Főoldal » Meccsek » 2016. október 23. » Mallorca II - Eldense

Mallorca II - Eldense 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 12-én is volt Eldense - Mallorca II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2016. október 23. 11:00

Samuel ('74, 0-1)

Mallorca II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Eldense győzelem

Az elmúlt fél évben a Mallorca II egyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eldense kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Eldense az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mallorca II 1 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eldense pedig idegenben ötször kapott ki. Tehát a Mallorca II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mallorca II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Llagostera. Az Eldense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Orihuela. A Mallorca II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mallorca II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cornella, az Alcoyano vagy a Barcelona II. Az Eldense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Prat, az Ebro vagy az Alcoyano. A Mallorca II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mallorca II 2746., Eldense 2254. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Eldense jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Mallorca II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.