Főoldal » Meccsek » 2016. július 9.

Meccsek - 2016. július 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2016. július 9.)


2 mérkőzés
2016. júl. 9. 21:30
Coritiba - Botafogo
0:0
2016. júl. 9. 21:30
Chapecoense - Corinthians
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
2016. júl. 9. 02:00
Orlando City - Houston Dynamo
0:0
2016. júl. 9. 04:30
San Jose Earthquakes - FC Dallas
0:1 (0:0)
2016. júl. 9. 21:00
Seattle Sounders - L. A. Galaxy
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2016. júl. 9. 16:00
Djurgarden - Norrköping
0:1 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Gefle - Falkenberg
1:2 (1:0)
2016. júl. 9. 16:00
Häcken - Hammarby
4:2 (2:1)

2016. júl. 9. 01:30
Tupi - Ceará
2:1 (1:1)
2016. júl. 9. 20:00
Goiás - Atlético GO
2:2 (0:1)
2016. júl. 9. 20:00
Náutico - CRB
1:3 (1:1)
2016. júl. 9. 20:00
Joinville - Sampaio Correa
2:0 (2:0)
2016. júl. 9. 20:00
Oeste - Bragantino
1:3 (0:1)
2016. júl. 9. 22:30
Vasco da Gama - Brasil de Pelotas
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
2016. júl. 9. 15:30
Viking - Stromsgodset
0:1 (0:0)
2016. júl. 9. 18:00
Rosenborg - Sarpsborg 08
5:2 (1:1)
2016. júl. 9. 18:00
Brann - Valerenga
4:1 (1:1)
2016. júl. 9. 18:00
Tromso - Haugesund
2:2 (1:1)
2016. júl. 9. 20:00
Sogndal - Molde
4:3 (3:1)
1 mérkőzés
2016. júl. 9. 20:45
Sligo Rovers - St. Patricks
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
2016. júl. 9. 16:00
Senno - Naftan Novopolotsk
0:1 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Smorgon - Granit Mikashevichi
3:0 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Khimik Svetlogorsk - Slutsk
0:4 (0:0)
2016. júl. 9. 17:00
Baranovichi - Belshina
3:2 (0:0)
2016. júl. 9. 18:00
Gomelzheldortrans - Krumkachy
2:1 (0:0)
2016. júl. 9. 18:00
Volna - Torpedo Zhodino
0:4 (0:0)
9 mérkőzés
2016. júl. 9. 11:00
Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
0:3 (0:1)
2016. júl. 9. 11:30
Gamba Osaka - Vegalta Sendai
3:1 (1:0)
2016. júl. 9. 12:00
Albirex Niigata - Shonan Bellmare
0:1 (0:1)
2016. júl. 9. 12:00
FC Tokyo - Ventforet Kofu
1:0 (1:0)
2016. júl. 9. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
2:4 (0:1)
2016. júl. 9. 12:00
Jubilo Iwata - Omiya Ardija
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 12:00
Vissel Kobe - Sagan Tosu
2:2 (1:1)
2016. júl. 9. 12:00
Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol
2:0 (1:0)
2016. júl. 9. 12:00
Yokohama F. Marinos - Avispa Fukuoka
3:0 (1:0)

4 mérkőzés
2016. júl. 9. 02:00
La Serena - Santiago Wanderers
3:1 (1:1)
2016. júl. 9. 18:00
Nublense - Colo Colo
0:0
2016. júl. 9. 21:00
Copiapó - Cobresal
0:1 (0:1)
2016. júl. 9. 21:30
Unión La Calera - San Luis Quillota
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
2016. júl. 9. 15:00
Tääksi - Jalgpallihaigla
5:0 (0:0)
1 mérkőzés
