Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 6. » Lausanne - Yverdon

Lausanne - Yverdon 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 5-én is lesz Yverdon - Lausanne mérkőzés!

Svájci Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2023. augusztus 6. 14:15
Helyszín: Stade de la Tuilière (Lausanne)

Alvyn Sanches ('29, 1-0), Varol Tasar ('45+3, 1-1), Evans Maurin ('90+3, 1-2)

• Ezek a játékosok öt Lausanne - Yverdon mérkőzésen is játszottak: Raoul Giger, Archie Brown, Anel Husic, Alvyn Sanches, Brighton Labeau, Dominik Schwizer, Raphael Spiegel, Kevin Martin, Anthony Sauthier, William Le Pogam, Néhemie Lusuena, Brian Beyer, Mauro Rodrigues, Lirik Vishi.

Lausanne utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Yverdon utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Yverdon győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Yverdon csapatának kedvez (10:6).
Ebből a csapatok háromszor játszottak a Lausanne stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Lausanne csapatának kedvez (6:4).

Az elmúlt fél évben a Lausanne négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Yverdon háromszor nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Lausanne sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Svájci Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lausanne 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Yverdon pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Lausanne jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Lausanne olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sion, a Nice vagy a Neuchatel Xamax FC. A Yverdon pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Aarau, a Lausanne vagy a FC Schaffhausen. A Lausanne erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Lausanne olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Stade Nyonnais, a Yverdon vagy a Thun. A Yverdon gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Stade Lausanne-Ouchy, a Lausanne vagy a Thun. A Yverdon csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Lausanne 492., Yverdon 2252. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lausanne jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Lausanne csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.