Főoldal » Meccsek » 2023. március 11. » KF Tiranë - Laci

KF Tiranë - Laci 3:2 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 26-án is volt KF Tiranë - Laci mérkőzés!

Albán Bajnokság mérkőzés, 25. forduló - 2023. március 11. 17:00
Helyszín: Elbasan Arena (Elbasan)

Florent Hasani ('5, 1-0), Florent Hasani ('19, 2-0), Bruno Lulaj ('45+3, 3-0), Saliou Guindo ('55, 11-esből, 3-1), Serxho Ujka ('90+3, 3-2)

• A KF Tiranë három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.
  • Ilion Lika az egyetlen a mezőnyből, aki 21 KF Tiranë - Laci mérkőzésen is szerepelt.
  • A Laci már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2023. február 6-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Partizani Tirana csapatát).

KF Tiranë utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Laci utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Laci győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben tizenegyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a KF Tiranë csapatának kedvez (15:13).

Ebből a csapatok ötször játszottak a KF Tiranë stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a KF Tiranë csapatának kedvez (9:6).

Az elmúlt fél évben a KF Tiranë háromszor nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Laci háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Laci az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Albán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a KF Tiranë 5 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Laci pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a KF Tiranë jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a KF Tiranë olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Kukësi, a Teuta Durres vagy a Vllaznia. A Laci pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Teuta Durres, a Partizani Tirana vagy a Bylis Ballsh. A KF Tiranë erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a KF Tiranë olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Erzeni Shijak, a Vllaznia vagy a Partizani Tirana. A Laci gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Erzeni Shijak, az Egnatia Rrogozhine vagy a Vllaznia. A KF Tiranë csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

KF Tiranë 360., Laci 364. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a KF Tiranë jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a KF Tiranë csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.