Főoldal » Meccsek » 2018. július 29.

Meccsek - 2018. július 29.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. július 29.)


2018. júl. 29. 01:05
Bayern München - Manchester City
2:3 (2:1)
2018. júl. 29. 05:05
FC Barcelona - Tottenham
2:2 / tizenegyesekkel 5:3 (2:0)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 18:00
MTK - Ferencváros
1:4 (0:3)
2018. júl. 29. 18:00
Budapest Honvéd - Kisvárda
4:0 (1:0)
2018. júl. 29. 18:00
Szombathelyi Haladás - Újpest
2:2 (1:2)
17 mérkőzés
2018. júl. 29. 16:30
Alessandria - Giana Erminio
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Monza - Matelica
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 17:30
Südtirol - Albalonga
2:1 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Viterbese Castrense - Rende
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Renate - Rezzato
0:2 (0:1)
2018. júl. 29. 18:30
Vicenza - Chieri
2:1 (2:1)
2018. júl. 29. 18:30
Sambenedettese - Sanremo
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 18:30
AlbinoLeffe - Pordenone
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 20:30
Catania - Como
3:0 (2:0)
2018. júl. 29. 20:30
Ternana - Pontedera
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (1:1)
2018. júl. 29. 20:30
Monopoli - Piacenza
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
2018. júl. 29. 20:30
Juve Stabia - Pistoiese
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 20:30
Carrarese - Imolese
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 20:30
Trapani - Campodarsego
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 20:30
Siena - Sicula Leonzio
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 20:30
Feralpisalo - Virtus Francavilla
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 20:45
Pisa - Triestina
2:2 / tizenegyesekkel 5:3 (0:1)

10 mérkőzés
2018. júl. 29. 18:00
Győri ETO - Budaörs
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Duna Aszfalt Tiszakécske - Soroksár
0:4 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Dorog
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Vác - Budafok
2:1 (2:0)
2018. júl. 29. 19:00
Vasas - Monor
2:1 (1:1)
2018. júl. 29. 19:00
Nyíregyháza - Kazincbarcika
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 19:00
Kaposvár - Gyirmót
0:2 (0:1)
2018. júl. 29. 19:00
Siófok - ZTE
2:3 (0:1)
2018. júl. 29. 19:00
Békéscsabai Előre - Mosonmagyaróvár
3:0 (2:0)
2018. júl. 29. 19:00
Csákvár - Cegléd
3:3 (1:2)
5 mérkőzés
2018. júl. 29. 18:00
Farense - Estoril
0:2 (0:1)
2018. júl. 29. 18:00
Arouca - Chaves
0:0 / tizenegyesekkel 3:5
2018. júl. 29. 18:00
Varzim - Moreirense
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 18:00
Feirense - Leixőes
3:2 (2:1)
2018. júl. 29. 20:45
Nacional - Boavista Porto
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 13:00
Yenisey - Zenit Szentpétervár
0:2 (0:0)
2018. júl. 29. 15:30
Arsenal-Tula - Dinamo Moszkva
0:0
2018. júl. 29. 18:00
Rubin Kazan - FK Krasnodar
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
2018. júl. 29. 17:00
Sepsi - CS U Craiova
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 20:00
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest
3:3 (1:1)
91 mérkőzés
2018. júl. 29. 14:30
Herk - Zwarte Leeuw
0:4 (0:0)
2018. júl. 29. 15:00
Le Roeulx - Colfontaine
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Blankenberge - Lauwe
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Oostnieuwkerke - KSKV
2:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
KWS Lauwe - Kortemark
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Templeuve - Voorwaarts Zwevezele
0:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Wingene - Wielsbeke
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Adegem - Lendelede
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
2018. júl. 29. 16:00
Wevelgem - Meulebeke
9:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Deerlijk Sport - Pittem
5:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Oostduinkerke - Jong Zulte
1:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Oostkamp - Racing Waregem
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
2018. júl. 29. 16:00
Merelbeke - Bottelare
10:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Mariekerke - Wolvertem Merchtem
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Avanti - Sottegem
0:0 / tizenegyesekkel 7:6
2018. júl. 29. 16:00
Appelterre-Eichem - Zelzate
2:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Chastre - Villers-La-Ville
1:4 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Schoonbeek-Beverst - Etoile Vervietoise
12:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Jong Lede - Elene-Grotenberge
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Bornem - Kalken
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Eendracht Mazenzele - Lochristi
0:7 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Dendermonde - Oudenhove
4:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Uccle - Étincelle Maurage
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Paturages - Stade Brainois
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Waterloo - Moreda
4:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Champlon - Érezée
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Sprimont-Comblain II - Aubel
1:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Ekeren - Melsbroek
0:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
KFC Heusden - Ninove
1:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Munkzwalm - Kobbegem
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
RFC Wetteren - Drongen
5:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Bosquetia Frameries - Greunsjotters Vossem
4:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Rapid Symphorinois - ASC Berchem
1:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Stockel - Rhodienne-De Hoek
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Péruwelz - Genly-Quévy
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Houdinois - Entité Manageoise
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Grand-Leez - Gilly
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Tienen - Buzet
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Entité Floreffe - Nismes
3:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Melreux - Saint-Louis-Saint-Leger
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Onhaye - La Roche
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Sprimont-Comblain - Huy
3:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
La Calamine - Franchimont
4:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Pontisse Cité - Wellen
0:4 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Witgoor - Beringen
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Esperanza Neerpelt - KFC Lille
0:0 / tizenegyesekkel 5:6
2018. júl. 29. 16:00
Nijlen - Rapid Leest
3:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Veltem - Bleid
0:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Grimbergen - Betekom
0:4 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Braine - Auderghem
6:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Hoeilaart - Union Lasne-Ohain
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Racing Jet Wavre - Avenir Lembeek
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Soignies - Huldenberg
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Kosova Schaerbeek - Pepingen
0:0 / tizenegyesekkel 3:5
2018. júl. 29. 16:00
Monceau - Ligny
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Bierbeek - Warnant
1:1 / tizenegyesekkel 4:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Pesche - RUS Givry
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Büllingen - Longlier II
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Marloie - Honsfeld
3:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Rochefort - Rossignol
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Stockay-Warfusée - Trooz
7:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Herenelderen - Soiron
5:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Bressoux - Verlaine
1:5 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Aywaille - Bregel Sport
4:3 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Huccorgne - Zepperen-Brustem
0:6 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Heusy Rouheid - Boorsem Sport
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Eendracht Termien - Harzé
10:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Herstal - Huvo Jeuk
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Helson Helchteren - Lentezon Beerse
6:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Hechtel - Opitter
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Koninklijke Kontich - Putte
2:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Tildonk - Kampenhout
0:5 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Woluwe-Zaventem - Berlaar-Heikant
3:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Sterrebeek - Ternesse
0:4 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Stade Everois - Lyra
2:5 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Tremelo - Ganshoren
0:5 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
FSI Berchem - Aarschot
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Gravenwezel Schilde - Jette
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Aische - Loyers
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Alliance Huppaytoise - Jeunesse Tamines
1:6 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
ES de la Molignée - Anderlues
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Mormont - Habay-la-Neuve
2:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Weywertz - Meix-Devant-Virton
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Ethe Belmont - Alliance Hautes Fagnes
5:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Beloeil - Ostiches
3:3 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Eendracht Zele - Bambrugge
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Ardennen - Latem
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Binche - Wépion
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Gestel - Herentals
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Leopoldsburg - Herkol
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Flavion Sport - Union Namur
1:10 (0:0)

3 mérkőzés
2018. júl. 29. 14:30
Club Brugge - AS Eupen
5:2 (3:0)
2018. júl. 29. 18:00
Sporting Charleroi - Royal Antwerp
0:1 (0:1)
2018. júl. 29. 20:00
Lokeren - Genk
0:4 (0:2)
6 mérkőzés
2018. júl. 29. 16:00
Vasco da Gama - Corinthians
1:4 (1:0)
2018. júl. 29. 16:00
Palmeiras - Paraná
3:0 (2:0)
2018. júl. 29. 21:00
Cruzeiro - Sao Paulo
0:2 (0:1)
2018. júl. 29. 21:00
Flamengo RJ - Sport Recife
4:1 (1:1)
2018. júl. 29. 21:00
Atlético PR - EC Vitória
4:0 (3:0)
2018. júl. 29. 21:00
Internacional RS - Botafogo
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
2018. júl. 29. 16:00
Heart of Midlothian - Inverness
5:0 (3:0)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 17:00
Admira - Rapid Wien
0:3 (0:3)
2018. júl. 29. 17:00
Salzburg - LASK Linz
3:1 (3:0)
2018. júl. 29. 17:00
St. Pölten - Wolfsberger
4:3 (2:2)
4 mérkőzés
2018. júl. 29. 16:00
Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Karpaty Lviv - Chernomorets Odessa
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 18:30
Shakhtar Donetsk - Arsenal Kiev
3:0 (3:0)
2018. júl. 29. 18:30
Illichivets - Desna
1:4 (0:2)
2 mérkőzés
2018. júl. 29. 13:00
Cottbus - Hansa Rostock
3:0 (2:0)
2018. júl. 29. 14:00
Uerdingen - Unterhaching
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 16:00
Lugano - BSC Young Boys
0:2 (0:1)
2018. júl. 29. 16:00
St. Gallen - Sion
2:4 (0:2)
2018. júl. 29. 16:00
Thun - Luzern
2:1 (0:1)

10 mérkőzés
2018. júl. 29. 09:00
Luch-Energia - Zenit Szentpétervár II
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 10:00
SKA-Energia Khabarovsk - Sibir Novosibirsk
1:1 (0:1)
2018. júl. 29. 13:00
Shinnik - Szpartak Moszkva II
1:1 (0:1)
2018. júl. 29. 14:00
Tomsk - Rotor Volgograd
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 16:00
Mordovia Saransk - Krasnodar II
1:2 (0:1)
2018. júl. 29. 17:00
PFC Sochi - Khimki
3:2 (2:0)
2018. júl. 29. 17:00
Avangard Kursk - Fakel
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 17:30
Tyumen - Armavir
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 17:30
Chertanovo Moszkva - Baltika Kaliningrad
3:1 (0:1)
2018. júl. 29. 18:00
FK Tambov - FK Nizhny Novgorod
0:0
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 00:10
River Plate - Villa Dálmine
3:1 (1:0)
2018. júl. 29. 20:10
Gimnasia La Plata - Olimpo
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 23:00
Almagro - GyE Jujuy
1:0 (0:0)
9 mérkőzés
2018. júl. 29. 01:00
New York Red Bulls - Columbus Crew
2:3 (0:3)
2018. júl. 29. 01:00
Toronto FC - Chicago Fire
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 01:00
Montreal Impact - Atlanta United
1:2 (0:1)
2018. júl. 29. 02:00
D.C. United - Colorado Rapids
2:1 (1:0)
2018. júl. 29. 03:00
Sporting Kansas City - FC Dallas
2:3 (0:1)
2018. júl. 29. 04:00
Vancouver Whitecaps - Minnesota United
4:2 (1:0)
2018. júl. 29. 04:30
San Jose Earthquakes - Real Salt Lake
0:0
2018. júl. 29. 05:00
Portland Timbers - Houston Dynamo
2:1 (1:1)
2018. júl. 29. 23:00
Seattle Sounders - New York City
3:1 (1:0)

3 mérkőzés
2018. júl. 29. 15:30
Górnik Zabrze - Wisla Plock
1:1 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Lech Poznan - Cracovia Krakow
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 18:00
Arka Gdynia - Jagiellonia
0:2 (0:1)
30 mérkőzés
2018. júl. 29. 15:00
MFK Malé Dvorníky - Druzstevník Trstice
3:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Rusovce - Rovinka
4:2 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Tvrdosín - Olympia Bobrov
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Druzstevník Radimov - Myjava
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
2018. júl. 29. 17:00
Sl. Ivanka pri Dunaji - Tomásov
5:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Váhovce - Velké Záluzie
0:5 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Slovan Brvniste - Belusa
0:2 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Manín Podmanín - Partizán Domaniza
1:1 / tizenegyesekkel 3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Partizán Precín - MSK Púchov
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Voderady - Malzenice
0:6 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Horná Krupá - Vrbové
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Zemianske Kostolany - Slovan Simonovany
0:0 / tizenegyesekkel 6:7
2018. júl. 29. 17:00
Kovarce - Hrusovany
0:6 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Cenkovce - Novy Zivot
0:2 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Plevník-Drienové - Slovan Nemsová
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Salka - Stúrovo
0:0 / tizenegyesekkel 6:5
2018. júl. 29. 17:00
Dvory nad Zitavou - Nové Zámky
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Horné Oresany - Boleráz
2:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Druzstevník Jacovce - Slovan Krusovce
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Velky Kyr - Kmetovo
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Druzstevník Ivanka Pri Nitre - Galanta
0:4 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Druzstevník Besenov - Velké Lovce
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Surany - Imel
3:2 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Dolné Vestenice - Baník Lehota Vtácnikom
3:3 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Studienka - Rohozník
2:3 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Nevidzany - Lokomotíva Kozárovce
1:3 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Malacky - Pezinok
0:0 / tizenegyesekkel 0:2
2018. júl. 29. 17:00
Druzstevník Spacince - Jaslovské Bohunice
1:1 / tizenegyesekkel 7:8 (0:0)
2018. júl. 29. 17:30
Belá - Teplicka nad Váhom
2:1 (0:0)

2 mérkőzés
2018. júl. 29. 18:30
Istra 1961 - Slaven Belupo
1:1 (0:0)
2018. júl. 29. 21:00
Osijek - Hajduk Split
4:1 (2:1)
4 mérkőzés
2018. júl. 29. 12:00
Nordsjaelland - Vendsyssel
3:0 (1:0)
2018. júl. 29. 14:00
Randers - Odense BK
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 16:00
Hobro - Bröndby
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
FC Kobenhavn - Aalborg
4:0 (3:0)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 19:00
Dunaszerdahely - Zemplín Michalovce
4:1 (3:0)
2018. júl. 29. 19:00
Slovan Bratislava - Podbrezová
3:0 (1:0)
2018. júl. 29. 19:00
Trencín - Ruzomberok
1:4 (1:1)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 15:00
AIK - Kalmar
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 15:00
Djurgarden - Sundsvall
1:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:30
Häcken - Örebro
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 17:00
Backa Palanka - Spartak Subotica
2:1 (0:1)
2018. júl. 29. 19:00
Crvena Zvezda - Radnicki Nis
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 19:00
Dinamo Vranje - Partizan
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2018. júl. 29. 15:00
Teplice - Dukla Praha
5:2 (2:0)
2018. júl. 29. 18:00
Jablonec - Sparta Praha
1:2 (0:0)
9 mérkőzés
2018. júl. 29. 15:00
Humpolec - Zdírec nad Doubravou
2:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Detmarovice - Havírov
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Moravan Oldoisov - Slavoj Olympia
3:4 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Kozlovice - Prerov
2:0 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Sokol Lanzho - Bzenec
4:2 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Stará Rise - Sokol Tasovice
0:2 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Strání - Viktoria Otrokovice
1:5 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Spartak Velká Bítes - Vrchovina
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Velky Beranov - Slavoj Polná
0:15 (0:0)

2018. júl. 29. 16:00
FC Vaduz - Lausanne
1:2 (0:1)
2018. júl. 29. 10:30
Amstetten - FAC Team für Wien
3:4 (0:3)
2018. júl. 29. 17:00
Juniors OÖ - Wacker Innsbruck II
0:3 (0:2)
2018. júl. 29. 00:00
Criciúma - Vila Nova
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 00:00
Coritiba - Ponte Preta
0:0
2018. júl. 29. 02:00
Boa - Sampaio Correa
3:1 (1:1)
2018. júl. 29. 18:30
Olaszország U19 - Portugália U19
3:4 (0:1)
1 mérkőzés
2018. júl. 29. 20:00
Dundalk - Bohemian
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
2018. júl. 29. 17:30
Kemi Kings - Kuopion
3:2 (3:2)
2018. júl. 29. 18:00
Mariehamn - SJK
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
2018. júl. 29. 14:30
Smorgon - Tarpeda
0:4 (0:0)
2018. júl. 29. 15:00
Zhitkovichi - Isloch
0:5 (0:0)
2018. júl. 29. 15:30
Slavia Mozyr - Luch Minsk
3:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Kletsk - Dinamo Brest
2:2 / tizenegyesekkel 1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 16:30
Cist - Shakhter Soligorsk
0:11 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Energosbyt-BSATU - Dinamo Minsk
0:7 (0:0)
2 mérkőzés
2018. júl. 29. 17:30
Lokomotiv Plovdiv - Slavia Szófia
2:4 (1:2)
2018. júl. 29. 19:45
Vitosha Bistritsa - CSKA Szófia
0:2 (0:2)
2018. júl. 29. 16:00
BSC Glasgow - East Stirlingshire
0:1 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2018. júl. 29. 19:23
Puszcza Niepolomice - Stal Mielec
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 15:00
Landskrona - Gefle
3:1 (2:1)
2018. júl. 29. 17:30
Jönköpings Södra - Helsingborg
1:3 (0:2)
5 mérkőzés
2018. júl. 29. 00:00
Querétaro - Pachuca
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 02:00
CF América - Club Atlas
3:0 (2:0)
2018. júl. 29. 04:06
Club Guadalajara - Cruz Azul
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 19:00
UNAM Pumas - Club Necaxa
5:3 (1:1)
2018. júl. 29. 23:00
Lobos de la BUAP - Veracruz
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 18:15
Maribor - NS Mura
0:0
2018. júl. 29. 20:15
Domzale - Rudar Velenje
3:1 (1:0)
2018. júl. 29. 20:30
Krsko - Olimpija Ljubljana
0:0
2018. júl. 29. 18:00
Floro - Tromsdalen
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 18:00
Nest-Sotra - Mjondalen
1:2 (1:1)
2018. júl. 29. 18:00
Jerv - Sogndal
0:0
2018. júl. 29. 18:00
Levanger - Asane
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Notodden - Aalesund
1:1 (1:0)
2018. júl. 29. 18:00
Strommen - Kongsvinger
2:6 (1:3)
2018. júl. 29. 18:00
Sandnes Ulf - Ullensaker/Kisa
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 18:30
FK Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj
4:0 (2:0)
2018. júl. 29. 20:00
Zrinjski - GOSK Gabela
3:1 (2:0)
2018. júl. 29. 20:30
Celik Zenica - Zeljeznicar Sarajevo
1:0 (0:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2018. júl. 29. 22:30
Atlético Rafaela - Unión Sunchales
0:2 (0:0)
2018. júl. 29. 15:00
Vita Club - Aduana Stars
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 15:00
CARA Brazzaville - Djoliba
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 15:00
Songo - Al Hilal Omdurman
1:1 (1:0)
2018. júl. 29. 18:00
WAC - Enyimba
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 18:00
Young Africans - Gor Mahia
2:3 (0:2)
2018. júl. 29. 21:00
USM Alger - Rayon Sports
1:1 (0:1)
2018. júl. 29. 21:00
Raja Casablanca - ASEC Mimosas
4:0 (3:0)
2018. júl. 29. 21:00
Al Masry - Renaissance Berkane
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2018. júl. 29. 18:45
Hapoel Tel Aviv - Bnei Yehuda
4:0 (3:0)
2018. júl. 29. 18:45
Ashdod - Hapoel Ra'anana
0:0
4 mérkőzés
2018. júl. 29. 02:00
Audax Italiano - Universidad de Concepcion
4:1 (2:0)
2018. júl. 29. 18:00
Deportes Iquique - Everton FC
1:1 (1:1)
2018. júl. 29. 21:00
San Luis Quillota - Deportes Temuco
1:2 (1:0)
2018. júl. 29. 23:30
Colo Colo - Curicó Unido
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2018. júl. 29. 15:00
Paide - Kuressaare
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
2018. júl. 29. 10:15
Viktoria Zizkov - Budejovice
1:2 (1:1)
2018. júl. 29. 17:00
Vlasim - Zbrojovka Brno
2:2 (1:0)
2018. júl. 29. 17:00
Varnsdorf - Táborsko
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 18:00
Hradec Králové - Znojmo
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
2018. júl. 29. 18:00
ÍB Vestmannaeyja - KA Akureyri
2:1 (1:1)
2018. júl. 29. 21:15
Víkingur Reykjavík - Stjarnan
0:4 (0:3)

ORGANIC SHOP BIO INDIAI LÓTUSZ TESTÁPOLÓ KRÉM 250 ML
2018. júl. 29. 21:00
Guabirá - The Strongest
0:2 (0:1)
2018. júl. 29. 21:00
Real Potosí - Nacional Potosí
2:3 (1:1)
2018. júl. 29. 22:00
Club Bolívar - Club Aurora
3:0 (1:0)
2018. júl. 29. 02:00
Alebrijes de Oaxaca - Potros UAEM
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 02:00
Cafetaleros de Chiapas - Cimarrones de Sonora
2:2 (0:0)
2018. júl. 29. 19:00
Leones Negros UdeG - Juárez
1:2 (0:1)
2018. júl. 29. 11:00
Mito Hollyhock - Ehime
4:1 (1:1)
2018. júl. 29. 11:00
Matsumoto Yamaga - Ventforet Kofu
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 11:00
Albirex Niigata - JEF United
1:2 (1:1)
2018. júl. 29. 11:00
Gifu - Oita Trinita
0:2 (0:2)
2018. júl. 29. 11:00
Kyoto Sanga - Tokyo Verdy
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 11:00
Tochigi - Zweigen Kanazawa
1:1 (1:1)
2018. júl. 29. 12:00
Omiya Ardija - Roasso Kumamoto
2:1 (0:1)
6 mérkőzés
2018. júl. 29. 13:45
HB Koge - Roskilde
5:2 (2:0)
2018. júl. 29. 13:45
Silkeborg - Thisted
0:0
2018. júl. 29. 13:45
Naestved - Fredericia
3:2 (1:2)
2018. júl. 29. 13:45
Lyngby - Hvidovre
1:1 (1:1)
2018. júl. 29. 13:45
Helsingor - Fremad Amager
3:1 (3:0)
2018. júl. 29. 13:45
Viborg - Nyköbing
0:0
2018. júl. 29. 00:30
Deportivo Cali - Atlético Huila
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 01:00
Santa Fe - Atlético Nacional
0:2 (0:1)
2018. júl. 29. 02:45
Deportes Tolima - América de Cali
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
2018. júl. 29. 13:35
Guangzhou - Chongqing Dangdai Lifan
5:0 (2:0)
2018. júl. 29. 13:35
Tianjin Quanjian - Changchun Yatai
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 21:30
Club Olimpia - Deportivo Santaní
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 16:00
Kokand-1912 - Sogdiana
2:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Qizilqum - Buxoro
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 18:00
Lokomotiv Tashkent - Bunyodkor
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 00:45
Sport Rosario - Universitario
3:0 (1:0)
2018. júl. 29. 03:00
Sport Boys - Universidad San Martín
3:2 (1:1)
2018. júl. 29. 20:30
Deportivo Municipal - Melgar
4:0 (4:0)
3 mérkőzés
2018. júl. 29. 15:00
Kairat Almaty - Tobol
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 15:30
Irtysh Pavlodar - Shakter Karaganda
1:1 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Ordabasy - Zhetysu
1:2 (0:2)
11 mérkőzés
2018. júl. 29. 01:00
Charleston Battery - Richmond Kickers
3:0 (2:0)
2018. júl. 29. 01:00
North Carolina - Pittsburgh Riverhounds
2:1 (1:0)
2018. júl. 29. 01:30
Charlotte Independence - Penn
1:1 (0:0)
2018. júl. 29. 01:30
Tampa Bay Rowdies - New York RB II
2:2 (2:1)
2018. júl. 29. 02:00
Toronto FC II - Nashville
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 02:30
Tulsa Roughnecks - Fresno
1:1 (0:0)
2018. júl. 29. 02:30
OKC Energy - San Antonio
1:2 (0:0)
2018. júl. 29. 02:30
Rio Grande Valley - Colorado Springs
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 04:00
Real Monarchs - Phoenix Rising
4:1 (2:0)
2018. júl. 29. 04:30
Reno 1868 - Saint Louis
1:2 (1:0)
2018. júl. 29. 23:00
Philadelphia Union II - Atlanta United II
4:1 (2:1)

1 mérkőzés
2018. júl. 29. 16:00
Alashkert - Gandzasar Kapan
2:0 (2:0)
2018. júl. 29. 12:00
Jeju - Ulsan Hyundai
1:1 (1:0)
2018. júl. 29. 12:00
Daegu - Jeonbuk
1:3 (0:2)
2018. júl. 29. 12:00
Suwon Blue Wings - Gangwon
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
2018. júl. 29. 16:00
Liepaja - Valmieras
6:2 (4:1)
2018. júl. 29. 17:00
Jelgava - Ventspils
0:3 (0:2)
2018. júl. 29. 03:30
AD San Carlos - Saprissa
2:2 (2:1)
2018. júl. 29. 03:35
Alajuelense - Pérez Zeledón
1:2 (1:1)
2018. júl. 29. 19:00
Cartaginés - Limón
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 21:30
UCR - Grecia
3:1 (2:1)
2018. júl. 29. 23:30
Santos Guápiles - Carmelita
2:1 (2:0)
2018. júl. 29. 13:00
Dalian Transcendence - Qingdao Huanghai
2:2 (0:1)
2018. júl. 29. 14:00
Xinjiang Tianshan - Liaoning Hongyun
0:0
2018. júl. 29. 00:00
Monagas - Atlético Venezuela
5:0 (1:0)
2018. júl. 29. 21:30
Metropolitanos - Mineros Guyana
1:1 (1:1)
2018. júl. 29. 21:45
Deportivo La Guaira - Zulia
1:1 (1:1)
2018. júl. 29. 22:00
Estudiantes Mérida - Caracas
1:1 (0:0)
2018. júl. 29. 22:00
Trujillanos - Aragua
2:0 (2:0)
2018. júl. 29. 01:00
Real de Minas - CD Olimpia
1:3 (0:1)
2018. júl. 29. 02:00
UPNFM - Honduras Progreso
3:1 (2:1)
2018. júl. 29. 04:00
Motagua - CD Platense
1:0 (1:0)
2018. júl. 29. 22:00
Juticalpa - Real Espana
1:1 (1:0)

2018. júl. 29. 12:00
Busan I'Park - Anyang
4:3 (2:1)
2018. júl. 29. 01:30
FC Cincinnati - Espanyol
2:3 (1:1)
2018. júl. 29. 14:30
Feyenoord - Levante
2:1 (0:0)
2018. júl. 29. 14:30
Groningen - Werder Bremen
0:0
2018. júl. 29. 14:30
VfB Stuttgart - Eibar
2:1 (1:1)
2018. júl. 29. 14:30
Montpellier HSC - Burnley
0:0
2018. júl. 29. 15:00
Aue - Schalke 04
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Rangers FC - Wigan
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Leeds United - Las Palmas
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 16:00
Haugesund - Brann
3:1 (2:0)
2018. júl. 29. 16:00
Newcastle Town - Port Vale
1:1 (0:1)
2018. júl. 29. 17:00
Mönchengladbach - Ingolstadt
0:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:00
Akhisar Belediyespor - Al-Hilal
1:3 (0:2)
2018. júl. 29. 17:00
Adana Demirspor - Hacettepe
2:1 (0:1)
2018. júl. 29. 17:00
Maccabi Haifa - Hapoel Nazareth Ilit
1:1 (0:0)
2018. júl. 29. 17:10
Xanthi - Nea Salamina
0:0
2018. júl. 29. 18:00
Konyaspor - Kayserispor
0:2 (0:1)
2018. júl. 29. 18:00
Cinfaes - FC Porto II
1:1 (1:0)
2018. júl. 29. 19:00
Deportivo La Coruna II - Racing Villalbés
1:0 (0:0)
2018. júl. 29. 20:00
Trabzonspor - Samsunspor
3:0 (0:0)
2018. júl. 29. 20:00
Almería - Tenerife
0:1 (0:1)
2018. júl. 29. 20:30
Alcoyano - Elche
2:2 (1:1)
2018. júl. 29. 21:00
Napoli - Chievo
2:0 (1:0)
2018. júl. 29. 22:00
San Martín Tucumán - Atlético Tucumán
2:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
363
40 (11%)
150 (41%)
500
   Raul81
364
38 (10%)
155 (43%)
500
3. Xxy
366
40 (11%)
148 (40%)
496
366
42 (11%)
139 (38%)
488
354
38 (11%)
147 (42%)
484
366
31 (8%)
161 (44%)
477
366
31 (8%)
159 (43%)
473
366
38 (10%)
137 (37%)
464
366
39 (11%)
133 (36%)
461
366
31 (8%)
152 (42%)
459

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont