Főoldal » Meccsek » 2020. február 2. » Levante II - Orihuela

Levante II - Orihuela 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 21-én is volt Levante II - Orihuela mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2020. február 2. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva de Bunol - Campo 1 (Bunol)

Giorgi Kochorashvili ('2, 1-0), Pitu ('24, 1-1)

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Orihuela utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Orihuela győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Levante II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Orihuela egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Levante II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Levante II 6 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Orihuela pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Levante II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Levante II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules, a Gimnastic. Az Orihuela pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules vagy az Olot. A Levante II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Levante II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Castellón, az Espanyol II vagy a Sabadell. Az Orihuela gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ejea, a Valencia II vagy a Badalona. A Levante II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Levante II 1825., Orihuela 3029. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Levante II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Levante II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.