Főoldal » Meccsek » 2022. május 1. » Iraklis 1908 - Almopos

Iraklis 1908 - Almopos 6:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 24-én is volt Almopos - Iraklis 1908 mérkőzés!

Görög Másodosztály mérkőzés, A csoport, 34. forduló - 2022. május 1. 13:45
Helyszín: Kaftanzoglio Stadio (Thessaloníki)

Denzel Jubitana ('16, 1-0), Mathías Tomás ('45+1, 2-0), Denzel Jubitana ('53, 11-esből, 3-0), Denzel Jubitana ('61, 4-0), Kostas Hatzipirpiridis ('77, 5-0), Filoxenos Toursidis ('90+2, 6-0)

• Denzel Jubitana mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Az Almopos már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. április 6-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Trikala csapatát).

Iraklis 1908 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Almopos utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Almopos győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Iraklis 1908 csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben az Iraklis 1908 ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almopos háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Iraklis 1908 sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Görög Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Iraklis 1908 6 győzelmet, 6 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almopos pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Iraklis 1908 jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Iraklis 1908 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Xanthi, a Veria vagy az Olympiakos Volos. Az Almopos pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Panserraikos, a Kavala vagy a Thesprotos. Az Iraklis 1908 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Iraklis 1908 olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Kavala, az Apollon Pontou vagy a Trikala. Az Almopos gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Olympiakos Piraeus II, az Anagennisi Karditsa vagy a Niki Volos. Az Iraklis 1908 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Iraklis 1908 3494., Almopos 3121. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Almopos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Iraklis 1908 csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.