2016. júl. 9. 15:00
Paide - Tammeka
3:0 (1:0)
2016. júl. 9. 21:30
Zamalek - Al Ahly
0:0
1 mérkőzés
2016. júl. 9. 17:00
Hafnarfjördur - Víkingur Reykjavík
2:2 (0:1)
2016. júl. 9. 00:00
Millonarios - Santa Fe
1:0 (1:0)
2016. júl. 9. 03:00
Cortuluá - La Equidad
2:0 (1:0)
2016. júl. 9. 21:00
Fortaleza CEIF - Águilas Doradas
2:1 (1:1)
2016. júl. 9. 23:00
Atlético Bucaramanga - Patriotas
0:0
2016. júl. 9. 00:10
Sol de América - Cerro Porteno
3:2 (1:1)
2016. júl. 9. 01:10
Libertad - River Plate
1:1 (0:1)
2016. júl. 9. 22:00
Nacional Asunción - Deportivo Capiatá
2:2 (0:2)
3 mérkőzés
2016. júl. 9. 08:30
Yanbian Funde - Shanghai Shenhua
2:0 (0:0)
2016. júl. 9. 12:35
Shandong Luneng - Jiangsu Suning
2:1 (0:1)
2016. júl. 9. 12:35
Beijing Guoan - Tianjin Teda
0:0
2016. júl. 9. 11:00
Gwangju - Incheon
2:2 (2:0)
2016. júl. 9. 11:00
Jeonnam Dragons - Jeju
2:1 (0:0)
2016. júl. 9. 11:00
FC Seoul - Ulsan Hyundai
0:0

2016. júl. 9. 13:00
Xinjiang Tianshan - Meizhou Meixian Hakka
1:0 (0:0)
2016. júl. 9. 13:35
Tianjin Quanjian - Zhejiang Yiteng
4:0 (2:0)
2016. júl. 9. 13:35
Hunan Billows - Dalian Aerbin
0:2 (0:1)
2016. júl. 9. 13:35
Guizhou Renhe - Beijing BG
2:1 (0:0)
2016. júl. 9. 13:35
Nei Mongol Zhongyou - Shanghai Shenxin
2:1 (1:1)
2016. júl. 9. 21:00
Aragua - Caracas
2:1 (0:0)
2016. júl. 9. 09:00
Spisská Nová Ves - Slavoj Trebisov
3:3 (1:2)
2016. júl. 9. 09:30
Vitosha Bistritsa - Oborishte
0:1 (0:1)
2016. júl. 9. 10:00
Etar Veliko Tarnovo - Dunav Ruse
0:2 (0:2)
2016. júl. 9. 10:00
Karvina - Zaglebie Sosnowiec
1:1 (1:0)
2016. júl. 9. 10:00
Zilina II - Frydek-Mistek
4:3 (2:1)
2016. júl. 9. 10:15
ACS Poli Timisoara - Szeged 2011
2:2 (1:2)
2016. júl. 9. 10:30
Mlada Boleslav - Viktoria Zizkov
2:0 (1:0)
2016. júl. 9. 10:30
Slovan Rosice - Lisen
0:0
2016. júl. 9. 10:30
Znojmo - Poprad
2:0 (2:0)
2016. júl. 9. 10:45
Sandecja Nowy Sacz - Partizán Bardejov
4:1 (2:0)
2016. júl. 9. 11:00
Zbrojovka Brno - Opava
2:2 (0:1)
2016. júl. 9. 11:00
Teplice - Bohemians 1905
0:0
2016. júl. 9. 11:00
Famalicao - Guimaraes
1:0 (1:0)
2016. júl. 9. 11:00
Hradec Králové - Jihlava
2:1 (1:0)
2016. júl. 9. 11:00
Jarota Jarocin - Tychy
2:0 (2:0)
2016. júl. 9. 11:00
Warta Poznan - Miedz Legnica
0:1 (0:1)
2016. júl. 9. 11:00
Nové Mesto - Trencín
1:0 (0:0)
2016. júl. 9. 11:00
Aves - Leixőes
1:1 (0:1)
2016. júl. 9. 11:00
Penafiel - Braga II
1:3 (0:1)
2016. júl. 9. 11:00
Odra Opole - Polonia Bytom
3:0 (1:0)
2016. júl. 9. 11:00
Orkan Rumia - Gryf Wejherowo
0:3 (0:2)
2016. júl. 9. 11:00
Slovácko - Radomiak Radom
1:1 (1:0)
2016. júl. 9. 11:00
Sola Oswiecim - Katowice
0:8 (0:8)
2016. júl. 9. 11:00
Zlate Moravce - Sered
5:1 (2:1)
2016. júl. 9. 11:30
FC Porto - Rio Ave
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 11:30
Académica - Academico Viseu
1:0 (0:0)
2016. júl. 9. 12:25
Ebbsfleet - Olhanense
