Főoldal » Luxemburgi Kupa » 1. forduló

Luxemburgi Kupa 2020/2021 - 1. forduló

2020. szept. 9. 20:30
1. forduló
Racing Troisvierges - Sporting Bertrange
2:1 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Grevenmacher - URB
6:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Clemency - Jeunesse Schieren
1:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Colmarberg - Sporting Mertzig
1:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Red Boys Aspelt - Koerich
0:1 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Minerva Lintgen - Blo Weiss Itzig
1:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Tricolore Gasperich - Feulen
1:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Rupensia Lusitanos - Alliance Aischdall
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
The Belval Belvaux - Norden
2:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Luxembourg-Porto - Koeppchen
4:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Olympia Christnach - Wincrange
0:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Reisdorf - CeBra 01
0:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Schouweiler - Sanem
2:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Ehlerange - Kopstal 33
3:0 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Bastendorf - Steinfort
3:4 (0:0)

2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Kischpelt Wilwerwiltz - Miniere Lasauvage
4:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Syra Mensdorf - Boevange/Attert
8:0 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Luna Obercorn - Union Kayl-Tétange
0:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Avenir Beggen - Jeunesse Useldange
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
SC Ell - Lorentzweiler
1:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Brouch - Pratzerthal-Redange
2:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Les Aiglons Dalheim - Erpeldange
1:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Folschette - Obercorn
0:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Kehlen - Hosingen
1:0 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Rambrouch - Young Boys Diekirch
0:5 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Sandweiler - Daring Echternach
0:0
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Moutfort/Medingen - Red Black Egalité
1:4 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Green Boys - Berdorf Consdorf
2:1 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Claravallis Clervaux - Noertzange
2:3 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Bourscheid - Munsbach
1:2 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Les Ardoisiers Perlé - Schengen
1:4 (0:0)
2020. szept. 9. 20:00
1. forduló
Jeunesse Gilsdorf - Résidence Walferdange
3:2 (0:0)