Főoldal » Meccsek » 2014. április 17. » Energetyk ROW - Katowice

Energetyk ROW - Katowice 0:4 (0:0)

Lengyel Másodosztály mérkőzés, 25. forduló - 2014. április 17. 18:45
Helyszín: Stadion MOSiR (Rybnik), 4.300 néző

Grzegorz Fonfara ('50, 0-1), Michal Zielinski ('86, 0-2), Tomasz Wróbel ('90+1, 0-3), Tomasz Wróbel ('90+3, 0-4)

Energetyk ROW utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Katowice utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Katowice győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Katowice csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Energetyk ROW kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Katowice egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Energetyk ROW sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Lengyel Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Energetyk ROW 1 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Katowice pedig idegenben egyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát az Energetyk ROW jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Energetyk ROW olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Okocimski Brzesko vagy a Stal BB. A Katowice pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Nieciecza vagy a Karvina. A Katowice erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Energetyk ROW olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rozwój Katowice, a Puszcza Niepolomice vagy a Stomil Olsztyn. A Katowice gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sandecja Nowy Sacz, a Tychy vagy a Miedz Legnica. A Katowice csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Energetyk ROW 2464., Katowice 585. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Katowice jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Katowice nyeri ezt a találkozót.