1:4 (0:3)
2016. júl. 9. 13:00
Parkgate - Rotherham
0:7 (0:1)
2016. júl. 9. 13:00
Viborg - Esbjerg
0:1 (0:0)
2016. júl. 9. 13:00
Dulwich Hamlet - Bromley
4:2 (0:1)
2016. júl. 9. 13:30
Alkmaar - Volendam
8:1 (5:0)
2016. júl. 9. 13:30
York - Middlesbrough
0:6 (0:3)
2016. júl. 9. 13:30
Dumbarton - Motherwell
1:2 (1:0)
2016. júl. 9. 14:00
Aarhus - Lyngby
1:2 (0:1)
2016. júl. 9. 14:00
Salisbury - Bristol Rovers
0:3 (0:2)
2016. júl. 9. 14:00
Verl - Hannover 96 II
1:1 (1:0)
2016. júl. 9. 14:00
Katwijk - Den Haag
0:5 (0:3)
2016. júl. 9. 14:00
Top Oss - De Graafschap
1:2 (0:2)
2016. júl. 9. 14:00
Dukla Praha - Hallescher
1:2 (1:1)
2016. júl. 9. 14:00
Illertissen - Sonnenhof Großaspach
0:1 (0:1)
2016. júl. 9. 14:00
Karlsruhe II - Augsburg II
2:3 (0:1)
2016. júl. 9. 14:00
Magdeburg - Hertha BSC II
3:0 (2:0)
2016. júl. 9. 14:00
Rödinghausen - Arminia Bielefeld II
5:0 (2:0)
2016. júl. 9. 14:00
Havelse - Lotte
0:3 (0:1)
2016. júl. 9. 14:00
Koblenz - Bonner
2:1 (2:1)
2016. júl. 9. 14:00
Waltham Abbey - Concord Rangers
1:1 (0:1)
2016. júl. 9. 14:05
Walsall - Norwich
1:2 (0:1)
2016. júl. 9. 14:15
Didcot - Slough
4:1 (2:1)
2016. júl. 9. 14:30
Achilles Veen - Waalwijk
0:3 (0:0)
2016. júl. 9. 14:30
Spakenburg - Utrecht
0:3 (0:1)
2016. júl. 9. 14:50
Berliner FC Dynamo - Chemnitzer
3:1 (1:0)
2016. júl. 9. 15:00
Red Star FC 93 - Anderlecht
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 15:00
Airbus UK Broughton - Barrow
1:1 (0:1)
2016. júl. 9. 15:00
Rijnsburgse - Feyenoord
1:5 (1:0)
2016. júl. 9. 15:00
Arbroath - Raith
0:4 (0:2)
2016. júl. 9. 15:00
Brechin - Dundee United
0:5 (0:4)
2016. júl. 9. 15:00
Coleraine - Ballyclare Comrades
9:0 (1:0)
2016. júl. 9. 15:00
Oberhausen - Preußen Münster
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 15:00
Stenhousemuir - St. Mirren
1:3 (1:1)
2016. júl. 9. 15:00
Plauen - Dynamo Dresden
1:8 (1:3)
2016. júl. 9. 15:30
Górnik Leczna - Pogon Siedlce
1:0 (1:0)
2016. júl. 9. 15:30
Osnabrück - Borussia Dortmund II
3:0 (3:0)
2016. júl. 9. 15:30
Wuppertal - Borussia Dortmund
0:2 (0:1)
2016. júl. 9. 15:30
Newcastle Town - Port Vale
0:4 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Liefering - Ajax
4:3 (2:0)
2016. júl. 9. 16:00
VfB Stuttgart - St. Gallen
4:1 (2:1)
2016. júl. 9. 16:00
Albion - Falkirk
2:4 (0:2)
2016. júl. 9. 16:00
Boreham Wood - Reading
0:5 (0:1)
2016. júl. 9. 16:00
Boston United - Peterborough
1:1 (0:1)
2016. júl. 9. 16:00
Cork City - Fulham
0:3 (0:2)
2016. júl. 9. 16:00
Alsager - Nantwich
1:4 (1:3)
2016. júl. 9. 16:00
Blyth Spartans - Gateshead
0:3 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Brighouse - Halifax
1:8 (0:3)
2016. júl. 9. 16:00
Chorley - Preston
1:2 (1:0)
2016. júl. 9. 16:00
Colwyn Bay - Telford
1:2 (0:2)
2016. júl. 9. 16:00
Deurne - Helmond
0:1 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Dover Athletic - Billericay
4:1 (2:1)
2016. júl. 9. 16:00
Glentoran - St. Johnstone
1:2 (1:1)
2016. júl. 9. 16:00
Gosport Borough - Aldershot
3:1 (2:0)
2016. júl. 9. 16:00
Greenock Morton - Partick Thistle
1:2 (1:2)
2016. júl. 9. 16:00
Guiseley - Bradford
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Hednesford - Chasetown
1:0 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Shelbourne - Ipswich
1:2 (0:1)
2016. júl. 9. 16:00
Solihull Moors - Oxford United
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
St. Albans - Stevenage
2:3 (1:0)
2016. júl. 9. 16:00
Stalybridge - Barnsley
0:2 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Vitesse - KV Oostende
2:3 (1:2)
2016. júl. 9. 16:00
Welling - Charlton Athletic
1:4 (0:1)
2016. júl. 9. 16:00
Nordsjaelland - Shakhtar Donetsk
1:3 (0:1)
2016. júl. 9. 16:00
Braunschweig - Odense BK
3:3 (1:1)
2016. júl. 9. 16:00
Bohemian - Portsmouth
0:2 (0:2)
2016. júl. 9. 16:00
Cowdenbeath - Alloa
1:2 (1:0)
2016. júl. 9. 16:00
Dunfermline - Heart of Midlothian
3:1 (3:0)
2016. júl. 9. 16:00
Forfar - Inverurie Loco Works
1:0 (1:0)
2016. júl. 9. 16:00
Fraserburgh - Peterhead
0:1 (0:1)
2016. júl. 9. 16:00
Grasshoppers - Aarau
2:2 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Guingamp - Avranches
2:0 (0:0)
2016. júl. 9. 16:00
Nuneaton - Coventry
1:2 (0:2)
2016. júl. 9. 16:00
Paks - Luton
0:0
2016. júl. 9. 16:00
Rhyl - United of Manchester
5:1 (1:0)
2016. júl. 9. 16:00
Ruch Chorzów - Karpaty Lviv
0:3 (0:2)
2016. júl. 9. 16:00
Altach - Wil
1:4 (1:2)
2016. júl. 9. 16:00
Wacker Innsbruck - Duisburg
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 16:30
Waldhof Mannheim - Mönchengladbach
2:3 (1:2)
2016. júl. 9. 16:30
Jagiellonia - Dinamo Brest
1:0 (1:0)
2016. júl. 9. 17:00
Capelle - Excelsior Rotterdam
0:1 (0:1)
2016. júl. 9. 17:00
Pirin Blagoevgrad - Montana
1:0 (0:0)
2016. júl. 9. 17:00
Cambuur - Telstar
4:1 (1:1)
2016. júl. 9. 17:00
Szpartak Moszkva - FK Sarajevo
2:0 (0:0)
2016. júl. 9. 17:00
Eernegem - Kortrijk
0:6 (0:3)
2016. júl. 9. 17:00
Neuchatel Xamax FC - Sochaux
2:2 (1:2)
2016. júl. 9. 17:00
Jablonec - Botosani
2:0 (2:0)
2016. júl. 9. 17:00
FK Senica - Banik Ostrava
3:1 (1:0)
2016. júl. 9. 17:00
Lechia Gdansk - Bytovia Bytow
2:1 (2:1)
2016. júl. 9. 17:00
Mainz II - Mönchengladbach II
2:0 (0:0)
2016. júl. 9. 17:00
Stal BB - Pniowek Pawlowice
4:0 (3:0)
2016. júl. 9. 17:00
Carlton - Mansfield
3:4 (1:2)
2016. júl. 9. 17:00
Napredak - Javor
1:1 (1:0)
2016. júl. 9. 17:00
Uerdingen - Bochum
1:2 (1:1)
2016. júl. 9. 17:00
Lokomotiv Szófia - Slivnishki Geroy
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 17:00
Zilina - Podbeskidzie
3:0 (0:0)
2016. júl. 9. 17:00
Freiberg - Karlsruhe
2:9 (1:2)
2016. júl. 9. 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Wigry Suwalki
2:1 (1:1)
2016. júl. 9. 17:00
Boulogne - Quevilly
2:0 (0:0)
2016. júl. 9. 17:00
Vityaz Podolsk - Sakhalin
0:2 (0:1)
2016. júl. 9. 17:00
Askania Bernburg - Viktoria Köln
0:9 (0:0)
2016. júl. 9. 17:15
Eintracht Trier - Pirmasens
2:0 (1:0)
2016. júl. 9. 17:30
Inter - Swarovski Tirol
0:0
2016. júl. 9. 17:30
Sion - AS Monaco
3:3 (0:1)
2016. júl. 9. 17:30
Krsko - Istra 1961
0:2 (0:1)
2016. júl. 9. 17:45
Vasas - Dorog
4:1 (2:1)
2016. júl. 9. 17:45
Lugano - Servette
4:0 (3:0)
2016. júl. 9. 18:00
Lille - Dunkerque
1:0 (0:0)
2016. júl. 9. 18:00
Chamois Niortais - UNFP
2:1 (1:1)
2016. júl. 9. 18:00
Diósgyőr - Lokomotíva Kosice
2:0 (1:0)
2016. júl. 9. 18:00
Club Brugge - PAOK Saloniki
0:2 (0:0)
2016. júl. 9. 18:00
Korona Kielce - AEK Athen
0:2 (0:0)
2016. júl. 9. 18:00
Ruzomberok - Sigma Olomouc
3:0 (0:0)
2016. júl. 9. 18:00
Brest - Metz
1:0 (1:0)
2016. júl. 9. 18:00
Laval - Stade Rennes
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 18:00
Strasbourg - Épinal
1:0 (1:0)
2016. júl. 9. 18:00
Zemplín Michalovce - Kisvárda
0:0
2016. júl. 9. 18:00
Luzern - Kaiserslautern
1:0 (1:0)
2016. júl. 9. 18:00
Cercle Brugge - Gent
1:1 (0:1)
2016. júl. 9. 18:00
AS Eupen - Union St. Gilloise
2:1 (2:0)
2016. júl. 9. 18:00
Winterthur - FC Nürnberg
1:5 (1:3)
2016. júl. 9. 18:00
Lorient - Fortuna Düsseldorf
3:3 (1:0)
2016. júl. 9. 18:00
Pogon Szczecin - Chojniczanka Chojnice
1:0 (0:0)
2016. júl. 9. 18:00
Reims - Auxerre
0:0
2016. júl. 9. 18:00
Budapest Honvéd - Slaven Belupo
2:1 (1:0)
2016. júl. 9. 18:00
Floridsdorfer AC - Mannsdorf
1:3 (1:2)
2016. júl. 9. 18:00
LASK Linz - First Vienna
2:1 (1:1)
2016. júl. 9. 18:00
Radnicki Nova Pazova - Indjija
1:1 (0:0)
2016. júl. 9. 18:15
Lyon - Zenit Szentpétervár
2:1 (1:0)
2016. júl. 9. 18:15
Varzim - Portimonense
2:1 (1:1)
2016. júl. 9. 18:30
Juliana '31 - Nijmegen
0:5 (0:1)
2016. júl. 9. 18:30
Celje - Dinamo Bukarest
1:1 (0:1)
2016. júl. 9. 18:30
Inter Zapresic - Stal Kamjanske
0:0
2016. júl. 9. 19:00
Eindhoven - Mechelen
2:1 (0:0)
2016. júl. 9. 19:00
Lierse - Genk
0:0
2016. júl. 9. 19:00
Maribor - Celtic
0:0
2016. júl. 9. 19:00
VW Hamme - Lokeren
1:3 (1:1)
2016. júl. 9. 19:00
Deinze - Zulte-Waregem
1:2 (0:1)
2016. júl. 9. 19:00
Liege - Sint-Truidense
0:1 (0:0)
2016. júl. 9. 19:00
SC Bastia - Gazélec Ajaccio
4:0 (2:0)
2016. júl. 9. 19:00
Arouca - Setúbal
2:0 (2:0)
2016. júl. 9. 19:30
Braga - Wigan
0:0
2016. júl. 9. 20:00
Rijeka - Koper
2:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
118
19 (16%)
56 (47%)
207
118
18 (15%)
52 (44%)
194
118
14 (12%)
56 (47%)
182
4. Lala
118
15 (13%)
51 (43%)
177
   Xxy
118
11 (9%)
61 (52%)
177
118
11 (9%)
60 (51%)
175
108
14 (13%)
50 (46%)
170
8. HV
118
9 (8%)
61 (52%)
167
118
13 (11%)
49 (42%)
163
118
11 (9%)
53 (45%)
161

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont