Főoldal » Meccsek » 2023. szeptember 17. » Leonesa - Osasuna II

Leonesa - Osasuna II 0:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 24-én is volt Osasuna II - Leonesa mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2023. szeptember 17. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Reino de León (León)

Ander Yoldi ('11, 0-1), Max Svensson ('31, 0-2)

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Osasuna II győzelem
Az elmúlt fél évben a Leonesa egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna II egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Leonesa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leonesa 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna II pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Leonesa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sporting Gijón. Az Osasuna II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Calahorra. A Leonesa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo. Az Osasuna II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Athletic Bilbao II. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Leonesa 897., Osasuna II 2032. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leonesa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Leonesa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.