Főoldal » Meccsek » 2024. április 15. » Kongsvinger - Egersunds

Kongsvinger - Egersunds 3:3 (1:1)

Norvég Másodosztály mérkőzés, 3. forduló - 2024. április 15. 19:00
Helyszín: Gjemselund Stadion (Kongsvinger)

Heine Larsen ('27, 0-1), Vegard Moberg ('45+3, 1-1), Andreas Helmersen ('53, 1-2), Heine Larsen ('67, 1-3), Adem Güven ('75, 2-3), Joel Nilsson ('90+2, 3-3)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Volt, hogy az Egersunds két góllal is vezetett, de végül a Kongsvinger kiegyenlített.

Kongsvinger győzelem:
35 tipp (87%)
3 tipp (7%)
Egersunds győzelem:
2 tipp (5%)

Kongsvinger utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Egersunds utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Egersunds győzelem
Az elmúlt fél évben a Kongsvinger négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Egersunds ötször nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Kongsvinger sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Norvég Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kongsvinger 2 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Egersunds pedig idegenben egyszer nyert. Ez alapján az Egersunds szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Kongsvinger olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sandnes Ulf, a Mjondalen vagy a Ranheim. Az Egersunds pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Haugesund, a Start vagy a Sandnes Ulf. Az Egersunds erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Kongsvinger olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Moss vagy a Kristiansund. Az Egersunds gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Bryne vagy a Viking. Az Egersunds csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Kongsvinger 926., Egersunds 2923. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kongsvinger jobb csapatnak tűnik.