Főoldal » Meccsek » 2018. május 6.

Meccsek - 2018. május 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. május 6.)


4 mérkőzés
máj. 6. 12:00
Málaga - Alavés
0:3 (0:1)
máj. 6. 16:15
Atlético Madrid - Espanyol
0:2 (0:0)
máj. 6. 18:30
Las Palmas - Getafe
0:1 (0:0)
máj. 6. 20:45
FC Barcelona - Real Madrid
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 6. 17:30
Arsenal - Burnley
5:0 (2:0)
máj. 6. 17:30
Chelsea - Liverpool
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
máj. 6. 12:30
Udinese - Inter
0:4 (0:3)
máj. 6. 15:00
Lazio - Atalanta
1:1 (1:1)
máj. 6. 15:00
Napoli - Torino
2:2 (1:0)
máj. 6. 15:00
SPAL - Benevento
2:0 (1:0)
máj. 6. 15:00
Chievo - Crotone
2:1 (1:0)
máj. 6. 15:00
Genoa - Fiorentina
2:3 (0:1)
máj. 6. 18:00
Sassuolo - Sampdoria
1:0 (0:0)
máj. 6. 20:45
Cagliari - AS Roma
0:1 (0:1)
10 mérkőzés
máj. 6. 15:00
ZTE - Kazincbarcika
2:2 (1:0)
máj. 6. 17:00
Cegléd - Budaörs
1:2 (0:1)
máj. 6. 17:00
Békéscsabai Előre - Budafok
0:1 (0:0)
máj. 6. 17:00
Vác - Szolnoki MÁV
0:0
máj. 6. 17:00
Mosonmagyaróvár - MTK
2:2 (1:0)
máj. 6. 17:00
Győri ETO - Szeged 2011
0:0
máj. 6. 17:00
Kisvárda - Soroksár
3:1 (1:0)
máj. 6. 17:00
Siófok - Dorog
0:1 (0:1)
máj. 6. 17:00
Csákvár - Nyíregyháza
1:1 (1:0)
máj. 6. 17:00
Soproni VSE - Gyirmót
1:2 (0:0)
9 mérkőzés
máj. 6. 15:00
St. Etienne - Bordeaux
1:3 (1:2)
máj. 6. 16:30
Lyon - Troyes
3:0 (2:0)
máj. 6. 17:00
Caen - AS Monaco
1:2 (1:1)
máj. 6. 17:00
Dijon - Guingamp
3:1 (1:0)
máj. 6. 17:00
Metz - Angers
1:2 (1:0)
máj. 6. 17:00
Nantes - Montpellier HSC
0:2 (0:0)
máj. 6. 17:00
Toulouse - Lille
2:3 (2:1)
máj. 6. 17:00
Stade Rennes - Strasbourg
2:1 (1:0)
máj. 6. 21:05
Olympique Marseille - Nice
2:1 (1:1)
9 mérkőzés
máj. 6. 14:30
Excelsior Rotterdam - Ajax
1:2 (1:0)
máj. 6. 14:30
PSV Eindhoven - Groningen
0:0
máj. 6. 14:30
Heerenveen - Feyenoord
2:3 (0:2)
máj. 6. 14:30
Utrecht - Venlo
1:0 (0:0)
máj. 6. 14:30
Sparta Rotterdam - Heracles
2:5 (1:1)
máj. 6. 14:30
Alkmaar - Zwolle
6:0 (1:0)
máj. 6. 14:30
Willem II - Vitesse
2:2 (1:0)
máj. 6. 14:30
Roda - Den Haag
2:3 (0:3)
máj. 6. 14:30
Twente - NAC Breda
1:1 (1:1)

máj. 6. 15:30
Aue - Dynamo Dresden
0:0
máj. 6. 15:30
St. Pauli - Arminia Bielefeld
1:0 (1:0)
máj. 6. 15:30
Braunschweig - Ingolstadt
0:2 (0:0)
máj. 6. 15:30
Regensburg - Darmstadt
0:3 (0:1)
máj. 6. 15:30
Kaiserslautern - Heidenheim
1:0 (0:0)
máj. 6. 15:30
Union Berlin - Bochum
3:1 (1:0)
máj. 6. 15:30
Sandhausen - FC Nürnberg
0:2 (0:1)
máj. 6. 15:30
Greuther Fürth - Duisburg
2:2 (1:0)
máj. 6. 12:00
Gimnastic - Osasuna
0:2 (0:2)
máj. 6. 16:00
Real Oviedo - La Hoya Lorca
2:0 (1:0)
máj. 6. 18:00
Albacete - Cádiz
1:1 (1:1)
máj. 6. 18:00
Lugo - Sevilla Atlético
1:0 (1:0)
máj. 6. 17:00
DVTK II - MTK II
0:0
máj. 6. 17:00
ESMTK - Putnok
0:0
máj. 6. 11:00
Vidi II - BKV Előre
3:0 (0:0)
máj. 6. 17:00
Gyirmót II - THSE-Szabadkikötő
2:3 (0:0)
12 mérkőzés
máj. 6. 13:30
Birmingham - Fulham
3:1 (2:0)
máj. 6. 13:30
Brentford - Hull
1:1 (1:1)
máj. 6. 13:30
Cardiff - Reading
0:0
máj. 6. 13:30
Derby - Barnsley
4:1 (1:0)
máj. 6. 13:30
Ipswich - Middlesbrough
2:2 (1:0)
máj. 6. 13:30
Leeds United - Queens Park
2:0 (1:0)
máj. 6. 13:30
Millwall - Aston Villa
1:0 (1:0)
máj. 6. 13:30
Sheffield Wednesday - Norwich
5:1 (2:0)
máj. 6. 13:30
Sunderland AFC - Wolverhampton
3:0 (2:0)
máj. 6. 13:30
Bristol City - Sheffield United
2:3 (0:3)
máj. 6. 13:30
Preston - Burton Albion
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 6. 17:30
Cesena - Parma
2:1 (0:0)
máj. 6. 17:00
Moreirense - Aves
0:3 (0:1)
máj. 6. 17:00
Estoril - Setúbal
2:1 (1:0)
máj. 6. 19:00
Chaves - Marítimo
4:1 (2:1)
máj. 6. 21:15
FC Porto - Feirense
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 6. 13:00
FK Ural - Amkar
0:2 (0:1)
máj. 6. 18:00
CSKA Moszkva - Arsenal-Tula
6:0 (5:0)
1 mérkőzés
máj. 6. 17:30
Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest
2:3 (2:2)
7 mérkőzés
máj. 6. 00:00
Vasco da Gama - América MG
4:1 (0:1)
máj. 6. 00:00
Sao Paulo - Atlético Mineiro
2:2 (1:0)
máj. 6. 16:00
Corinthians - Ceará
1:1 (1:1)
máj. 6. 21:00
Cruzeiro - Botafogo
1:0 (0:0)
máj. 6. 21:00
Atlético PR - Palmeiras
1:3 (0:1)
máj. 6. 21:00
EC Vitória - Fluminense
1:2 (1:0)
máj. 6. 21:00
Flamengo RJ - Internacional RS
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 6. 15:00
Fenerbahce - Bursaspor
2:1 (0:0)
máj. 6. 15:00
Genclerbirligi - Antalyaspor
0:1 (0:0)
máj. 6. 18:00
Akhisar Belediyespor - Galatasaray
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 6. 13:15
Heart of Midlothian - Celtic
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 6. 13:00
Olimpik Donetsk - Stal Kamjanske
0:2 (0:0)
máj. 6. 18:30
Oleksandria - Zirka
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 6. 14:30
Club Brugge - Anderlecht
1:2 (0:0)
máj. 6. 18:00
Standard Liege - Genk
5:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 6. 16:30
Salzburg - Sturm Graz
4:1 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 6. 16:00
St. Gallen - Basel
2:4 (1:1)
máj. 6. 16:00
Thun - Grasshoppers
2:1 (0:0)
máj. 6. 16:00
FC Zürich - Lausanne
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 6. 18:00
PAS Giannina - Olympiakos Pireus
3:0 (0:0)
máj. 6. 18:00
Panaitolikos - Asteras Tripolis
0:2 (0:1)
máj. 6. 18:00
Panionios Athen - Levadiakos
2:0 (1:0)
máj. 6. 10:00
Tyumen - Szpartak Moszkva II
2:1 (1:0)
máj. 6. 11:00
Sibir Novosibirsk - FK Tambov
0:1 (0:1)
máj. 6. 13:00
Tomsk - Rotor Volgograd
1:0 (0:0)
máj. 6. 14:00
Khimki - Fakel
1:3 (1:0)
máj. 6. 14:00
Shinnik - Yenisey
2:2 (1:0)
máj. 6. 14:00
Olimpiyets - Luch-Energia
1:0 (0:0)
máj. 6. 15:00
Sovjetov - Kuban
1:0 (1:0)
máj. 6. 12:00
Mallorca - Badalona
3:1 (0:0)
máj. 6. 12:00
Formentera - Zaragoza II
2:1 (0:0)
máj. 6. 12:00
Ebro - Pena Deportiva
2:1 (0:0)
máj. 6. 12:00
Cornella - Atlético Baleares
1:0 (0:0)
máj. 6. 12:00
Valencia II - Sabadell
2:0 (0:0)
máj. 6. 17:00
Lleida Esportiu - Olot
1:0 (0:0)
máj. 6. 18:00
Elche - Hércules
1:1 (0:0)
máj. 6. 18:00
Villarreal II - Peralada
0:3 (0:0)
máj. 6. 18:00
Alcoyano - Atlético Saguntino
3:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 6. 15:30
Korona Kielce - Wisla Kraków
0:3 (0:2)
máj. 6. 15:30
Zaglebie Lubin - Górnik Zabrze
0:2 (0:2)
5 mérkőzés
máj. 6. 01:00
Atlético Tucumán - Olimpo
1:1 (0:0)
máj. 6. 16:00
Temperley - Patronato
1:2 (0:2)
máj. 6. 18:15
CA Independiente - Gimnasia La Plata
2:2 (1:1)
máj. 6. 20:30
Tigre - Lanus
0:0
máj. 6. 22:45
Boca Juniors - Unión de Santa Fe
2:0 (0:0)
5 mérkőzés
máj. 6. 02:30
Chicago Fire - Atlanta United
1:2 (0:0)
máj. 6. 02:30
Houston Dynamo - L. A. Galaxy
3:2 (1:1)
máj. 6. 02:30
Kansas - Colorado Rapids
1:0 (1:0)
máj. 6. 23:00
Orlando City - Real Salt Lake
3:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 6. 17:00
Rude Zágráb - Hajduk Split
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 6. 12:00
Aarhus - Odense BK
3:2 (1:2)
máj. 6. 16:00
FC Kobenhavn - Bröndby
1:1 (1:1)
máj. 6. 18:00
SonderjyskE - Hobro
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 6. 15:00
Brommapojkarna - Djurgarden
1:0 (1:0)
máj. 6. 15:00
Dalkurd - Kalmar
1:2 (1:1)
máj. 6. 17:30
Elfsborg - AIK
0:0
máj. 6. 17:30
Trelleborg - Häcken
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 6. 15:20
Trencín - Zilina
1:2 (1:0)
máj. 6. 17:30
AlbinoLeffe - Vicenza
2:0 (0:0)
máj. 6. 17:30
Padova - Gubbio
1:0 (1:0)
máj. 6. 17:30
Teramo - Reggiana
3:3 (0:1)
máj. 6. 17:30
Santarcangelo - Ravenna
1:1 (1:0)
máj. 6. 17:30
Fermana - Fano
0:1 (0:1)
máj. 6. 17:30
Pordenone - Renate
1:1 (1:0)
máj. 6. 17:30
Südtirol - Mestre
1:0 (1:0)
máj. 6. 17:30
Triestina - Sambenedettese
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
máj. 6. 18:00
Bodo/Glimt - Stromsgodset
2:2 (1:1)
máj. 6. 18:00
Kristiansund - Stabaek
1:0 (0:0)
máj. 6. 18:00
Lilleström - Sandefjord
1:0 (1:0)
máj. 6. 18:00
Odd Grenland - Start
3:0 (2:0)
máj. 6. 18:00
Valerenga - Haugesund
2:2 (1:1)
máj. 6. 20:00
Brann - Tromso
3:0 (2:0)
máj. 6. 16:00
Chiasso - FC Schaffhausen
2:0 (2:0)
máj. 6. 12:15
Arouca - Nacional
0:1 (0:1)
máj. 6. 17:00
Madeira - Varzim
2:1 (1:0)
máj. 6. 17:00
Braga II - Benfica II
1:1 (1:0)
máj. 6. 17:00
Gil Vicente - Covilha
0:1 (0:0)
máj. 6. 17:00
Guimaraes II - Sporting CP II
0:1 (0:0)
máj. 6. 17:00
Leixőes - UD Oliveirense
0:1 (0:0)
máj. 6. 18:00
Santa Clara - Real SC
3:0 (1:0)
máj. 6. 00:00
Guarani FC - Ponte Preta
2:3 (1:2)
máj. 6. 14:30
Catania - Rende
6:1 (2:0)
máj. 6. 14:30
Cosenza 1914 - Trapani
4:2 (3:0)
máj. 6. 14:30
Fidelis Andria - Virtus Francavilla
1:1 (1:1)
máj. 6. 14:30
Monopoli - Lecce
4:1 (2:1)
máj. 6. 14:30
Reggina - Juve Stabia
1:1 (1:1)
máj. 6. 14:30
Casertana - Matera
3:0 (3:0)
máj. 6. 14:30
Siracusa - Sicula Leonzio
1:0 (1:0)
máj. 6. 14:30
Fondi - Bisceglie
2:4 (2:2)
máj. 6. 14:30
Paganese - Catanzaro
0:0
1 mérkőzés
máj. 6. 19:00
Beroe - Vereya
1:0 (0:0)
máj. 6. 12:00
Lealtad - Vitoria
1:1 (0:0)
máj. 6. 17:00
Gernika - Leioa
2:2 (0:0)
máj. 6. 18:00
Burgos - Amorebieta
0:0
máj. 6. 18:00
Caudal - Barakaldo
0:1 (0:0)
máj. 6. 18:00
UD Logronés - Pena Sport
3:0 (0:0)
máj. 6. 18:00
Real Unión - Sporting Gijón II
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 6. 17:00
Anorthosis - Omonia Nikosia
2:1 (0:0)
máj. 6. 18:00
Apollon Limassol - AEK Larnaka
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
máj. 6. 13:00
ND Gorica - Domzale
4:1 (1:0)
máj. 6. 16:50
Olimpija Ljubljana - Triglav
2:0 (2:0)
máj. 6. 19:00
Celje - Aluminij
2:2 (0:0)
máj. 6. 12:00
Talavera - Rápido de Bouzas
0:2 (0:0)
máj. 6. 12:00
Rayo Majadahonda - S.S. Reyes
3:1 (0:0)
máj. 6. 12:00
Deportivo La Coruna II - Cerceda
1:0 (0:0)
máj. 6. 18:00
Coruxo - Fuenlabrada
0:2 (0:0)
máj. 6. 18:00
Ponferradina - Toledo
1:4 (0:0)
máj. 6. 18:00
Navalcarnero - Celta Vigo II
2:0 (0:0)
máj. 6. 15:00
Varberg - Landskrona
1:0 (1:0)
máj. 6. 17:30
Falkenberg - Öster
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
máj. 6. 08:00
Sagan Tosu - Shimizu
3:1 (2:1)
máj. 6. 09:00
Shonan Bellmare - Vegalta Sendai
1:3 (0:2)
máj. 6. 10:00
Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe
2:0 (1:0)
máj. 6. 16:30
Torpedo Zhodino - Dinamo Brest
2:0 (0:0)
máj. 6. 18:30
Isloch - Neman Grodno
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 6. 02:00
CF América - UNAM Pumas
2:1 (1:1)
máj. 6. 04:00
Monterrey - Club Tijuana
1:2 (0:2)
máj. 6. 19:00
Toluca - Monarcas Morelia
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 6. 14:00
Paide - Tammeka
3:3 (2:2)
2 mérkőzés
máj. 6. 18:00
Hapoel Ra'anana - Hapoel Ashkelon
4:0 (2:0)
máj. 6. 19:00
Maccabi Petach-Tikva - Ashdod
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
máj. 6. 14:30
Samtredia - Lokomotiv Tbilisi
1:1 (0:0)
máj. 6. 16:30
Rustavi - Dinamo Tbilisi
0:2 (0:0)
máj. 6. 18:30
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 6. 18:00
ÍB Vestmannaeyja - Fjölnir
1:1 (0:0)
máj. 6. 19:00
Fylkir Reykjavik - KA Akureyri
2:1 (2:0)
máj. 6. 21:15
Stjarnan - KR Reykjavik
2:3 (1:2)
máj. 6. 16:00
Aiginiakos - Kissamikos
1:1 (0:0)
máj. 6. 16:00
Panegialios - Kalamarias
1:2 (1:0)
máj. 6. 16:00
Panserraikos - Kallithea
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 6. 17:00
Karabakh - Neftchi
0:1 (0:1)

máj. 6. 15:00
Aalesund - Mjondalen
2:1 (0:0)
máj. 6. 18:00
Jerv - Asane
1:1 (1:0)
máj. 6. 18:00
Floro - Ullensaker/Kisa
1:1 (1:1)
máj. 6. 18:00
Nest-Sotra - Levanger
4:1 (2:0)
máj. 6. 18:00
Sogndal - Sandnes Ulf
2:2 (0:1)
máj. 6. 18:00
Tromsdalen - Kongsvinger
3:3 (0:1)
máj. 6. 18:00
Viking - Notodden
3:1 (2:1)
máj. 6. 11:30
Betis II - Badajoz
3:1 (0:0)
máj. 6. 12:00
Melilla - San Fernando
2:0 (0:0)
máj. 6. 12:00
Huelva - Las Palmas II
1:1 (0:0)
máj. 6. 17:30
Lorca Deportiva - Real Murcia
0:2 (0:0)
máj. 6. 18:00
Mérida AD - Extremadura
0:2 (0:0)
máj. 6. 18:00
El Ejido - Granada II
0:2 (0:0)
máj. 6. 18:30
Écija Balompié - Jumilla
0:2 (0:0)
máj. 6. 18:30
Linense - FC Cartagena
0:0
7 mérkőzés
máj. 6. 17:00
Magallanes - Tomás Greig
3:1 (1:1)
máj. 6. 17:00
Barnechea - Deportes Santa Cruz
4:0 (0:0)
máj. 6. 20:30
Cobresal - San Antonio Unido
4:0 (1:0)
máj. 6. 20:30
Nublense - Fernández Vial
2:0 (0:0)
máj. 6. 21:00
Independiente - Santiago Morning
1:1 (1:0)
máj. 6. 22:00
Coquimbo - Recoleta
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
máj. 6. 01:00
Universidad Católica - Huachipato
3:1 (1:1)
máj. 6. 17:00
O'Higgins - Universidad de Chile
0:1 (0:1)
máj. 6. 22:30
Colo Colo - Everton FC
3:1 (1:1)
máj. 6. 23:30
Nacional Asunción - General Díaz
3:1 (3:0)
máj. 6. 21:00
Envigado - Independiente Medellín
2:0 (1:0)
máj. 6. 23:00
Atlético Huila - Boyacá Chicó
0:1 (0:0)
máj. 6. 12:30
NK Krka - NS Mura
2:1 (0:0)
máj. 6. 17:00
Tabor Sezana - NS Drava
1:1 (0:0)
máj. 6. 17:00
Brda - Ilirija Ljubljana
1:2 (0:0)
máj. 6. 17:00
Jadran Dekani - Radomlje
0:3 (0:0)
máj. 6. 17:00
Brezice - Rogaska
1:1 (0:0)
máj. 6. 16:00
F91 Dudelange - US Esch
4:0 (1:0)
máj. 6. 16:00
Jeunesse Esch - UNA Strassen
4:0 (1:0)
máj. 6. 16:00
Mondorf-les-Bains - UT Pétange
4:3 (2:2)
máj. 6. 16:00
Rodange - RFCU Luxemburg
2:2 (0:1)
máj. 6. 16:00
Hamm Benfica - Fola Esch
2:5 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 6. 15:45
Aberystwyth - Connah's Quay
1:4 (1:3)
máj. 6. 16:00
HB Torshavn - AB Argir
5:0 (0:0)
máj. 6. 16:00
Klaksvík - Vikingur Gota
1:2 (1:1)
máj. 6. 16:00
Runavik - B36 Torshavn
0:2 (0:1)
máj. 6. 16:00
Skála - 07 Vestur
2:1 (1:0)
máj. 6. 16:00
TB / FCS / Royn - EB Streymur
3:2 (2:1)
4 mérkőzés
máj. 6. 12:00
Penya Encarnada - UE Santa Coloma
0:5 (0:0)
máj. 6. 12:00
Inter Club d'Escaldes - Encamp
2:2 (0:0)
máj. 6. 18:00
Lusitanos - Sant Julia
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 6. 14:00
Jelgava - FS METTA/LU Riga
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 6. 13:45
Vejle Boldklub - Nyköbing
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
máj. 6. 09:30
Tianjin Teda - Guizhou Zhicheng
5:1 (2:0)
máj. 6. 13:35
Jiangsu Suning - Changchun Yatai
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
máj. 6. 16:30
Pelister - Akademija Pandev
1:3 (0:0)
máj. 6. 16:30
FK Skopje - Shkupi
1:1 (0:0)
máj. 6. 16:30
Rabotnicki - Pobeda
4:2 (0:0)
máj. 6. 16:30
Renova - Vardar Skopje
1:1 (0:0)
máj. 6. 16:30
Sileks Kratovo - Shkendija
1:3 (0:0)
máj. 6. 21:00
Oriente Petrolero - The Strongest
0:1 (0:0)
máj. 6. 21:00
Jorge Wilstermann - Blooming
3:0 (2:0)
máj. 6. 23:15
Nacional Potosí - Club Bolívar
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 6. 17:30
Klubi 04 Helsinki - Jyväskylä
2:1 (1:0)
máj. 6. 17:30
EIF Ekenas - Haka
0:0
máj. 6. 21:30
Metropolitanos - Carabobo
0:0
máj. 6. 21:30
Caracas - Zulia
3:1 (1:0)
máj. 6. 22:00
Trujillanos - Atlético Venezuela
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 6. 18:00
Suduva - Trakai
0:0
máj. 6. 14:30
De Treffers - TEC
2:2 (0:2)
máj. 6. 18:00
Rayon Sports - Gor Mahia
1:1 (1:1)
máj. 6. 18:00
ASEC Mimosas - Aduana Stars
1:0 (1:0)
máj. 6. 18:00
Enyimba - Djoliba
2:0 (0:0)
máj. 6. 21:00
USM Alger - Young Africans
4:0 (2:0)
máj. 6. 21:00
WAC - CARA Brazzaville
1:0 (1:0)
máj. 6. 21:00
Al Masry - Songo
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 6. 15:00
Pakhtakor - Kokand-1912
1:1 (0:1)
máj. 6. 17:00
Buxoro - Navbahor
0:1 (0:1)
10 mérkőzés
máj. 6. 01:00
FC Cincinnati - Atlanta United II
4:2 (3:2)
máj. 6. 02:00
OKC Energy - Swope Park Rangers
0:1 (0:0)
máj. 6. 02:30
San Antonio - Fresno
2:1 (1:0)
máj. 6. 19:00
New York RB II - Nashville
1:1 (1:1)
máj. 6. 23:00
Bethlehem Steel - Richmond Kickers
3:1 (1:1)
11 mérkőzés
máj. 6. 06:00
Roasso Kumamoto - Ventforet Kofu
1:4 (0:2)
máj. 6. 07:00
Mito Hollyhock - Tokushima Vortis
0:1 (0:0)
máj. 6. 07:00
Albirex Niigata - Oita Trinita
1:2 (1:2)
máj. 6. 07:00
Tokyo Verdy - Zweigen Kanazawa
0:1 (0:1)
máj. 6. 08:00
Kyoto Sanga - Renofa Yamaguchi
1:2 (0:1)
máj. 6. 09:00
Omiya Ardija - JEF United
0:1 (0:0)
máj. 6. 09:00
Machida Zelvia - Yokohama FC
1:0 (1:0)
máj. 6. 09:00
Fagiano Okayama - Avispa Fukuoka
2:2 (1:1)
máj. 6. 09:00
Ehime - Tochigi
1:1 (0:0)
máj. 6. 11:00
Gifu - Matsumoto Yamaga
2:0 (0:0)
máj. 6. 07:00
Seongnam Ilhwa - Suwon City
2:1 (0:1)
máj. 6. 08:00
Ansan Greeners - Busan I'Park
1:3 (0:0)
máj. 6. 08:00
Anyang - Asan Mugunghwa
0:3 (0:1)
máj. 6. 11:00
Bucheon 1995 - Gwangju
1:0 (0:0)
máj. 6.
Flamurtari - Vllaznia
4:1 (0:0)
máj. 6.
Trepca'89 - Besa Pejë
2:0 (0:0)
máj. 6.
Vëllaznimi - Llapi
2:0 (0:0)
máj. 6.
Prishtina - Gjilani
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 6. 11:30
Kitchee - Pegasus
4:1 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
275
27 (10%)
107 (39%)
349
275
28 (10%)
97 (35%)
334
275
33 (12%)
82 (30%)
329
274
20 (7%)
113 (41%)
326
5. G76
275
29 (11%)
88 (32%)
321
275
19 (7%)
111 (40%)
317
   Tila
275
25 (9%)
96 (35%)
317
268
26 (10%)
93 (35%)
316
9. Xxy
275
19 (7%)
110 (40%)
315
10. Tatrai
275
27 (10%)
88 (32%)
311

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont