Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 27. » Louisville City - Oakland Roots

Louisville City - Oakland Roots 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. július 6-án is lesz Oakland Roots - Louisville City mérkőzés!

USL mérkőzés, alapszakasz - 2023. augusztus 27. 01:30
Helyszín: Lynn Family Stadium (Louisville, Kentucky)

Johnny Rodriguez ('45+6, 0-1), Brian Ownby ('71, 1-1), Oscar Jimenez ('90+8, 2-1)

Louisville City utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Oakland Roots utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Oakland Roots győzelem

Az elmúlt fél évben a Louisville City háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Oakland Roots ötször nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Oakland Roots az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az USL mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Louisville City 6 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Oakland Roots pedig idegenben hétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Oakland Roots szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Louisville City olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a San Antonio, az Indy Eleven vagy a Las Vegas Lights. Az Oakland Roots pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Charleston Battery, az Indy Eleven vagy a Birmingham Legion. Az Oakland Roots erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Louisville City olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tulsa Roughnecks, a Memphis 901 vagy az El Paso Locomotive. Az Oakland Roots gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Loudoun United, a San Antonio vagy a Sacramento Republic. Az Oakland Roots csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Louisville City 1257., Oakland Roots 2540. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Louisville City jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Oakland Roots nyeri ezt a találkozót.