Főoldal » Meccsek » 2022. április 21. » Libertad - Resistencia

Libertad - Resistencia 2:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. október 31-én is volt Libertad - Resistencia mérkőzés!

Paraguayi bajnokság mérkőzés, 11. forduló - 2022. április 21. 02:15
Helyszín: Estadio Dr. Nicolás Leoz (Asunción)

Julio Enciso ('10, 1-0), Pablo Palacios ('87, 1-1), Lorenzo Melgarejo ('90+7, 2-1), Ronaldo Martínez ('90+2, 2-2)

Libertad győzelem:
38 tipp (95%)
Resistencia győzelem:
2 tipp (5%)

Libertad utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Resistencia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Resistencia győzelem
Az elmúlt fél évben a Libertad ötször nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Resistencia egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. A statisztika alapján a Libertad sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Paraguayi bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Libertad 6 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Resistencia pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent. Tehát a Libertad jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Libertad olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Guaraní. A Resistencia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sportivo Ameliano. A Libertad erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Libertad 433., Resistencia 3745. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Libertad jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Libertad csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.