Főoldal » Meccsek » 2013. október 24. » Japán U17 - Tunézia U17

Japán U17 - Tunézia U17 2:1 (0:1)

U17 VB mérkőzés, D csoport - 2013. október 24. 15:00
Helyszín: Al-Sharjah Stadium (Al Sharjah), 5.200 néző

Mohamed Dräger ('45+2, 0-1), Daisuke Sakai ('87, 1-1), Ryoma Watanabe ('90+3, 2-1)

Japán U17 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Tunézia U17 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Tunézia U17 győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Tunézia U17 csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben Japán U17 négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Tunézia U17 háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján Japán U17 sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az U17 VB mérkőzésein nyújtott teljesítményt nézzük, Japán U17 2 győzelmet könyvelhetett el. A másik csapat, Tunézia U17 pedig kétszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben Japán U17 olyan csapatokat győzött le, mint pl. az Oroszország U17, a Csehország U17 vagy az Uruguay U17. A Tunézia U17 pedig olyan csapatokat vert, mint pl. az Oroszország U17, a Japán U17 vagy az Üzbegisztán U17. Japán U17 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Japán U17 olyan csapatoktól szenvedett vereséget, mint pl. a Tunézia U17 vagy a Törökország U17. A Tunézia U17 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le, mint pl. a Líbia U17, az Egyesült Arab Emírségek U17. Japán U17 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Japán U17 2281., Tunézia U17 3649. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Japán U17 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Japán U17 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.