Főoldal » Meccsek » 2014. szeptember 16. » Liverpool - Ludogorets

Liverpool - Ludogorets 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2014. november 26-án is volt Ludogorets - Liverpool mérkőzés!

Bajnokok Ligája mérkőzés, B csoport - 2014. szeptember 16. 20:45
Helyszín: Anfield (Liverpool)

Mario Balotelli ('82, 1-0), Steven Gerrard ('90+3, 2-0), Dani Abalo ('90+1, 2-1)

Liverpool utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Ludogorets utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Ludogorets győzelem
Az elmúlt fél évben a Liverpool négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Ludogorets ötször nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Liverpool sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Liverpool olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Manchester City, az Olympiakos Pireus vagy a Borussia Dortmund. A Ludogorets pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Steaua Bukarest, a CSKA Szófia vagy a Levszki Szófia. A Liverpool erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Liverpool olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Aston Villa, az AS Roma vagy a Chelsea. A Ludogorets gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Haskovo, a Lokomotiv Plovdiv vagy a Valencia. A Liverpool csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Liverpool 23., Ludogorets 76. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Liverpool jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Liverpool csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.