Főoldal » Meccsek » 2019. április 17.

Meccsek - 2019. április 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. április 17.)


2 mérkőzés
ápr. 17. 21:00
Manchester City - Tottenham
4:3 (3:2)
ápr. 17. 21:00
FC Porto - Liverpool
1:4 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 17. 18:00
Budapest Honvéd - Soroksár
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 17. 19:00
Lazio - Udinese
2:0 (2:0)

1 mérkőzés
ápr. 17. 19:00
Nantes - Paris St. Germain
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 17. 02:30
Colón - Deportivo Municipal
2:0 (1:0)
ápr. 17. 02:30
La Equidad - Independiente FBC
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
1 mérkőzés
ápr. 17. 01:00
Vila Nova - Bragantino PA
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 17. 15:00
Inhulets - Zorya Lugansk
2:1 (2:1)
ápr. 17. 17:30
Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
1 mérkőzés
ápr. 17. 18:00
Aalborg - Vendsyssel
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 17. 17:00
Zemplín Michalovce - Zilina
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 17. 18:00
Partizan - Radnicki Nis
1:0 (1:0)
ápr. 17. 14:30
Viterbese Castrense - Cavese
1:3 (1:1)

ápr. 17. 19:30
Arenas de Getxo - Gernika
4:1 (3:0)
ápr. 17. 20:00
Izarra - Leioa
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 17. 18:00
Botev Plovdiv - CSKA Szófia
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 17. 16:00
Enosis - APOEL Nikosia
2:2 (2:1)
9 mérkőzés
ápr. 17. 12:00
Dinamo Batumi II - Rustavi
0:2 (0:1)
ápr. 17. 13:00
Gagra - Shukura
2:0 (1:0)
ápr. 17. 13:00
Betlemi - Guria Lantschuchti
1:2 (0:1)
ápr. 17. 13:00
Borjomi - Torpedo Kutaisi
1:4 (0:4)
ápr. 17. 13:00
Telavi - WIT Georgia Tbiliszi
3:0 (1:0)
ápr. 17. 13:00
Zugdidi - Tskhinvali
3:2 (0:0)
ápr. 17. 14:00
Zestafoni - Norchi Dinamoeli Tbilisi
0:2 (0:0)
ápr. 17. 17:00
Spaeri - Kolkheti-1913
5:1 (3:1)
ápr. 17. 18:00
Lokomotiv Tbilisi - Chikhura
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 17. 21:00
Leiknir Reykjavik - Fjölnir
1:4 (0:0)
ápr. 17. 21:00
Fram Reykjavik - Ymir
6:0 (2:0)
ápr. 17. 22:00
KÁ Hafnarfjördur - Berserkir
4:2 (2:1)
6 mérkőzés
ápr. 17. 17:00
Chrudim - Vitkovice
1:2 (0:1)
ápr. 17. 17:00
Viktoria Zizkov - Hradec Králové
1:1 (1:0)
ápr. 17. 17:00
Budejovice - Táborsko
4:0 (3:0)
ápr. 17. 17:00
Trinec - Varnsdorf
2:0 (1:0)
ápr. 17. 18:00
Usti nad Labem - Znojmo
2:1 (0:0)
ápr. 17. 18:00
Zbrojovka Brno - FK Pardubice
3:1 (2:1)

ápr. 17. 14:00
Platanias - Panachaiki
4:3 (2:1)
ápr. 17. 15:00
Kerkyra - Sparta
3:0 (0:0)
ápr. 17. 15:00
Irodotos - Aiginiakos
4:2 (1:1)
ápr. 17. 15:00
Volos NFC - Apollon Larisa
1:3 (1:0)
ápr. 17. 15:00
Iraklis Saloniki - Trikala
1:0 (0:0)
ápr. 17. 16:00
Aittitos Spata - Ergotelis
0:3 (0:0)
ápr. 17. 21:00
Guabirá - The Strongest
1:2 (0:1)
16 mérkőzés
ápr. 17. 07:00
Hwaseong - Yangpyeong
5:2 (0:0)
ápr. 17. 07:00
Honam University - Seoul E-Land
0:1 (0:0)
ápr. 17. 08:00
Paju Citizen - Dankook University
2:0 (0:0)
ápr. 17. 12:00
Jeonbuk - Anyang
0:1 (0:0)
ápr. 17. 12:00
Cheonan City - Mokpo City
1:0 (0:0)
ápr. 17. 12:00
Gyeongju HNP - Gimpo Citizen
2:1 (1:1)
ápr. 17. 12:00
Gangwon - FC Seoul
3:2 (1:0)
ápr. 17. 12:00
Gyeongnam - Pocheon
2:1 (1:0)
ápr. 17. 12:00
Yeungnam University - Changwon City
1:2 (0:1)
ápr. 17. 12:00
Sangju Sangmu - Seongnam Ilhwa
0:0 / tizenegyesekkel 10:9
ápr. 17. 12:00
Gangneung - Jeju
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:1)
ápr. 17. 12:00
Daejeon Korail - Ulsan Hyundai
2:0 (0:0)
ápr. 17. 12:30
Suwon City - Daegu
1:2 (0:0)
ápr. 17. 12:30
Gwangju - Andong Science University
2:2 / tizenegyesekkel 6:5 (2:0)
ápr. 17. 12:30
Suwon Blue Wings - Pohang
1:0 (0:0)
ápr. 17. 12:30
Incheon - Cheongju
0:1 (0:1)

10 mérkőzés
ápr. 17. 08:30
Hebei Elite - Guizhou Zhicheng
2:1 (1:0)
ápr. 17. 08:30
Qingdao Jonoon - Nanning Binjiang
4:0 (2:0)
ápr. 17. 09:00
Sichuan - Hubei Wuhan Athletics
1:0 (1:0)
ápr. 17. 09:00
Taizhou Yuanda - Guangxi Baoyun
5:0 (3:0)
ápr. 17. 09:00
Shenzhen Pengcheng - Beijing BG
1:5 (1:2)
ápr. 17. 09:30
Yunnan Kunlu - Shanghai Shenxin
1:3 (0:2)
ápr. 17. 09:30
Shaanxi Chang'an - Xinjiang Tianshan
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
ápr. 17. 13:30
Shanghai Jiading - Zhejiang Yiteng
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 17. 16:00
Lovcen - OFK Petrovac
1:1 (0:0)
ápr. 17. 00:15
Deportivo Capiatá - Cerro Porteno
1:1 (0:1)
ápr. 17. 02:15
Club Olimpia - Sportivo Luqueno
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 17. 18:00
Zimbru - Sfintul Gheorghe
0:1 (0:1)
ápr. 17. 02:45
Atlético Bucaramanga - Once Caldas
1:1 (1:1)
ápr. 17. 21:00
Deportivo Pasto - Alianza Petrolera
1:0 (1:0)
ápr. 17. 23:00
Jaguares de Córdoba - Envigado
2:2 (1:1)
ápr. 17. 17:00
Raja Casablanca - Ittihad Tanger
1:0 (0:0)
ápr. 17. 19:00
FAR Rabat - Renaissance Berkane
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
4 mérkőzés
ápr. 17. 15:55
Al Fujairah - Al-Wasl Dubai
3:3 (0:2)
ápr. 17. 15:55
Al-Ahli Dubai - Al-Wahda
0:1 (0:1)
ápr. 17. 16:05
Al Dhafra - Baniyas
1:0 (1:0)
ápr. 17. 18:30
Sharjah - Al Ain
2:2 (1:1)

ápr. 17. 19:30
Highlands Park - Free State Stars
1:1 (1:1)
ápr. 17. 21:00
Estudiantes Caracas - Zamora FC
1:0 (0:0)
ápr. 17. 21:30
Anzoátegui - Aragua
3:1 (2:0)
ápr. 17. 22:00
Portuguesa FC - Llaneros de Guanare
2:2 (2:0)
ápr. 17. 22:00
Carabobo - Deportivo Lara
2:1 (1:0)
ápr. 17. 22:00
Caracas - Metropolitanos
1:0 (0:0)
ápr. 17. 16:00
CS Sfaxien - Monastir
0:3 (0:2)
ápr. 17. 16:00
ES Tunis - Hammam-Lif
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 17. 15:30
Zob Ahan - Persepolis
0:0
ápr. 17. 17:45
Esteghlal - Machine Sazi
1:0 (0:0)
ápr. 17. 23:30
Marathón - Honduras Progreso
6:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 17. 18:45
Constantine - Belouizdad
1:0 (0:0)
2 mérkőzés

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
103
18 (17%)
42 (41%)
174
102
14 (14%)
45 (44%)
160
100
18 (18%)
34 (34%)
158
4. AltT
99
15 (15%)
41 (41%)
157
102
12 (12%)
47 (46%)
154
6. Xxy
102
12 (12%)
46 (45%)
152
   Zozoka42
102
12 (12%)
46 (45%)
152
103
15 (15%)
37 (36%)
149
103
15 (15%)
36 (35%)
147
   Somi12
99
15 (15%)
36 (36%)
147

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont