Főoldal » Meccsek » 2024. február 11. » Lugo - Osasuna II

Lugo - Osasuna II 1:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2024. február 11. 19:00
Helyszín: Estadio Anxo Carro (Lugo)

Mario da Costa ('7, 1-0), Unai Buján ('74, 1-1)

Lugo győzelem:
33 tipp (80%)
5 tipp (12%)
Osasuna II győzelem:
3 tipp (7%)

Lugo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Osasuna II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Lugo csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Lugo kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna II egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lugo 4 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna II pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Lugo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Lugo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mirandés, a Real Sociedad II vagy a Real Unión. Az Osasuna II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leonesa, a Real Unión vagy a Tarazona. A Lugo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Lugo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arenteiro, a Celta Vigo II vagy a Leonesa. Az Osasuna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sestao River, a Fuenlabrada vagy a Sabadell. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Lugo 649., Osasuna II 1953. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lugo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Lugo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.