Főoldal » Meccsek » 2020. november 11. » Litvánia - Feröer szigetek

Litvánia - Feröer szigetek 2:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. szeptember 22-én is volt Litvánia - Feröer szigetek mérkőzés!

Barátságos mérkőzés - 2020. november 11. 18:00
Helyszín: Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)

Gratas Sirgedas ('42, 1-0), Gratas Sirgedas ('45+1, 2-0), Gunnar Vatnhamar ('90+2, 2-1)

• A csapatok 11 éve és 66 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2009. szeptember 9-én.

Litvánia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Feröer szigetek utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Feröer szigetek győzelem

Az elmúlt fél évben Litvánia egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Feröer szigetek egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Feröer szigetek az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Litvánia 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, Feröer szigetek pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát Litvánia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Litvánia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Kazahsztán. A Feröer szigetek gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Málta. Litvánia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Litvánia 2145., Feröer szigetek 2920. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Litvánia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Litvánia válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.