Főoldal » Meccsek » 2018. március 12. » Lokomotiv Tashkent - Al Duhail

Lokomotiv Tashkent - Al Duhail 1:2 (1:0)

AFC Bajnokok Ligája mérkőzés, B csoport - 2018. március 12. 13:00
Helyszín: Stadion Lokomotiv (Toshkent), 6.400 néző

Sardor Rashidov ('35, 1-0), Youssef El-Arabi ('90+1, 11-esből, 1-1), Youssef El-Arabi ('90+4, 1-2)

53%

• Az Al Duhail az utolsó tíz mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már 24 mérkőzés óta tart. Utoljára az Al-Gharrafa ellen szenvedtek vereséget 2017. október 8-án.

Lokomotiv Tashkent győzelem:
26 tipp (74%)
8 tipp (22%)
Al Duhail győzelem:

Lokomotiv Tashkent utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Al Duhail utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Al Duhail győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Al Duhail csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Lokomotiv Tashkent egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Duhail hatszor nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Al Duhail az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az AFC Bajnokok Ligája mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lokomotiv Tashkent 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Duhail pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Lokomotiv Tashkent olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Bunyodkor, az Al-Wahda vagy a Navbahor. Az Al Duhail pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Sadd, az Al-Rayyan vagy az Al-Gharrafa. Az Al Duhail erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Lokomotiv Tashkent 1304., Al Duhail 688. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Duhail jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Al Duhail nyeri ezt a találkozót.