)
25 mérkőzés
2019. szept. 25. 12:00
Hacettepe - Denizlispor
0:4 (0:1)
2019. szept. 25. 13:00
Erzin - Inegölspor
1:4 (0:2)
2019. szept. 25. 13:00
Görelespor - Giresunspor
4:1 (2:1)
2019. szept. 25. 13:00
Fatsa - Samsunspor
0:4 (0:2)
2019. szept. 25. 13:00
Elazigspor - Tepecik
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 13:00
Düzyurtspor - Adana Demirspor
2:0 (0:0)
2019. szept. 25. 13:30
Ankara Demirspor - Bugsasspor
1:2 (1:0)
2019. szept. 25. 13:30
Zonguldak Kömürspor - Nigde
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (1:1)
2019. szept. 25. 13:30
Tekirova - Sariyer
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (0:1)
2019. szept. 25. 14:00
Manisa BBSK - Elaziz
2:1 (1:0)
2019. szept. 25. 14:00
Bandirmaspor - Etimesgut
2:1 (1:0)
2019. szept. 25. 14:00
Bodrumspor - Erbaaspor
3:0 (1:0)
2019. szept. 25. 14:00
Tuzlaspor - Nazilli
2:1 (2:1)
2019. szept. 25. 14:00
Silivrispor - Kastamonuspor
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 14:00
Kirklarelispor - 1954 Kelkit Belediye Hurriyet
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 14:00
Menemen Belediye Spor - Kirsehir
2:1 (0:0)
2019. szept. 25. 14:00
Ergene Velimesespor - Eyüpspor
1:4 (0:2)
2019. szept. 25. 14:00
Pendikspor - Turgutluspor
0:3 (0:0)
2019. szept. 25. 15:00
Istanbulspor - Pazarspor
3:2 (0:1)
2019. szept. 25. 15:30
Kahramanmarasspor - Fatih Karagümrük
1:4 (0:0)
2019. szept. 25. 17:30
Yeni Diyarbakirspor - Eskisehirspor
2:1 (0:1)
2019. szept. 25. 18:00
Tarsus Idman Yurdu - Darica Genclerbirligi
4:0 (2:0)
2019. szept. 25. 18:00
Karabükspor - Gümüshanespor
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
2019. szept. 25. 18:00
Afjet Afyonspor - Bayrampasa
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 19:30
Göztepe Izmir - Yozgatspor 1959
3:0 (0:0)
11 mérkőzés
2019. szept. 25. 20:00
Cappellen - AS Eupen
0:0 / tizenegyesekkel 3:5
2019. szept. 25. 20:00
Zulte-Waregem - Duffel
4:2 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
Rupel Boom - Sporting Charleroi
2:3 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
Union St. Gilloise - Verlaine
3:0 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
Seraing United - Kortrijk
1:3 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
Mandel United - KV Oostende
0:2 (0:0)
2019. szept. 25. 20:30
Royal Francs Borains - Club Brugge
0:3 (0:0)
2019. szept. 25. 20:30
Aalst - Gent
0:4 (0:0)
2019. szept. 25. 20:30
Sint-Truidense - Oud-Heverlee
2:0 (0:0)
2019. szept. 25. 20:30
Dessel Sport - Mouscron-Péruwelz
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 20:45
Beerschot-Wilrijk - Anderlecht
2:3 (0:0)
4 mérkőzés
2019. szept. 25. 20:45
Celtic - Partick Thistle
5:0 (1:0)
2019. szept. 25. 20:45
Livingston - Rangers FC
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 20:45
Heart of Midlothian - Aberdeen
2:2 / tizenegyesekkel 3:0 (1:2)
2019. szept. 25. 20:45
Kilmarnock - Hibernian
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
7 mérkőzés
2019. szept. 25. 18:30
Swarovski Tirol - Austria Wien
5:2 (2:1)
2019. szept. 25. 18:30
Wiener Viktoria - LASK Linz
1:4 (0:1)
2019. szept. 25. 18:30
Austria Klagenfurt - Sturm Graz
2:4 (1:1)
2019. szept. 25. 19:00
Wolfsberg - Wolfsberger
0:6 (0:2)
2019. szept. 25. 19:00
Hertha Wels - Altach
1:4 (0:2)
2019. szept. 25. 19:00
Vorwärts Steyr - Ried
3:4 (0:2)
2019. szept. 25. 20:45
Rapid Wien - Salzburg
1:2 (0:0)
9 mérkőzés
2019. szept. 25. 14:00
Kremin - Olimpik Donetsk
2:3 (1:2)
2019. szept. 25. 14:00
MFK Mikolaiv - Chernomorets Odessa
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 14:00
Dinaz Vyshhorod - Oleksandria
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 14:30
Bukovina - Lviv
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 15:00
Minai - Volyn Lutsk
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 15:00
Ahrobiznes Volochysk - Dnipro-1
1:3 (0:2)
2019. szept. 25. 16:00
Inhulets - Karpaty Lviv
0:0 / tizenegyesekkel 7:6
2019. szept. 25. 17:00
Alians Lypova Dolyna - Balkany Zorya
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 17:30
Obolon-Brovar - Hirnyk-Sport
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 25. 16:00
Illichivets - Dinamo Kiev
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. szept. 25. 20:00
Basel - FC Zürich
4:0 (1:0)
2019. szept. 25. 20:00
Thun - BSC Young Boys
1:1 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
Sion - St. Gallen
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:00
Atalanti - Olympiakos Volos
2:3 (1:2)
2019. szept. 25. 15:00
Kavala - PAE Chania
2:0 (2:0)
2019. szept. 25. 15:00
Kalamata - Giorgos Karaiskakis
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
2019. szept. 25. 15:00
Egaleo AO Athens - Ergotelis
0:2 (0:0)
19 mérkőzés
2019. szept. 25. 14:30
Stal Rzeszów - Pogon Szczecin
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 15:00
Garbarnia Krakow - Bytovia Bytow
1:2 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Polonia Sroda - Górnik Zabrze
0:6 (0:3)
2019. szept. 25. 15:30
Chelmianka Chelm - Znicz Pruszkow
3:3 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Hutnik Krakow - Resovia Rzeszów
2:3 (1:1)
2019. szept. 25. 15:30
Elana Torun - Radomiak Radom
1:2 (0:1)
2019. szept. 25. 16:00
Chemik Bydgoszcz - Wisla Plock
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 16:00
Stargard Szczecinski - Wisla Kraków
2:1 (1:0)
2019. szept. 25. 16:00
Chemik Police - Stalowa Wola
0:4 (0:2)
2019. szept. 25. 16:00
Rekord Bielsko Biala - Concordia Elblag
2:1 (0:0)
2019. szept. 25. 16:00
Gryf Slupsk - Górnik Leczna
1:3 (1:3)
2019. szept. 25. 17:30
Cracovia Krakow - Jagiellonia
4:2 (2:1)
2019. szept. 25. 18:00
Jastrzebie - Nieciecza
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 18:30
Pogon Siedlce - Podbeskidzie
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 18:30
Belchatow - Tychy
0:2 (0:0)
2019. szept. 25. 19:00
Katowice - Warta Poznan
0:0 / tizenegyesekkel 5:3
2019. szept. 25. 19:00
Olimpia Grudziadz - Stal Mielec
0:3 (0:1)
2019. szept. 25. 19:30
Chojniczanka Chojnice - Rakow Czestochowa
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 20:30
Puszcza Niepolomice - Legia Warszawa
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 15:00
Ternana - Reggina
1:1 (1:1)
2019. szept. 25. 16:00
Vibonese - Picerno
3:1 (2:0)
2019. szept. 25. 18:30
Avellino - Virtus Francavilla
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 18:30
Bisceglie - Casertana
0:0
2019. szept. 25. 18:30
Paganese - Rende
5:1 (1:1)
2019. szept. 25. 18:30
Teramo - Viterbese Castrense
1:1 (0:0)
2019. szept. 25. 20:45
Bari - Monopoli
1:1 (1:1)
2019. szept. 25. 20:45
Catania - Cavese
4:0 (2:0)
2019. szept. 25. 20:45
Catanzaro - Rieti
2:0 (1:0)
2019. szept. 25. 20:45
Potenza - Sicula Leonzio
0:0
2019. szept. 25. 18:30
Vicenza - Vis Pesaro
0:0
2019. szept. 25. 18:30
Sambenedettese - Modena
1:1 (1:1)
2019. szept. 25. 18:30
Rimini - Gubbio
1:1 (1:1)
2019. szept. 25. 18:30
Feralpisalo - Fano
1:3 (0:2)
2019. szept. 25. 18:30
Südtirol - Fermana
3:0 (2:0)
2019. szept. 25. 20:45
Padova - Cesena
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 20:45
Imolese - Virtus Verona
1:3 (1:2)
2019. szept. 25. 20:45
Piacenza - Ravenna
3:1 (1:0)
2019. szept. 25. 20:45
Reggiana - Carpi
2:0 (1:0)
2019. szept. 25. 20:45
Triestina - Arzignano Valchiampo
3:0 (2:0)
12 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:30
Partizán Domaniza - Malzenice
3:6 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Dunajská Luzná - Petrzalka akadémia
0:3 (0:1)
2019. szept. 25. 15:30
FK Kosice - Trencín
2:2 / tizenegyesekkel 1:4 (1:0)
2019. szept. 25. 15:30
Slavoj Trebisov - Zlate Moravce
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 15:30
Spartak Medzilaborce - Besztercebánya
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 15:30
Druzstevník Besenov - Liptovsky Mikulás
1:7 (0:5)
2019. szept. 25. 15:30
Spartak V. nad Kysucou - Sered
0:4 (0:2)
2019. szept. 25. 15:30
Mladost Kalsa - Ruzomberok
2:6 (1:3)
2019. szept. 25. 15:30
Spisské Podhradie - Poprad
0:3 (0:1)
2019. szept. 25. 15:30
Nové Mesto - Zilina
0:4 (0:3)
2019. szept. 25. 16:00
Marcelová - Skalica
0:3 (0:1)
2019. szept. 25. 18:00
Druzstevník Radimov - Dunaszerdahely
0:2 (0:0)
11 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:30
Mladost Petrinja - Hajduk Split
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 15:30
Belisce - RNK Split
3:1 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Udarnik Kurilovec - Istra 1961
2:3 (2:1)
2019. szept. 25. 15:30
Zagora - Zadar
1:2 (1:0)
2019. szept. 25. 15:30
Jadran Porec - Inter Zapresic
3:7 (1:2)
2019. szept. 25. 15:30
Slavonija Pozega - Sibenik
1:5 (1:3)
2019. szept. 25. 15:30
Opatija - Novigrad
3:1 (2:0)
2019. szept. 25. 15:30
Sloga Nova Gradiska - Vinogradar
1:2 (0:1)
2019. szept. 25. 15:30
Bijelo Brdo - Cibalia Vinkovci
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 18:00
NK Gorica - NK Zágráb
8:0 (4:0)
2019. szept. 25. 18:00
Varazdin - Rude Zágráb
4:2 (3:0)
8 mérkőzés
2019. szept. 25. 16:30
Hillerod - FC Kobenhavn
3:5 (0:0)
2019. szept. 25. 16:30
Avarta - Fredericia
2:4 (0:0)
2019. szept. 25. 16:30
Vejgaard B - Aalborg
0:6 (0:0)
2019. szept. 25. 18:00
AB Kobenhavn - Viborg
3:1 (0:0)
2019. szept. 25. 18:00
Marienlyst - Esbjerg
2:5 (0:0)
2019. szept. 25. 18:30
Hvidovre - SonderjyskE
2:4 (0:0)
2019. szept. 25. 19:00
HB Koge - Nyköbing
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 19:30
Skive - Bröndby
2:3 (0:0)
4 mérkőzés
2019. szept. 25. 19:00
AIK - IFK Göteborg
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 19:00
Häcken - Elfsborg
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 19:00
Örebro - Östersunds
2:0 (0:0)
2019. szept. 25. 19:00
Sirius - Hammarby
1:3 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
Lausanne - Grasshoppers
2:1 (1:0)
2019. szept. 25. 20:00
Wil - FC Vaduz
4:1 (2:0)
8 mérkőzés
2019. szept. 25. 16:00
Jiskra Domazlice - Dukla Praha
1:3 (0:1)
2019. szept. 25. 16:00
Loko Vltavín - Budejovice
1:4 (1:2)
2019. szept. 25. 16:00
Slavia Praha - Slavoj Vysehrad
8:0 (5:0)
2019. szept. 25. 16:00
Hlucin - Viktoria Plzen
1:3 (0:2)
2019. szept. 25. 16:00
Karvina - Viktoria Zizkov
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 17:00
Jihlava - Sparta Praha
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 17:30
Slovan Liberec - Prostejov
3:1 (2:0)
2019. szept. 25. 18:00
Banik Ostrava - Hradec Králové
2:0 (1:0)
2019. szept. 25. 00:15
Londrina - Sport Recife
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 00:15
Guarani - Criciúma
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 00:15
Botafogo/SP - Operário PR
1:1 (1:0)
2019. szept. 25. 01:30
Vila Nova - CRB
2:2 (0:1)
2019. szept. 25. 01:30
Oeste - Sao Bento
2:1 (2:1)
2019. szept. 25. 01:30
América MG - Brasil de Pelotas
2:0 (2:0)
2019. szept. 25. 02:30
Figueirense - Bragantino
0:3 (0:2)
2019. szept. 25. 02:30
EC Vitória - Atlético GO
0:0
11 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:30
Zlatibor Cajetina - Vojvodina
1:4 (0:2)
2019. szept. 25. 15:30
Sindjelic Beograd - FK Zemun
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
2019. szept. 25. 15:30
Napredak - Backa Topola
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:1)
2019. szept. 25. 15:30
Indjija - Dinamo Vranje
2:0 (2:0)
2019. szept. 25. 15:30
OFK Belgrád - Rad Belgrád
3:2 (2:1)
2019. szept. 25. 15:30
Bratstvo Prigrevica - FK Mladost Lucani
1:3 (0:2)
2019. szept. 25. 15:30
Buducnost Dobanovci - Radnicki Nis
1:4 (1:3)
2019. szept. 25. 17:00
Backa Palanka - Radnicki Kragujevac
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 18:00
Macva Sabac - Metalac
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 18:00
Cukaricki - Zarkovo
3:1 (3:0)
2019. szept. 25. 19:00
Spartak Subotica - Novi Pazar
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 17:00
Javor - Partizan
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 19:00
Vozdovac - Crvena Zvezda
1:3 (1:2)
2019. szept. 25. 12:00
Bosznia-Hercegovina U17 - Moldova U17
3:0 (1:0)
2019. szept. 25. 15:30
Finnország U17 - Csehország U17
0:0
2019. szept. 25. 18:30
Como - Arezzo
0:0
2019. szept. 25. 18:30
Gozzano - Novara
1:2 (0:1)
2019. szept. 25. 18:30
Pistoiese - Renate
0:0
2019. szept. 25. 18:30
Aurora Pro Patria - Pianese
2:0 (1:0)
2019. szept. 25. 20:45
Monza - Siena
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 20:45
Pontedera - Pro Vercelli
1:1 (1:0)
2019. szept. 25. 20:45
Pergolettese - Lecco
1:2 (0:1)
2019. szept. 25. 20:45
AlbinoLeffe - Juventus II
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 18:00
Ranheim - Fram Larvik
3:0 (2:0)
2019. szept. 25. 20:00
Mjondalen - Haugesund
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
2019. szept. 25. 20:45
Guilsfield - Connah's Quay
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:1)
2019. szept. 25. 12:00
Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos
4:1 (3:1)
2019. szept. 25. 12:00
Urawa Red Diamonds - Honda FC
0:2 (0:0)
6 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:00
Zagorets - Slavia Szófia
0:4 (0:0)
2019. szept. 25. 15:00
FK Minyor Pernik - Botev Plovdiv
1:2 (0:0)
2019. szept. 25. 15:00
Spartak Varna - Levszki Szófia
1:5 (0:0)
2019. szept. 25. 15:00
Dobrudzha 1919 - Botev Vratsa
0:4 (0:0)
2019. szept. 25. 18:00
Litex Lovech - Montana
3:0 (0:0)
2019. szept. 25. 18:00
Neftohimik 1986 - Ludogorets
1:4 (1:0)
2019. szept. 25. 15:30
Slavia Mozyr - Vitebsk
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 17:45
Gorodeya - Shakhter Soligorsk
0:0
2019. szept. 25. 19:45
Dinamo Brest - BATE Borisov
1:1 (0:0)
2019. szept. 25. 02:10
Instituto - Tigre
3:0 (1:0)
2019. szept. 25. 20:30
Barracas Central - Agropecuario
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2019. szept. 25. 02:00
Querétaro - Club Necaxa
1:2 (0:0)
2019. szept. 25. 02:00
Tigres - Puebla
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 04:00
Club Guadalajara - Pachuca
2:4 (1:1)
2019. szept. 25. 04:00
Club León - Club Atlas
1:1 (0:1)
2019. szept. 25. 19:00
Brommapojkarna - Frej
0:3 (0:2)
2019. szept. 25. 19:00
Norrby - Västeras SK
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 19:00
Öster - Halmstad
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 19:00
Trelleborg - Mjällby
0:3 (0:3)
2019. szept. 25. 19:00
Syrianska FC - Dalkurd
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
2019. szept. 25. 16:00
Sloboda Tuzla - Zrinjski
0:3 (0:1)
2019. szept. 25. 16:00
Velez Mostar - Tuzla City
2:1 (0:1)
2019. szept. 25. 16:00
Radnik Bijeljina - Celik Zenica
2:1 (2:1)
2019. szept. 25. 18:00
FK Sarajevo - Borac Banja Luka
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 19:00
Siroki Brijeg - Mladost Doboj Kakanj
3:2 (1:2)
2019. szept. 25. 20:00
Zeljeznicar Sarajevo - Zvijezda '09 Brgule
6:0 (3:0)
3 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:45
Bravo - NS Mura
3:3 (1:1)
2019. szept. 25. 18:00
Domzale - Olimpija Ljubljana
1:4 (1:2)
2019. szept. 25. 20:15
Maribor - Rudar Velenje
5:0 (3:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 16:00
Kuressaare - Trans Narva
1:3 (0:0)
2019. szept. 25. 18:00
ReUnited - K-Järve JK Järve II
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
2019. szept. 25. 18:00
Flora Tallinn - Tulevik
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 18:00
Hapoel Kfar Saba - Sektzia Nes Tziona
1:1 (1:1)
2019. szept. 25. 19:15
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 13:00
Gareji - Tbilisi City
2:1 (1:0)
2019. szept. 25. 13:00
Rustavi - Torpedo Kutaisi
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
2019. szept. 25. 20:00
Skála - Vikingur Gota
0:1 (0:0)
2019. szept. 25. 20:00
EB Streymur - HB Torshavn
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 25. 22:00
Deportivo Pasto - Independiente Medellín
1:2 (0:1)
2019. szept. 25. 21:30
The Strongest - Club Destroyers
4:0 (1:0)
2019. szept. 25. 23:30
Sport Boys Warnes - Real Potosí
6:2 (3:0)
2019. szept. 25. 16:00
Radomlje - NS Drava
3:2 (2:2)
2019. szept. 25. 16:00
Roltek Dob - Koper
1:1 (1:1)
2019. szept. 25. 16:00
Bilje - Dravograd
2:1 (2:1)
2019. szept. 25. 16:00
Krsko - Beltinci
1:1 (1:0)
2019. szept. 25. 16:00
Rogaska - Brezice
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 16:00
Fuzinar - Nafta
1:1 (1:0)
2019. szept. 25. 16:00
Jadran Dekani - ND Gorica
0:2 (0:0)
2019. szept. 25. 16:00
NK Krka - Brda
3:1 (1:0)
2019. szept. 25. 00:00
River Plate - Sportivo San Lorenzo
0:0
2019. szept. 25. 02:00
Nacional Asunción - Guaraní
0:2 (0:2)
2019. szept. 25. 20:00
UT Pétange - F91 Dudelange
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 25. 04:00
Saprissa - Independiente
3:2 (2:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 25. 12:00
Atyrau - FK Astana
1:4 (0:4)
8 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:30
Vardar Skopje - Shkendija
2:2 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Bregalnica Stip - Makedonija Gjorce Petrov
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Pelister - Rabotnicki
1:1 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Akademija Pandev - Osogovo
3:0 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Shkupi - Sileks Kratovo
0:0
2019. szept. 25. 15:30
Tikves Kavadarci - Renova
0:2 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Labunishta - Ohrid 2004
2:0 (0:0)
2019. szept. 25. 15:30
Borec - Struga
0:0
2019. szept. 25. 12:00
Jeonbuk - Daegu
0:2 (0:1)
2019. szept. 25. 12:00
Sangju Sangmu - Incheon
2:3 (0:3)
2019. szept. 25. 12:30
Seongnam Ilhwa - Gangwon
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 12:30
FC Seoul - Gyeongnam
1:1 (1:0)
2019. szept. 25. 12:30
Suwon Blue Wings - Ulsan Hyundai
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 25. 02:00
Memphis 901 - Pittsburgh Riverhounds
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:00
Codru Lozova - Speranta Nisporeni
2:2 (0:1)
2019. szept. 25. 18:00
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 25. 18:00
Karosta - FK Jelgava
0:5 (0:2)
1 mérkőzés
2019. szept. 25. 15:00
Mornar Bar - Iskra Danilovgrad
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 25. 16:00
Palanga - Riteriai
1:3 (1:2)
2019. szept. 25. 18:00
Zalgiris Vilnius - Atlantas
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
2019. szept. 25. 14:45
Saipa - Tractor Sazi
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 15:30
Gol Gohar - Sanat Naft
0:1 (0:1)
2019. szept. 25. 17:00
Naft Masjed Soleyman - Padideh Khorasan
1:1 (1:1)
2019. szept. 25. 17:00
Pars Jam Bushehr - Nassaji Mazandaran
2:2 (1:1)
2019. szept. 25. 18:00
Prishtina - Dukagjini
2:0 (0:0)
2019. szept. 25. 19:00
Monastir - Stade Tunisien
1:0 (1:0)
2019. szept. 25. 22:00
Deportivo Lara - Llaneros de Guanare
2:0 (0:0)
2019. szept. 25. 22:00
Trujillanos - Estudiantes Caracas
1:2 (1:1)
2019. szept. 25. 22:00
Zulia - Atlético Venezuela
2:0 (0:0)
2019. szept. 25. 22:00
Aragua - Portuguesa FC
1:0 (0:0)
2019. szept. 25. 11:30
Central Coast Mariners - North Shore Mariners
7:1 (2:0)
2019. szept. 25. 18:30
Havelse - Hannover 96
1:6 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
318
39 (12%)
137 (43%)
469
318
35 (11%)
146 (46%)
467
318
35 (11%)
139 (44%)
453
318
31 (10%)
146 (46%)
447
   Zozoka42
318
33 (10%)
141 (44%)
447
6. AltT
317
30 (9%)
148 (47%)
446
318
28 (9%)
152 (48%)
444
301
34 (11%)
136 (45%)
442
318
29 (9%)
148 (47%)
441
318
29 (9%)
147 (46%)
439

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont