Főoldal » Meccsek » 2022. május 1. » Kitchee - Vissel Kobe

Kitchee - Vissel Kobe 2:2 (1:1)

AFC Bajnokok Ligája mérkőzés, J csoport - 2022. május 1. 13:00
Helyszín: Chang Arena (Buriram)

Lincoln ('44, 11-esből, 0-1), Dejan Damjanovic ('45+3, 11-esből, 1-1), Yoshinori Muto ('87, 1-2), Raúl Baena ('90+1, 2-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

Kitchee győzelem:
10 tipp (25%)
5 tipp (12%)
Vissel Kobe győzelem:
24 tipp (61%)

Kitchee utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Vissel Kobe utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Vissel Kobe győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Vissel Kobe csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Kitchee egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Vissel Kobe egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Kitchee sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az AFC Bajnokok Ligája mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kitchee 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Vissel Kobe pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát a Kitchee jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Kitchee olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Southern District vagy a Chiangrai United. A Vissel Kobe pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sagan Tosu vagy a Yokohama FC. A Vissel Kobe erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Kitchee 1787., Vissel Kobe 433. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Vissel Kobe jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Vissel Kobe nyeri ezt a találkozót.