Főoldal » Meccsek » 2018. május 11. » Leiknir Reykjavik - Njardvik

Leiknir Reykjavik - Njardvik 2:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 3-án is lesz Leiknir Reykjavik - Njardvik mérkőzés!

Izlandi Másodosztály mérkőzés, 2. forduló - 2018. május 11. 21:15
Helyszín: Leiknisvöllur (Reykjavík)

Sólon Leifsson ('36, 1-0), Arnar Magnusson ('40, 1-1), Luka Jagacic ('53, 1-2), Scvar Magnusson ('90+5, 2-2), Helgi Jónsson ('90+1, 2-3)

• A csapatok 6 éve és 115 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2012. január 17-én.
  • A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.

Leiknir Reykjavik utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem

Njardvik utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Njardvik győzelem

Az elmúlt fél évben a Leiknir Reykjavik egyszer sem nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Njardvik egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Njardvik az utóbbi mérkőzéseit.

Az elmúlt egy évben a Leiknir Reykjavik olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Keflavík, a Haukar. A Njardvik gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Fram Reykjavik vagy a Valur. A Njardvik csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Leiknir Reykjavik 2105., Njardvik 2857. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leiknir Reykjavik jobb csapatnak tűnik.