Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 12.

Meccsek - 2018. szeptember 12.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. szeptember 12.)


16 mérkőzés
szept. 12. 18:00
Ebro - Real Murcia
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
szept. 12. 19:30
Ontinyent - Real Jaén
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:1)
szept. 12. 20:00
Osasuna - Reus Deportiu
1:2 (0:0)
szept. 12. 20:00
Alcorcón - Extremadura
1:0 (0:0)
szept. 12. 20:00
Lleida Esportiu - Compostela
1:0 (1:0)
szept. 12. 20:00
UCAM Murcia - Racing Santander
0:2 (0:1)
szept. 12. 20:30
Leonesa - Fuenlabrada
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
szept. 12. 20:30
Sant Andreu - Gernika
1:0 (0:0)
szept. 12. 20:30
Calahorra - Castellón
2:0 (1:0)
szept. 12. 20:45
Villanovense - Badalona
2:1 (1:1)
szept. 12. 20:45
Melilla - Tudelano
3:0 (1:0)
szept. 12. 21:00
Zaragoza - Deportivo La Coruna
2:1 (1:0)
szept. 12. 21:00
FC Cartagena - UD Logronés
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (1:0)
szept. 12. 22:00
Tenerife - Cádiz
1:2 (0:1)
szept. 12. 22:00
Córdoba - Gimnastic
2:0 (1:0)
9 mérkőzés
szept. 12. 15:30
Batrana Doamna - ACS Poli Timisoara
2:1 (0:0)
szept. 12. 15:30
Vulturii Lugoj - Sirineasa
1:2 (0:0)
szept. 12. 15:30
Pandurii - Mioveni
1:3 (0:0)
szept. 12. 15:30
Slatina - Argesul Pitesti
2:0 (0:0)
szept. 12. 15:30
Progresul Spartac - Metaloglobus
2:0 (0:0)
szept. 12. 15:30
Unirea Slobozia - Damila Maciuca
2:3 (0:0)
szept. 12. 15:30
Axiopolis - Braila
2:2 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
szept. 12. 15:30
Bucovina Radauti - Stiinta Miroslava
2:0 (0:0)
szept. 12. 18:00
Ripensia Timisoara - ASU Poli
1:2 (0:0)
26 mérkőzés
szept. 12. 12:00
Artvin Hopaspor - Erzincanspor
0:0 / tizenegyesekkel 3:4
szept. 12. 13:30
Düzyurtspor - Yomraspor
0:2 (0:1)
szept. 12. 13:30
Yeni Diyarbakirspor - Elaziz
2:0 (0:0)
szept. 12. 14:00
Kirsehir - Nevsehirspor Genclik
3:2 (2:2)
szept. 12. 14:00
Tekirova - Muglaspor
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (2:1)
szept. 12. 14:00
Kilis - Osmaniyespor
2:1 (1:0)
szept. 12. 14:00
Erzin - Adiyaman 1954 Spor
3:0 (1:0)
szept. 12. 14:00
Karaman - Aksarayspor
2:1 (2:1)
szept. 12. 14:00
Erbaaspor - Fatsa
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
szept. 12. 14:00
Serik - Kale Belediyespor
4:1 (3:0)
szept. 12. 14:00
Karadeniz Eregli BSK - Gebzespor
2:1 (2:0)
szept. 12. 14:00
Yeni Altindag BS - Kütahyaspor
1:0 (0:0)
szept. 12. 14:30
Sinopspor - Yeni Orduspor
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:1)
szept. 12. 14:30
Körfez Belediyespor - Düzcespor
2:1 (2:1)
szept. 12. 14:30
Bergama Belediyespor - Bucaspor
2:1 (1:1)
szept. 12. 14:30
Tepecik - Gaziosmanpasaspor
1:3 (1:1)
szept. 12. 14:30
Halide Edip Advar - Cengelköyspor
0:1 (0:0)
szept. 12. 14:30
Maltepespor - Sultanbeyli Belediye
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (1:1)
szept. 12. 14:30
Sile Yildizspor - Bursa Nilüferspor
3:2 (2:1)
szept. 12. 14:30
Erokspor - Ergene Velimesespor
2:1 (0:1)
szept. 12. 14:30
Silivrispor - Alibeyköyspor
1:0 (0:0)
szept. 12. 18:00
Tire 1922 - Turgutluspor
2:1 (0:0)
szept. 12. 18:00
Kocaelispor - Gölcükspor
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 12. 14:00
Antimachos - Aiolikos
3:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 17:15
Tarup-Paarup - Thisted
0:1 (0:0)
szept. 12. 18:30
Hellerup - Nyköbing
1:2 (0:0)
szept. 12. 19:00
Viborg - Fredericia
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Liptovská Stiavnica - Trencín
0:6 (0:0)

4 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Mladost Backi Jarak - Celarevo
3:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Trayal - Radnicki Pirot
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Mokra Gora - Sloboda Uzice
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
szept. 12. 16:00
Kolubara - Temnic
2:0 (0:0)
16 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Vora - Luftëtari Gjirokastër
0:4 (0:2)
szept. 12. 16:00
Tërbuni Pukë - Partizani Tirana
0:1 (0:1)
szept. 12. 16:00
Pogradeci - Apolonia Fier
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Tomori Berat - Bylis Ballsh
2:1 (2:0)
szept. 12. 16:00
Besa - Kamza
0:2 (0:1)
szept. 12. 16:00
Dinamo Tiranë - Egnatia Rrogozhine
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Iliria Fushë-Krujë - KF Tiranë
1:4 (1:2)
szept. 12. 16:00
Naftëtari Kucovë - Laci
0:5 (0:2)
szept. 12. 16:00
Burreli - Vllaznia
1:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Korabi Peshkopi - Kastrioti
1:1 (1:1)
szept. 12. 16:00
Besëlidhja Lezhë - Erzeni Shijak
2:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Shënkolli - Lushnja
1:2 (1:0)
szept. 12. 16:00
Shkumbini - Flamurtari Vlorë
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Turbina Cerrik - Teuta Durres
0:3 (0:1)
szept. 12. 16:00
Veleciku Koplik - Skenderbeu
0:3 (0:1)
szept. 12. 16:00
Oriku - Kukësi
1:2 (0:1)
szept. 12. 00:00
CSA - Vila Nova
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Atletik Kuklen - Sozopol
1:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Spartak Varna - Sevlievo
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 12. 15:30
Bravo - Maribor
2:3 (2:1)
szept. 12. 15:30
NS Mura - Rudar Velenje
1:0 (0:0)
szept. 12. 19:00
Koper - Nafta
2:0 (0:0)
szept. 12. 19:30
Ivancna Gorica - Domzale
0:3 (0:2)
szept. 12. 19:00
GAIS Göteborg - Värnamo
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 12. 14:30
Rustavi - Torpedo Kutaisi
0:0
1 mérkőzés
4 mérkőzés
szept. 12. 00:45
Huancayo - Comerciantes Unidos
1:0 (1:0)
szept. 12. 03:00
Universitario - Cajamarca
2:1 (1:1)
szept. 12. 22:30
Unión Comercio - Sporting Cristal
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 12. 15:30
Kozuv Gevgelija - Shkendija
0:2 (0:0)
szept. 12. 23:00
Marathón - Honduras Progreso
3:1 (2:0)
szept. 12. 23:15
Real de Minas - Motagua
0:0
szept. 12. 20:45
H&W Welders - Portstewart
4:4 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
szept. 12. 23:00
UCR - Alajuelense
1:2 (1:0)
szept. 12. 23:00
Carmelita - Pérez Zeledón
1:1 (0:1)
szept. 12. 23:05
Guadalupe - Limón
3:1 (1:0)

szept. 12. 22:00
Caracas - Trujillanos
2:0 (0:0)
szept. 12. 15:30
El Entag El Harby - Petrojet
2:1 (0:0)
szept. 12. 15:30
Haras El Hodood - Al-Ittihad
1:1 (0:0)
szept. 12. 18:00
Al Mokawloon - Smouha
2:1 (1:0)
szept. 12. 21:00
Wadi Degla - Misr Lel Makasa
1:2 (0:1)
szept. 12. 21:00
Pyramids - El Gounah
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 12. 18:00
Persepolis - Nassaji Mazandaran
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 12. 01:00
Louisville City - FC Cincinnati
0:1 (0:1)
szept. 12. 12:10
Nepál - Maldív-szigetek
0:3 (0:1)
szept. 12. 15:30
India - Pakisztán
3:1 (0:0)
szept. 12. 12:00
Avispa Fukuoka - Yokohama FC
0:0
szept. 12. 15:45
Ferizaj - Feronikeli
0:2 (0:0)
szept. 12. 15:45
Drita Gijlan - Llapi
1:2 (0:0)
szept. 12. 15:45
KEK-u - Trepca'89
1:5 (0:0)
szept. 12. 15:45
Flamurtari - Liria Prizren
3:1 (0:0)
szept. 12. 02:00
Kolumbia - Argentína
0:0
szept. 12. 02:30
Brazília - Salvador
5:0 (3:0)
szept. 12. 02:30
Amerikai Egyesült Államok - Mexikó
1:0 (0:0)
szept. 12. 03:00
Panama - Venezuela
0:2 (0:0)
szept. 12. 03:05
Ecuador - Guatemala
2:0 (0:0)
szept. 12. 16:40
Esperance Zarzis - Hammam-Sousse
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Lala
107
17 (16%)
39 (36%)
163
112
14 (12%)
42 (38%)
154
   Npali44
114
16 (14%)
37 (32%)
154
112
14 (12%)
41 (37%)
152
   Tila
113
14 (12%)
41 (36%)
152
112
12 (11%)
45 (40%)
150
7. AltT
113
10 (9%)
49 (43%)
148
112
12 (11%)
43 (38%)
146
9. Xxy
114
11 (10%)
45 (39%)
145
10. Tatrai
112
11 (10%)
44 (39%)
143

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont