Főoldal » Meccsek » 2024. március 28. » Lanus - Unión de Santa Fe

Lanus - Unión de Santa Fe 2:2 (1:2)

Argentin Bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2024. március 28. 01:30
Helyszín: Estadio Ciudad de Lanús - Néstor Díaz Pérez (Lanús, Provincia de Buenos Aires)

Franco Pardo ('11, 0-1), Adrian Balboa ('26, 0-2), Ramiro Carrera ('45+1, 1-2), Fabio Álvarez ('90+3, 2-2)

• Volt, hogy az Unión de Santa Fe két góllal is vezetett, de végül a Lanus kiegyenlített.
  • Claudio Corvalan az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Lanus - Unión de Santa Fe mérkőzésen is szerepelt.

Lanus utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Unión de Santa Fe utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Unión de Santa Fe győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Unión de Santa Fe csapatának kedvez (5:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Lanus stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Lanus kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión de Santa Fe kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Unión de Santa Fe az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lanus 4 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión de Santa Fe pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Lanus jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Lanus olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Boca Juniors, a Tigre vagy a Belgrano. Az Unión de Santa Fe pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Club, a Rosario Central vagy a Sarmiento. A Lanus erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Lanus olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az El Porvenir, a Central Córdoba SdE vagy a Defensa y Justicia. Az Unión de Santa Fe gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Central Córdoba SdE, a Defensa y Justicia vagy a Belgrano. Az Unión de Santa Fe csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Lanus 289., Unión de Santa Fe 1005. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lanus jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Lanus csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.