Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 20.

Meccsek - 2017. szeptember 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2017. szeptember 20.)


8 mérkőzés
2017. szept. 20. 20:00
Formentera - UD Logronés
4:3 (0:0)
2017. szept. 20. 20:00
Córdoba - Tenerife
1:4 (1:2)
2017. szept. 20. 20:15
Gimnástica Segoviana - Ponferradina
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 20:30
Calahorra - Fuenlabrada
1:3 (0:3)
2017. szept. 20. 20:45
Talavera - FC Cartagena
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 21:00
Hércules - Elche
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 21:00
Cádiz - Osasuna
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 21:30
Real Murcia - Olot
3:1 (1:1)
5 mérkőzés
2017. szept. 20. 20:00
Athletic Bilbao - Atlético Madrid
1:2 (0:0)
2017. szept. 20. 20:00
Leganés - Girona
0:0
2017. szept. 20. 21:00
Deportivo La Coruna - Alavés
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 22:00
Real Madrid - Betis
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 22:00
Sevilla - Las Palmas
1:0 (0:0)

5 mérkőzés
2017. szept. 20. 20:45
Arsenal - Doncaster
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 20:45
Everton - Sunderland AFC
3:0 (1:0)
2017. szept. 20. 20:45
Chelsea - Nottingham Forest
5:1 (3:0)
2017. szept. 20. 21:00
West Bromwich - Manchester City
1:2 (0:1)
2017. szept. 20. 21:00
Manchester United - Burton Albion
4:1 (3:0)
62 mérkőzés
2017. szept. 20. 15:00
Kecskeméti TE - Mezőkövesd
1:4 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Duna Aszfalt Tiszakécske - Nyíregyháza
2:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Karancslapujtő - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Debreceni EAC - Budafok
0:4 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Pécsi MFC - Budapest Honvéd
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Nyíradony - Vasas
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
BKV Előre - Kisvárda
0:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Szarvaskend - Szombathelyi Haladás
0:6 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Komárom - Dorog
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
III. Kerületi TUE UPE - Soroksár
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Sárvár - Paks
0:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Kozármisleny - Gyirmót
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Rákosszentmihály - Siófok
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Nagyatád - Vác
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Öttevény - Újpest
0:6 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Sényő - Kazincbarcika
2:0 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Cigánd - Szolnoki MÁV
2:2 / tizenegyesekkel 7:6 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Tállya - MTK
0:9 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Mohács - Fehérvár
0:4 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Úrkút - Cegléd
2:6 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Szekszárd - Szeged 2011
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Kondoros - Békéscsabai Előre
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Csongrád - Debreceni VSC
1:10 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
THSE-Szabadkikötő - Csákvár
1:5 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Mórahalom - Budaörs
1:4 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Nyírbátor - Győri ETO
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Szarvas - Mosonmagyaróvár
4:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Szabadszállás - Dunaújváros
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Jánoshalma - Gödöllő
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
ESMTK - Monor
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Nagyhalászi - Iváncsa
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Csács-Nemesapáti - Pilis
2:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Nagykanizsai TE - Törökszentmiklós
2:0 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Jászárokszállás - Nagyecsed
0:5 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Maklár - Rákosmenti KSK
1:4 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Füzesgyarmat - Makó
3:0 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Gyöngyös - Pénzügyőr
5:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Lajoskomárom - Andráshida
0:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Tata - Putnok
2:7 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Csetény - Ercsi
0:4 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Pécsvárad - Tiszaújváros
1:4 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Bátaszék - Tolna
3:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Budakalász - Salgótarján
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Edelény - SZEOL
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Salgótarján - Vasszécseny
7:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Balatonlelle - Vecsés
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Bácsa - Pápai Perutz
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Tiszafüred - Csorna
1:4 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Ibrány - Jászberény
3:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Ásotthalom - Hódmezővásárhely
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Törtel - Algyő
4:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Eger - Testvériség
3:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Szentlőrinc - Csepel
3:0 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Olajmunkás - Felsőzsolca
3:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Balatonfüred - Pestszentimre
3:2 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Sárrétudvar - Balassagyarmat
1:8 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Felsőtárkány - Mád
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 17:00
Gárdony - ZTE
0:3 (0:0)
2017. szept. 20. 17:00
Ménfőcsanak - FC Dabas
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 17:30
Ajka - Érd
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
2017. szept. 20. 19:00
Tatabánya - Soproni VSE
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 20:00
Kaposvár - Puskás Akadémia
1:3 (0:0)

9 mérkőzés
2017. szept. 20. 18:00
Benevento - AS Roma
0:4 (0:2)
2017. szept. 20. 20:45
AC Milan - SPAL
2:0 (1:0)
2017. szept. 20. 20:45
Juventus - Fiorentina
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 20:45
Lazio - Napoli
1:4 (1:0)
2017. szept. 20. 20:45
Atalanta - Crotone
5:1 (3:0)
2017. szept. 20. 20:45
Cagliari - Sassuolo
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 20:45
Genoa - Chievo
1:1 (0:0)
2017. szept. 20. 20:45
Hellas Verona - Sampdoria
0:0
2017. szept. 20. 20:45
Udinese - Torino
2:3 (0:2)
5 mérkőzés
2017. szept. 20. 18:30
1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
0:1 (0:1)
2017. szept. 20. 20:30
Mainz - Hoffenheim
2:3 (2:2)
2017. szept. 20. 20:30
Hertha BSC - Bayer Leverkusen
2:1 (2:0)
2017. szept. 20. 20:30
Freiburg - Hannover 96
1:1 (0:0)
2017. szept. 20. 20:30
Hamburger SV - Borussia Dortmund
0:3 (0:1)
2017. szept. 20. 18:30
Braunschweig - Greuther Fürth
3:0 (2:0)
2017. szept. 20. 18:30
Heidenheim - Darmstadt
2:2 (1:1)
2017. szept. 20. 18:30
Fortuna Düsseldorf - Regensburg
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 18:30
Dynamo Dresden - Arminia Bielefeld
0:2 (0:0)
13 mérkőzés
2017. szept. 20. 17:00
Swift - Vitesse
0:0 / tizenegyesekkel 5:3
2017. szept. 20. 17:00
Capelle - Roda
0:5 (0:3)
2017. szept. 20. 18:30
Scheveningen - Ajax
1:5 (0:2)
2017. szept. 20. 19:45
Sneek - Twente
1:3 (0:2)
2017. szept. 20. 19:45
Ajax Amateurs - Utrecht
0:6 (0:6)
2017. szept. 20. 19:45
Achilles '29 - NAC Breda
4:3 (1:2)
2017. szept. 20. 19:45
Excelsior Rotterdam - Heerenveen
1:2 (0:2)
2017. szept. 20. 19:45
Sint Bavo - Telstar
4:1 (1:1)
2017. szept. 20. 19:45
CSV Apeldoorn - Willem II
2:4 (0:2)
2017. szept. 20. 19:45
Staphorst - Koninklijke
2:3 (0:0)
2017. szept. 20. 19:45
Katwijk - Ter Leede
4:0 (1:0)
2017. szept. 20. 19:45
ASV De Dijk - Hardenberg
2:1 (0:1)
2017. szept. 20. 20:45
Feyenoord - Den Haag
2:0 (0:0)

2 mérkőzés
2017. szept. 20. 17:00
Leixőes - Pacos de Ferreira
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 22:15
Benfica - Braga
1:1 (1:0)
10 mérkőzés
2017. szept. 20. 11:00
Luch-Energia - Anzhi
2:0 (1:0)
2017. szept. 20. 14:00
Shinnik - FK Ural
3:0 (2:0)
2017. szept. 20. 14:00
FK Tambov - Arsenal-Tula
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 14:00
Gazovik Orenburg - Rubin Kazan
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 14:00
Tomsk - FK Krasnodar
2:1 (2:1)
2017. szept. 20. 16:00
Avangard Kursk - CSKA Moszkva
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Tyumen - Ruan Tosno
1:2 (0:2)
2017. szept. 20. 17:00
Volgar Astrakhan - FK Rostov
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 17:30
Nalchik - Dinamo Moszkva
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
2017. szept. 20. 18:00
Kuban Krasnodar - Szpartak Moszkva
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
2017. szept. 20. 00:15
Estudiantes - Nacional Asunción
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 02:45
Atlético Junior - Cerro Porteno
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
2017. szept. 20. 17:30
Botosani - CSMS Iasi
3:3 (2:2)
25 mérkőzés
2017. szept. 20. 12:00
Inegölspor - Malatyaspor
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 13:00
Düzyurtspor - Gümüshanespor
4:4 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)
2017. szept. 20. 13:30
Batman Petrolspor - Göztepe Izmir
3:1 (1:1)
2017. szept. 20. 14:00
Erzin - Fatih Karagümrük
1:2 (0:0)
2017. szept. 20. 14:00
Kozanspor - Adanaspor
1:3 (0:1)
2017. szept. 20. 14:00
Denizlispor - Düzcespor
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 14:00
Hacettepe - Yeni Altindag BS
1:2 (0:1)
2017. szept. 20. 14:00
Keciörengücü - Silivrispor
3:1 (2:1)
2017. szept. 20. 14:00
Kastamonuspor - Ofspor
1:3 (1:1)
2017. szept. 20. 14:00
Hatayspor - Ergene Velimesespor
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 14:00
Sancaktepe - Elazigspor
2:4 (0:0)
2017. szept. 20. 14:30
Körfez Belediyespor - Edirnespor
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
2017. szept. 20. 14:30
Bergama Belediyespor - Sariyer
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 14:30
Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 14:30
OYAK-Renaultspor - Karsiyakaspor
3:1 (0:1)
2017. szept. 20. 15:00
Giresunspor - Cizre Basra Spor
3:1 (1:0)
2017. szept. 20. 16:00
Altay Izmir - Erzurum BB
0:0 / tizenegyesekkel 6:7
2017. szept. 20. 17:00
Bucaspor - Pendikspor
2:0 (1:0)
2017. szept. 20. 17:00
Altinordu - Sultanbeyli Belediye
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 18:00
Gaziantepspor - Tire 1922
0:3 (0:2)
2017. szept. 20. 18:00
Adana Demirspor - Bayrampasa
3:0 (1:0)
2017. szept. 20. 18:00
Manisaspor - Arsinspor
4:1 (3:0)
2017. szept. 20. 18:00
Samsunspor - Ankara Demirspor
3:3 / tizenegyesekkel 1:3 (0:1)
2017. szept. 20. 19:30
Fethiyespor - Nazilli
2:0 (0:0)
2017. szept. 20. 19:30
Bursaspor - Tarsus Idman Yurdu
4:0 (2:0)

12 mérkőzés
2017. szept. 20. 20:00
Cercle Brugge - Genk
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 20:00
Mouscron-Péruwelz - Tubize
3:1 (0:0)
2017. szept. 20. 20:00
Mechelen - Bocholter VV
3:0 (0:0)
2017. szept. 20. 20:00
Liege - Zulte-Waregem
2:3 (0:0)
2017. szept. 20. 20:00
KV Oostende - Union St. Gilloise
3:1 (0:0)
2017. szept. 20. 20:00
Lommel - Waasland-Beveren
1:2 (0:0)
2017. szept. 20. 20:30
Roeselare - Club Brugge
1:5 (0:0)
2017. szept. 20. 20:30
Lokeren - Beerschot-Wilrijk
2:0 (0:0)
2017. szept. 20. 20:30
ASV Geel - Gent
2:3 (0:0)
2017. szept. 20. 20:30
AS Eupen - Rupel Boom
3:2 (0:0)
2017. szept. 20. 20:45
Westerlo - Anderlecht
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 20:45
Standard Liege - Heist
4:0 (0:0)
1 mérkőzés
2017. szept. 20. 20:45
Dundee FC - Celtic
0:4 (0:2)
10 mérkőzés
2017. szept. 20. 14:00
Helios - Desna
1:2 (1:1)
2017. szept. 20. 15:00
Kolos Kovalivka - Illichivets
1:2 (0:1)
2017. szept. 20. 15:00
Zhemchuzhyna Odesa - Stal Kamjanske
1:1 / tizenegyesekkel 1:4 (1:0)
2017. szept. 20. 15:00
Tavriya Simferopol - Zirka
3:2 (2:2)
2017. szept. 20. 15:00
Ahrobiznes Volochysk - Veres Rivne
1:2 (0:0)
2017. szept. 20. 16:30
Inhulets - Arsenal Kiev
0:0 / tizenegyesekkel 5:6
2017. szept. 20. 17:00
Avanhard Kramatorsk - Vorskla Poltava
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 17:00
Prykarpattya - Karpaty Lviv
2:1 (1:0)
2017. szept. 20. 18:00
Dnipro-1 - Hirnyk-Sport
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 18:00
Demnya - Lviv
1:2 (1:1)

4 mérkőzés
2017. szept. 20. 18:00
Salzburg II - Sturm Graz
1:2 (1:0)
2017. szept. 20. 18:30
Union Vöcklamarkt - Austria Wien
0:3 (0:1)
2017. szept. 20. 19:00
Gurten - Altach
3:4 (1:1)
2017. szept. 20. 20:30
Elektra - Rapid Wien
0:4 (0:1)
5 mérkőzés
2017. szept. 20. 18:30
Meppen - Osnabrück
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 19:00
Chemnitzer - Fortuna Köln
1:2 (0:1)
2017. szept. 20. 19:00
Preußen Münster - Aalen
1:1 (0:0)
2017. szept. 20. 19:00
Würzburger Kickers - Carl Zeiss Jena
2:2 (0:2)
2017. szept. 20. 19:00
Erfurt - Unterhaching
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
2017. szept. 20. 20:00
Lausanne - FC Zürich
1:1 (1:1)
2017. szept. 20. 20:00
St. Gallen - Basel
2:1 (2:0)
2017. szept. 20. 20:00
BSC Young Boys - Luzern
4:1 (2:1)
7 mérkőzés
2017. szept. 20. 15:00
Platanias - Apollon Smyrnis
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 15:00
Atromitos - Kerkyra
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 17:15
PAOK Saloniki - Levadiakos
2:1 (1:0)
2017. szept. 20. 17:15
Panachaiki - Anagennisi Karditsa
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 19:30
AEK Athen - Lamia
2:0 (0:0)
2017. szept. 20. 19:30
Panathinaikosz - Larisa
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2017. szept. 20. 02:10
CA Independiente - Atlético Tucumán
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
2017. szept. 20. 17:45
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sacz
3:2 (0:0)
2017. szept. 20. 20:45
Korona Kielce - Wisla Kraków
1:0 (0:0)

2017. szept. 20. 20:30
Fermana - Sambenedettese
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
2017. szept. 20. 18:30
Trencín - Nitra
2:1 (1:0)
2017. szept. 20. 19:00
Trnava - Zlate Moravce
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 19:00
Dunaszerdahely - FK Senica
1:0 (0:0)
12 mérkőzés
2017. szept. 20. 15:30
Bedem Ivankovo - Lokomotiv Zágráb
0:3 (0:1)
2017. szept. 20. 15:30
Croatia Zmijavci - Slaven Belupo
0:1 (0:1)
2017. szept. 20. 15:30
Borac Imbriovec - Dinamo Zágráb
0:6 (0:2)
2017. szept. 20. 15:30
Vrbovec - Rijeka
1:3 (0:2)
2017. szept. 20. 15:30
Oriolik - Hajduk Split
0:3 (0:1)
2017. szept. 20. 15:30
Radnik Sesvete - RNK Split
3:0 (2:0)
2017. szept. 20. 15:30
Nehaj - Osijek
0:6 (0:3)
2017. szept. 20. 15:30
Dakovo-Croatia - Istra 1961
0:4 (0:3)
2017. szept. 20. 15:30
Nedelisce - Inter Zapresic
0:6 (0:3)
2017. szept. 20. 15:30
Bjelovar - NK Zágráb
2:3 (0:1)
2017. szept. 20. 15:30
Zagora - Sibenik
0:3 (0:1)
2017. szept. 20. 15:30
Novigrad - Zelina
5:1 (1:0)
10 mérkőzés
2017. szept. 20. 16:30
Greve Fodbold - Midtjylland
0:7 (0:0)
2017. szept. 20. 16:30
Hedensted - Lyngby
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 16:30
Otterup - Randers
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 16:30
Naestved - HB Koge
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 16:30
Middelfart - Aalborg
0:2 (0:0)
2017. szept. 20. 18:15
Skive - FC Kobenhavn
0:3 (0:0)
2017. szept. 20. 19:00
Holbaek - Horsens
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 19:00
Slagelse - Hobro
1:5 (0:0)
2017. szept. 20. 19:00
Hvidovre - Helsingor
0:0 / tizenegyesekkel 3:4
2017. szept. 20. 20:30
LSF - Bröndby
1:5 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
2017. szept. 20. 19:00
Halmstad - Kalmar
1:1 (0:1)
2017. szept. 20. 19:00
Hammarby - IFK Göteborg
2:1 (0:0)
2017. szept. 20. 19:00
Östersunds - Malmö FF
2:2 (0:1)
2017. szept. 20. 19:00
Jönköpings Södra - Sirius
3:1 (2:0)
10 mérkőzés
2017. szept. 20. 16:00
Zivanice - Sigma Olomouc
0:8 (0:2)
2017. szept. 20. 16:00
Hodonín-Sardice - Slovan Liberec
0:4 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Holicky Olomouc - Hradec Králové
1:8 (0:4)
2017. szept. 20. 16:00
Jiskra Domazlice - Dukla Praha
3:2 (0:1)
2017. szept. 20. 17:00
Hanacka Slavia Kromeriz - Karvina
0:4 (0:3)
2017. szept. 20. 17:00
Mlada Boleslav - Pribram
3:0 (1:0)
2017. szept. 20. 17:00
Jablonec - Viktoria Zizkov
2:1 (0:1)
2017. szept. 20. 17:00
Jihlava - Banik Sokolov
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 18:15
Znojmo - Sparta Praha
0:1 (0:1)
2017. szept. 20. 18:30
Slavia Praha - Trinec
5:1 (0:1)
2017. szept. 20. 20:00
Neuchatel Xamax FC - Servette
3:2 (1:2)
2017. szept. 20. 20:00
Chiasso - Aarau
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 20:00
Rapperswil-Jona - Wil
0:0
2 mérkőzés
2017. szept. 20. 17:00
Borac Cacak - Crvena Zvezda
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 19:00
Partizan - Napredak
1:1 (0:1)
12 mérkőzés
2017. szept. 20. 15:30
Javor - Sindjelic Beograd
2:0 (1:0)
2017. szept. 20. 15:30
Buducnost Dobanovci - Vozdovac
3:3 / tizenegyesekkel 4:2 (1:2)
2017. szept. 20. 15:30
Polet Lipljan - Spartak Subotica
1:8 (0:6)
2017. szept. 20. 15:30
Jagodina - Cukaricki
0:3 (0:2)
2017. szept. 20. 15:30
Macva Sabac - Backa Palanka
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
2017. szept. 20. 15:30
Dinamo Pancevo - Vojvodina
1:2 (1:1)
2017. szept. 20. 15:30
Radnicki Pirot - Novi Pazar
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (1:0)
2017. szept. 20. 15:30
Zlatibor Cajetina - Radnicki Nis
0:0 / tizenegyesekkel 7:6
2017. szept. 20. 15:30
Radnicki Novi Beograd - FK Mladost Lucani
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:30
FK Zemun - Rad Belgrád
0:0 / tizenegyesekkel 5:6
2017. szept. 20. 15:30
Indjija - Radnik Surdulica
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
2017. szept. 20. 19:00
Metalac - Proleter Novi Sad
1:2 (0:1)

VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ
2017. szept. 20. 01:30
Guarani - Paraná
0:4 (0:3)
1 mérkőzés
2017. szept. 20. 20:15
Valerenga - Sarpsborg 08
0:3 (0:1)
2017. szept. 20. 20:30
Livorno - Lucchese
3:0 (1:0)
2017. szept. 20. 18:00
Arouca - Sporting CP II
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2017. szept. 20. 18:00
Omonia Nikosia - AEK Larnaka
5:2 (4:1)
2017. szept. 20. 12:00
Matsumoto Yamaga - Vissel Kobe
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 12:00
Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
2:4 (0:1)
2017. szept. 20. 12:00
Cerezo Osaka - Nagoya Grampus
1:0 (1:0)
2017. szept. 20. 12:00
Tsukuba University - Omiya Ardija
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 12:00
Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima
3:2 (0:2)
2017. szept. 20. 12:00
Parceiro Nagano - Jubilo Iwata
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 12:00
Kawasaki Frontale - Shimizu
4:1 (2:1)
2017. szept. 20. 12:00
Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
2:3 (0:1)
7 mérkőzés
2017. szept. 20. 15:00
Pomorie - Etar Veliko Tarnovo
2:4 (0:1)
2017. szept. 20. 15:00
Lokomotiv Szófia - Vereya
2:1 (1:1)
2017. szept. 20. 15:00
Montana - Cherno More Varna
2:1 (1:0)
2017. szept. 20. 15:00
Chernomorets Balchik - Slavia Szófia
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 15:00
Strumska Slava - Sozopol
2:1 (0:1)
2017. szept. 20. 15:00
Botev Vratsa - Pirin Blagoevgrad
3:1 (0:1)
2017. szept. 20. 18:00
Litex Lovech - Vitosha Bistritsa
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2017. szept. 20. 13:00
NS Drava - Celje
0:3 (0:2)
2017. szept. 20. 15:00
NS Mura - Domzale
3:1 (3:1)
2017. szept. 20. 16:00
Sampion Celje - ND Gorica
0:3 (0:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
15 mérkőzés
2017. szept. 20. 16:00
Metalleghe-BSI - Zeljeznicar Sarajevo
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Mladost Doboj Kakanj - FK Sarajevo
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
2017. szept. 20. 16:00
Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg
0:1 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Tuzla City - Zrinjski
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Zvijezda '09 Brgule - Bosna Visoko
2:0 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Slaven Zivinice - Celik Zenica
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Leotar Trebinje - Kozara Gradiska
4:0 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Velez Mostar - Olimpik Sarajevo
1:3 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Ljubic Prnjavor - Vitez
0:6 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Bratstvo Gracanica - Sutjeska Foca
6:1 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Azot Vitkovici - Sloboda Tuzla
1:2 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Svatovac Poljice - Slavija Sarajevo
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
Grude - Krupa na Vrbasu
0:4 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
TOSK Tesanj - GOSK Gabela
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2017. szept. 20. 16:00
FK Vitez - Borac Banja Luka
3:8 (0:0)
5 mérkőzés
2017. szept. 20. 16:00
Tulevik - Maardu United
0:0
2017. szept. 20. 16:00
FCI Levadia - K-Järve JK Järve
7:0 (4:0)
2017. szept. 20. 17:00
Nőmme Kalju - Paide III
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (1:0)
2017. szept. 20. 19:00
Rumori Calcio - Kuressaare
0:6 (0:1)
2017. szept. 20. 19:30
Pohja-Tallinna - Flora Tallinn II
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
2017. szept. 20. 11:30
Blacktown City - Western Sydney Wanderers
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:1)
2017. szept. 20. 11:30
Gold Coast City - South Melbourne
0:6 (0:3)

Kvízjáték online és ingyenes
2017. szept. 20. 18:30
Vikingur Gota - Klaksvík
0:0
2017. szept. 20. 19:00
Runavik - HB Torshavn
2:3 (0:1)
2017. szept. 20. 19:00
B36 Torshavn - TB / FCS / Royn
3:0 (1:0)
2017. szept. 20. 19:00
EB Streymur - 07 Vestur
3:0 (2:0)
2017. szept. 20. 19:30
Skála - Fuglafjordur
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
2017. szept. 20. 16:00
Pyunik - Urartu
0:0
2017. szept. 20. 01:10
Deportivo Capiatá - Libertad
1:0 (0:0)
2017. szept. 20. 19:30
AmaZulu - Bidvest Wits
3:0 (1:0)
2017. szept. 20. 19:30
Bloemfontein - Baroka
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 19:30
Maritzburg United - Kaizer Chiefs
0:2 (0:1)
2017. szept. 20. 19:30
Platinum Stars - Golden Arrows
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
2017. szept. 20. 15:30
Vardar Skopje - Renova
2:1 (0:0)
2017. szept. 20. 15:30
Shkendija - Sileks Kratovo
5:0 (0:0)
2017. szept. 20. 15:30
Pobeda - Rabotnicki
2:4 (0:0)
2017. szept. 20. 15:30
Akademija Pandev - Pelister
2:0 (0:0)
2017. szept. 20. 15:30
Shkupi - FK Skopje
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2017. szept. 20. 18:00
Liepaja - Rigas FS
4:1 (1:0)
2017. szept. 20. 18:00
Riga - Spartaks Jürmala
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
2017. szept. 20. 16:00
Utenis Utena - Zalgiris Vilnius
1:2 (0:1)
2017. szept. 20. 17:00
Stumbras - Suduva
1:3 (0:1)
2017. szept. 20. 12:00
Gwangju - FC Seoul
1:4 (1:3)
2017. szept. 20. 12:00
Jeonbuk - Sangju Sangmu
1:2 (1:0)
2017. szept. 20. 12:00
Jeonnam Dragons - Incheon
0:0
2017. szept. 20. 12:30
Pohang - Gangwon
5:2 (1:1)
2017. szept. 20. 12:30
Suwon Blue Wings - Jeju
2:3 (1:2)
2017. szept. 20. 12:30
Ulsan Hyundai - Daegu
3:2 (1:0)
1 mérkőzés
2017. szept. 20. 19:00
Ghajnsielem - Kirkop United
2:2 / tizenegyesekkel 8:7 (0:0)
2017. szept. 20. 22:30
Deportivo Táchira - Deportivo Zulia
4:1 (1:1)
2017. szept. 20. 10:00
Mexikó U19 - Tádzsikisztán U19
5:0 (1:0)
2017. szept. 20. 13:30
Kína U19 - Omán U19
2:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
298
37 (12%)
159 (53%)
503
297
34 (11%)
164 (55%)
498
298
32 (11%)
168 (56%)
496
300
35 (12%)
160 (53%)
495
5. Xxy
303
29 (10%)
170 (56%)
485
6. Sió
298
29 (10%)
169 (57%)
483
298
29 (10%)
167 (56%)
479
303
28 (9%)
163 (54%)
466
298
29 (10%)
157 (53%)
459
10. AltT
299
29 (10%)
155 (52%)
455

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont