Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 11.

Meccsek - 2018. augusztus 11.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. augusztus 11.)


aug. 11. 21:05
Atlético Madrid - Inter
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 11. 13:30
Newcastle United - Tottenham
1:2 (1:2)
aug. 11. 16:00
Huddersfield - Chelsea
0:3 (0:2)
aug. 11. 16:00
Fulham - Crystal Palace
0:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Watford - Brighton & Hove Albion
2:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
Bournemouth - Cardiff
2:0 (1:0)
aug. 11. 18:30
Wolverhampton - Everton
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 11. 19:30
Kisvárda - Ferencváros
0:2 (0:0)
aug. 11. 19:30
MTK - Diósgyőr
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 20:00
Udinese - Benevento
1:2 (1:0)
aug. 11. 21:15
Genoa - Lecce
4:0 (4:0)
6 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Nantes - AS Monaco
1:3 (0:0)
aug. 11. 20:00
Lille - Stade Rennes
3:1 (1:1)
aug. 11. 20:00
St. Etienne - Guingamp
2:1 (1:0)
aug. 11. 20:00
Montpellier HSC - Dijon
1:2 (1:0)
aug. 11. 20:00
Nice - Reims
0:1 (0:1)
aug. 11. 20:00
Angers - Nimes
3:4 (1:1)
4 mérkőzés
aug. 11. 18:30
Ajax - Heracles
1:1 (0:0)
aug. 11. 18:30
Willem II - Venlo
0:1 (0:1)
aug. 11. 20:45
PSV Eindhoven - Utrecht
4:0 (1:0)

aug. 11. 13:00
Duisburg - Bochum
0:2 (0:0)
aug. 11. 15:30
Arminia Bielefeld - Dynamo Dresden
2:1 (2:0)
aug. 11. 17:00
Komárom - BKV Előre
0:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
THSE-Szabadkikötő - Érd
1:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Sárvár - Andráshida
0:0
aug. 11. 17:00
Nagykanizsai TE - Ménfőcsanak
1:3 (0:0)
aug. 11. 17:00
Taksony - Hódmezővásárhely
2:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
Szekszárd - Dunaújváros
1:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Pécsi MFC - Szeged 2011
1:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Makó - Iváncsa
1:0 (0:0)
aug. 11. 16:30
Nyírbátor - Eger
0:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
Tiszaújváros - Debreceni EAC
2:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Putnok - Szolnoki MÁV
1:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Tállya - Cigánd
4:2 (0:0)
aug. 11. 17:00
Gyöngyös - Jászberény
0:4 (0:0)
aug. 11. 17:00
Sajóbábony - ESMTK
1:2 (0:0)
12 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Nottingham Forest - Reading
1:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Aston Villa - Wigan
3:2 (1:1)
aug. 11. 16:00
Bolton Wanderers - Bristol City
2:2 (0:0)
aug. 11. 16:00
Middlesbrough - Birmingham
1:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
Norwich - West Bromwich
3:4 (1:1)
aug. 11. 16:00
Rotherham - Ipswich
1:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Swansea - Preston
1:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
Queens Park - Sheffield United
1:2 (1:1)
aug. 11. 16:00
Sheffield Wednesday - Hull
1:1 (0:1)
aug. 11. 16:00
Stoke - Brentford
1:1 (1:0)
aug. 11. 18:30
Derby - Leeds United
1:4 (1:2)
aug. 11. 17:30
Setúbal - Aves
2:0 (1:0)
aug. 11. 20:00
Tondela - Belenenses
0:1 (0:0)
aug. 11. 22:00
FC Porto - Chaves
5:0 (3:0)
1 mérkőzés
aug. 11. 10:00
Blagoveshchensk - Sakhalin
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 11. 15:30
Yenisey - CSKA Moszkva
1:1 (0:0)
aug. 11. 18:00
Szpartak Moszkva - Anzhi
1:0 (0:0)
aug. 11. 20:30
FK Rostov - Sovjetov
0:1 (0:1)
aug. 11. 15:00
Clermont - Metz
2:3 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Concordia Chiajna - Hermannstadt
2:0 (1:0)
aug. 11. 20:00
Sepsi - CSMS Iasi
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 11. 21:00
Ceará - Atlético PR
0:0
3 mérkőzés
aug. 11. 18:30
Rizespor - Kasimpasa
2:3 (1:0)
aug. 11. 18:30
Sivasspor - Alanyaspor
1:0 (0:0)
aug. 11. 20:45
Fenerbahce - Bursaspor
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
aug. 11. 13:30
Heart of Midlothian - Celtic
1:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Dundee FC - Aberdeen
0:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Livingston - Kilmarnock
0:0
aug. 11. 16:00
Motherwell - Hamilton
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Auchinleck Talbot - Banks O' Dee
3:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Threave Rovers - Beith
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 11. 18:30
Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava
4:1 (0:1)
13 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Hoogstraten - Wevelgem
1:0 (0:0)
aug. 11. 18:00
Chatelet - Lochristi
2:1 (0:0)
aug. 11. 19:30
Spouwen-Mopertingen - Ganshoren
2:0 (0:0)
aug. 11. 19:30
Dikkelvenne - Sint-Niklaas
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
aug. 11. 19:30
Zwarte Leeuw - Heist
1:2 (0:0)
aug. 11. 19:30
RWDM - Pepingen-Halle
5:2 (0:0)
aug. 11. 19:30
Cappellen - Waltwilder
2:1 (0:0)
aug. 11. 20:00
Patro Eisden - Thes Sport
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
aug. 11. 20:00
ASV Geel - Cité Sport
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
aug. 11. 20:00
Rebecq - Merksem
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (0:0)
aug. 11. 20:00
Waremme - SW Harelbeke
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
aug. 11. 20:00
De Kempen - Witgoor
4:1 (0:0)
aug. 11. 20:00
Lierse Kempenzonen - Borinage
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 11. 20:00
Sint-Truidense - Lokeren
1:1 (0:0)
aug. 11. 20:00
Zulte-Waregem - AS Eupen
4:0 (2:0)
aug. 11. 20:30
Mouscron-Péruwelz - Royal Antwerp
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Salzburg - Austria Wien
2:0 (1:0)
aug. 11. 17:00
Altach - Wacker Innsbruck
1:2 (1:2)
aug. 11. 17:00
Hartberg - Mattersburg
4:2 (3:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 19:00
Neuchatel Xamax FC - Thun
1:5 (1:3)
aug. 11. 19:00
Lugano - Grasshoppers
2:2 (1:0)
6 mérkőzés
aug. 11. 14:00
Hallescher - Kaiserslautern
2:0 (1:0)
aug. 11. 14:00
Meppen - Aalen
1:0 (0:0)
aug. 11. 14:00
Unterhaching - Hansa Rostock
2:1 (1:0)
aug. 11. 14:00
Wehen Wiesbaden - Braunschweig
3:3 (0:1)
aug. 11. 14:00
Zwickau - Fortuna Köln
1:0 (0:0)
12 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Wimbledon - Coventry
0:0
aug. 11. 16:00
Blackpool - Portsmouth
1:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Bradford - Barnsley
0:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Charlton Athletic - Shrewsbury
2:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Rochdale - Peterborough
1:4 (1:3)
aug. 11. 16:00
Scunthorpe - Walsall
1:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Doncaster - Wycombe
3:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Luton - Sunderland AFC
1:1 (0:1)
aug. 11. 16:00
Oxford United - Fleetwood
0:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Plymouth - Southend
1:1 (1:1)
aug. 11. 16:00
Gillingham - Burton Albion
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 18:00
Pogon Szczecin - Cracovia Krakow
1:1 (1:0)
aug. 11. 20:30
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
aug. 11. 02:00
Tigre - San Lorenzo
2:2 (2:2)
aug. 11. 20:30
Unión de Santa Fe - Aldosivi
1:0 (0:0)
aug. 11. 22:45
Patronato - Colón
0:0
2 mérkőzés
aug. 11. 17:30
NK Gorica - Inter Zapresic
2:3 (1:1)
aug. 11. 21:00
Lokomotiv Zágráb - Rude Zágráb
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Hobro - Odense BK
3:2 (3:0)
1 mérkőzés
aug. 11. 18:00
Örebro - Brommapojkarna
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 11. 19:00
Dunaszerdahely - Ruzomberok
2:2 (1:1)
aug. 11. 19:00
FK Senica - Podbrezová
1:1 (0:0)
aug. 11. 19:00
Trnava - Zemplín Michalovce
3:0 (1:0)
aug. 11. 19:00
Sered - Zlate Moravce
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
aug. 11. 19:00
Proleter Novi Sad - Napredak
1:1 (1:0)
aug. 11. 20:00
Dinamo Vranje - FK Mladost Lucani
1:3 (0:1)
aug. 11. 20:00
Rad Belgrád - Radnik Surdulica
3:1 (2:1)
aug. 11. 20:00
Macva Sabac - Vojvodina
0:0
aug. 11. 20:00
Backa Palanka - Cukaricki
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Pribram - Dukla Praha
4:0 (0:0)
aug. 11. 17:00
Opava - Slovan Liberec
1:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
Jablonec - Karvina
4:1 (2:0)
aug. 11. 19:00
Viktoria Plzen - Zlín
1:0 (0:0)
aug. 11. 13:00
Kapfenberg - Ried
1:2 (0:0)
aug. 11. 20:00
Wattens - Austria Klagenfurt
1:1 (0:0)
12 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Cambridge United - Notts
3:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Crawley - Stevenage
1:3 (0:0)
aug. 11. 16:00
Carlisle - Northampton
2:2 (1:1)
aug. 11. 16:00
Colchester - Port Vale
2:0 (2:0)
aug. 11. 16:00
Forest Green Rovers - Oldham
1:1 (1:0)
aug. 11. 16:00
Lincoln City - Swindon
4:1 (2:1)
aug. 11. 16:00
Macclesfield - Grimsby
0:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Milton Keynes Dons - Bury FC
1:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Morecambe - Exeter
0:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Newport - Crewe
1:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
Tranmere - Cheltenham
1:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
Yeovil - Mansfield
2:2 (2:2)
aug. 11. 17:30
Wil - Aarau
2:0 (1:0)
aug. 11. 18:00
Winterthur - Kriens
1:1 (0:0)
aug. 11. 19:00
Lausanne - Rapperswil-Jona
1:0 (0:0)
7 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Dublin Bus - CIE Ranch
0:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Skerries Town - Waterford
1:4 (0:2)
aug. 11. 18:00
Blarney - Derry City
2:12 (0:7)
aug. 11. 18:00
Maynooth University - Leeds AFC
2:0 (0:0)
aug. 11. 19:00
Newmarket Celtic - Cabinteely
1:2 (0:0)
aug. 11. 19:00
North End United - Galway United
0:4 (0:4)
aug. 11. 20:45
Sligo Rovers - Longford
0:1 (0:0)
aug. 11. 12:15
Estoril - FC Porto II
4:0 (2:0)
aug. 11. 18:00
Farense - Famalicao
1:0 (0:0)
aug. 11. 19:00
Benfica II - Leixőes
2:1 (0:0)
aug. 11. 19:00
UD Oliveirense - Académica
1:1 (0:1)
aug. 11. 00:15
Goiás - CSA
3:0 (1:0)
aug. 11. 01:30
Boa - Londrina
1:0 (0:0)
aug. 11. 02:30
Coritiba - Sampaio Correa
0:0
aug. 11. 21:30
Criciúma - Atlético GO
1:1 (0:0)
aug. 11. 21:30
CRB - Oeste
0:1 (0:0)
aug. 11. 21:30
Guarani FC - Fortaleza
2:3 (2:0)
aug. 11. 21:30
Sao Bento - Brasil de Pelotas
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 17:45
Beroe - Botev Plovdiv
2:1 (0:0)
aug. 11. 20:00
Dunav Ruse - Levszki Szófia
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Honka - Turku
3:0 (2:0)
aug. 11. 16:00
Vaasa - SJK
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 11. 20:00
Krsko - Celje
1:1 (1:0)
aug. 11. 14:00
Halmstad - Gefle
1:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Brage - Öster
0:4 (0:1)
aug. 11. 16:00
Varberg - AFC Eskilstuna
1:1 (0:1)
aug. 11. 16:00
Bytovia Bytow - Stal Mielec
1:2 (0:1)
aug. 11. 17:00
Wigry Suwalki - Chrobry Glogów
0:1 (0:1)
aug. 11. 17:00
Lódzki - Stomil Olsztyn
1:0 (0:0)
aug. 11. 19:00
Puszcza Niepolomice - Warta Poznan
0:1 (0:0)
aug. 11. 19:00
Tychy - Nieciecza
2:1 (2:1)
aug. 11. 19:10
Sandecja Nowy Sacz - Katowice
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
aug. 11. 06:00
Consadole Sapporo - Cerezo Osaka
1:1 (1:1)
aug. 11. 11:00
Shimizu - Kawasaki Frontale
1:2 (1:1)
aug. 11. 11:00
Nagoya Grampus - Kashima Antlers
4:2 (1:0)
aug. 11. 12:00
Kashiwa Reysol - Vegalta Sendai
0:2 (0:0)
aug. 11. 12:00
Sagan Tosu - Urawa Red Diamonds
1:0 (0:0)
aug. 11. 12:00
Vissel Kobe - Jubilo Iwata
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 20:00
FK Sarajevo - GOSK Gabela
1:1 (1:0)
aug. 11. 20:45
Tuzla City - Sloboda Tuzla
0:1 (0:0)
aug. 11. 15:00
Concarneau - Dunkerque
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 16:00
Gomelzheldortrans - Smolevichi
3:0 (0:0)
aug. 11. 17:00
Vitebsk - Torpedo Zhodino
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
aug. 11. 17:00
Roeselare - Mechelen
2:2 (1:1)
aug. 11. 20:30
KVSK United - Tubize
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 19:30
Bnei Yehuda - Ashdod
3:3 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 02:00
Puebla - Veracruz
1:2 (0:0)
aug. 11. 04:00
Monarcas Morelia - Club Necaxa
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Tammeka - Tulevik
1:0 (1:0)
aug. 11. 15:00
FCI Levadia - Trans Narva
6:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 11. 15:30
Kolkheti-1913 - Saburtalo
1:3 (0:2)
aug. 11. 16:00
Alloa - Greenock Morton
0:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Dunfermline - Ross
1:3 (1:2)
aug. 11. 16:00
Inverness - Ayr
0:0
aug. 11. 16:00
Partick Thistle - Falkirk
2:1 (2:0)
aug. 11. 16:00
Queen Of The South - Dundee United
1:2 (0:2)
12 mérkőzés
aug. 11. 13:35
Wrexham - Boreham Wood
3:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
Bromley - Harrogate Town
1:1 (1:0)
aug. 11. 16:00
Hartlepool - Ebbsfleet
0:1 (0:0)
aug. 11. 16:00
Leyton - Barrow
2:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Barnet - Eastleigh
1:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Dagenham & Redbridge - Maidenhead
2:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Halifax - Maidstone
3:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
Gateshead - Dover Athletic
2:1 (1:1)
aug. 11. 16:00
Chesterfield - Braintree
1:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Havant & Waterlooville - Fylde
1:1 (0:1)
aug. 11. 16:00
Solihull Moors - Aldershot
1:0 (0:0)
aug. 11. 16:00
Sutton - Salford
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Tobol - Zhetysu
1:0 (0:0)
aug. 11. 17:00
Aktobe - Kaisar Kyzylorda
3:1 (0:0)
4 mérkőzés

2 mérkőzés
aug. 11. 10:15
Trinec - FK Pardubice
1:2 (1:2)
aug. 11. 10:15
Chrudim - Znojmo
4:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 11. 18:00
Sumgayit Shekher - Neftchi
0:2 (0:1)
aug. 11. 17:30
Radomlje - NK Krka
1:1 (0:0)
aug. 11. 17:30
Jadran Dekani - Nafta
1:2 (0:1)
aug. 11. 17:30
NS Drava - Bilje
3:0 (2:0)
aug. 11. 17:30
Ankaran Hrvatini - Brezice
3:1 (1:0)
aug. 11. 17:30
Bravo - Fuzinar
4:0 (1:0)
aug. 11. 21:00
Leones - Atlético Bucaramanga
0:1 (0:1)
aug. 11. 23:00
Rionegro Águilas - Boyacá Chicó
1:0 (0:0)
aug. 11. 18:30
Boluspor - Osmanlispor
1:0 (1:0)
aug. 11. 20:45
Adanaspor - Elazigspor
1:1 (0:0)
aug. 11. 20:45
Altay Izmir - Ümraniyespor
1:0 (0:0)
aug. 11. 18:00
UT Pétange - Hostert
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 22:00
Cajamarca - Comerciantes Unidos
2:1 (1:0)
aug. 11. 22:30
Ayacucho - Sporting Cristal
0:1 (0:0)
aug. 11. 17:30
Lovcen - Sutjeska Niksic
1:1 (1:0)
aug. 11. 17:30
Rudar Pljevlja - Zeta
0:0
aug. 11. 18:00
OFK Petrovac - Grbalj
0:1 (0:0)
aug. 11. 23:05
Marathón - CD Olimpia
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Artsakh - Banants
1:0 (0:0)
aug. 11. 17:00
Ararat-Armenia - Ararat Yerevan
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Rabotnicki - Renova
3:4 (1:2)
aug. 11. 17:00
Shkendija - Vardar Skopje
2:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Ards - Glentoran
0:2 (0:2)
aug. 11. 16:00
Warrenpoint - Glenavon
2:4 (1:3)
aug. 11. 16:00
Crusaders - Ballymena
2:2 (0:1)
aug. 11. 16:00
Cliftonville - Coleraine
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 17:00
Dinamo-Auto - Zaria
0:1 (0:0)
aug. 11. 19:00
Zimbru - Sfintul Gheorghe
2:1 (0:0)
aug. 11. 19:00
Petrocub - Milsami
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 11. 12:00
Changchun Yatai - Guangzhou
3:2 (1:2)
aug. 11. 13:35
Hebei CFFC - Guizhou Zhicheng
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 11. 12:00
Palanga - Atlantas
2:0 (1:0)
aug. 11. 12:00
Kauno Zalgiris - Stumbras
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 16:00
KPV Kokkola - HIFK Helsinki
2:2 (1:0)
aug. 11. 16:00
AC Kajaani - Jyväskylä
0:1 (0:1)
aug. 11. 16:00
Jaro - KTP Kotka
0:1 (0:0)
aug. 11. 22:00
Portuguesa FC - Anzoátegui
1:1 (1:1)
aug. 11. 23:00
Carabobo - Zamora FC
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Sogdiana - Olmaliq
1:3 (0:1)
aug. 11. 17:00
Nasaf Qarshi - Bunyodkor
1:4 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 16:30
Al-Gharrafa - Al Sailiya
2:1 (1:0)
aug. 11. 18:40
Al Duhail - Al Khor
6:0 (2:0)
aug. 11. 12:00
Jeju - Pohang
0:0
aug. 11. 12:00
Daegu - Incheon
2:1 (1:0)
aug. 11. 12:00
Jeonbuk - Gangwon
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 11. 15:00
Mamelodi Sundowns - Golden Arrows
2:0 (1:0)
aug. 11. 18:00
Kaizer Chiefs - Free State Stars
3:0 (1:0)
aug. 11. 20:30
Orlando Pirates - SuperSport United
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 11. 01:00
New York RB II - Louisville City
4:6 (2:2)
aug. 11. 02:30
Nashville - Ottawa Fury
2:0 (1:0)
aug. 11. 11:00
Gifu - Kyoto Sanga
2:3 (1:0)
aug. 11. 11:00
Montedio Yamagata - Tokyo Verdy
2:1 (1:0)
aug. 11. 11:00
Avispa Fukuoka - Mito Hollyhock
2:0 (1:0)
aug. 11. 12:00
Albirex Niigata - Tochigi
0:3 (0:1)
aug. 11. 12:00
Roasso Kumamoto - Yokohama FC
3:5 (1:2)
aug. 11. 12:00
Oita Trinita - Fagiano Okayama
4:1 (0:0)
aug. 11. 12:00
Zweigen Kanazawa - Ventforet Kofu
1:2 (1:2)
aug. 11. 12:00
Seoul E-Land - Busan I'Park
0:5 (0:2)
aug. 11. 12:00
Anyang - Daejeon Citizen
0:1 (0:0)
aug. 11. 18:00
Olympique Médéa - Béjaia
2:4 (0:1)
aug. 11. 18:00
Belouizdad - Ain M'lila
0:3 (0:0)
aug. 11. 20:00
Kabylie - Saoura
0:0
aug. 11. 21:00
ES Sétif - USM Bel Abbés
3:0 (1:0)
aug. 11. 22:00
MC Oran - Bordj Bou Arreridj
1:1 (0:1)
aug. 11. 10:00
Málaga - Córdoba
1:0 (0:0)
aug. 11. 10:30
Arenas de Getxo - Vitoria
1:2 (1:0)
aug. 11. 11:00
Granada II - Real Jaén
0:1 (0:0)
aug. 11. 14:15
Sarawak - Perth Glory
1:7 (0:4)
aug. 11. 14:30
Werder Bremen - Villarreal
2:3 (1:0)
aug. 11. 15:00
Chacarita Juniors - Arsenal FC
1:1 (0:1)
aug. 11. 15:30
Mönchengladbach - Espanyol
1:3 (0:1)
aug. 11. 15:30
Hoffenheim - Eibar
1:1 (0:0)
aug. 11. 15:30
Hannover 96 - Athletic Bilbao
2:0 (2:0)
aug. 11. 15:30
FC Nürnberg - Valladolid
1:0 (1:0)
aug. 11. 16:00
Schalke 04 - Fiorentina
3:0 (0:0)
aug. 11. 16:30
Alki Oroklini - AEL Limassol
0:1 (0:0)
aug. 11. 17:00
VfB Stuttgart - Real Sociedad
1:0 (1:0)
aug. 11. 17:00
Anagennisi Deryneia - Nea Salamina
1:4 (1:0)
aug. 11. 17:30
Lamia - Levadiakos
1:0 (0:0)
aug. 11. 17:30
OFI Heraklion - Apollon Smyrnis
2:1 (1:0)
aug. 11. 17:45
Asteras Tripolis - Atromitos
1:1 (0:1)
aug. 11. 18:00
Xanthi - Aris Saloniki
0:1 (0:1)
aug. 11. 18:00
Leonesa - Racing Santander
1:2 (0:1)
aug. 11. 18:00
Panionios Athen - Panaitolikos
1:0 (1:0)
aug. 11. 18:00
Gubbio - Ascoli
1:1 (1:1)
aug. 11. 18:45
Numancia - Real Madrid II
0:2 (0:1)
aug. 11. 19:00
Alavés - Huesca
1:2 (0:1)
aug. 11. 19:00
Deportivo La Coruna - Real Oviedo
1:1 (0:0)
aug. 11. 19:00
Barakaldo - Real Sociedad II
2:2 (2:0)
aug. 11. 19:30
Wolfsburg - Napoli
3:1 (1:0)
aug. 11. 19:30
Lugo - Ponferradina
0:2 (0:1)
aug. 11. 19:30
Celta Vigo - Mainz
1:2 (1:1)
aug. 11. 20:00
Leganés - Rayo Vallecano
2:0 (1:0)
aug. 11. 20:00
Ontinyent - Jumilla
2:0 (1:0)
aug. 11. 20:00
Huelva - Sevilla Atlético
1:0 (1:0)
aug. 11. 20:00
Getafe - Girona
3:3 (0:2)
aug. 11. 20:00
Granada - Málaga
0:0
aug. 11. 20:15
Cornella - Peralada
1:0 (1:0)
aug. 11. 20:30
Algeciras - Linense
0:1 (0:0)
aug. 11. 20:30
Mallorca - Alcorcón
3:2 (2:0)
aug. 11. 21:00
Real Madrid - AC Milan
3:1 (2:1)
aug. 11. 21:00
Zaragoza - Levante
1:1 (1:1)
aug. 11. 21:00
Atletico Sanluqueno - Xerez
3:1 (0:0)
aug. 11. 21:00
Tenerife - Celta Vigo II
0:0
aug. 11. 21:30
Valencia - Bayer Leverkusen
3:0 (2:0)
aug. 11. 22:45
Betis - Las Palmas
4:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
337
40 (12%)
114 (34%)
428
2. Xxy
327
43 (13%)
104 (32%)
423
337
35 (10%)
119 (35%)
413
331
38 (11%)
109 (33%)
408
320
39 (12%)
101 (32%)
397
   Ptomy
339
37 (11%)
106 (31%)
397
328
38 (12%)
102 (31%)
394
338
32 (9%)
116 (34%)
392
339
34 (10%)
110 (32%)
390
338
34 (10%)
105 (31%)
380

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont