Főoldal » Meccsek » 2021. november 17. » Kastrioti - Flamurtari Vlorë

Kastrioti - Flamurtari Vlorë 2:4 (1:1)

Albán Kupa mérkőzés, 2. forduló - 2021. november 17. 13:30
Helyszín: Stadiumi Redi Maloku (Fushë-Krujë)

Abaz Karakasi ('13, 11-esből, 1-0), G Diamanti ('38, 1-1), Denis Pjeshka ('63, 1-2), Marin Mudrazija ('90+7, 2-2), Andi Ribaj ('90+3, 2-3), G Diamanti ('90+6, 2-4)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • A Kastrioti már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. október 16-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Skenderbeu csapatát).

Kastrioti utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Flamurtari Vlorë utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelem