Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 14.

Meccsek - 2019. augusztus 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 14.)


1 mérkőzés
aug. 14. 21:00
Liverpool - Chelsea
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:1)
aug. 14. 18:00
Atromitos - Legia Warszawa
0:2 (0:1)
aug. 14. 18:00
Guimaraes - Ventspils
6:0 (1:0)
aug. 14. 18:00
Saburtalo - Ararat-Armenia
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 14. 02:30
Independiente - CA Independiente
1:0 (0:0)

29 mérkőzés
aug. 14. 16:30
Universitatea Craiova - Focsani
1:2 (0:0)
aug. 14. 16:30
Ariesul Turda - Sanatatea Cluj
0:3 (0:0)
aug. 14. 16:30
Sanatatea Darabani - Rapid Suceava
0:3 (0:0)
aug. 14. 16:30
Viitorul Liteni - Ceahlaul
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
aug. 14. 16:30
Viitorul Curita - Targu Secuiesc
0:1 (0:0)
aug. 14. 16:30
Flacara Moreni - Aninoasa
4:1 (0:0)
aug. 14. 16:30
CS Carcea - Filiasi
3:4 (0:0)
aug. 14. 16:30
Vointa Lupac - Hunedoara
1:0 (0:0)
aug. 14. 16:30
Olimpia Satu Mare - Sanmartin
0:5 (0:0)
aug. 14. 16:30
CS Floresti - Unirea Dej
0:4 (0:0)
aug. 14. 16:30
Magura Cisnadie - Municipal Brasov
2:0 (0:0)
aug. 14. 16:30
Viitorul Ianca - Faurei
2:3 (0:0)
aug. 14. 16:30
Viscofil - Tunari
0:9 (0:0)
aug. 14. 16:30
Ajax Botoroaga - Alexandria
1:3 (0:0)
aug. 14. 16:30
Real Bradu - Vedita Colonesti
0:3 (0:0)
aug. 14. 16:30
Minerul Costesti - Horezu
2:3 (0:0)
aug. 14. 16:30
Ghiroda si Giarmata - Dumbravita
3:1 (0:0)
aug. 14. 16:30
Unirea Ungheni - Odorheiu Secuiesc
2:1 (0:0)
aug. 14. 16:30
Avantul Zarnesti - Metalul Buzau
5:6 (0:0)
aug. 14. 16:30
Modelu - Popesti Leordeni
0:5 (0:0)
aug. 14. 16:30
Sacele - Olimpic Cetate
1:6 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 14. 19:00
FC Zürich - St. Gallen
2:1 (1:1)
10 mérkőzés
aug. 14. 11:00
Luch-Energia - Chayka
1:1 (1:0)
aug. 14. 14:00
Tomsk - Khimki
0:0
aug. 14. 17:00
Neftekhimik - Rotor Volgograd
1:2 (0:1)
aug. 14. 17:30
Shinnik - Yenisey
0:0
aug. 14. 18:00
Chertanovo Moszkva - Krasnodar II
1:2 (1:1)
aug. 14. 18:00
Fakel - Torpedo Armavir
0:2 (0:0)
aug. 14. 18:30
Torpedo Moszkva - Avangard Kursk
3:1 (0:1)
aug. 14. 19:00
Baltika Kaliningrad - Olimpiyets
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 14. 02:10
Boca Juniors - Almagro
1:1 / tizenegyesekkel 1:3 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 14. 16:30
Suhopolje - Oriolik
2:6 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 14. 19:00
Viktoria - Hundested
3:1 (0:0)
40 mérkőzés
aug. 14. 17:00
Podkonice - Dunaszerdahely
0:4 (0:0)
aug. 14. 17:00
Lokomotíva Zvolen - Sered
0:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
MSK Tisovec - Trencín
1:8 (0:0)
aug. 14. 17:00
Rohozník - FK Senica
0:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Jednota Bánová - Trnava
2:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Druzstevník Malá Maca - Skalica
0:6 (0:0)
aug. 14. 17:00
Tatran VLM - Slavoj Trebisov
0:4 (0:0)
aug. 14. 17:00
Selce - Pohronie
0:9 (0:0)
aug. 14. 17:00
Námestovo - Liptovsky Mikulás
1:6 (0:0)
aug. 14. 17:00
Druzstevník Zvonin - FC Petrzalka
0:8 (0:0)
aug. 14. 17:00
Javorník Makov - Puchov
0:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Start Hrabusice - Stará Lubovna
1:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Trencianske Stankovce - Castkovce
3:0 (0:0)
aug. 14. 17:00
Levice - Nové Zámky
3:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Surany - Marcelová
1:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Horná Krupá - Galanta
2:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Tatran Uhrovec - Druzstevník Besenov
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Strecno - Tvrdosín
5:0 (0:0)
aug. 14. 17:00
Lokomotíva DNV - Samorín
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Partizán Domaniza - Belusa
4:0 (0:0)
aug. 14. 17:00
Plevník-Drienové - Malzenice
1:6 (0:0)
aug. 14. 17:00
Hajnácka - Novohrad Lucenec
3:4 (0:0)
aug. 14. 17:00
Velké Lovce - Velky Dur
4:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Soporna - Druzstevník Jacovce
2:4 (0:0)
aug. 14. 17:00
Nafta Gbely - Boleráz
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
aug. 14. 17:00
Predmier - Oravské Veselé
4:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Tatran Chlebnice - Oravské Poruba
1:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Hontianske Nemce - Rakytovce 85
1:4 (0:0)
aug. 14. 17:00
OSK Lieskovec - Salková
1:4 (0:0)
aug. 14. 17:00
Pezinok - Raca
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Slovensky Grob - Dunajská Luzná
2:8 (0:0)
aug. 14. 17:30
Svosov - Ruzomberok
0:6 (0:0)
aug. 14. 17:30
Velké Ripnany - Pata
1:5 (0:0)
aug. 14. 19:00
Aleksince - Solcany
3:1 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 14. 18:30
Carlstad - AFC Eskilstuna
2:3 (2:1)
aug. 14. 18:30
Stocksund - Östersunds
0:1 (0:1)
aug. 14. 18:30
Lund - Varberg
0:1 (0:0)
36 mérkőzés
aug. 14. 17:00
Detmarovice - Trinec
1:7 (0:0)
aug. 14. 17:00
Hanacka Slavia Kromeriz - Vitkovice
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
aug. 14. 17:00
Sokol Lanzho - Znojmo
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Sokol Srbice - Králuv Dvur
1:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Valasské Mezirící - Slavicín
4:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Sokol Velké Hamry - Varnsdorf
0:4 (0:0)
aug. 14. 17:00
Motorlet Praha - Chomutov
4:0 (0:0)
aug. 14. 17:00
Baník Sous - Banik Sokolov
0:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Humpolec - Jihlava
0:9 (0:0)
aug. 14. 17:00
Novy Jicín - Frydek-Mistek
2:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Jiskra Rymarov - Unicov
2:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Spartak Sobeslav - Benesov
0:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Sokol Libis - Sokol Zápy
0:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Zbuzany - Jiskra Domazlice
1:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Tatran Sedlcany - Táborsko
0:4 (0:0)
aug. 14. 17:00
Sokol Hostoun - Karlovy Vary
2:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Aritma Praha - Admira Praha
0:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Letohrad - Hradec Králové
0:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Strání - Prostejov
1:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Unie Hlubina - Dolní Benesov
1:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Prepere - Dvur Králové
6:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Cesky Brod - Slovan Velvary
1:3 (0:0)
aug. 14. 17:00
Kolin - Jiskra Ústí nad Orlicí
0:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Komárov - Loko Vltavín
0:1 (0:0)
aug. 14. 17:00
Slovan Rosice - Velké Mezirící
4:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Skastice - Lisen
3:5 (0:0)
aug. 14. 17:00
Beskyd Frenstát - Hlucin
1:2 (0:0)
aug. 14. 17:30
Ostrá - Vlasim
1:3 (0:0)
aug. 14. 17:30
Slany - Slavoj Vysehrad
0:4 (0:0)
aug. 14. 17:30
Holicky Olomouc - Zbrojovka Brno
0:3 (0:0)
aug. 14. 17:30
Libcany - Prevysov
0:3 (0:0)
aug. 14. 18:00
Dobrís - Písek
0:2 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 14. 19:00
Stabaek - Valerenga
1:1 (0:0)
aug. 14. 19:00
Viking - Sarpsborg 08
2:1 (0:0)
aug. 14. 19:00
Kristiansund - Bodo/Glimt
1:2 (0:1)
aug. 14. 00:15
Atlético GO - Oeste
2:0 (2:0)
aug. 14. 02:30
Coritiba - Brasil de Pelotas
2:0 (0:0)
11 mérkőzés
aug. 14. 16:00
Bled Hirter - Celje
1:3 (0:3)
aug. 14. 16:00
Brezice - Triglav
1:2 (0:2)
aug. 14. 16:00
Grad - Krsko
1:4 (0:0)
aug. 14. 16:00
Pesnica - ND Gorica
1:5 (0:2)
aug. 14. 16:00
Odranci - Aluminij
1:3 (0:1)
aug. 14. 16:00
Virs Bistrica - Brda
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:2)
aug. 14. 16:00
Tolmin - Sampion Celje
3:2 (2:0)
aug. 14. 16:00
Sencur - Nafta
0:1 (0:0)
aug. 14. 16:00
Videm - Tabor Sezana
1:4 (1:1)
aug. 14. 16:00
Dobrovce - Radomlje
0:10 (0:4)
aug. 14. 18:00
Koper - Beltinci
6:0 (2:0)
16 mérkőzés
aug. 14. 11:30
Gamba Osaka - Hosei University
0:2 (0:0)
aug. 14. 11:30
Vegalta Sendai - Kataller Toyama
1:0 (0:0)
aug. 14. 12:00
FC Tokyo - Ventforet Kofu
0:1 (0:0)
aug. 14. 12:00
Jubilo Iwata - Vanraure Hachinohe
6:0 (0:0)
aug. 14. 12:00
Shimizu - Avispa Fukuoka
1:0 (0:0)
aug. 14. 12:00
Veertien Kuwana - V-Varen Nagasaki
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
aug. 14. 12:00
Yokohama F. Marinos - Yokohama FC
2:1 (0:0)
aug. 14. 12:00
Cerezo Osaka - Renofa Yamaguchi
3:0 (0:0)
aug. 14. 12:00
Kashima Antlers - Tochigi
4:0 (0:0)
aug. 14. 12:00
Honda FC - Tokushima Vortis
2:0 (0:0)
aug. 14. 12:00
Vissel Kobe - Omiya Ardija
4:0 (0:0)
aug. 14. 12:00
Sagan Tosu - Kashiwa Reysol
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 14. 19:15
Ramus Varki - Eston Villa
2:2 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
7 mérkőzés
aug. 14. 02:00
Querétaro - Club Tijuana
3:2 (1:1)
aug. 14. 04:00
Atlante - Juárez
0:2 (0:1)
aug. 14. 04:00
Club Necaxa - Dorados Sinaloa
2:2 (0:0)
aug. 14. 04:00
Pachuca - Atlético Zacatepec
3:1 (3:0)
aug. 14. 04:00
UNAM Pumas - Potros UAEM
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 14. 20:00
Hafnarfjördur - KR Reykjavik
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
aug. 14. 18:30
Vejle Boldklub - Fredericia
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 14. 22:00
Deportivo Pasto - La Equidad
2:1 / tizenegyesekkel 4:3 (2:0)
aug. 14. 22:30
Orsomarso - Deportes Tolima
0:5 (0:1)
aug. 14. 22:30
Real Santander - Deportivo Cali
0:1 (0:0)
aug. 14. 17:30
Grbalj - Mladost Ljeskopolje
1:1 (0:1)
aug. 14. 19:30
OFK Petrovac - Zeta
0:2 (0:2)
aug. 14. 20:30
Titograd Podgorica - Rudar Pljevlja
0:1 (0:0)
aug. 14. 19:30
Fuglafjordur - Runavik
2:4 (2:1)
3 mérkőzés
aug. 14. 13:35
Shenzhen - Guangzhou R&F
4:0 (1:0)
aug. 14. 13:35
Guizhou Renhe - Hebei CFFC
1:2 (1:1)
aug. 14. 13:35
Shanghai East Asia - Tianjin Teda
5:1 (1:1)

aug. 14. 21:00
Guabirá - Club Bolívar
0:5 (0:1)
aug. 14. 21:00
Nacional Potosí - Blooming
5:0 (3:0)
3 mérkőzés
aug. 14. 00:30
12 de Octubre - Ovetense
0:0 / tizenegyesekkel 3:4
aug. 14. 18:45
Atlético Juventud - Sol de América Pastoreo
1:1 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
aug. 14. 21:00
General Caballero - Guaraní
0:1 (0:0)
aug. 14. 19:30
Irak - Bahrein
0:1 (0:0)
aug. 14. 19:30
Chippa United - Mamelodi Sundowns
1:1 (0:1)
aug. 14. 19:30
Polokwane City - Bidvest Wits
0:1 (0:1)
aug. 14. 23:30
Marathón - Honduras Progreso
4:1 (2:0)
aug. 14. 23:30
Real Sociedad - UPNFM
0:2 (0:0)
aug. 14. 23:30
Real de Minas - Motagua
4:4 (0:3)
aug. 14. 22:00
LALA - Estudiantes Caracas
2:2 (1:2)
aug. 14. 22:00
Portuguesa FC - Carabobo
0:1 (0:0)
aug. 14. 22:00
Deportivo Lara - Mineros Guyana
1:1 (1:0)
aug. 14. 22:00
Metropolitanos - Trujillanos
4:3 (2:0)
aug. 14. 23:00
Zamora FC - Monagas
1:1 (1:0)
aug. 14. 23:00
Aragua - Caracas
1:0 (0:0)
aug. 14. 10:00
RSD Alcalá - Inter de Madrid
1:1 (0:1)
aug. 14. 11:00
Wollongong Wolves - Sydney FC
0:2 (0:0)
aug. 14. 17:00
Ergotelis - OF Ierapetra
2:0 (0:0)
aug. 14. 17:00
Paralimni - Ermis Aradippou
4:2 (0:2)
aug. 14. 17:30
Kallithea - Panionios Athen
0:4 (0:2)
aug. 14. 17:45
Kavala - Apollon Smyrnis
0:1 (0:1)
aug. 14. 18:00
Anagennisi Deryneia - Anorthosis
0:4 (0:4)
aug. 14. 18:00
Szlovénia U19 - Olaszország U19
2:4 (1:2)
aug. 14. 18:15
Tirsense - Fafe
1:0 (0:0)
aug. 14. 18:30
Ethnikos Achna - Nea Salamina
3:1 (2:1)
aug. 14. 19:00
FC Cartagena - Hércules
1:2 (1:1)
aug. 14. 19:00
Leioa - Athletic Bilbao II
2:2 (0:1)
aug. 14. 19:00
UCAM Murcia - Valencia Mestalla
2:2 (1:1)
aug. 14. 19:20
Eldense - Elche Ilicitano
3:0 (2:0)
aug. 14. 19:30
Union Langreo - Caudal
1:1 (0:1)
aug. 14. 20:00
L'Hospitalet - Cornella
3:0 (2:0)
aug. 14. 20:00
Leonesa - Real Madrid II
3:0 (2:0)
aug. 14. 20:30
Zamora CF - Salamanca CF UDS
1:0 (0:0)
aug. 14. 21:15
Badajoz - Huelva
2:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
202
13 (6%)
106 (52%)
277
202
15 (7%)
98 (49%)
271
3. Rati
188
18 (10%)
90 (48%)
270
202
15 (7%)
97 (48%)
269
202
12 (6%)
102 (50%)
264
   Pelya
200
14 (7%)
97 (48%)
264
202
13 (6%)
99 (49%)
263
202
15 (7%)
94 (47%)
263
202
11 (5%)
103 (51%)
261
10. Herki
202
16 (8%)
88 (44%)
256

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont