Főoldal » Meccsek » 2018. február 18. » Mallorca - Alcoyano

Mallorca - Alcoyano 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2018. február 18. 12:00
Helyszín: Iberostar Estadi (Palma de Mallorca)

• A Mallorca már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. január 14-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Pena Deportiva verte őket).

Mallorca győzelem:
36 tipp (94%)
2 tipp (5%)
Alcoyano győzelem:

Mallorca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Alcoyano győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Mallorca csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Mallorca kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alcoyano az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mallorca 9 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben ötször nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Mallorca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mallorca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Elche, a Villarreal II vagy a Llagostera. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Elche, a Hércules vagy a Villarreal II. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Mallorca 271., Alcoyano 979. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mallorca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Mallorca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.