Főoldal » Meccsek » 2017. augusztus 9.

Meccsek - 2017. augusztus 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2017. augusztus 9.)


5 mérkőzés
2017. aug. 9. 20:45
Crewe - Bolton Wanderers
1:2 (1:0)
2017. aug. 9. 20:45
Oldham - Burton Albion
2:3 (0:0)
2017. aug. 9. 20:45
Sheffield United - Walsall
3:2 (0:1)
2017. aug. 9. 20:45
Leeds United - Port Vale
4:1 (1:1)
2017. aug. 9. 20:45
Colchester - Aston Villa
1:2 (1:2)
2017. aug. 9. 20:00
Heidenheim - Aue
2:1 (1:1)
2017. aug. 9. 20:00
FC Porto - Estoril
4:0 (1:0)
2017. aug. 9. 22:00
Benfica - Braga
3:1 (2:1)

2 mérkőzés
2017. aug. 9. 00:15
Lanus - The Strongest
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 02:45
River Plate - Guaraní
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
2017. aug. 9. 16:30
FK Ural - Zenit Szentpétervár
1:1 (1:0)
2017. aug. 9. 18:30
Szpartak Moszkva - Arsenal-Tula
2:0 (1:0)
2017. aug. 9. 19:00
FK Rostov - Dinamo Moszkva
1:0 (1:0)
2017. aug. 9. 19:00
Rubin Kazan - Lokomotiv Moszkva
1:1 (0:0)
2017. aug. 9. 19:00
Ruan Tosno - CSKA Moszkva
1:2 (0:0)
23 mérkőzés
2017. aug. 9. 16:30
Tudora - Bucovina Radauti
3:1 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Cimentul Bicaz - Viitorul Curita
2:0 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Unirea Mircesti - Pascani
2:1 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Girceni - Chiscani
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Vointa Cetate - Alb-Negru
0:7 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Progresul Somcuta Mare - Rapid Jibou
4:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Luceafarul Decebal - Diosig-Bihardiószeg
0:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Papauti - Odorheiu Secuiesc
4:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Spicul Seica Mare - Zarnesti
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Vointa Biled - Nuova Mama Mia
6:1 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Soimii Lipova - Millenium Giarmata
6:0 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Vointa Lupac - Inter Petrila
3:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Recolta Danceu - Stiinta Turceni
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Dunarea Calafat - Milcov
0:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Colibasi - Titu
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Gaz Metan Cornesti - Aninoasa
2:0 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Astra Plosca - Mihai Bravu
3:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Baraganul Ciulnita - Agricola Borcea
4:6 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Regal SC Ferdinand I - Petrolul 52
1:8 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Bragadiru - Modelu
1:6 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Viitorul Ianca - Focsani
1:4 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Viitorul Fantanele - Pescarusul Sarichioi
7:0 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Buzau - Zimbrul Slobozia Conachi
2:3 (0:0)

3 mérkőzés
2017. aug. 9. 16:00
Astra Giurgiu - Concordia Chiajna
1:0 (1:0)
2017. aug. 9. 18:15
Juventus Bukarest - CS U Craiova
0:1 (0:1)
2017. aug. 9. 20:45
Steaua Bukarest - CSMS Iasi
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
2017. aug. 9. 20:45
Rangers FC - Dunfermline
6:0 (4:0)
2017. aug. 9. 20:45
Dundee FC - Dundee United
2:1 (1:1)
2017. aug. 9. 20:45
Hamilton - Aberdeen
0:1 (0:1)
2017. aug. 9. 20:45
Ross County - Motherwell
2:3 (0:0)
3 mérkőzés
2017. aug. 9. 20:00
Lausanne - Lugano
2:3 (1:1)
2017. aug. 9. 20:00
St. Gallen - Luzern
0:2 (0:1)
2017. aug. 9. 20:00
BSC Young Boys - Thun
0:4 (0:3)
2017. aug. 9. 12:00
PFC Sochi - FK Nizhny Novgorod
3:1 (1:1)
2017. aug. 9. 14:00
Sibir Novosibirsk - Kuban
2:0 (0:0)
2017. aug. 9. 14:00
Tomsk - Volgar Astrakhan
2:1 (2:1)
2017. aug. 9. 15:00
Shinnik - Sovjetov
2:3 (1:1)
2017. aug. 9. 16:00
Tyumen - Luch-Energia
1:2 (0:2)
2017. aug. 9. 16:00
FK Tambov - Fakel
1:0 (1:0)
2017. aug. 9. 16:00
Gazovik Orenburg - Rotor Volgograd
2:2 (2:0)
2017. aug. 9. 18:00
Khimki - Avangard Kursk
1:1 (0:1)
2017. aug. 9. 19:00
Baltika Kaliningrad - Yenisey
0:5 (0:0)
7 mérkőzés
2017. aug. 9. 19:00
Bytovia Bytow - Lechia Gdansk
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 19:00
Belchatow - Chojniczanka Chojnice
0:3 (0:0)
2017. aug. 9. 19:00
Sokól Ostróda - Górnik Zabrze
1:3 (1:0)
2017. aug. 9. 19:00
Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz
1:2 (1:0)
2017. aug. 9. 19:30
Tychy - Cracovia Krakow
1:1 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
2017. aug. 9. 20:00
Zaglebie Lubin - Jagiellonia
2:1 (1:0)
2017. aug. 9. 20:00
Pogon Szczecin - Lech Poznan
3:0 (2:0)

54 mérkőzés
2017. aug. 9. 16:30
Druzstevník Besenov - Malacky
2:6 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Pezinok - Cajla - Hrusovany
1:4 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Sväty Peter - Rusovce
4:1 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Jednota Bánová - Fomat Martin
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Puchov - Cadca
5:0 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Nevidzany - Velké Ludince
0:6 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Kysucké Nové Mesto - Sered
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Slovan Sahy - Borcice
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Castkovce - Samorín
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Stránavy - Dubnica
0:1 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Terchová - Tatran Presov
0:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Poltár - Salková
5:1 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Bacúch - Zemplín Michalovce
2:7 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Závazná Poruba - Oravské Veselé
4:3 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Belá Dulice - Badín
4:0 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Spartak V. nad Kysucou - Nizná
8:1 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Tisovec - Liptovsky Mikulás
1:6 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Darmoty - Novohrad Lucenec
0:3 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Oravské Poruba - Ladomerská Vieska
2:0 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Ptava NV Pticie - Spartak Medzev
1:1 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Roznava - FK Senica
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Cana - Lipany
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Pavlovce nad Uhom - Slovan Poproc
8:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Olcnava - Snina
0:5 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Sarisské Michalany - Lokomotíva Kosice
2:5 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Levoca - Geca
6:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Velká Lomnica - Ruzomberok
0:10 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Mladost Kalsa - Vranov
3:0 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Gerlachov - Spisská Nová Ves
1:1 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Lozorno - Pohronie
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Slovan Trencianske - Teplicka nad Váhom
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
2017. aug. 9. 16:30
Tatran VLM - Liptovsky Hrádok
0:5 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Milénium - Pokrok Krompachy
0:3 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Buzitka - Poprad
1:7 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Hajnácka - Liptovské Sliace
0:0 / tizenegyesekkel 6:5
2017. aug. 9. 16:30
Tatran Chlebnice - Trencín
0:5 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Baník Stiavnické Bane - Sása
6:2 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Demjata - Slavoj Trebisov
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Harichovce - Hornád Zdana
5:3 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Námestovo - Nové Mesto
4:1 (0:0)
2017. aug. 9. 16:30
Sol - Vysné Opátske
2:1 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Druzstevník Jacovce - Trnava
0:10 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Baník Horná Nitra - Komarno
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Myjava - Tatran Krásno
3:1 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Plevník-Drienové - Malzenice
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Sl. Ivanka pri Dunaji - Dunaszerdahely
1:3 (0:0)
2017. aug. 9. 17:15
Partizán Domaniza - Inter Bratislava
2:3 (0:0)
2017. aug. 9. 17:30
Novy Zivot - Lokomotíva Zvolen
2:2 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
2017. aug. 9. 17:30
Raca - Pezinok
2:0 (0:0)
2017. aug. 9. 17:30
Lovca - Mesta Tornala
1:5 (0:0)
2017. aug. 9. 17:30
Rohozník - Skalica
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 17:30
Tomásov - Petrzalka akadémia
0:6 (0:0)
2017. aug. 9. 18:00
Senkvice - Lokomotíva DNV
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 18:00
Slovan Simonovany - Rosina
3:1 (0:0)

16 mérkőzés
2017. aug. 9. 18:30
Alleso - Vejle Boldklub
0:3 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Helsinge - Hellerup
0:2 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Herlufsholm - HB Koge
0:5 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Rishoj - Greve Fodbold
0:6 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Avarta - Fremad Amager
0:5 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
VRI - Skive
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Silkeborg KFUM - Viborg
1:3 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Tarup-Paarup - Dalum
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
DGL 2000 - Brabrand
0:3 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Hedensted - Thisted
3:2 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Holstebro - Aarhus Fremad
0:3 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Lystrup - Vendsyssel
0:3 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Linde - VSK Arhus
0:12 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Roskilde - Nyköbing
0:1 (0:0)
2017. aug. 9. 19:15
Fredericia - Esbjerg
4:0 (0:0)
2017. aug. 9. 19:30
Sunred Beach - CSC
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
6 mérkőzés
2017. aug. 9. 18:00
Macva Sabac - Radnicki Nis
1:2 (0:1)
2017. aug. 9. 18:00
Backa Palanka - Napredak
1:4 (1:2)
2017. aug. 9. 20:00
Borac Cacak - Vojvodina
0:2 (0:1)
2017. aug. 9. 20:00
Partizan - Vozdovac
1:3 (1:2)
2017. aug. 9. 20:00
Cukaricki - FK Mladost Lucani
1:0 (1:0)
2017. aug. 9. 20:00
Rad Belgrád - FK Zemun
2:0 (0:0)

16 mérkőzés
2017. aug. 9. 17:00
Sokol Brozany - Viktoria Zizkov
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Písek - FK Pardubice
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Králuv Dvur - Táborsko
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Zivanice - Varnsdorf
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Kozlovice - Hanacka Slavia Kromeriz
0:2 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Valasské Mezirící - Lisen
3:1 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Jiskra Mseno - Jablonec
1:4 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Spartak Hulín - Banik Ostrava
0:5 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Loko Vltavín - Teplice
2:3 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Prevysov - Dukla Praha
0:2 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Slavicín - Karvina
0:2 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Zdírec nad Doubravou - Trinec
0:4 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Sokol Zápy - Banik Sokolov
2:4 (0:0)
2017. aug. 9. 17:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Slovácko
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
2017. aug. 9. 17:30
Dobrís - Slovan Liberec
0:3 (0:0)
2017. aug. 9. 17:30
Stechovice - Pribram
1:3 (0:0)
2017. aug. 9. 20:00
Wohlen - Neuchatel Xamax FC
1:2 (1:0)
2017. aug. 9. 20:00
Servette - Wil
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 20:00
Chiasso - Rapperswil-Jona
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 01:30
Luverdense - Juventude
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
2017. aug. 9. 18:30
Lilleström - Tromso
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Kristiansund - Floro
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Haugesund - Molde
0:2 (0:1)
2017. aug. 9. 18:30
Sarpsborg 08 - Odd Grenland
4:0 (2:0)
2017. aug. 9. 18:30
Jerv - Rosenborg
1:2 (1:1)
2017. aug. 9. 19:45
Mjondalen - Brann
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
2017. aug. 9. 17:30
HIFK Helsinki - Vaasa
2:1 (0:1)
2017. aug. 9. 17:30
Kemi Kings - Ilves
0:0
9 mérkőzés
2017. aug. 9. 12:00
Albirex Niigata - Kawasaki Frontale
0:2 (0:1)
2017. aug. 9. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
2:2 (1:0)
2017. aug. 9. 12:00
Kashiwa Reysol - Sagan Tosu
0:0
2017. aug. 9. 12:00
Vissel Kobe - Kashima Antlers
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 12:00
Ventforet Kofu - Urawa Red Diamonds
0:1 (0:1)
2017. aug. 9. 12:00
Omiya Ardija - FC Tokyo
1:2 (0:1)
2017. aug. 9. 12:00
Consadole Sapporo - Yokohama F. Marinos
0:2 (0:0)
2017. aug. 9. 12:00
Shimizu - Cerezo Osaka
3:2 (0:2)
2017. aug. 9. 12:00
Vegalta Sendai - Jubilo Iwata
0:0
1 mérkőzés
2017. aug. 9. 19:00
Ludogorets - Botev Plovdiv
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:1)
4 mérkőzés
2017. aug. 9. 02:00
Atlante - Club Tijuana
1:1 (0:1)
2017. aug. 9. 02:00
Atlético Zacatepec - Tigres
2:1 (2:0)
2017. aug. 9. 04:00
CF América - Potros UAEM
2:1 (1:1)
2017. aug. 9. 04:00
Club Necaxa - Monarcas Morelia
1:1 (1:0)
2017. aug. 9. 18:00
Dalkurd - Frej
3:2 (1:1)
2017. aug. 9. 18:00
Örgryte - Brommapojkarna
0:2 (0:1)
2017. aug. 9. 18:00
Gefle - Varberg
2:0 (0:0)
2017. aug. 9. 18:00
Falkenberg - Värnamo
2:0 (1:0)
7 mérkőzés
2017. aug. 9. 17:00
Viimsi MRJK - Flora Tallinn II
0:2 (0:0)
2017. aug. 9. 18:00
Paide III - Tartu
11:0 (0:0)
2017. aug. 9. 18:00
Nőmme Kalju - Lelle SK
8:0 (0:0)
2017. aug. 9. 18:00
Rakvere Tarvas - Poseidon
4:0 (0:0)
2017. aug. 9. 18:00
Läänemaa Haapsalu - Ganvix
2:1 (0:0)
2017. aug. 9. 19:00
Rumori Calcio - Kadakas
3:2 (0:0)
2017. aug. 9. 20:00
Pohja-Tallinna - Zenit Tallinn
5:1 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
2017. aug. 9. 19:00
APOEL Nikosia - Apollon Limassol
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
2017. aug. 9. 18:00
Maccabi Netanya - Hapoel Ra'anana
2:4 (1:3)
2017. aug. 9. 20:00
Maccabi Petach-Tikva - Maccabi Tel Aviv
0:3 (0:2)
4 mérkőzés
2017. aug. 9. 11:30
Hume City - Bentleigh Greens
1:1 / tizenegyesekkel 1:4 (0:1)
2017. aug. 9. 11:30
Brisbane Roar - Melbourne Victory
1:5 (0:2)
2017. aug. 9. 11:30
Adelaide United - Newcastle Jets
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 11:30
Sydney United - Cairns FC
7:2 (2:1)
3 mérkőzés
2017. aug. 9. 19:00
Fjölnir - KA Akureyri
2:2 (2:1)
2017. aug. 9. 20:15
Vikingur Olafsvik - UMF Grindavik
2:1 (1:0)
2017. aug. 9. 21:00
Stjarnan - Breidablik
2:0 (0:0)
2017. aug. 9. 00:15
Atlético Nacional - La Equidad
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
2017. aug. 9. 09:00
Yanbian Funde - Tianjin Teda
3:1 (0:1)
2017. aug. 9. 12:35
Chongqing Dangdai Lifan - Shandong Luneng
1:0 (1:0)
2017. aug. 9. 12:35
Henan Jianye - Changchun Yatai
0:2 (0:1)
2017. aug. 9. 12:35
Shanghai Shenhua - Guizhou Zhicheng
0:3 (0:0)
2017. aug. 9. 12:35
Guangzhou R&F - Jiangsu Suning
4:2 (1:1)
4 mérkőzés
2017. aug. 9. 12:00
Jeonnam Dragons - Busan I'Park
1:3 (1:2)
2017. aug. 9. 12:30
Suwon Blue Wings - Gwangju
2:1 (0:0)
2017. aug. 9. 12:30
Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu
3:1 (1:1)
2017. aug. 9. 13:00
Seongnam Ilhwa - Mokpo City
0:3 (0:3)
3 mérkőzés
2017. aug. 9. 02:00
San Juan Jabloteh - Santos Guápiles
1:2 (1:1)
2017. aug. 9. 02:00
Real Estelí - Águila
1:0 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
2017. aug. 9. 04:00
Alianza - CD Platense
2:1 (2:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
1 mérkőzés
2017. aug. 9. 16:00
Ventspils - Spartaks Jürmala
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
2017. aug. 9. 16:00
Kauno Zalgiris - Riteriai
1:2 (0:1)
2017. aug. 9. 18:00
Zalgiris Vilnius - Suduva
1:1 (0:0)
2017. aug. 9. 15:00
Vélez Sársfield - Temperley
2:1 (0:1)
2017. aug. 9. 16:00
Örményország U19 - Üzbegisztán U19
4:1 (2:0)
2017. aug. 9. 17:00
Trento - Correggese
2:1 (1:1)
2017. aug. 9. 17:00
Freamunde - Vilaverdense
2:2 (0:0)
2017. aug. 9. 17:30
OFI Heraklion - Panachaiki
2:2 (1:2)
2017. aug. 9. 18:00
Moldova U21 - Ciprus U21
2:1 (1:0)
2017. aug. 9. 18:00
ZTE - Al Arabi Doha
4:1 (3:0)
2017. aug. 9. 18:30
Sporting Gijón - Racing Santander
1:1 (0:0)
2017. aug. 9. 18:30
Horvátország U19 - Olaszország U19
0:2 (0:1)
2017. aug. 9. 19:00
Mirandés - Leioa
0:2 (0:1)
2017. aug. 9. 19:00
De Graafschap - Achilles '29
4:2 (2:1)
2017. aug. 9. 19:00
PAOK Saloniki - Lamia
0:1 (0:0)
2017. aug. 9. 19:00
Real Sociedad II - Real Unión
2:0 (0:0)
2017. aug. 9. 19:15
Granada II - Sevilla Atlético
0:0
2017. aug. 9. 19:30
Deinze - Ronse
4:1 (0:1)
2017. aug. 9. 19:30
Atromitos - Olympiakos Pireus
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 19:30
Burgos - Real Sociedad
2:3 (0:1)
2017. aug. 9. 19:30
Celta Vigo - Udinese
1:1 (1:0)
2017. aug. 9. 19:30
Sibenik - Dugopolje
1:0 (1:0)
2017. aug. 9. 19:35
Rayo Vallecano II - Alcorcón II
1:0 (0:0)
2017. aug. 9. 20:00
Alcorcón - Getafe
2:1 (1:0)
2017. aug. 9. 20:00
Valladolid - Rayo Vallecano
1:1 (0:1)
2017. aug. 9. 20:00
Caratese - Novara
1:0 (1:0)
2017. aug. 9. 20:00
L'Hospitalet - Llagostera
0:1 (0:1)
2017. aug. 9. 20:10
Lugo - Mallorca
0:1 (0:0)
2017. aug. 9. 20:15
Atlético Astorga - Leonesa
2:5 (1:4)
2017. aug. 9. 20:30
Gimnastic - Zaragoza
2:1 (1:0)
2017. aug. 9. 20:45
AC Milan - Betis
1:2 (0:0)
2017. aug. 9. 20:45
Leganés - Alavés
1:1 (0:1)
2017. aug. 9. 20:45
Sassuolo - Cremonese
3:0 (1:0)
2017. aug. 9. 21:00
FC Cartagena - Albacete
2:0 (1:0)
2017. aug. 9. 21:00
Real Murcia - Hércules
2:0 (1:0)

Panarom Bebi és baba masszázsolajok

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
185
26 (14%)
83 (45%)
296
185
19 (10%)
87 (47%)
269
185
18 (10%)
87 (47%)
264
   Xxy
185
18 (10%)
87 (47%)
264
185
16 (9%)
91 (49%)
262
6. AltT
185
16 (9%)
89 (48%)
258
159
18 (11%)
82 (52%)
254
185
13 (7%)
92 (50%)
249
185
18 (10%)
79 (43%)
248
10. Herki
185
18 (10%)
76 (41%)
242

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont