Főoldal » Meccsek » 2023. november 17. » Irán U17 - Új-Kaledónia U17

Irán U17 - Új-Kaledónia U17 5:0 (2:0)

U17 VB mérkőzés, C csoport - 2023. november 17. 13:00
Helyszín: Stadion Si Jalak Harupat (Soreang)

Amir Razzaghinia ('17, 1-0), Amir Razzaghinia ('34, 2-0), Reza Ghandipour ('76, 3-0), Mohammad Askari ('90+5, 4-0), Kasra Taheri ('90+8, 5-0)

Irán U17 utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Új-Kaledónia U17 győzelem
Az elmúlt fél évben Irán U17 háromszor nyert és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Új-Kaledónia U17 egyszer sem nyert és kétszer kapott ki. A statisztika alapján Irán U17 sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az U17 VB mérkőzésein nyújtott teljesítményt nézzük, Irán U17 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A másik csapat, Új-Kaledónia U17 pedig kétszer kapott ki. Tehát Irán U17 jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Irán U17 olyan csapatoktól szenvedett vereséget, mint pl. az Üzbegisztán U17 vagy az Anglia U17. Az Új-Kaledónia U17 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le, mint pl. a Brazília U17 vagy az Anglia U17. Új-Kaledónia U17 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Irán U17 3225., Új-Kaledónia U17 12514. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Irán U17 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján Irán U17 győzelmében bíznak.

A Focikatalógus Irán U17 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.